Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#94054) wwenigma válasza Dodocs (#94023) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

A romverziót meg tudod nezni rajta? Ha volt magyar nyelv benne akkor az 1.29/38-asra tippelek. Kell a nyelv? Sok update volt azota a rendszeren ahogy olvastam.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#94056) hungobungo válasza ÁrPi2 (#93953) üzenetére


hungobungo
aktív tag

Coolpad F2 snapdragon 615 procival:
Nagyon jó a készülék, de: a gyári rom a szokásos CoolUI, DE eddig még nem sikerült magyarítani. Még a Morelocale sem vált át másik nyelvre, csak ami gyárilag már van rajta (angol, kínai), hiába rakod bele az apk-be a nyelvesítést. Antutu 21-2 ezer pontot adott rá, de gyakorlatban nem érezni a különbséget, ZTE V5 max-szal pariban voltak.
VISZONT:
Az indiai Micromax is árusítani fogja, saját brandet indított neki: ( http://yuplaygod.com )
Január 13-tól fogják kiszállítani, gyári CM11-gyel (!). Amint kiszivárgott a rom, tesztelem Coolpad F2-n és megírom hogy mennyire kompatibilis.

QQ Messenger: 1952850816 *** Chigontech, egy megbizható Aliexpress kereskedő: http://www.aliexpress.com/store/1153179

(#94057) Dodocs válasza wwenigma (#94054) üzenetére


Dodocs
csendes tag

Üdv.
Amit a telóból kinéztem:
NX505J
NUBIA UI V9.5.0
4.4.2-es
KERNEL 3.4.0.pref_gbd8e2f8
BUILD NX505J_CNCommon_V9.29
HARDWARE VERSION NX505JMB_A

A nyelv jó lenne mert elboldogulok az angollal, de azért jó lenne.
:R :R :R :R :R

(#94058) RVR400 válasza csendes (#93974) üzenetére


RVR400
veterán

Nos, az EU raktárukról annyit, hogy 18-án rendeltem S168-at. Most írtak e-mailt, hogy ellenőrizték a rendelést, és sajnálják, de 2 hét múlva lesz csak készleten. Ráadásul normál áron vettem, nem is toltam rá 20%-os kupont. Végülis ráérek, kíváncsi vagyok mi lesz 2 hét múlva...

[ Szerkesztve ]

(#94059) bopis


bopis
csendes tag

Sziasztok, egy MPAI -S720-ban cseréltem kijelzőt, de nem működik, a teló bekapcsol, hang van, kép nincs.

Olvastam már régebben valahol , hogy hasonló problémánál mi a teendő, de most sehol sem találom, tudnátok segíteni? A kijelző elvileg tök ugyanaz, mint a régi, ezt előtte le is egyeztettem a kinai eladóval.

(#94060) csendes válasza RVR400 (#94058) üzenetére


csendes
őstag

Ha jó fehér helyett a fekete is, akkor talán hamarabb megkapod, mert az elvileg most is van készleten.

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#94061) RVR400 válasza csendes (#94060) üzenetére


RVR400
veterán

Nekem úgy tűnik, hogy csak a fekete rendelhető most is... És feketét is rendeltem. :D Szóval ismét bebizonyosodott, hogy mit lehet elhinni a kínaiaknak.

[ Szerkesztve ]

(#94062) csudri


csudri
őstag

Sziasztok!

Ha ebből a bandából szeretnék választani, akkor ti milyen sorrendet állítanátok fel? Az Mi3 és a G5S nem igazán fér bele a büdzsébe, de azon még agyalok, hogy mennyit szánok rá. A Note nagyon tetszik, hogy ilyen batár, de designban meg a Jiayu, na most segítsetek. :) Egy ősöreg ZTE Blade-et szeretnék leváltani, jó lenne már élvezni is a droidot, legalább egy picit. :)

Előre is köszönöm a segítséget!

(#94063) WOT-H-A-C válasza csudri (#94062) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Ha nem fontos a dual sim akkor szerintem áldozd rá a több gubát és vedd meg a MI3-at!! Hidd el megéri!!! ;)

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#94064) kiki9415 válasza Dot (#54859) üzenetére


kiki9415
újonc

Hello ha esetleg nem sikerűl a mobil romját megoldani vevő lenék a készűlékre

(#94065) kiki9415


kiki9415
újonc

Sziasztok szeretnék kérni egy kis segiccséget nincs e valakinek smartphone jiake a199 rossz telefon vagy alkatrészek válaszotokat előre is kőszőnőm

(#94066) Sanyesz. válasza kiki9415 (#94064) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Bocs, de Te egy tavaly ilyenkori bejegyzésre írtál. :Y

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#94067) csendes válasza Sanyesz. (#94066) üzenetére


csendes
őstag

Ilyen egy jó vevő, hajlandó egy évet várni, mielőtt újra kérdez :K

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#94068) feripalijani


feripalijani
csendes tag

Tudom-tudom. Nulla support satöbbi de a bátrabbaknak szól most ez. Landvo L200 / Laude Pulse S800 most csak össz-vissz 78$ itt:
http://www.lightinthebox.com/hu/landvo-l200-5-android-4-4-3g-okos-telefon-quad-core-dual-kamera-ram1gb-rom-8gb-wifi-gps_p2019620.html

Üdvözlettel,köszönettel Ferkó Palkó Jankó!

(#94069) ben-ga válasza feripalijani (#94068) üzenetére


ben-ga
tag

vásárolt már innen valaki?
én talán egy lead3-at vennék

(#94070) juventusfan


juventusfan
tag

Sziasztok!
Dual simes telefont szeretnék, a plafon 100huf. Azért már jó telefonokat lehet kapni úgy gondolom.
Valaki tudna ajánlani nekem pár készüléket!? Köszönöm!

Háborúban az igazság az első áldozat, és az információ erősebb a golyóknál.

(#94071) feripalijani válasza ben-ga (#94069) üzenetére


feripalijani
csendes tag

CineDOG1 kínaiwebshop listájában benne van, illetve én tegnap előtt rendeltem innen egy Landvo 200-ast. A cucc szerintem 100% ,hogy megjön. Azt nem tudom mennyire korrektek, de arra figyelj, hogy a szállítás az kb 8$ ba kerül (de elvileg 10 nap alatt itt van vagy kevesebb)

Üdvözlettel,köszönettel Ferkó Palkó Jankó!

(#94072) Outlander válasza juventusfan (#94070) üzenetére


Outlander
őstag

100 ft-ért, ég ez is baromi necces.

Még gyűjts egy kicsit.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#94073) csudri válasza WOT-H-A-C (#94063) üzenetére


csudri
őstag

A dual sim nem fontos, de nincs más androidos gyűjtőtopik. :)

A Redmiben vonzó, hogy micro SD-vel bővíthető, a Mi3-ből ez hiányzik. Amúgy kezdek megbarátkozni a Mi3-mal, Áfa nélkül még a budget-be és beleférhet.

Rá lehet valahogy kötni ezeket a telefonokat HDMI-vel Tv-re?

(#94074) Sanyesz.


Sanyesz.
őstag

Miért lett törölve több tucat hozzászólás tegnap estéről, illetve ma reggelről? :F

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#94075) ben-ga válasza feripalijani (#94071) üzenetére


ben-ga
tag

köszi, csekkoltam a paypal-nál ott nem adott hozzá szállítást

(#94076) juventusfan válasza Outlander (#94072) üzenetére


juventusfan
tag

Köszi a kielégítő válaszod! Bocsi! :D
100 000huf a plafon! :)

[ Szerkesztve ]

Háborúban az igazság az első áldozat, és az információ erősebb a golyóknál.

(#94077) zizol válasza juventusfan (#94076) üzenetére


zizol
aktív tag

Lenovo K910-et javaslom. 80e ft korul kijon, es NAGYON jo telefon

Üdv, zizol

(#94078) Mittu88


Mittu88
senior tag

Sziasztok!

Én kb nettó 70e Ft-ig keresek olyan telót, ami dual sim-es, min. 5 colos, qualcomm procis, min. 2 giga ram-os, bővíthető memóriás, minőségi a kamerája és viszonylag gyorsan jönnek hozzá frissítések, tehát nagy a közösség (vagy a gyártó foglalkozik vele).

Van ilyen egyáltalán?

Nézegetem jóideje a telókat, de mindig a Xiaomi-nál lyukadok ki, az viszont solo sim-es, ami nálam sajnos az egyik legfontosabb tényező.

[ Szerkesztve ]

(#94079) WOT-H-A-C válasza Mittu88 (#94078) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

1 el feletted. :U

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#94080) zizol válasza Mittu88 (#94078) üzenetére


zizol
aktív tag

Erre az a válasz szokott születni, hogy ZTE V5 (leginkább a max változat)

Üdv, zizol

(#94081) aleister


aleister
veterán

Sziasztok!

Ezt a telefont néztem ki. Egy régi, 1 magos Vodafone ( :DDD ) telót váltana, szóval mindenképp nagy előrelépés lesz.

A kérdésem, hogy:
1. Egyesek fújolnak az MTK chipsetes telókra, ellenben a vonatkozó topicban tulajdonképpen rosszat nem írt róluk senki. Milyen ismert negatívumuk van ezeknek egész pontosan?
2. Az eFox-ból vásárolt már valaki? Megbízható bolt?
3. Ezek független telók?

Köszi előre is!

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#94082) Mittu88 válasza WOT-H-A-C (#94079) üzenetére


Mittu88
senior tag

Állítólag problémás az update-je a rom-nak. Valaki tulaj tudna nyilatkozni?
Plusz melyik az az android verzió, amelyik támogatja a mirroring-ot tv-re vagy másik eszközre? 4.4.4?

(#94083) Mittu88 válasza zizol (#94080) üzenetére


Mittu88
senior tag

Köszi szépen, a V7-es szériát nézegettem, de az kicsit túlárazott (talán a V7 mini volt még jó áron) és sok szoftveres hibát olvastam az egyik logoutos bejegyzés alatt.
Utána nézek a V5 sorozat tagjainak :)

(#94085) Mercutio_ válasza aleister (#94081) üzenetére


Mercutio_
félisten

Első kérdés, hogy mennyire valósak a megadott adatok.
A második, hogy mennyire van a vasra optimalizálva a rendszer ami rajta van.
5"-on az a felbontás nem túl fényes, bár nyilván az ára kárpótol és a proci is kevésbé lassul be mint egy nagyobb felbontású kijelzőnél. Az oldalon nem találom a teló fizikai méretét, valamint, hogy milyen grafikus proci van az MTK mellett.
szerk.: Dual-simek általában függetlenek, különben nem tudnál 2 különböző szolgáltató sim-jét használni 1 készülékben.

A többit majd a szakik leírják.

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#94086) gipsztigris válasza #45553408 (#94084) üzenetére


gipsztigris
addikt

Hagyd! Ne győzkődj senkit a K910 jóságáról, mert még majd megvádolnak, hog a Lenovo embere vagy! :DD
Ebben a topikban nem divat a VibeZ. Elég, ha mi tudjuk mennyit ér! ;)

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#94087) WOT-H-A-C válasza Mittu88 (#94082) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Állíthatom hogy kb 15 updateből 8 problémás és mind a 8 azért mert a userek képtelenk odafigyelni rendessen arra amit mondanak nekik és az értő olvasással is gondok vannak. Egyébként egy update nem tart tovább 3 percnél ha fenn vannak a szoftverek!!

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#94089) aleister válasza Mercutio_ (#94085) üzenetére


aleister
veterán

Köszi a válaszokat!

Azt azért remélem, hogy az van benne, amit írnak. :)
Az elég hamar kiderülne, ha nem. Volt már ilyenre példa?

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#94090) Arween


Arween
senior tag

sziasztok

ezt a telefont néztem ki elvileg most jelenik meg:
Leagoo lead7

2 kérdésem lenne :a magyar nyelv mennyire valószínű hogy elérhető lesz?Van ahol azt írják van benne van ahol nem :(
Ezeknél a telefonoknál a ha 2 sim kártyát használok mindkettő aktív ugye?Nem kell ki be kapcsolgatnom a telefont?

+ Ti biztosan jobban értetek hozzá mennyire jó ez a konstrukció ,ill. maga a telefon márka?

(#94091) WOT-H-A-C válasza Arween (#94090) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Csak én nem látom a kijelző felbontást?? O.o és az árat :F

Ez a 7es ha jól sejtem még nem jelent meg....

Egyébként a Leagoo egy feltörkvőben lévő "kicsi" telefon gyártó. Amiket ithon vettek az emberek Lead 1,2,3 kb ezek rémlenek , úgy emlékszem meg voltak velük elégedve. Van itt ph-n már "Legó"-s topik olvass bele lehet belőlük hasznos infót szerezni!! :K

Ha vársz holnap napközben tuti jön pár Legó tulaj és segítenek neked!

"+ Ti biztosan jobban értetek hozzá mennyire jó ez a konstrukció ,ill. maga a telefon márka?"

Elég homályossan említi a cikk a specifikációkat így neheéz róla okossat mondani. A napi használatba elég lehet ha nem futtatsz nagy memória igényű appokat! Az aksi ha hozza amit oda írtak akkor kategóriájában "first class" igazából szerintem csak ezzel emelkedik ki de mint mondtam jobb lenne egy pontosabb leírás.

[ Szerkesztve ]

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#94092) WOT-H-A-C


WOT-H-A-C
veterán

Magyar nyelv valószínüleg lesz benne. Úgy gondolom dual standby készülék lesz.

dual aktí- dual standby

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#94093) csubuka válasza Arween (#94090) üzenetére


csubuka
addikt

A Leagoo jóféle. Eddig legalábbis nem volt gondom velük 3, 3S, 1 mind minőségérzetre is stimmel (jönnek az update-ek is rendesen az Androidra)... nem hazudnak az akksikról, egyszóval amire 2300mAhvolt írva az látszatra annyi is, nem blöffölnek rá 4000mAh-t :) Ez az eddigi tapasztalat. Nem esett szét még egyik se, nem melegszenek a 6582-es kütyük (bár ott tán nem is szokás), illesztések rendben, nem recseg-ropog, igényes no, bár biztos vannak jóval többért még minőségibbek, de valami kompromisszum csak kell.

Magyar nyelv mindig van ezeken. Az hogy eddig mit kínáltak nem jelenti azt, hogy a jövőben is folyamatos minőséget hoznak, de valamivel hódítaniuk kell gondolom. Az eddigi kütyüik tán akksifronton voltak pont kicsit gyengék, a kijelzőidejük nem valami húde volt, erősen átlagos... most ezen újítanak eszerint.

Ez dual standby teló, nem lesz egyszerre mindkettő aktív. A telefon ki-be kapcsolgatására vonatkozó kérdésed nem értem.

Persze akár a LEAD 3 fórumában is találhatsz panaszost, de nem az a jellemző.

[ Szerkesztve ]

(#94094) WOT-H-A-C válasza csubuka (#94093) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Csak nem te is éccakás vagy? :D

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#94096) csibe1 válasza Arween (#94090) üzenetére


csibe1
addikt

Mindkettő kártya aktív, de ha netezel az egyiken, és hívás jön a másikon akkor megszakítja a netet.
Ha egyiken beszélsz a másik kártya nem elérhető, ez a dual standby lényege.
Ez már nem úgy működik, mint régen pl. a 3310-esnél, hogy ki-be kapcsolgattad, és attól függően volt aktív egyik vagy másik kártya; ha erre gondoltál. :)

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#94098) WOT-H-A-C


WOT-H-A-C
veterán

BOLDOG KARÁCSONYT ÉS KELLEMES ÜNNEPEKET!!! :)

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#94099) #79335424 válasza #45553408 (#94097) üzenetére


#79335424
törölt tag

Attól függ, hogy milyen mentés. A Tömeges Műveleteknél van olyan, hogy helyreállító mód. Itt tud CWM zipet készíteni. De ha a Zopo -ra készülsz, akkor ez nem megoldás, mivel nincs még rá CWM. Egyébként meg az ilyen visszaálításhoz root kell. Ha meg van root, akkor Titaniummal is vissza lehet állítani. Szóval nem fogjuk megúszni azt a Marsapa romot. Próbáltam megszerezni, de az Olasz oldalon egy Megás link van, ami ellenörző fájlt kér. Az meg nincs mellékelve. Needrom meg reget kér. Nem tudsz vmi tisztességes forrást? Meg az a megfelelő tool is kéne a driverekkel. Totál nulláról indulok MTK -ban.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.