Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-04-15 21:13:52

LOGOUT.hu

Az ajánlott gépek listájához, a gyakran használt beállításokhoz és
karbantartási tippekhez olvasd el összefoglalónkat!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#956) Gabesz87


Gabesz87
veterán

Sziasztok. Úgy tűnik a jó pár éves DOlce Gusto Piccolo gépünkkel van valami, mert folyik a víz alul, állandóan vízben áll. Vízkőtelenítettem is hozzá való folyadékkal, de nem segített. Ott folyhat ki, ahol a tartályból a gépbe megy a víz. Pedig a szűrő is tisztának tűnik. Na mindegy, egyébként is szeretnék egy automata kávéfőzőt, itt az alkalom. Csak a feleségem nem igen hajlik rá, de majd még győzködöm :) Szóval egy kis segítséget szeretnék kérni, milyet válasszak. Reggelente én erősebb espressot szeretek inni, feleségem valami habosabbat, tejesebbet (mint a Cortado kapszula). DÉlután meg ált. Cappuchinot/Latte Macchiattot iszunk. SZüleimnek van egy 3000-es sorozatú Philips gépük pár hónapja, de nem vagyok tőle hasra esve. Lehet, hogy csak az erőssége, illetve a kávé fajtája nem jött be annyira, amit ittam, de pl. emlékeim szerint egy rokonoméknál DeLonghi gép van, és az sokkal jobb volt. Philips-re viszont sokszor van kupon ahogy láttam. Ha Philipset választjuk, akkor min. az 5-ös széria.
Árban jó lenne 100 alatt/körül megúszni, ennél többet nem nagyon szánnánk rá.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.