Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15951) mackosajt válasza BandiHUN (#15949) üzenetére


mackosajt
addikt

Meglátjuk.

Jelenleg várakozunk. ;)

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#15952) namenyicsavo válasza BandiHUN (#15949) üzenetére


namenyicsavo
tag

Hallottam hogy nem ez volt az első eset. 3 nap az biztos lesz ebből.....

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#15953) gabipaci válasza BandiHUN (#15949) üzenetére


gabipaci
addikt

Ahogy mondod, értelmes emberek, a JCSR klánnal semmi baj, csak wizard sem a száját nem tudja tartani, sem a szabályok nem érdeklik.
Felvettem a kapcsolatot Jean-al, Ő szokott azzal biztatni, hogy majd megjavul.
A 3 hét lehet hogy sok, Jean válaszától függően leveszem 3 vagy 10 napra. de a következő olyan lesz, hogy a multiplay szerverének romjába is beleégetem... ;]

Logitech hardware tester

(#15954) gabipaci


gabipaci
addikt

170 :C :R

Logitech hardware tester

(#15955) Źşë' válasza BandiHUN (#15941) üzenetére


Źşë'
addikt

az a bosszantó az egészben h itt a játék vannak szerverek, de a szerverek sem olyanok sem maga a játék h na most a custom mapokat el tudnák viselni, így bukta ebből a szemszögből a dolog, pedig sztem sok ember nekiállna pályát barkácsolni

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#15956) ADAM1337 válasza gabipaci (#15954) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Crock még mindig előttem van nem lesz ez így jó. :)

(#15957) BandiHUN válasza Źşë' (#15955) üzenetére


BandiHUN
veterán

A custom mapok sajna azért mentek ki a divatból,mert ehhez ki kellene adni a fejlesztőkörnyezetet,és ahogy bevezetésre kerültek az ilyen prestige és online rank-os dolgok,Steamen meg ugye szintén az archivemnetek,elsősorban arra használták ezeket,hogy olyan mapokat csináljanak a játékokhoz,amivel elősegitik a sokkal gyorsabb fejlődést.
Pl.a cod5-ben olyan szerókkal kezdődött,ahol sd futott,de tilos volt bombát élesiteni,és megcsinálták,hogy mégis legyen respawn,és 1 kill először ért 5000xp-t,utána persze elszaladt a ló,és 1 meccs alatt full megcsináltál 1 prestige-t.
De ugyanez ment pl.a Killing floor-nál,ahol ugye coop van,csináltak olyan mapokat,ahol külön,bezárt helyen jelentek meg a megfelelő szörnyek,és tele fegyverrel,lőszerrel,hogy mindenki kimaxolja magát,vagy pl.olyan szoba,ahová bementek ketten,folyamatosa ment le az életerejük,de csak annyira,hogy medicelve egymást pont felgyógyuljanak,könyv rátesz a bal gombra,1 óra múlva visszanéz,jéé medicelés kimaxolva. :U
Itt sem lenne másképp,rögtön megjelennének a statpaddoló minimapok,meg az egyéb trükkös dolgok.
elég,ha csinálnának egy 100m2-es mapot,hogy gyorsan menjenek a körök,direkt spawnkillel,és akkor 3 perc lenne 1 kör,akit nem érdekel a k/d,semmi perc alatt meglőné a platinákat.
Cod4-ben is volt olyan FFA szerver,ahol spawnoltál,hátraléptél rögtön,és már jöttek is eléd spawnba az ellenek,akár sniperrel is lőhetted a nozoom fejeseket zsinórban,1 kör=250 kill megvolt.
No ezért nem lesz custom map.Borderlands-hoz is csináltak ehhez hasonló trükkös pályákat..

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#15958) LifeSpirit válasza gabipaci (#15954) üzenetére


LifeSpirit
tag

Meglesz a 100 is,remélem......

(#15959) Źşë' válasza BandiHUN (#15957) üzenetére


Źşë'
addikt

:) így már érthető, sok szar alak miatt szív mindenki, és ez általában így szokott lenni,
���
gémeltem egy keveset, aztán egy lejtőn gurult lefelé egy quados, én meg tankal odapirítottam neki, kb 10-15m re volt tőlem, aztán a quad meg rárepült a tankomra, bele a kamerába :DD egyet sajnálok, hogy itt ebben a játékban nincs video editor, úgy mint gta4ben, akkora videókat lehetne csinálni h az ember esze megáll. Aki ismeri a gta4 vid editort az tudja miről beszélek :) egy ilyet rakhatnának bele... :U
most nézem h kereken 600lett a skill levelem bc2ben, de ez mit takar :)) utóbbi időben nagyon jól megy, és sokat javultam : ) ez a skill level vmi 432 volt egy fél hónapja, a levelem meg semmit sem változik, mondjuk láttam olyat is h valakinél ez mínuszba volt :DDD érdekes összehozni ilyen értéket hisz akkor lényegében az ember nem fejlődik a 0 ra hanem szinte magát nyírja ki folyton, érdekes :D

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#15960) r-chee válasza namenyicsavo (#15935) üzenetére


r-chee
őstag

[07:10:53] The White Wizard > en tovabbra is ha alkalmam lesz hatbamegyek es hatbalovom
[07:10:57] The White Wizard > a tankot meg a tamadokat

[07:11:56] The White Wizard > miert mennek szembol neki 5 nek ha hatulrol is mehetek?

3 hét helyett nyugodtan mehetett volna a végleges ban :K . Tudom, biztosan azért 3 hetet - és nem mertél - véglegeset, mert JCSR-es...
Nem kell senkivel sem kivételezni, meg megbeszélni semmit, hogy mert a társai jófejek és így meg úgy. Szerintem a kivételezés a hitelesség rovására megy. Teszem azt ha engem kéne kidobni, mert nem a szerverünkhözz illő, amit művelek, akkor velem sem kell kivételezni, csak mert admin vagyok, ki kell dobni a rákba és kész :) .

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#15961) Perillustris válasza gabipaci (#15912) üzenetére


Perillustris
senior tag

:R

Perillustris

(#15962) Źşë' válasza r-chee (#15960) üzenetére


Źşë'
addikt

sztem sem, ha nem ért a szóból, és ezt még meg is osztja mindenkivel, igazi címeres id**ta!
és ahogy írtad, egy jó klánon belül is lehet csaló éppúgy mint nem fer játékos! láttam már rá példát nem egyszer.

na látom kivetted a felesleget, pedig elfért volna, levezette volna az elképzelést szépen

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#15963) r-chee válasza Źşë' (#15962) üzenetére


r-chee
őstag

Én nem írtam, hogy csaló, sőt még csak nem is gondoltam :) .

Más: Ha már meg volt említve, leírom, hogy mit gondolok róla: az sg.hu egy moderálatlan szemétkupac oldal, néha jó benézni egyet röhögni oda a legalja fesztiválra.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#15964) Źşë' válasza r-chee (#15963) üzenetére


Źşë'
addikt

Tudom, biztosan azért 3 hetet - és nem mertél - véglegeset, mert JCSR-es...
Nem kell senkivel sem kivételezni,

nem úgy értettem hanem h a végleges banra, hisz ezt ő is nyugtázta h nem mond le a baseraperől, csak a csapat nem biztosíték a többi játékos jóindulatúságára. Erre írtam példát h jó klánban is lehetnek csalók, a csapattársak tudta nélkül, csak itt most nem fer játékban jött le ez az egész.

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#15965) Target78hu válasza BalaNce87 (#15950) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Persze igaz ,de míg egy SVU vagy vss -el lopakodva ledarálok 2-3 embert ,utána meg spottolhatnak ,mert a célom elértem. A recon meg amúgy se tudja felvenni a harcot pl. a sok abakanos ellen max ,ha táraznak épp ,mert pisztolyt még hírből sem ismerik viszont recon-nak az a mentsvára közelharcban (nem cg vagy gl/40mm shoti)- legalább is nekem ;)
Ameddig észrevétlen tudok maradni ,addig van előnyöm ,aztán kifújt s csak a szerencsén múlik ,hogy letudom lőni az ellent vagy nem , ellentétben pl assault vagy medic aki egy c4-et is túlél ahogy most tapasztaltam.
Tudom gyerekes ,hogy ha valaki(kik) jól ill. túl jól tolják és mellette a rangjuk is alacsony(abb) és felmerül bennem egy-két dolog emiatt (béna vok ezt tudom :D) .
De ugye léteznek privi csítek és jóval előrébb járnak ,mint a pb pl ,így a rám fordul és fejes (tehát nem lő és fogy a puca belőlem) vagy a helyzetem mérnöki pontossággal méri be (ok ja mer bespottoltak) ez számomra kicsit izé...! Lehet ,hogy lagg ,de lehet ,hogy nem ,ezért majd az MBI-t figyelem sűrűn ;)

hkv.hu

(#15966) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Kettesre nem nagyon jött senki mostan. Egy map vagy egy óra volt. 8an voltunk a legtöbben...

(#15967) belaazallat válasza F_Zolee (#15966) üzenetére


belaazallat
addikt

De legalább élvezetes volt. Egy párszor a nemesis-em lettél. :D És meg lett a jutalom is.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#15968) F_Zolee válasza belaazallat (#15967) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ilyen kevés embernél nem nehéz "nemezálódni". ;]

(#15969) belaazallat válasza F_Zolee (#15968) üzenetére


belaazallat
addikt

Főleg, hogy én képviseltem a támadó szárnyat.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#15970) F_Zolee válasza belaazallat (#15969) üzenetére


F_Zolee
veterán

De ha jól emlékszem akkor te is felkerültél a késem végére. :)

(#15971) Perillustris


Perillustris
senior tag

Hogy őszinte legyek, vénkoromra néha türelmetlen vagyok, s az első pár óra BC2 után elég komoly letargia lett úrrá rajtam, mikor tudatosult, hogy a pár év kihagyás nyomott hagyott a teljesítményemen, amire az RTCW-korszakomban nem volt panasz.

Azt sem tudtam, hová kapjam a fejem, úgy pörögött a játék. Jó pár óra után már jobb persze, de ez még engem is meglepett: PH szerveren elsőnek lenni számomra mindenképp történelmi esemény. :))

(A játékos nevem Uhrin Benedek)

[ Szerkesztve ]

Perillustris

(#15972) ciry


ciry
őstag

:Y <--- klikk

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#15973) creedszl válasza ciry (#15972) üzenetére


creedszl
aktív tag

ilyennel már én is találkoztam...még integetve elbúcsúzik most ez baj? :DDD

ciry milyen beállítások mellett rögzítetted a videót?

[ Szerkesztve ]

Hulligaaan

(#15974) belaazallat válasza F_Zolee (#15970) üzenetére


belaazallat
addikt

:K Asszem kétszer is. Vmelyik statoldalon meg lehet nézni.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#15975) gabipaci


gabipaci
addikt

Kérlek benneteket, hogy oda ne kommenteljetek, csak ha muszáj.
Adminok, Ti meg oda tegyétek az indokokat, kit, miért.
Pl a mai napi friss

Logitech hardware tester

(#15976) F_Zolee válasza belaazallat (#15974) üzenetére


F_Zolee
veterán

Csak egyszer. Megnéztem és csak egy ezüst van tőled. :)

(#15975) gabipaci: én most jöttem le egy másik magyar szerverről. És ott volt az embered. De nem láttam tőle semmi szöveget.

[ Szerkesztve ]

(#15977) belaazallat válasza F_Zolee (#15976) üzenetére


belaazallat
addikt

Azért a "csak ezüst"-ért is keményen meg kellett dolgoznom! :P

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#15978) F_Zolee válasza belaazallat (#15977) üzenetére


F_Zolee
veterán

Gondolom. Senki se születik prónak. Én is csak egy Abakan núb vagyok egyesek szerint. De már csak ha felhúznak akkor használom...

(#15979) r-chee válasza F_Zolee (#15978) üzenetére


r-chee
őstag

Én prónak születtem. Aprónak :D .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#15980) Hunyus


Hunyus
senior tag

Sziasztok.Lenne 1 olyan gondom,hogy talapíteni akarom a játékot,de nem tudom!Ezt dobja ki.

(#15981) ciry


ciry
őstag

Ilyen nevű játékos játszik most a kettesen, aszonygya: CsirkeCsecs :D

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#15982) bonat válasza ciry (#15981) üzenetére


bonat
senior tag

szép :DDD

lulu

(#15983) sh1fty85


sh1fty85
csendes tag

Köszönöm a mai jatekot nagyon jó volt!
További jó jatekot nektek!
peace

>imba< sh1fty_hu

(#15984) Musa99 válasza Hunyus (#15980) üzenetére


Musa99
csendes tag

Kamu vagy eredeti?

(#15985) Mrdevil válasza bonat (#15982) üzenetére


Mrdevil
addikt

:N

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#15986) Hunyus válasza Musa99 (#15984) üzenetére


Hunyus
senior tag

Szerinted ;]

(#15987) gabipaci válasza Hunyus (#15986) üzenetére


gabipaci
addikt

Akkor javaslom a Magyar értelmező kéziszótár fogratását a topik címének értelmezéséhez.

Logitech hardware tester

(#15988) Musa99 válasza Hunyus (#15986) üzenetére


Musa99
csendes tag

ha eredeti lett volna azt mondom windows reinstall :) én igy oldom meg a problémáimat:))

(#15989) Bavid


Bavid
senior tag

Átraktam a játékot dx9-be és azóta furán villódznak a kb 15-20 mnél távolabbi tárgyak. Minden minimumon van. Ötlet?

(#15990) rankesz válasza Musa99 (#15988) üzenetére


rankesz
veterán

Épp akartam írni hogy az e: játékok mappa ahonnan nem sikerül olvasni, az nálam igen ritkán jelöli a fizikai dvd meghajtómat.

Bavid Másik VGA driver, lehetőleg a legújabb.

[ Szerkesztve ]

(#15991) Hunyus válasza gabipaci (#15987) üzenetére


Hunyus
senior tag

Nem olvatsam el végig a totyik címét,szóval :C Majd azért igyekszek beszerezni egy Magyar értelmező kéziszótárat

(#15992) gabipaci


gabipaci
addikt

Valaki magyarázza el nekem legyenszíves, hogy az adminnak ezek alapján kit kellett volna kickelnie?
[21:11:17] TupacAmaruShakur > fasza a baserape
[21:11:21] theHunManbeast > GG
[21:11:22] Spitfire.hu > SZEP CG
[21:11:22] Victoy > cg? adminka ?
[21:12:01] Sgt Godfather > ??
[21:12:13] TupacAmaruShakur > nem baj ha mi is baserapel nk? csak hogy ne maradjatok ki ti
[21:12:26] Victoy > akkor ban lesz...
[21:12:47] Sgt Godfather > ...

Logitech hardware tester

(#15993) Zolás válasza gabipaci (#15992) üzenetére


Zolás
addikt

Talán a baseraper marhákat kellene. Ha már van fent admin és nem hagyni mert egy csapatba van vele és nyer az admin is. Talán de lehet hogy tévedek...

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#15994) gabipaci


gabipaci
addikt

[link]
Minden szép és jó.

Logitech hardware tester

(#15995) gabipaci válasza Zolás (#15993) üzenetére


gabipaci
addikt

Nem változtál, mióta legutóbb szóváltásba keveredtünk...
Néztem az akkori játékoslistát, és baseraper nevű egyén nem volt fent!
Azt meg ne magyarázd be nekem, hogy Te névről tudod, hogy melyik játékostrársad mikor mit csinál.
Meggyőztél az igazadról megint...

Logitech hardware tester

(#15996) Zolás válasza gabipaci (#15995) üzenetére


Zolás
addikt

Te se változtál azóta. Ahelyett hogy kitetted volna a gyökereket azt szidod aki szólni mer érte. Gratulálok szerintem ne folytasd mert még a végén valami bajod lesz belőle és elkezdesz gondolkozni.
Ez a jó hozzáállás. Baserape esetén ne szólj mert kitesznek és hülyének néznek. :W

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#15997) mackosajt válasza Zolás (#15996) üzenetére


mackosajt
addikt

De figyelj már ide, név nélkül kit tegyen ki?
1. Gabi nem volt fent a szerón, szal max. adminprogiban látja a chat-et.
2. ilyenkor is max az event-fülön látja, hogy GipszJakab megölte GipszGyurit (de fegyvert nem ír az se)
3. Ezekből, és hatalmas információ mennyiségből te miért Gabit okolod, hogy nem tudta, kit tegyen ki?

4. Ha lett volna név, lehet egyszerűbb lenne az egész.

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#15998) gabipaci válasza mackosajt (#15997) üzenetére


gabipaci
addikt

Hagyd rá!

Logitech hardware tester

(#15999) Zolás válasza mackosajt (#15997) üzenetére


Zolás
addikt

Ha visszakeresed ez előző vitánkat ott is én lettem lebaszva és elküldve a véresbe pedig ott:1Volt név 2 Volt admin pont Gabi 3Szóltunk is nem csak én. 4 rögtön a történéskor irtunk és ugy se trötént semmi
Innentől kezdve szerinted van értelme név szerint irkálni? Ha beirom a nevét se történik semmi akkor meg kár szenvedni. Mi lesz utólag rátesz 3óra bant?
Ja és ha nem volt fent akkor most minek másolta be?

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#16000) gabipaci válasza Zolás (#15999) üzenetére


gabipaci
addikt

Bocs, hogy nem vagyok 0-24-ig online.
Ha olvasni/értelmezni tudnál, rájönnél, nem Neked másoltam be az idézetet, akárkitől elfogadtam volna a választ.
Szerintem ha jól emlékszem, régen sem volt igazad, de nem is érdekel.
Olyan jól elvoltál eddig a sokmillió másik szerveren, minek jössz a mi tré, béna környékünkre?
Okoskodni?

Logitech hardware tester

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.