Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-03-19 12:57:36

LOGOUT.hu

Tisztelt topiclakók! Tudomásunkra jutott, hogy néhány fórumozó anyagi érdek(eltség)ei szerint tesz hozzászólásokat a topicban. Nyomatékosan kérem őket, hogy e tevékenységüket azonnal és végérvényesen hagyják abba, mert ahogy eddig, úgy ez után is független, érdekektől nem vezérelt és szakszerű hozzászólásokat szeretnénk látni a topicban, hiszen ez szolgálja a közösséget.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#562) nud


nud
tag

üdv mindenkinek!
szeretnék médialejátszót venni,de tanácstalan vagyok h milyet/mennyiért.
főként mkv 720p,illetve avi kiterjesztésű filmeket néznék rajta(nem hátrány ha minél több formátumot kezel,a filmek ne akadjanak lejátszás közben,kezeljen feliratokat normális karakterekkel,legyen rajta firmware frissítés,nem árt az 1080p-is tudja kezelni).
még az idén vennék 80cm-es lcd full hd-s tévét és azon nézném a filmeket hdmi csatin keresztül...
úgy gondoltam h hordozható winyót,v USB Pendrive-ot dugnák a lejátszóra.
(tudom h lehet olyan tv-t kapni,amin usb van,de negatívumokat hallottam róla-akadozik a film)
van 1ilyen erősítőm(philips fr 740) jó lenne olyan lejátszót tallálni,amivel ezt is össze tudom dugni:
[link]
-tudom h viszonylag régi,és nem ez az elsődleges szempont,ha nincs akkor így jártam...

Western Digital WD TV HD,ASUS HD-2 O!PLAY-ezeket lehúzták pár tesztben,amit kinéztem ez lenne,de nem rudom h ez lenne a +felelő
választás:
Skydigital Venice V13 HD

előre is köxi a válaszokat!

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.