Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16501) ForRedGlory válasza gabipaci (#16497) üzenetére


ForRedGlory
félisten

"Arról nem is beszélve, hogy nem Neked írtam."

Na és akkor mi van, kifejtenéd? Pattanj már le a magas lóról... nem vagy Te itt mindenható. Dulifulizz csak mert be mertem írni, egy negatívabb kritikát a mindenható szerveredről. mint az óvodában.
Előbb jöttem le erről a szerverről:
Multiplay :: =DAL= Ranked Mixed Mode
Tudod Multiplay és hollandiai. Valahogy nem laggolt. Csak ezt akartam hozzáfűzni, ahhoz hogy a magyar internetszolgáltatókkal van a baj, azért mert 10 magyar nem tud a PH szerverre menni, mert laggol...

[ Szerkesztve ]

(#16502) gabipaci válasza ciry (#16499) üzenetére


gabipaci
addikt

Nekem van egy kis infóm, ha érdekel valakit. ForRed, nem Neked szól...
Amikor beszéltem a Multiplay-es emberrel, abban az ügyben, hogy nem tudom levenni a bant az emberekről, rákérdeztem a patchre, hogy most ez így kész van minden rendesen?
Azt mondta, hogy még több is.
Benne van a mappack is, de nem oldhatják fel, amíg a DICE azt nem mondja, hogy oké minden a patchel, mehetnek az új mapok is.
Ettől többet nem mondott.

Logitech hardware tester

(#16503) belaazallat válasza Doki-HUN1978 (#16498) üzenetére


belaazallat
addikt

Engem viszont nem dobott ki. Sőt. Azt vettem észre hogy az összes PH!-s csapattársam eltűnt mellőlem. Így lejöttem magamtól.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#16504) HS 2142 válasza ciry (#16499) üzenetére


HS 2142
őstag

Lehet jobb is nem értem rá délután játszani? Reggel még minden faxa volt (igen, ph szerokon)

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#16505) bul07


bul07
nagyúr

na nekem elég volt 10-15percenként kidob a szerverkeresőbe nettes szövegel
lehet hogy szolgáltató hiba de akkor is gáz

változott a Teamkills-ért kapott mínusz pontok száma -25 meg -100 amit most add eddig csak -25 adott

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#16506) bul07


bul07
nagyúr

dupla

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#16507) namenyicsavo válasza bul07 (#16505) üzenetére


namenyicsavo
tag

Engem is kidobál :)) :W :W

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#16508) gergo0328


gergo0328
senior tag

nah majd megjavítja vmi hackelő tag aki ráun a sz@rakodásra és csinál egy igazán jó Patch-t:D
Csak még nem tudjuk ki az az igazán türelmes ember aki neki mer vágni ennyi hibának :))

:R

(#16509) Target78hu


Target78hu
aktív tag

Azta ...va akkora lagg van mindenhol ahol voltam szerveren.. borzalmas :W
De ,nem csak nekem ,hanem a külföldiek is írták be ,hogy lagg..
Vagy 4 szerveren voltam PH kilőve onnan 2x leszakadtam ,gondoltam hátha egy másik szeró megoldást nyújt ,de nem ez globális laggorg*a :S - ezért kellett várni ,hogy húzzák halasszák ? Ezt letesztelték egyáltalán? Komolyan télleg igaz ,hogy ha valami jó dolgot tesznek bele ,tuti valami orbitális hibát(kat) mellékelnek hozzá...

hkv.hu

(#16510) r-chee válasza gabipaci (#16502) üzenetére


r-chee
őstag

:U Hmm, új mapok :U Remélem min két totál új, normális Rush mapot is beleintegráltak :U

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#16511) Madn!ght


Madn!ght
addikt

Én egy lengyel squad deathmatch szerón toltam pár órát, és meglepően jó volt a találati arányom, lagot nem tapasztaltam.

Viszont a billentyűzetkiosztásom defaultra állt, illetve a reload feliratot nem tudom eltüntetni...
:U

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#16512) gabipaci


gabipaci
addikt

Katasztrófa, a pingelés jobb eredményeket hozott innen kintről, de ha már vannak a szerveren vagy 20-an, áááááá, felejtős.
Írtam nekik, elküldtem a pingelés adataut is (köszönöm, mostmár nem kell több), holnap csak csinálnak valamit.
Na, mára ennyi a nagy Patch...

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#16513) saguaro válasza ForRedGlory (#16501) üzenetére


saguaro
tag

Hogy te mekkora egy bunkó vagy... :))

Az ember annyit ér, amennyit változtat a világon - Marlowe

(#16514) Źşë' válasza bul07 (#16487) üzenetére


Źşë'
addikt

ez a jelenség nekem is volt igaz tegnap pecs előtt :) majd ma este kipróbálom, mit hozott a pacs :))

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#16515) creedszl


creedszl
aktív tag

tettem egy próbát alvás előtt.nos, látom a javulást, jelenleg a nagy gond a lag és hogy engem is levágott.mindegy szerintem ez hamarosan javulni fog.végre volt olyan hogy ha egy kisebb csoportba löttem, 2-3 ember együtt, akkor nem csak megsebeztem mindegyiket kicsit hanem m16-ből két sorozat és terült legalább kettő.ez bíztató.amit még észrevettem hogy elszállt a controls beállításom alapra.furcsa.na holnap majd tovább nyüstölöm.

Hulligaaan

(#16516) ForRedGlory válasza saguaro (#16513) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Azt hiszem egy kicsit több rálátásom van a hazai internet helyzetre (mindenféle megbántás nélkül), mint bárkinek ebben a topicban (és nem azért, mert rám ragadt a tudás wikiben, hanem gyakorlom nap mint nap munkahelyen) és azért merészkedtem megkapirgálni a témát, mert egy baromság, nincs rá jobb szó. :))
Viszont nem ér annyit az egész, hogy belemenjünk egy mélyebb hangvételű műszakin elemzésbe az adott témában. Fel tudnék tenni egy olyan költői kérdést, ami keresztbe lenyelné a magyar nettel kapcsolatos állítólagos problémákat, de nem nyúlok bele a méhkasba. inkább örüljünk hogy van olyan szerver, ami nem lagzik. ;]

(#16517) Balika23hun válasza creedszl (#16515) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

én pl ma arica conquest-en 1 tár mg3-al ledaráltam 6 embert
ott tömörültek a zászló alatt nekem meg csak rá kellett könyökölnöm a gombra aztán adagolni nekik a skúlót
nagyon komoly volt
remélem a lagg hiba elhárul hamarosan
a mapokat meg várom szívesen csak ne azt az átalakított squad deathmatch-es szart adják amit konzol-ra is mert az nem érdekel

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#16518) Źşë'


Źşë'
addikt

tényleg sokat javult a gém, a nem HC olyan majdnem mint a HC, és semmi lag!! egyedül a spotolás idegesít mint a fene... felesleges szvsz a játékba... háborúban sem lehet spotolni.. szép is lenne ha lehetne :/

de még mindig van benne mit javítani... azt hittem ez a pecs megoldja a falevélen való átlövést de sajnálatomra továbbra is csak porzik a falevél..

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#16519) Fortissimus válasza Madn!ght (#16511) üzenetére


Fortissimus
őstag

Nekem is csak pozitiv tapasztalataim vannak, meglepoen sokat javult a grafikai stabilitas, fentebb tudtam venni effekteket es szuroket, lagg szinte semmi, pedig ph szerveren is toltam egy fel orat. A patch elott min. minden harmadik halalomban egyutt haltam az enemyvel, ma talan ketszer fordult elo. A helikoptert is sokkal konnyebb iranyitani, gyorsabban fordul.

Az reload felirat nalam is jatszik 10 eledesbol legalabb 7-szer, eleg zavaro, de dupla esc-re szerencsere eltunik :),

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#16520) salytmasztor válasza gabipaci (#16502) üzenetére


salytmasztor
aktív tag

Ez sem tul titkos belso info volt, mivel hivatalos twitterre is kiirtak.

zh1nt0 (community manager) twitter:
"We'll enable map pack 3 once we see that the new game client + servers are stable. (You will not need to download anything.)"

(#16521) Źşë'


Źşë'
addikt

a pattogó hordók/székek, tereptárgyak még most is megfigyelhetőek, a reload nekem is beragad :DD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#16522) gabipaci válasza salytmasztor (#16520) üzenetére


gabipaci
addikt

Itt nem mindenki twitterezik, és nem is láttam ezt az infót még itt, úgyhogy azért nem egy lecsengett hír volt, amikor beírtam, de köszi, hogy megerősítetted.

Logitech hardware tester

(#16523) gabipaci


gabipaci
addikt

Remélem ez újdonság lesz:
Megvan a következő ban

Logitech hardware tester

(#16524) ciry válasza Balika23hun (#16517) üzenetére


ciry
őstag

Ahogy elnéztem az összes fegyver erősebb lett(vagy a hp-t vették lejjebb), a pl. VSS is végre használható :))

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#16525) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Na jól van skacok látom alakul ez a pöcs pecs.Akkor lehet még egy kicsit pihentetem a dolgot. :( :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#16526) LifeSpirit válasza gabipaci (#16502) üzenetére


LifeSpirit
tag

Ez a map pack nem a Nelson Bayt tartalmazhatja squaddeathmachbe?
+Leguna Alta Squadrushban?
Mert pld más konzolon ez is kint van lassan 1 hónapja.........

(#16527) HS 2142 válasza LifeSpirit (#16526) üzenetére


HS 2142
őstag

Sajnos szerintem pont erről van szó....

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#16528) Jazzy válasza HS 2142 (#16527) üzenetére


Jazzy
tag

Igen erről van szó, hacsak nem lepték meg a pc-s közösséget, új pályákkal amit nem hiszek! :( Tehát ne legyen hiú ábrándjaink!

Map pack 3:
Az EA holnap adja ki a Bad Company 2 játékhoz az új pályacsomagot, ha lehet annak nevezni. Egyelőre csak konzolokra, később majd jön PC-re is. A már meglévő Nelson Bay és Laguna Alta pálya kapott egy Squad Rush játékmódot. VIP-es konzolosoknak ingyen elérhető, akiknek nincs kódjuk, azok az in-game store-ból vásárolhatják meg, a PC-seknek autómatikusan letöltődik majd, ha elérhetővé válik.

Szerk.:
Bocsánat a forrás lemaradt:

[link]

[ Szerkesztve ]

J@zzy

(#16529) Jazzy válasza Jazzy (#16480) üzenetére


Jazzy
tag

A helizéssel kapcsolatos problémát csak én tapasztaltam, vagy más is? Arra gondolok, hogy nagyon könnyű lett kilőni a pilótát a heliből, nem is kell hozzá sniper sem...

J@zzy

(#16530) gabipaci


gabipaci
addikt

Rájöttem a megoldásra, hogy lehet levenni a bant:
Ki kell rakni az érintettet egy percre, és az felülírja az eredeti bant.
Így egy perc múlva megszűnik a kitiltás.

HUN BARCA-ról levettem a ban-t, mivel előtte még nem volt semmiféle probléma vele.

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#16531) petXYZW válasza bul07 (#16505) üzenetére


petXYZW
tag

Tegnap este engem is kidobott 2x. (connection failed vagy valami hasonló) Az egyik pont a PH! II szerveren.

[ Szerkesztve ]

(#16532) F_Zolee válasza Jazzy (#16529) üzenetére


F_Zolee
veterán

A lövészeket is könnyebb. Tegnap sikerült kiszednem aug-al...meg többször adott már be találatot.

(#16533) gabipaci


gabipaci
addikt

Akinek van kedve újra segíteni:
Csak vista/seven felhasználóknak!
Töltsétek le ezt.
Address to Trace-hez:85.236.109.204
# of time tto Trace: Unlimited
Trace Delay:1 Second
És Trace.
Futtassuk ezt a háttérben vagy 20-25 percig.
Aztán stop.
Edit -> Copy as Text, és kérném a moderálás topikba beilleszteni.

Nagyon köszönöm a tegnapi segítségeket, de ez is kéne!

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#16534) gabipaci


gabipaci
addikt

Nagy értelme volt az infantry only lehetőségnek a mostani patch-ben, ha csak a legközelebbi patch után lesz ranked szerveren is elérhető...
"In the next server release we will allow inf-only for ranked servers. "
[link]

Logitech hardware tester

(#16535) HS 2142 válasza gabipaci (#16533) üzenetére


HS 2142
őstag

Gabi 2 kérdés: Trace Delay helyett Trace Interval van nekem az ugyanaz?
A másik meg közbe csinálhatok mást is, vagy az befolyásolná az eredményt?
A statistic-nál az alap 10 sample van beállítva, de azon gondolom nem kell változtatnom

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#16536) gabipaci válasza HS 2142 (#16535) üzenetére


gabipaci
addikt

Az ugyanaz, statistic meg maradjon.
csinalhatsz barmit, kiveve a torrent,meg az ilyesmi.
de nyugodtan bongeszhetsz, vagy play the game.
koszi

Logitech hardware tester

(#16537) ciry válasza Jazzy (#16529) üzenetére


ciry
őstag

Nekem tetszik az új heli: ütős a minigun,le lehet füstölni a tracert és sokkal könnyebb irányítani :C
Úgy tűnik, hogy végre megéri vele röpködni és szopatni az ellent :DD

A chat viszont annyiban jobb, hogy most már még kevesebbet kell olvasom, gusztustalan ahogy kinéz, kár, hogy nem tudom fullra kikapcsolni.
Igaz túl sok jelentőséget eddig se tulajdonítottam neki.

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#16538) Jazzy válasza ciry (#16537) üzenetére


Jazzy
tag

A minigunt mér nem próbáltam a patch óta, majd este megnézem.

J@zzy

(#16539) medvezsolt


medvezsolt
senior tag

A cset egy förmedvény lett, ...a félig kék ablak, és az állandóan be vibráló scroll csík...pfuj:D

Lenne pár kérdésem: Nektek hogy teccik ,hogy ki"fehéredtek" a havas pályák? (Legalábbis a White Pass biztos)

Ill. mivel lehet heliböl az elterelő füstöt kilőni? nem találom a beállításoknál.

Szerk.: Nagyon fura, most felmentem White Pass-ra és minden a régi , ugyanaz a kékes színvilág. Akkor nem értem mi volt, lehet ilyesmit állítani szerver szinten?

Köszi

[ Szerkesztve ]

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#16540) harry3 válasza gabipaci (#16533) üzenetére


harry3
őstag

Nektek az egér beállításánál az alapértelmezett van?

[ Szerkesztve ]

(#16541) F_Zolee válasza medvezsolt (#16539) üzenetére


F_Zolee
veterán

Most csak a Nelson Bay-re mentem fel de talán azt hiszem tegnap voltam a White Passon is de semmi változás. Lehet le kéne állni a szerekkel. :DDD

Vlagyimirék szeretik az extrém sportokat. Sziklás parton fejest ugrani. :( :D

[ Szerkesztve ]

(#16542) HS 2142 válasza medvezsolt (#16539) üzenetére


HS 2142
őstag

Be kell rakni a füstös perket és akkor a jobb gomb az alapértelmezett.
(#16541) F_Zolee: :C és a laggra valami hasonló javaslat? :D

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#16543) gabipaci


gabipaci
addikt

van lehetoseg a respawn idot 10-re vagy tobbre, a start idot azthiszem nullara vagy tobbre allitani.
velemenyek?

Logitech hardware tester

(#16544) ADAM1337 válasza gabipaci (#16543) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Szerintem jó így ahogy van inkább várok hogy ne üres serora érjek be.
Ez csak a lassú géppel rendelkezőknek szívás ha csökkentenénk, szerintem most eltalálták ezt az időt.

(#16545) gabipaci válasza gabipaci (#16533) üzenetére


gabipaci
addikt

mar ket eredmeny van ebben az ugyben.
a multiplay leirta lepesrol lepesre, hogy kell futtatni, de az eredmenyben nekem is azt adja, mintha csak 10mp-ig ment volna, pedig fel orat futni hagytam.
miert lehet ez?
majd megkerdem oket is, csak nem vagyok a gep elott.

Logitech hardware tester

(#16546) HS 2142 válasza gabipaci (#16545) üzenetére


HS 2142
őstag

Pont hogy a samples to include nem? 10 secre volt beállítva és csak annyit copyztunk ki :) Átrakom 1200-ra hátha jobb lesz

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#16547) gabipaci válasza HS 2142 (#16546) üzenetére


gabipaci
addikt

Szerintem is az, de nem értem miért nem említik a leírásban...
"** Windows Vista / Windows 7 Users **
*************************
- Download and install PingPlotter from - http://www.pingplotter.com/freeware.html
- Set the 'Trace Interval' to 1 and '# of times to trace' to Unlimited
- Set the 'Address to Trace' as your server's IP address click 'Trace'
- Continue to play with this running the in background for at least 20 minutes
- When you have finished, stop the trace and go to Edit -> Copy as Text
- Reply to this ticket and paste the results into your reply"

Logitech hardware tester

(#16548) r-chee


r-chee
őstag

Az egyes szerverre felmentem és nagyon laggos volt, ezért léptem inkább külföldire.
Heli gépfegyvere marhára idegesítő, nem lehet az ellenre figyelni, mert fedezék mögött is csak sebez meg sebez. Tracer-ezni is szenvedés volt, ez a füsttel leveszem helinél is...pff... Már az van, hogy ha beül az ember a helibe, az egyet jelent ezzel: God mode activated :) .

Más: az egyes szeró jelenleg a 135. helyen a kettes a 887. helyen áll :C .

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#16549) ciry


ciry
őstag

Laggügyileg hogy állunk?

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#16550) Audifan válasza ciry (#16549) üzenetére


Audifan
tag

Sz*rul :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.