Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13373) #59620352


#59620352
törölt tag

Mirai Nikki (AA) (AniDB)

Úgy tűnik, most hogy csak a legjobb animéket nézem meg sorra jönnek a kedvencek :D
A Mirai Nikki szimpi volt már régóta, mert ez is kicsit olyan Death Note hangulatot kelt, bár nem lett olyan brilliáns mint az, mégis sokszor bekaksiztam az izgalomtól, meg elég brutál is volt (cenzúra nagyon ritkán fordult elő). Yuno-nál még a Higurashis lányok sem durvább yanderék, de a cukker énje nagyon szimpi volt xD Az elején rohadtul idegesített hogy belezúgott egy szép lány egy antiszoc vesztes srácba, de aztán kiderültek a dolgok később áldjam eme anime lelkét! (am én sem voltam különb nála 14 évesen) Meg voltak olyan megdöbbentő jelenetek is amit nem spoilereznék el! A fordulatokból is van dögivel, az aniDB-s pontozást kevésnek tartom többet érdemelne! Az első OP hangulata beleivódott az elmémbe kn, az első ED és a második OP is jó volt. Yuki nem volt a kedvencem... de a végére eléggé bedurvult, meg tök sokat fejlődött. Emberek, nézzétek! Lesz folytatásai is, amit elképzelni sem tudok :D Meg a 26. rész végén azon a poénon besírtam... xDD
10/10

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.