Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16901) gabipaci válasza Screamer84 (#16898) üzenetére


gabipaci
addikt

Sokaknak előfordul, hogy összekavarodik az irányítás a patch után.
Célszerű újrakonfigolni mindent az elejétől, beleértve az egered és billentyűzeted speckó testreszabásait is.

Logitech hardware tester

(#16902) Screamer84


Screamer84
tag

Hát reseteltem mindent, előröl beállítottam az egészet, a sprint visszajött de az éledésnél még mindig késel , tök mindegy mit kezdek vele, kivettem a késelés billentyűparancsot is de nem ért semmit, ugyan úgy nyomatja, úgyhogy újratelepítés próba ,hátha az segít neki. :O

SzlobiG : érdekes módon patch előtt nem volt ilyen, szal biztos az én hibám, nem is a játéké....

[ Szerkesztve ]

(#16903) Integra válasza Fortissimus (#16876) üzenetére


Integra
titán

beszarok, mi ebben a logika???
pont hogy fordítva kéne olcsóbb legyen, ezért sírnak a cégek, hogy nincsen csomagköltség, lófasz sem, erre tessék..
hihetetlen..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#16904) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

OFF
khm.... működik az ncore..... ;]
OFF end

(#16905) Gonz0 válasza WhiteWalker (#16904) üzenetére


Gonz0
tag

...és ezt most 50 hozzászólásonként be fogja írni vki? Akire tartozik már úgyis tudja.. egyébként meg:
- baromira nem ebbe a topicba való
- voltmár
- nem tuti, hogy az egész internetet tele kell írni vele.. én inkább örülök csendben, minthogy újra felhívjam rá a figyelmet

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#16906) Integra válasza Gonz0 (#16905) üzenetére


Integra
titán

mintha nem figyelnék a visszacsatlakozó júzereket, loááál..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#16907) Bavid


Bavid
senior tag

Úristen, hogy van ennyi idióta ebben a játékban:

Ez a 2 medic vagy 1 percen keresztül lőtte a tankot, egyik pisztollyal másik lmg-vel, azt hittem rosszul látok :Y , de nem volt semmi más a közelben, ez hihetetlen :W :W

(#16908) bul07 válasza Bavid (#16907) üzenetére


bul07
nagyúr

hátha nem volt olyan csapatársuk aki segített volna nekik

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#16909) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Holnap (06.05) jön a bc2-őm.Remélem jó lesz:D

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#16910) Mrdevil válasza Gonz0 (#16905) üzenetére


Mrdevil
addikt

Juj de harapós,szigorú vagy ma... :DDD

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#16911) Źşë' válasza ciry (#16880) üzenetére


Źşë'
addikt

dúrva, hogy hoztál ennyi pontot össze?! :DD

(#16882) F_Zolee komoly lett az az end screen :)) háhá

(#16898) Screamer84 nem lehetséges h összeakad valami usb-s kontrollerrel, legyen az botkormány, joystick, kormány?!

(#16907) Bavid biztos azt hitték ha már nincs explosive cucc náluk akkor egész biztosan a hurkatöltőtől is szanaszét robban majd :DDD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#16912) ciry válasza Źşë' (#16911) üzenetére


ciry
őstag

Lövöldöztem az m-comot :D

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#16913) Screamer84 válasza Źşë' (#16911) üzenetére


Screamer84
tag

Semmi nem lett rákötve, de az újratelepítés megoldotta, bár még akad 1-2 érdekes dolog a játékban :DDD

(#16914) HS 2142 válasza ciry (#16889) üzenetére


HS 2142
őstag

Ez azt jelenti, hogy mostmár elrakod ;] ? (hú hogy szidtam Spiritet amikor egymásután kétszer is rávezetett a szeretetcsomagodra :)) )

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#16915) ciry válasza HS 2142 (#16914) üzenetére


ciry
őstag

Hát nem igérem :))

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#16916) Fortissimus válasza Integra (#16903) üzenetére


Fortissimus
őstag

logika?? az nincs... :D
bar en amugy is jobban szeretem a dobozos verziokat :)

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#16917) v!ct0y válasza Integra (#16869) üzenetére


v!ct0y
veterán

Itt még olcsóbb viszont a részleteket nem tudom.
[link]

(#16918) r-chee válasza Gonz0 (#16905) üzenetére


r-chee
őstag

Mások is teleírják vele a netet, címlapon (link), szal... :U

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#16919) F_Zolee válasza Bavid (#16907) üzenetére


F_Zolee
veterán

Az semmi. Azelőtt csak egy videóba láttam ezt az esetet, ami a következő. Támadóba voltunk Arica Harbouron. Már kipukkant a két mcom...fél csapat már lövöldöz az újabb ponttól, másik fele köztük én is gyalogosan érjük be a jelenlegi bázist miután felrobbantak az mcomok ugye. Erre NÉGY csipa is még a volt kezdőbázis felé sasol, hogy jönnek-e még. Kettőt leszedtem a volt első mcom környékén. A másik kettő meg a dombtetőn pislogott. Kicsit le voltak maradva...

(#16920) metaldog


metaldog
aktív tag

Hi lenne egy problémám multiplayer módban akarok játszani és azon kívül hogy nem talál servert ezt a hibaüzenetet kapom amikor a join gamre kattintok: we couldn't find any games, please try again. Na innentől nemtudom mi lehet a probléma. SEGÍTSETEK!!!!!!!!!!

(#16921) Screamer84 válasza metaldog (#16920) üzenetére


Screamer84
tag

PB frissítés szokott segíteni, letöltöd a programot hozzá és meg is oldódik.

(#16922) Madn!ght válasza metaldog (#16920) üzenetére


Madn!ght
addikt

Updaterrel inditsd a játékot. Valószínűleg nincs feltéve a patch.

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#16923) Integra válasza Fortissimus (#16916) üzenetére


Integra
titán

sokáig én is szerettem, most már csak elektronikus licenszek kellenek:)
túl sok a motyóm, minél kevesebb, annál jobb:K

Ford: nem bízom ezekben, inkább majd ha mo-n vagyok, akkor megveszem és kész. :)

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#16924) Źşë'


Źşë'
addikt

mi módon lehet veteránnal összelinkelni bf játékokat? valaki tudna segíteni?

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#16925) gergo0328 válasza Źşë' (#16924) üzenetére


gergo0328
senior tag

Hát ha van másik BF játékod akkor felmész ide majd bejelentkezel.Majd My Soldier->Veteran kiválasztod melyik játékot akarod csatolni és csatolod majd "Force refresh veteran status"

(#16926) gergo0328


gergo0328
senior tag

Nekem még 1 sincs de nem értem miért... Regelek heros-on de nem ismeri fel a játékot... nincs letöltve és nem is játszottam még vele de másoknak anélkül is működött...vki tud vmely más játékot amivel működik?Nagyon megköszönném mert tetszik az M1 Garand:DD

:R

(#16927) Źşë' válasza gergo0328 (#16926) üzenetére


Źşë'
addikt

pont ezt akartam írni én is :D nem akarja elfogadni ) lehet kell várni vele picit, am ezt az üzit dobja: The form has been submitted.

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#16928) robyg


robyg
senior tag

Srácok hogy lehet barátot felvenni.
A friedsnél beírom a srác nevét searchül megtalálja okézom utánna ír vlm üzenetet de a utánna semmi továbra is 0 barát.

(#16929) rankesz válasza robyg (#16928) üzenetére


rankesz
veterán

Mind a ketten a játék menüjében kell hogy legyetek, bejelentkezve.

(#16930) gergo0328 válasza Źşë' (#16927) üzenetére


gergo0328
senior tag

nállam csak simán nem ismeri fel a játékot...szval az is sötét -.-'

:R

(#16931) robyg válasza rankesz (#16929) üzenetére


robyg
senior tag

Úgy vagyunk mind a ketten.Ő is beírta a nevemet vártunk de semmi.
Elméletileg nem lehet hogy a verzió más és azért?

(#16932) gabipaci


gabipaci
addikt

Mi lenne ha kivennénk a 3D spotot?

Logitech hardware tester

(#16933) saguaro válasza gabipaci (#16932) üzenetére


saguaro
tag

Sírás szerintem.

Az ember annyit ér, amennyit változtat a világon - Marlowe

(#16934) Zsozsooooo válasza gabipaci (#16932) üzenetére


Zsozsooooo
tag

Én mindenképpen jó ötletnek tartom ! Aztán majd kiderül, de legalább nem lenne ekkora hentelés és lenne helyette egy kis taktikázás és figyelgetés ki merre sunnyog !

(#16935) r-chee válasza gabipaci (#16932) üzenetére


r-chee
őstag

Keresnék másik szerót :U . Én ebben a mostanság megcsappant játékidőmben, szeretem látni azértm, hol van az ellen. Nem játszom annyira jól, hogy még többet sunnyogjak a látatlanok után. Tutira többet halnék = no játékélmény = másik szeró :) .

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#16936) WhiteWalker válasza Gonz0 (#16905) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

bocs hogy jártattam a pofámat, bezzeg mikor megszűnt egy időre akkor nem volt bajod hogy mindenki tele flame-elte a topicot :U

(#16937) jean


jean
csendes tag

Nekem nem hiányozna a 3d spot , érdekesebb lenne . Másik dolog ,e gyszerűen a patch óta megállnak a mapok , nem lehet végigvinni ,kivéve ha unballance van. Beszélgettünk többen is nálunk TS-n ,hogy lehet nem lenne hülyeség +50 tickettel megnövelni a támadók esélyeit , mert azt látom gyakran,hogy mindig egy kicsi hiányzik csak . Mióta kinn az új patch gyorsabban hal mindenki ezért hamarabb lepörög a támadók ticketje , így hamar meg lehet unni ha nem mennek végig a mapok .

jcsr.Jean

(#16938) ADAM1337 válasza jean (#16937) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Eleinte a +20-at sokaltam de ahogy én is láttam hogy tényleg jobban löhető minden, mostmár szerintem is meglehet lesni 150-es kezdő ticket-el simán.
Jobb szeretem ha a mecs a map végén dől el.

(#16939) gabipaci válasza jean (#16937) üzenetére


gabipaci
addikt

Én abban a tudatban éltem eddig, hogy 120-ra emeltem a tickettet, de mivel az adminprogramban változtattam meg, az egy esetleges szerver restartnál visszaáll annyira, ami a konfigban van.
Éjjel, ha nem lesz fent senki, átírom a startup-ot, de az leállással jár, így most nem eröltetem.
Egyenlőre, mivel a kettesen is többnyire van élet, akkor megkérdem így:
Mi lenne, ha:
1. kettesen kivenném a 3D spotot
2. felvinném a tickettet 125-re (A 150 szerintem sok)
3. betöltésnél a késleltetési időt a 15mp-ről levinném 10-re, hogy ne legyen nagy előnyük azoknak akiknek bivaly gépük van, de legalább valami hasznuk is legyen

A mapon létrehozható védett területek még váratnak magukra, a kaszt/fegyver limitet meg ki kéne találni, hogy legyen-e, és milyen. Egyenlőre nem lehet még mapokhoz társítani, csak egységesen mindenhova ugyanazt.

Logitech hardware tester

(#16940) gergo0328 válasza gabipaci (#16939) üzenetére


gergo0328
senior tag

én a kaszt/fegyver módosítást nem tartom előnyben. hisz én csipával 12X optikkal rusholok szval... nah majd minden megoldódik a 20. patch után :D

:R

(#16941) ADAM1337 válasza gabipaci (#16939) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

1. igen
2. igen.
3. nem jó mert a jelenlegivel is sokszor már hajozok amikor még a squad társaim meg se születnek.

(#16942) mackosajt válasza gabipaci (#16939) üzenetére


mackosajt
addikt

1. igen
2. igen
3. inkább fel 30-ra, hogy a gyengébb konfigosoknak is adjunk lehetőséget. Vagy ha ennyire nem is, de inkább felfelé.
Lefelé állítás csak méginkább előnyben részesíti az atomosokat. Szerintem.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#16943) Balika23hun válasza gabipaci (#16939) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

1,Igen
2,Igen
3,Nem (nekem egy év mire betölt, van hogy már élesítve van az mcom mire beérek)

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#16944) Źşë'


Źşë'
addikt

én azért nem szeretem a spotolást, mert ha valaki bejelöl, akkor kapom az áldást mindenhonnan és ez többszörös esélyt jelent a halálra. Sztem is jobb spot nélkül játszani:))

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#16945) robyg válasza robyg (#16931) üzenetére


robyg
senior tag

Ok.Sikerült felvennem közbe elmondta nekem hogy játszott.

(#16946) bul07 válasza Źşë' (#16927) üzenetére


bul07
nagyúr

gergo0328 -neked is szól
nekem is ez volt a bajom én több napig vártam próbálkoztam de semmi játszottam is a Heroes -el de úgyse ismerte fel

így írtam a EA vevőszolgálatnak

első válaszuk ez volt
Hogy ha szeretne az M1 Garand fegyvert használni, akkor muszáj hogy 2 EA Battlefield játék vagy kiegészítő legyen aktiválva a veterán oldalon, a Bad Company 2 kívül. A battlefield heroes-hoz még egy máss EA battlefield játékot vagy kiegészítőt kellene hozzá aktiválni.

ráhagytam ő tudja de még mindig nem ismerte fel a Heroes-t így szóvá tettem azt
válasz
Biztossan azért nem volt még hozzá írva a BF heroes a veterán status-hoz, mert más adatokkal jelentkezik be a BC2-be, és más adatokkal a BF heroes-be.

én írtam hogy email cím de még a jelszó is megegyezik
válasz
Megkérném leírni a Bad Company 2 belépési adatokra, és mink hozzá írjuk a BF heroes.t.
majd rá hét perccel újabb
A BF Heroes hozzá volt írva a maga veterán status-hoz. Kellemes játékot kivánunk

nem tudom hogy ki válaszol honnan és mit állított de végül ezek után belépve felismerte a veteran oldal a Heroes-t így meglett a M1 Garand is szerintem ti is írjatok nekik ha nem ismeri fel továbbra se

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#16947) Audifan válasza bul07 (#16946) üzenetére


Audifan
tag

Én írtam a supportnak régebben de nem látszik a válasz. és olyan aktiváló mailt sem kaptam :W I <3 EA

(#16948) gergo0328


gergo0328
senior tag

Spot nélkül tényleg jobb lenne mert most h elkezdtem SV98-al lődözni néha látom a spotot akkor csak úgy fenyveserdőn, mindenen keresztűl néha beadja h headshot...
nah ilyenkor gondolom azt h ilyeneket mond a srác: @&#**>#&;>+!"%%/@&>#<*&" :DD

:R

(#16949) ciry válasza gabipaci (#16939) üzenetére


ciry
őstag

1.kerülném a kettest
2.150 szerintem is jobb lenne, igy is csak a mapok harmadáig jutunk
3.nekem bejönne

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#16950) káen


káen
tag

"We are rolling out an update that will add the new new BC2 maps that were added in the R16 update. R16 is an optional update, which you may add in the mods section of your control panel. If you already have R16 installed, you will need to restart your server from the control panel for the new maps to activate. This update should be complete by 1pm EST."

Továbbra is várunk szeretettel minden HC kedvelő játékost :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.