Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15701) zack válasza Doki-HUN1978 (#15698) üzenetére


zack
nagyúr

Ha nem lenne "minden" a Mhz szerinted küzedék a tuninggal? :U Persze hogy erősebb és gyorsabb lesz 4,1-4,2 Ghz-en a 4 magos, mint 4,3Ghz-en a 2 magos. De ha 3,6-3,8 Ghz-nél nem tudnám feljebb tolni akkor nem érte volna meg. Így viszont jó vétel, mert ami nem használja a 4 magot, ott is lesz sebesség. BC2-nél mind a 4 mag 80% felett dolgozik, de eddig csak alapon, 3Ghz-en néztem. Egyelőre belövöm a 24/7 értékeket, és utána jöhet a BC2 csekkolása. :K

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#15702) namenyicsavo válasza Zsozsooooo (#15700) üzenetére


namenyicsavo
tag

Mami mit csinálsz???? :DD :DD

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#15703) BandiHUN válasza r-chee (#15699) üzenetére


BandiHUN
veterán

Elnézést ezért,mert elvileg én is ott voltam az alsó szinten...
DE azt azért hozzátenném,hogy ez nem a támadók hibája elsősorban,mert azt azért nem várhatod el,hogy a házban védjék az m-comot,elölről nem tudsz mit csinálni az emelettel,talán akkor esetleg sniperek,ha előrelátóan kigusztizta/gl-ezte valaki a takarólemezeket.
Mögé ha megyünk,semmivel sem jobb,balra meg behatárol a viz,és szintén vagy nem lát az ember semmit,vagy már kiszúrja a bejövő spawnolókat.
Sajna ez egy ilyen szitu,végülis egyébként szerintem kárpótolja a védőket,hogy bejutni és élesiteni viszont elég nehéz,mert le kell ölni a védők nagy részét,és meg kell úszni alesipuskásokat és a lépcsőn feljövőket...
De mivel ez már az uccsó' m-com,azért aki eddig eljut,szerintem már megérdemli a győzelmet,bár én a másikat inkább áttettem volna a vagonokhoz,hogy ne ilyen közel és együtt legyen a két pont.
Nomeg egyébként szerintem ez eddigis igy ment ezen a mapon mindig,sőt,van,hogy a sziklákig jön az ellenből 1-2 emberke.
Node akit beszoritanak ennyire,ott már úgysem nyer sokat pár méterrel,hisz akkor már úgyis ott tobzódik az összes támadó,és az emeleteken is van 3-4 emberke szintenként,egyedül kizárt dolog bejutni akár csak az alsót defuseolni is.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#15704) ciry válasza r-chee (#15699) üzenetére


ciry
őstag

Jóhogy, hisz ez egy lövöldözős játék.
Ledaráltunk titeket, mert jobbak voltunk, semmi más nem történt.

zack:alapon hogy csomagol a proci és hogy csomagolt az E8600?
Amúgy használja rendesen a 4 magot a játék, az a lényeg.Szerintem a videókároly is száguldozni fog.
3d markt-ot összevetetted már a régivel?

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#15705) Doki-HUN1978 válasza zack (#15701) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Csak mert annyira esküdtél a kétmagosodra...

[ Szerkesztve ]

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#15706) Madn!ght válasza Mrdevil (#15697) üzenetére


Madn!ght
addikt

Alapon használtam az E8400-at. Egyszer egy 3dmark erejéig próbáltam ki 3,6-on, de nagyon melegedett. A különbség a 2 platform között: LINK
Játékban gyakran akadozott a régi konfigommal. i5-tel pedig gyönyörűen folyik. :))

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#15707) Doki-HUN1978 válasza Zsozsooooo (#15700) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Grószmami sztrítfájgt :) :C

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#15708) ciry válasza Madn!ght (#15706) üzenetére


ciry
őstag

A legszebb az, hogy nekem is valami 15000 pont volt az eredményem, innen is látszik, hogy a 3d markt nem egy ATI-s progi :N

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#15709) Kr/\toS válasza ciry (#15708) üzenetére


Kr/\toS
senior tag

ÉS melyik 3d markban? 2003? ;)

(#15710) Źşë'


Źşë'
addikt

bakker tegnap este késparty volt a Valparaisóban :DD hab, tengervíz, napsütés, pálmafák :D
4en voltunk fenn, utolsó ponton nekiálltunk késelni 1mást :DD 2v2. Elszedtem az 1iktől 22 silver dogtagot, míg a másiktól 14bronzot :D tőlem meg 15 aranyat :P nem is ez volt a lényeg, hanem: mi támadtunk, hogy gyorsabban feljussunk hozzájuk irány a heli, már vártak minket azon a bizonyos helyen :)) én meg levegőben kiszálltam a heliből, és gyakorlatilag mielőtt még földet értem volna késeltem le levegőben az egyik arcot, ráugorva :DD direkt beállítottam xfirét az ilyen esetekre ha netalán lenne valami frankó cselekmény akkor felvegye azt (van ilyen flashback record opció aminek az a lényege h a key megnyomása előtt felvesz x időtartamot)... benyomtam örültem magamnak mint állat, kilépek, megnézem erre látom h onnét vette fel ahol benyomtam a recordot :W :( wááá pedig ekkora jelenetem még sosem volt gémben :(((

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#15711) Madn!ght válasza ciry (#15708) üzenetére


Madn!ght
addikt

Egy x4 955+egy rommá húzott 8800GTX-szel teljesen reális.
A VGA-t megcibálva 18k-körüli pontot én is ki tudnék hozni a kariból, de bőven elég ez így is.

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#15712) ciry válasza Madn!ght (#15711) üzenetére


ciry
őstag

Nincs húzva, de csinálok képet a gyengébbek kedvéért, ha kell.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#15713) kennyke válasza Madn!ght (#15711) üzenetére


kennyke
aktív tag

Ezt 06-os verzióra érted...?

(#15714) ciry válasza ciry (#15712) üzenetére


ciry
őstag

Mégse pazarolom a saját időmet vele, inkább itt van 2 link:[link] [link]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#15715) zack válasza ciry (#15704) üzenetére


zack
nagyúr

Alapon nem néztem, ill. nem mentettem el E8600 eredményt (sajnos). Az viszont biztos hogy a Q9650 BC2 alatt alapon majdnem olyan fps-t dobott mint az E8600 húzva 4,3Ghz-en, és kevésbé is ingadozik, de ezt írtátok is. 2300-2400 között kapott WinRAR-ban alapon a Q9650. Úgy emlékszem az E8600 1400-1500 környéke volt. :U
A VGA nem fog jobban menni, mert ha elegendő a proci teljesítmény, akkor tök mindegy mi van alatta, és mint már írtam 3,8-4Ghz is bőven elég egy 2 magostól hogy a 4870 X2-öt kihajtsa. Vantage-ban persze hogy jobb a 4 magos, mivel a prociteszt támogatja a 4 magot, így a végső pontokban a proci pontszámban meglátszik a többlet.

Doki-HUN1978:
Most is esküszöm rá. :U Nagyon jó proci volt az E8600.
Csak azért cseréltem, mert volt ez, mint kihagyhatatlan lehetőség, és nem azért mert nem boldogultam 4 mag nélkül. 99% biztosra mentem ami a tuningot illeti, 4Ghz tuning alatt nem kellett volna 4 magos. Ezért csak a Q9650 jöhetett szóba. Most úgy néz ki, 4,1-4,2Ghz között fogom tudni használni 24/7. :K

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#15716) Madn!ght válasza ciry (#15712) üzenetére


Madn!ght
addikt

Elhiszem, nem kell bizonygatni. :P Számomra egyébként is a játékbeli teljesítmény a mérvadó, gondolom ezzel te is így vagy.

kennyke: igen, 3dmark06. Itt a PH!-n nem ritka a 18-20k fölötti pontszám amit egy 4870-ből egy húzott 4magossal kihoznak.

[ Szerkesztve ]

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#15717) belaazallat válasza Madn!ght (#15706) üzenetére


belaazallat
addikt

Hali!

Tudod mi a szép az egészben, hogy a SM2 és SM3 pontok nem nőttek, tehát a vidkarira ugyan annyi pontot kaptál. Ami megdobta a 3dmark összpontszámot az a CPU pontszám. Ebből az következik, hogy procilimites beállításokkal játszol. Illetve az I5 kevésbé limitál.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#15718) Target78hu


Target78hu
aktív tag

Voltam most két szerón az egyiken ment a nubicázás meg az oltás ,bár elég érdekesen lőttek páran az ellennél és enyhén túlerőben + basecamp. a második menetben viszont lealáztuk őket ,mert kiléptek a nagyágyúk(pl.: 7. szintű gyarök aki csak fejet oszt abakannal -bár attól a legkönnyebb dögleni ,de nem meglát és bumm fejes...).
A másik viszont nagyon jó szerver volt ,mert kemény csaták (nem túlerő powa ,hanem balansz) ,s ott kicsit bementem a sűrűjébe(még jobban) és szanaszét c4 ,pisztoly és késeltem mindenkit :D [link]
Az utolsó m-comnál tudtuk visszaverni a népet szóval keményen támadtak ,de hát hullottak mint a legyek :D
Támadóként meg uav-oztam picit ,mert oylan ritkán van lehetőségem röpködni véle [link] -ez egy mákoslővéses ;)

hkv.hu

(#15719) ciry válasza Madn!ght (#15716) üzenetére


ciry
őstag

Nem neked linkeltem, Kr/\toS kérdezett hülyeséget.
Egyébként ez is csak egy szintetikus tesz, a játékbeli teljesitményhez nem sok köze van, ezért irtam, hogy: a 3d markt nem egy ATI-s progi ;)
A 4870 sokkal erősebb kari :K

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#15720) F_Zolee válasza rankesz (#15681) üzenetére


F_Zolee
veterán

Nem tudom miről beszélsz. :F

(#15721) Mrdevil válasza Madn!ght (#15706) üzenetére


Mrdevil
addikt

Aha,nekem most a 3Dmark06 így néz ki: (alap vidkari,E8400-3800mhz)=16670(cpu:3473).Akkor végül is csak a cpu-ban van különbség. :K

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#15722) zack válasza Madn!ght (#15716) üzenetére


zack
nagyúr

Nem mindenki van így vele. Nézd meg a 3D Mark topikokat. Nem egyszer volt az az érzésem, hogy ők játékok helyett azzal "játszanak". Persze én is le fogom futtatni a miheztartás végett, de utána vége is a bencselgetésnek.
Nagyon gyors lesz így a 4 mag, hogy 4185Mhz-en szaladgál, és így igazán megérte. :K
Ha minden progi támogatná a 4 magot, elég lenne jóval kevesebb Mhz is mindennapi használathoz, de mivel 1,23V tudja, és nincs agyonfeszelve, így maradni fog.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#15723) Kr/\toS válasza ciry (#15719) üzenetére


Kr/\toS
senior tag

Ne spirázd már magad öregem vicc volt leszarom a 8800gtxedet. Nehéz volt nem észrevenni?! :U

[ Szerkesztve ]

(#15724) lala42


lala42
őstag

Nem tudjátok, hogy a MOHA bétát mikortól lehet kipróbálni? Mert meg van a béta kulcs, de nem akarja elfogadni :O :(

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#15725) Doki-HUN1978 válasza Kr/\toS (#15723) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Kicsit több tisztelettel apukám!

Gyere fel inkább a szeróra, megmetszük kicsit a bőrödet! :D

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#15726) Kr/\toS válasza Doki-HUN1978 (#15725) üzenetére


Kr/\toS
senior tag

Ismered az "amilyen a mosdó..." kezdetű mondókát? Vonatkoztasd errefelé.

Felszoktam menni a skacokkal ph!-sokat metszegetni jah. :D

(#15727) Doki-HUN1978 válasza Kr/\toS (#15726) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

A mondókádat nem nagyon ismerem, de látom nagy "tehetség" vagy...

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#15728) Kr/\toS válasza Doki-HUN1978 (#15727) üzenetére


Kr/\toS
senior tag

Akkor az nem az én szegénységi bizonyítványom.

[ Szerkesztve ]

(#15729) Tomics


Tomics
addikt

Sziasztok!

Ha jól láttam akkor az mw2-höz hasonlóan itt is vannak prestige módok, jól tudom (a scoreboardon láttam számokat a nickek mellett gondolom azt jelenti)

Érdemes újrakezdeni ha végigtolom a szintezést, jár valami plusz dolog?

Jah és UAV-al hogy lehet sorozattüzet lőni :F Én csak rakétát tudok, de láttam hogy más tud sorozattüzet lőni.

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#15730) Doki-HUN1978 válasza Kr/\toS (#15728) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Olyan nagyon nem érzem a hátrányát... :C

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#15732) Musa99 válasza Tomics (#15729) üzenetére


Musa99
csendes tag

tedd be a vehicle alternate fire-t :)

(#15733) gabipaci


gabipaci
addikt

[18:54:28] [HUN]Tibor > wizzi a ge**m csorogjon le a torkodon jo ejt
[18:55:12] [HUN]Tibor > wizzi a ge**m csorogjon le a torkodon jo ejt neked is
Egy hét ban, következő végleges.

Logitech hardware tester

(#15734) lala42 válasza lala42 (#15724) üzenetére


lala42
őstag

Tárgytalan, sikerült :C :DD
Nem lesz roszz, csak kicsit irreális ha meghalok. Repülök 10 m-t. :DDD

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#15735) ciry válasza gabipaci (#15733) üzenetére


ciry
őstag

Na, ez full jogos :K

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#15736) BandiHUN válasza Tomics (#15729) üzenetére


BandiHUN
veterán

Szia,az nem prestige,hanem veteran szint,korábbi BF játékokért és a BF Heroes-ért lehet ilyet szerezni,de eléggé bugos...
És egyébként amit lehet vele,az az elején jön jól,mert garandot lehet pl.megnyitni vele,meg valamelyik pisztolyt asszem',de lehet élni nélküle...
Prestige itt nincs,bár szerintem nem is baj,irtómód lelassul 30 felett a szintlépés...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#15737) zack válasza gabipaci (#15733) üzenetére


zack
nagyúr

Ehhez képest a núúbozás kifejezetten bóknak minősül. :DDD :DDD

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#15738) Bavid válasza Tomics (#15729) üzenetére


Bavid
senior tag

OMG, ez nem COD, azok a számok a veterán rank.

(#15739) Doki-HUN1978 válasza gabipaci (#15733) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Nem kicsit meleg a srác... :)

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#15740) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Thee White Wizardnak:
http://www.youtube.com/watch?v=wD0ThxpVHMs
http://www.youtube.com/watch?v=MZhFKOq8CM8&NR=1

http://prohardver.hu/tema/razer_imperator/hsz_14-14.html

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#15741) Tomics válasza BandiHUN (#15736) üzenetére


Tomics
addikt

értem, köszi :R

PH! addikt since 2004

(#15742) artiny


artiny
őstag

Helotok

Kérdésem,hogy van olyan patch a jatekhoz ami a grafikat javitja,hogy jobban fusson a gépen?
maxra allitva 1280/1024 ben laggol egy kicsit a jatek.....
Ha igen akkor hányas patch ez ?

(#15743) BandiHUN válasza artiny (#15742) üzenetére


BandiHUN
veterán

valami azt súgja,hogy NEM vetted meg a gémet.... :U
Egyébként prociigényes,nem vidkártya elsősorban.
Nomeg én örülök,ha mediumon elpötyög a gépemen full hd-ben 25 felett,ne legyünk telhetetlenek.A patchek nem külön jönnek,hanem updaterrel az origiseknek,ezértis gondolom,hogy ingyévót'...akkor meg igy jártál ;)

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#15744) r-chee válasza BandiHUN (#15743) üzenetére


r-chee
őstag

Nekem két patch is megvan külön, igaz nem tudom minek, mikor eredeti a game :D .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#15745) artiny válasza r-chee (#15744) üzenetére


artiny
őstag

Hát hogyNEMeredeti....abba nemenjünk bele :N
De én nem full hd-ben játszok csak egy kisfelbontáson 1280/1024

Van olyan ameik javitott nekd?es ha igen akkor hanyas verzio volt? :B

(#15746) gabipaci


gabipaci
addikt

[link]
A legfrissebb hír a patch-ról (tudomásom szerint)
Aki nem értené, arról szól, hogy minden rendben van a patch-el.
STEAM kompatibilis, és működőképes.

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#15747) Musa99 válasza gabipaci (#15746) üzenetére


Musa99
csendes tag

Ez igy rendben akkor azt magyarázza el valaki hogy ha működik miért adják már ki?:D

(#15748) Źşë'


Źşë'
addikt

megint kaptam egy kiket :D nagyon szépen dolgozik a WH-m :DD

haver is benn volt, megkérdezte miért, erre bunny jump... no 2x jump :D azaz nem szabad ugrálni :DD woaah, erre visszaakarok menni, es banoltak :D ezeket a láma low embereket! am a mi squadunk vezetett, és lám, hülye kis csíra statláma biztos az arc :| tököm a sok idióta adminba, ezek ezt élvezik :F kapnak egy kis hatalmat, vagy szimplán böki a szemét h jól megy erre kirak...

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#15749) medvezsolt válasza Źşë' (#15748) üzenetére


medvezsolt
senior tag

Hát igen , ... bakker 3szor udvariasan megkérdeztem, hogy mi az a bunny meg jump meg 2x jump, de a kis láma hülye annyit birt reagálni , hogy no jump , .. play or go ( vagyis kirug)....

Ekkora emberek....

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#15750) gabipaci válasza Musa99 (#15747) üzenetére


gabipaci
addikt

Mert holnap Nemzeti ünnep lesz náluk.
Nem kezdenek el dolgozni az utolsó munkanapon...

Logitech hardware tester

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.