Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#94451) gyűrű válasza wwenigma (#94449) üzenetére


gyűrű
addikt

Akkor jó..a tényeden már túlhaladt a technika.. ajánlom a figyelmedbe a vibe z2-t vagy a zopo zp999-et, aztán majd tedd meg hogy csinálsz a snapdragonon hasonló screenshotot 10 másodperc alatt..

(#94452) WOT-H-A-C válasza gyűrű (#94451) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Ez milyen program? A k920 snapdragon 801 nem mtk-s :U

:C :R

[ Szerkesztve ]

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#94453) b0bcat válasza szili.tamas1 (#94440) üzenetére


b0bcat
addikt

Én is ajánlgatom a Cubot S168-at és a THL T6S-t mindenkinek, mert jó készülékek a maguk 90 dolláros kategóriájában. Laza kolléga pedig nyilván azért ebből a modellből halmozott fel készletet, mert érezte, hogy sláger lesz. ;) De nem ő teremti rá az igényt. :N

És amúgy sem fog akarni mindenki V5-öt venni. Akinek nem jön be a dizájn, vagy aki ragaszkodik a 8 maghoz, netán a mini méretű SIM foglalathoz, az mást fog választani. De attól még a V5 sokaknak jó lehet. :K

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#94454) gipsztigris válasza gyűrű (#94451) üzenetére


gipsztigris
addikt

:DDD :))

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#94455) gyűrű válasza gipsztigris (#94454) üzenetére


gyűrű
addikt

;)

(#94456) gyűrű válasza WOT-H-A-C (#94452) üzenetére


gyűrű
addikt

Vibe x2-t akartam írni..

(#94457) wwenigma válasza gyűrű (#94451) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ki a t*köm beszel az uj MTK generaciorol? :U Mekkora részét fedi le a piacnak? 0,197%? De hagyjuk, en is bizom benne hogy ezek mar jok lesznek illetve mar ezt is többször mondtam...

gipsztigris: nem baj te nagyon jo BT-s GPS vevoket tudtal ajanlgatni hozzajuk, mert ugyse navigaciora van a telokban ugye. :D

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#94458) gipsztigris válasza wwenigma (#94457) üzenetére


gipsztigris
addikt

Hess! Ha szólítalak, akkor válaszolj! Egyébként meg....... ;]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#94459) gyűrű válasza wwenigma (#94457) üzenetére


gyűrű
addikt

Értem.. tehát akkor árnyaltabb "lett" a kép. :K
Ezt üdvözlöm.

[ Szerkesztve ]

(#94460) HENE válasza KukkSteve (#94357) üzenetére


HENE
aktív tag

Köszönöm az eddig javaslatokat. Kicsi teszteltem a telót.

A készülék tehát egy THL 5000, custom rom van rajta. Alapból elvileg nem tudja a 900MHz-en a 3G-t, de van hozzá patch és a custom ROM is tartalmazza. MUT BAND MODE is ezt mutatja. (persze, azért nem vennék mérget rá)

A helyszín Budapest XX. kerület, szolgáltató: Vodafone.

Tapasztalatok:
- a házon kívül (kertben) szépen megy a 3G-n az adatforgalom. Mindegy melyik slotban van a kártya, engedélyezés kérdése csak.
- a házban nem nagyon megy a 3G-n - pedig kiírja. 2G-n ott is megy szépen
- próbáltam még Kerepesen, ott a házban is megy 3G-n az adat.

Mivel Budapesten vagyok, így gondolom 900 Mhz 3G nem játszik szerepet, de javítsatok ki. Itt csak 2100 Mhz-e szórnak, nem?

Nem értek a mobil-adatátvitelhez, csak egy picit az informatikához és a fizikához. Ez alapján a következőket vélelmezem:
A telefon a 2G/3G váltást a 3G jelerőssége alapján teszi, ha nem elég erős a 3G jel, átvált 2Gre. Lehet, hogy a telómnál ez a váltási érték rosszul van beállítva, a házban még tartja a 3G-t közben meg adat nem jön.

Egyébként 4-ből 2 pálcika látszik, a le fel nyilak is villognak. Van hogy behozza a 3G-n is az oldalt, de nagyon-nagyon lassan, van, hogy kiírja, hogy nincs adatkapcsolat.

A házban persze van wifi, de gondolom, hasonló helyzet máshol is előfordulhat, így jó lenne megoldást találni rá. (már ha van, persze)

(#94461) katt777


katt777
félisten

Nem tudom, jó topicba írok-e, ha nem, megköszönök egy linket. A probléma a kövekező Concorde Smartphone 6500-zal: Feltöltöttem éppen a tápot, aztán nagy feketeség, teló nem indul. Töltő led pirosan villog. Meghalt a táp alig fél év kíméletes használat alatt? Sajnos a céges fórumon 1 hete nem érvényesítették a regisztrációmat.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#94462) WOT-H-A-C válasza katt777 (#94461) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Ahogy láttam már megtaláltad a PH-s topikot is... :U

Másik akksivall próbáltad?

ATM_automata Nagyon informatív adatlap!!! ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#94463) ATM_automata válasza ctibor (#94418) üzenetére


ATM_automata
őstag

Sose rendeljen senki olyan webshopból, ami még arra se képes, hogy magáról valós infókat közöljön!!

Se cégnév, se adószám, se ügyfélszolgálati iroda elérhetősége....ez olyan átb@szás, mint az állat.

What else?

(#94464) #79335424 válasza gyűrű (#94459) üzenetére


#79335424
törölt tag

Azért azt is említsük meg, hogy bár a ZP999 egy nagyon jó ár--érték arányú teló, de még így is fölötte van annak az összeghatárnak, amit itt, a topikban, plafonként szoktak írni a telót keresgélők.

(#94465) diegho válasza ATM_automata (#94463) üzenetére


diegho
nagyúr

Ha kicsit jobban körülnéznél az oldalon nem írnál butaságot.
Xiaomi Hungary
1095 Budapest,
Kvassay Jenő út. 1
------------------------------------------------------
Adószám: 14685435-1-13
Cégjegyzékszám: 13 09 127260

(#94466) katt777 válasza WOT-H-A-C (#94462) üzenetére


katt777
félisten

A PH-s topic informatíve rég halott.
Nincs másik tápom, a környéken sem tudok másik Smartphone tulajt.
Ha táp nélkül dugom rá a gépre, akkor nem villog a töltés ikon, csak világít, de úgy sem kapcsolható be. PC sem látja persze. :(( Azt meg, gondolom, leshetem, hogy a cégtől válaszoljanak a mailemre ilyenkor. :(((

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#94467) Viktor0610 válasza diegho (#94465) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mindamellett, hogy igazad van, én vagy nem tettem volna ki külön "Rólunk" menüpontot vagy oda is bemásoltam volna az általad is fellelt infókat. :D

Samsung Galaxy A54

(#94468) tahepa válasza ATM_automata (#94463) üzenetére


tahepa
senior tag

Megelőztek....de ismétlés a tudás édes jó anyukája...

Szerintem itt elég sok információ olvasható...
-cégnév
-székhely
-adószám
-telefonszám
-stb....
Ügyfélszolgálati iroda nyitvatartás tényleg nincs..

...csak így hirtelen két kattintással....

[ Szerkesztve ]

(#94469) RVR400 válasza tahepa (#94468) üzenetére


RVR400
veterán

Segítek egy kicsit: róla beszéltek...

[ Szerkesztve ]

(#94470) Zeki


Zeki
nagyúr

Most jött hírlevélben, hogy akciósan megvehető az UMI Zero.
Nem lenne rossz hardveresen.

(#94471) joy_k


joy_k
tag

+1

[ Szerkesztve ]

(#94472) ekrisztian válasza katt777 (#94466) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Usb debug be volt kapcsolva?
Akkor mtkdroiddal tudsz neki egy rebootot..
Bárha akku volt már kint belőle, akkor nem ér semmit amit írok.
Recoverybe se lép be?

(#94473) Fricibácsi válasza Zeki (#94470) üzenetére


Fricibácsi
tag

Jól leesett az ára, ha jól emlékszem 299$ volt pre-sale, most meg a Doogee DG900 árszínvonalán van,ami szerintem a közvetlen konkurense.

(#94474) Brogyi válasza gyűrű (#94451) üzenetére


Brogyi
senior tag

Azért ez egy kicsit sarkítás, mert a Glonass-t,Beidou-t csak az új chipset tudja, vagy a snapi.

(#94475) tobias40 válasza gipsztigris (#94448) üzenetére


tobias40
veterán

PÜ!

[ Szerkesztve ]

(#94476) hevizms válasza gipsztigris (#94454) üzenetére


hevizms
addikt

:)) :DD :C

(#94477) gyűrű válasza Fricibácsi (#94473) üzenetére


gyűrű
addikt

Én még novemberben 209$-ért rendeltem az Antéról, de még szállítás előtt időben lemondtam.
Annyi problémát írtak akkor róla akik megkapták, meg annyit hazudoztak a webshopok, hogy ki mikor szállít, hogy elég volt. Amúgy kinézetre nagyon szép telefon.Pozitívuma a super amoled, meg a gyorstöltés.
Akinek nem kell 4G, NFC, OTG, meg levehető hátlap/cserélhető akku annak ennyiért jó lehet..

(#94478) Fricibácsi válasza gyűrű (#94477) üzenetére


Fricibácsi
tag

Én pont az általad felsorolt 3 dolog hiánya miatt mondtam le róla, pedig nekem is bejövős a dizájn. És igen, probléma is akadt vele, nem kevés. Inkább most a Huawei P7-seket nézegetem helyette

(#94479) janakbacsi válasza b0bcat (#94453) üzenetére


janakbacsi
őstag

a thl esetében nem kevés a felbontás az öt coll-os kijelzőhöz? mi a tapasztalat?

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#94480) WOT-H-A-C válasza janakbacsi (#94479) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

hsz

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#94482) include777


include777
aktív tag

Hmmm. Zopo ZP780 magyar garival igen jó áron link

keep calm and learn powershell

(#94483) include777


include777
aktív tag

:) van egy kis időm nézelődni, épp partíciókat kopizgatok.

1 giga ram, mt6572, 4col ips, 2 év magyar gari, 18e ft link

keep calm and learn powershell

(#94484) ekrisztian válasza Zeki (#94481) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Hát eléggé :D

(#94485) katt777 válasza ekrisztian (#94472) üzenetére


katt777
félisten

Nem volt bekapcsolva, és nem tudtam recovery módba sem lépni, abszolut fel sem villant a kijelző.
Tettem próbát, mivel ált. akkor csinál ilyet, ha totál lemerül. Jó fél óra után megjelent az üres elem ikon, mintha zértó töltésen lenne, elindult 66%-os töltöttséggel (előtte 100% volt). Feltöltött, aztán leállítottam, hogy visszategyem a Sim-et, erre megint nem indult. :W Néhány próbálkozás után megint elindult, 100% után ezúttal 83%-os töltöttséggel. Ja, és az első újraindulás után megszűnt az a probléma, hogy elsőre nem volt forgalom wifin. :Y Most még nem néztem, de azt már készséggel elhiszem, hogy nem a windows a leghülyébb OS.
CM Battery Doctor frissítette magát közben, okozhat az bajt? :F Jó fél éve megvan a teló, még nem volt vele probléma.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#94486) b0bcat válasza janakbacsi (#94479) üzenetére


b0bcat
addikt

Elviselhető. Nyilván szebb a qHD (mint pl. a Cubot S168-nál), de ezzel sincs baj. :N (Nekem a legelső kínaim még ennél is kevesebbet, csak 800x480-at tudott 5 colon, és azzal sem volt bajom, de ez egyéni vélemény.)

Akik túlságosan hozzászoktak már a "retina" (300+ PPI) felbontáshoz, azok fanyaloghatnak a ~200 PPI miatt. :D

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#94487) Crytek


Crytek
veterán

Lenovo S90-et (64Bites 2GB ramos verziót) most hol lehet kapni [ahol valóban van is]?

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#94488) beg válasza Crytek (#94487) üzenetére


beg
veterán

Panda, de csak 1gb

A valódi készletről érdeklődj náluk, de ha nincs, akkor is azt mondják, hogy van :) 2gb-s még égen-földön sincs, vagy csak én nem találom. Mivel csak kínába szánták ez is úgy jár, mint az s860. Mire a 2gb-s elérhető lesz, már kiöregszik.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#94489) szili.tamas1 válasza wwenigma (#94442) üzenetére


szili.tamas1
senior tag

Jaham, a snapi 400 jobb mint a 600. Gazdagitsatok csak a neppereket, mindegy hogy laza vagy gipszjakab a neve....

Nem a méret a lényeg, hanem hogy jó nagy legyen.

(#94490) Laza... válasza szili.tamas1 (#94489) üzenetére


Laza...
addikt

(#94491) Crytek válasza beg (#94488) üzenetére


Crytek
veterán

Ahova lenne a telefon oda évekig elég ez a tudás amit a 2GB-os S90 kinál! Bár ugyis lecserélni majd tesom 1.5 év múlva,mert úgyse bírja majd ki ;]

Next PC Upgrade: 2022

(#94492) szili.tamas1 válasza Laza... (#94490) üzenetére


szili.tamas1
senior tag

Nekem semmi hasznom, ellentetben veled. Szoval hiaba tapsikolsz. :)
A snapi 400, az jobb mint a 600. Nyilvan.
Egyebkent a forumon nyomulas nem tiltott? Vagy csak neked nem?

[ Szerkesztve ]

Nem a méret a lényeg, hanem hogy jó nagy legyen.

(#94493) RVR400 válasza szili.tamas1 (#94492) üzenetére


RVR400
veterán

Ajánlani valamit, és "nyomulni" megint más. Másrészt örülhetsz a Snapi 600-adnak Android 4.0-val, háromszoros áron. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#94494) n@p@lm válasza szili.tamas1 (#94492) üzenetére


n@p@lm
őstag

de most mi a baj?
ki a fene dolgozik ingyen?
az mellett igen segítőkész is az elvtárs, nem tudom miért fáj mindez neked.

(#94495) Laza... válasza szili.tamas1 (#94492) üzenetére


Laza...
addikt

Te mindent magadnak állítasz elő? Azaz önfentartó vagy? Mert ezek után gondolom, boltban soha nem vásárolsz, mert a szemét boltosok is keresnek rajtad :U Szánalmas micsoda irigy ember vagy.

De elárulok Neked egy titkot, sőt kettőt is: az egyik, hogy ha olcsóbb tőlem venni, miért rendelne valaki kintről? A másik: hogy édesedjen a szőlő, kereskedj Te is, fordulóként fizess ki egy összegben (nem PP, alipayen keresztül) 1-2 millió magyar forintot, bízz benne hogy a kínai nem fut el a pénzeddel, spájzolj be hogy legyen készleted, és közben legyél ám észnél is, hogy kb. úgy pörögjön ki a készleted hogy ne legyél deficites a folyamatos árfolyamváltozással, értékcsökkenéssel. De ehhez nem értesz, csak köpködni tudsz mint kínai az utcán.

A kérdés nem a snapi 400 vs 600, hanem az irigységről szól. De az új 64 bites 1.2GHz snapi simán van olyan erős mint a 32 bites 600, és a lényeg: Lollipop (szinte)minden ilyen procira lesz. A miért kitalálását rád bízom :)

Never give up!

(#94496) Bagira01


Bagira01
veterán

Sziasztok!
Nézegettem ezt a mall-os zp780-at, 32k-ért. Mi lehet benne a bukta? Lehet, hogy hibás vagy javított telefont árulnak?

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#94497) beg válasza szili.tamas1 (#94492) üzenetére


beg
veterán

Almát a termelőtől 54 ft/kg-ért veszik. Multik akcióban 199 ft/kg-ért adják. Menjünk, verjük meg őket. Vagy az ilyesmi nem zavar?

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#94498) Hdgab


Hdgab
csendes tag

Sziasztok.
Gondolkodom a Leagoo Lead 7 - ben, nézte - e már valaki? Most előrendelésben elég baráti az ára és az akksi 4500mAh. Mi a véleményetek a Leagoo telefonokról általában, megbízhatóság stb.. Köszi a válaszokat.

(#94499) beg válasza Hdgab (#94498) üzenetére


beg
veterán

Ez.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#94500) gipsztigris válasza Bagira01 (#94496) üzenetére


gipsztigris
addikt

Szerintem semmi! Írják, hogy Csehországi raktárban van. Lehet, hogy elég sokat betároltak karácsonyra és nem ment el. Tekintve, hogy nem egy erőmű és már majd egy éves modell, szerintem egész egyszerűen túl akarnak adni a készleten.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.