Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#93401) z00li válasza wwenigma (#93398) üzenetére


z00li
senior tag

Értem. :R A Zte V5 számlásan gondolom nem elérhető? Esetleg más alternatíva 50k-ig ami nem MTK procis? :F

(#93402) Laza... válasza Rambovits (#93400) üzenetére


Laza...
addikt

3-4 évvel ezelőtt még az egyre megy kategória lett volna, de azóta a dzsunkából jó néhány gyártó kiemelkedett, és képesek normális hardver és szoftverrel bíró telefonokat összehozni - ami persze az eddigi prémiumkategóriák lejtmenetében mutatkozik meg. Míg a prémium gyártók nagyon kevés újdonságot tudnak felmutatni ( a szifon 6 már ismeri az NFC-t is, LOL), addig a kínaiak rohamtempóban törnek előre, ha a következő, és egyben egyik legfontosabb tényezőt, a supportot is erősítik, akkor bizony lesz fejvakarás a hipeolt márkáknál (sőt, már most is erősen az van). Innovációban is kezdenek előtérbe kerülni, és ez bizony csak nekünk fogyasztóknak lesz igazán jó. Ők meg csak versenyezzenek (értünk, fogyasztókért) :)

10 évvel ezelőtt ki nézett autónak pl. egy KIA-t? Most meg 7 év gar..

Never give up!

(#93403) doongoo válasza wwenigma (#93398) üzenetére


doongoo
addikt

Ne vezessük félre, csak azért mert MTK proci van a telóban, még ne biztos, hogy nem jó. Inkább írja meg az a tapasztalatait, aki rendelkezik Honor 3C-vel és használta élesben navigálásra. Sima Xiaomi Hongmiban is MTK van és szuperül navigál.

(#93404) wwenigma válasza doongoo (#93403) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Akkor olvasd el megegyszer, egyaltalan nem irtam azt hogy egyaltalan nem jo. :U

Ha szerinted jo akkor ajánld neki, en nem mocskolom be a kezem ilyennel, nem akarok csuklani utana amikor az MTK GPS esotancot huszonharmadjára játsza el és még mindig nincs rendes pozicio meg megáll a pirosnal a pozicio meg elkóvájog 100 métereket magától...

z00li: ez a szamla elegge behatarolja a dolgokat mert bolti vasarlast feltetelez. :( A harom eredeti felvetesbol ha kozossegi support is kell akkor talan a Honor 3C a legjobb es hardveresen is. Bar a logoutos tesztjebe oltari nagy marhasag van irva az üzemidejéről, kb saját tóriumos reaktort feltételezek az alapjan az akku helyén. A GPS-e tovabbra is necces, nem szabad hinni a "gyorsan latja a holdakat ezert jo a gps" leirasoknak. Attol meg lehet kóvájgós...

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#93405) Rambovits válasza Laza... (#93402) üzenetére


Rambovits
senior tag

A Kia koreai ;]

De értem amit mondasz, maradva az autós példánál, a Kia odafigyelt a visszajelzésekre, azokon a tényezőkön javítottak, amiket a vásárlók nehezményeztek. Mellette olyan formatervet készítettek, amit az európai ember szeme is kedvel.
Ha valami hasonlót végre tudnak hajtani, akkor persze, övék a jövő. De az európai piacra betörni eddig se sok mindenkinek sikerült (Zte, Huawei, Asus). Az ő sikerük sem mindent elsöprő, és akkor nem voltam durva.

A hardver az, amivel ha elég sokáig játszol eltörik. A szoftver az, amivel ha elég sokáig játszol működni kezd.

(#93406) z00li válasza wwenigma (#93404) üzenetére


z00li
senior tag

Akkor lehet maradok az LG-nél. Közösségi support nem lényeges, nem szoktam belenyúlni a rendszerbe. :N Nagyon off: esetleg Lumia 535 jó lehet az igényeimhez? :F

(#93407) Laza... válasza Rambovits (#93405) üzenetére


Laza...
addikt

Azért tegyük hozzá hogy kik lobbyznak ez ellen, és ki mellette. ;] De egyszer ez is történelem lesz :)

[ Szerkesztve ]

Never give up!

(#93408) wwenigma válasza z00li (#93406) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Azert nezegess utana mert pl azon nicns ertesito fény, szemelyszerint nagy hibanak tartom ennek a lehagyasat. Lumia meg, hát.. nem ismerem a Windows rendszert de amit olvastam rola, alsokategoriaban en nem vennek. Bar telefonalasra jo esellyel megfelel.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#93409) kcsa válasza wwenigma (#93408) üzenetére


kcsa
veterán

mostanában pont alsó kategóriában erős a WP. 630 egészen jól sikerült pl.

(#93410) beers


beers
addikt

Kis segítségre lenne szükségem!
Doogee DG130-hoz kellene egy akksi!
Valaki tud valami lelőhelyet?
:R

M&N

(#93412) doongoo válasza wwenigma (#93404) üzenetére


doongoo
addikt

Elolvastam még egyszer és ugyanaz a véleményem. Te is elolvastad, hogy én mit írtam? Nem írtam, hogy jó.

Ezt írtam:

"Inkább írja meg az a tapasztalatait, aki rendelkezik Honor 3C-vel és használta élesben navigálásra."

Azaz ne mi(én) mondjuk már meg, hogy milyen valójában, mert pl. nekem ilyenem nem volt még. Neked volt és próbáltad navigációra is? Csak azért írtam, mert nekem volt pl. Hongmim (MTK-s) és navigáltam is vele élesben (itthon, külföldön, országúton és nagyvárosokban is magas épületek közt) és semmi baj nem volt vele és nem kellett hozzá semmi esőtánc. Dobozból kivéve ment rendesen.

(#93413) Freiherr válasza doongoo (#93412) üzenetére


Freiherr
őstag

Én is addig hittem azt,hogy szuper a GPS az MTK-s telómban (Jiayu G4S),míg nem vettem egy Qualcom-os telót.:)Na,akkor megvilágosodtam,hogy mi is a jó.

XXX

(#93414) bopis


bopis
csendes tag

Sziasztok, rendelnék egy umi zerot, de az antelife eu raktárából nekem nem dob fel shipping választási lehetőséget és mivel nem tudom kiválasztani ezért nem enged tovább. Járt már így valaki vagy nálam lesz a bibi?
Egyébként létezik, hogy az antelife ugyanannyiért adja eu raktárból mint a többiek Kinából?

(#93415) ReFleXx válasza Freiherr (#93413) üzenetére


ReFleXx
addikt

Nekem is Qualcomos is sz@r :P

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#93416) KTU


KTU
addikt

Pár napig párhuzamosan lesz nálam, 0 kilométeres
ZTE Redbull V5 1GB és Xiaomi Redmi 1S, [link] (nem eladó semelyik)
Ha valakit érdekel, írjon mit hasonlítsak össze, :U
szubjektíven. :D

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#93417) tokyo2 válasza bopis (#93414) üzenetére


tokyo2
tag

Neked is!!!

Ships to: Spain warehouse support ships to Spain and Portugal
és nincs is nekik....

(#93418) punky10 válasza Freiherr (#93413) üzenetére


punky10
addikt

Én pl a Qualcomm után féltem a Nova-tol, lefele, feleslegesen.Jobb lett, mint a Qualcomm.A Nova után féltem az MTK-tol, szintén feleslegesen....Lassabban indul, de utána pontos.Nálam...

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#93419) bopis válasza tokyo2 (#93417) üzenetére


bopis
csendes tag

Érdekes, mert a német raktárban most akciózzák, de hiába teszem be a kosárba, mert nem tudok továbblépni.
Honnan tudod hogy nincs nekik? Máshol is hirdetik most hogy in stock pl, geekbuying.

(#93420) tokyo2 válasza bopis (#93419) üzenetére


tokyo2
tag

Umiofficial facebook....
commentek...
Pre-order UMi Zero kép alatt

(#93421) Upo válasza lordmark (#93379) üzenetére


Upo
addikt

Várható mostanság (~2 hónapon belül) valami erős device a 250 dollár körüli kategóriában?
Még mindig keresem az optimális eszközt az alábbi paraméterekre:
- dual sim
- ~octa core
- 2 gb RAM
- 5" kijelző
- window mode + window képes tok

Esetleg ez, igaz hogy nem octa core csak egy "vacak" snapdragon 801 ami gyorsabb, de a többi az áll. Nem sokkal drágább, lehet hogy 2 hónap múlva beesik 250-re (vagy eltűnik mindenhonnan).

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#93422) borcic


borcic
újonc

énis a cubot s200-al szemezek nagyon...valahogy inkább odahúz a szívem, mint a honor 3c-hez...de még bizonytalan vagyok...szerintetek?

(#93423) WOT-H-A-C válasza borcic (#93422) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

o.O

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#93424) ideviant válasza KTU (#93371) üzenetére


ideviant
újonc

4.4.2 volt fent. Azt Rootoltam. TWRP aztan parcionaltam. Majd egy 4.2.2 es MIUI ment fel ra. Szepen dolgozik es csak bootnal van. Sima ZP700. Van TWRP backup.

[ Szerkesztve ]

(#93425) Laza... válasza Upo (#93421) üzenetére


Laza...
addikt

Miért, Neked mire nem elég mondjuk 4x 2,5GHz? :D

Never give up!

(#93426) KTU válasza ideviant (#93424) üzenetére


KTU
addikt

4.2.2-höz CWM kell!
4.4.2 TWRP kell!

Ha tetszik a miui cseréld le alatta a TWRP-t CWM-re,
és onnan rakd fel megint a miui-t,
persze teljes wipe-k

C verziós?
[link]

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#93427) kóóó


kóóó
aktív tag

Sziasztok telefon vasarlas elott allok a fiamnak es nem tudom, hogy abban az arkategoriaban amit raszanok melyiket lenne erdemesebb megvenni.
Ezekrol lenne szo:

Jiayu G2f
Thl 4000
Thl T6s

Ezek kb egy arban vannak, tapasztalokra hivatkozva tortenne meg a vasarlas. Esetleg ha van mas alternativa ne habozzatok.
Koszonom! :R

Üdv.: kóóó!

(#93428) WOT-H-A-C válasza kóóó (#93427) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Mind a 3 nak van topikja olvass bele... igazán szerintem egyikkel sem lősz mellé... ha nekem kéne választanom akkor a 4000-et választanám.

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#93429) tokyo2 válasza kóóó (#93427) üzenetére


tokyo2
tag

Cubot s168...

[link]

Itthon a mobilx nél 32000 Ft körül..

(#93430) borcic válasza WOT-H-A-C (#93423) üzenetére


borcic
újonc

az elbizonytalanodásomat az adja, h ma volt szerencsém kipróbálni pár perce az s200-at..meglepően minőségi kívülről, kellemes kézben, netezni akadozás nélkül lehetett, a kijelzője szép (főleg a go után...), egészen szép képeket készít s úgy összességében kifejezetten jó benyomást keltett... bár a gps-t nem próbáltam, ami ahogy olvastam a cubotnál gond...
de majd kedden okosabb leszek, ha több napos használat után tudnak véleményt mondani....

(#93431) tobias40


tobias40
veterán

Hi all!

DW Contacts & Phone_2.8.0.4-pro

Ezt a tárcsázó progit tettem fel tegnap és mindenben nagyon tetszik de egy nagy gondom van vele!

Amikor a telefon ki-bekapcsoló gombjával kikapcsolom a képernyőt és később visszakapcsolom mert használni szeretném,ilyenkor mintha lefagyna a teló,kiírja 5-6 mp után hogy nem válaszol a program.
Ilyenkor a várakozás gombra kattintva azonnal tudom használni a progit!! :F

A gyári tárcsázó ilyet nem csinál!

Mi lehet a gond,mi fogja le a gépet??

Van rá megoldás?

Egyébként csak ajánlani tudom ezt a tárcsázót mert kiválóan lehet állitgatni,minden kézre áll benne,nekem tökéletes lenne ha ezt a 5-6 mp-es "laggot" nem csinálná!!

Hátha vki más is használja ezt a tárcsázót vagy találkozott már ilyen problémával!!

Köszi előre is!!

Üdv!

(#93432) Laza... válasza tobias40 (#93431) üzenetére


Laza...
addikt

Te magad írtad le a megoldást.

Megfogod a tárcsázót, és az ikonját felhúzod a kukáig.

Problem solved

Never give up!

(#93433) kcsa válasza tobias40 (#93431) üzenetére


kcsa
veterán

a legális verzió valószínűleg jól működik.

(#93434) tobias40 válasza Laza... (#93432) üzenetére


tobias40
veterán

Ha tetszik miért törölném le?? :Y

(#93435) beg válasza tobias40 (#93434) üzenetére


beg
veterán

Akkor használd így. Jó lesz?

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#93436) tobias40 válasza kcsa (#93433) üzenetére


tobias40
veterán

Ha tudnám hogy nem lesz vele gondom,akkor azonnal megvenném!! :Y
De ha azzal is ezt csinálja akkor kidobott 2200 ft!!! :F

(#93437) RVR400 válasza tobias40 (#93436) üzenetére


RVR400
veterán

(#93438) Laza... válasza tobias40 (#93436) üzenetére


Laza...
addikt

A warez nem supportált formátum, jó esetben csak a lag lesz meg. Ha esetleg a számlád üres lesz, az sem a véletlen műve lesz..
Good Luck!

Never give up!

(#93439) tobias40 válasza beg (#93435) üzenetére


tobias40
veterán

Feltettem kíváncsiságból a play-ből a próba verziót és azzal is ezt csinálja!!
Jó lenne olyan vki véleménye aki használja ezt a progit!! :K

(#93440) tobias40 válasza Laza... (#93438) üzenetére


tobias40
veterán

Ezt nem értem de mindegy!!Mitől lenne a számlám üres??

Ismétlem a próba verzió is ezt csinálja!! :Y

[ Szerkesztve ]

(#93441) Laza... válasza tobias40 (#93440) üzenetére


Laza...
addikt

Ha a warez után tetted fel, akkor egy wipe dalcik cachet megpróbálhatsz.

Vagy másik romot a készülékre. Vagy/és írsz a teló supportjának ;] :DDD

Never give up!

(#93442) fateless válasza kóóó (#93427) üzenetére


fateless
veterán

Én is a Thl 4000-et választanám.
Sok készülék után nekem a Thl megbízhatóbb márka, mint a Jiayu, a 4000-es akksi pedig sok játékidőt és netezést fog garantálni a gyerekednek, amit a T6s nem igazán tudna neki megadni.
Kijelzőméret is megfelelő, felbontás is jó (elég) hozzá

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#93443) Upo válasza fateless (#93442) üzenetére


Upo
addikt

Tényleg van topikja, de nem sok minden van még benne. De majd felturbózzuk ahogy érkeznek a készülékek. Az enyém tegnap óta a vámon van, remélem jövő héten megkapom, az előző telefon rendelésem a hét elején jött meg, az 3 nap alatt átfutott a vámon.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#93444) WOT-H-A-C válasza Upo (#93443) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Én is várok 1et, kiváncsi vagyok rá!!! :)

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#93445) exodus76


exodus76
csendes tag

Sziasztok :) Mi a véleményetek a LEAGOO Lead 1 telefonról? Érdemes megvenni?Ha valakinek van akkor az légyszíves írjon véleményt :) Előre is köszi :) :)

(#93446) ideviant válasza KTU (#93426) üzenetére


ideviant
újonc

Nem C. Megprobalom. Koszonom a tippeket. MIUI-ba meg szerelmes vagyok.

(#93447) oncsi


oncsi
őstag

Sziasztok.
Irtam pár nappal ezelőtt, de nem kaptam választ. Minden válasz nekem segítség.
Egy dual sim-es telefonra lenne szükségem, és ebben kérném a segítségeteket. Ajándéknak lenne.
Amit kinéztem az a Samsung I9192 Galaxy S4 mini Dual.
Ezt venném meg kb 50-60e Ft között. Ehhez képest van amit jobbnak vélnétek ár-érték arányban?
Fontos a jó gari, meg a Samuban eddig (sokakkal ellentétben) én még nem csalódtam. Használok Note-t, Tab S-t meg S2-t naponta. Szóval megszoktam, de nyitott vagyok más gyártók felé is, ha hozzák ezt a színtet.
Köszönöm előre is.
Ja, és fehér, esetleg flower

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#93448) KTU válasza oncsi (#93447) üzenetére


KTU
addikt

Fontos a jó gari, .......
Ezt venném meg kb 50-60e Ft között.

:DDD :DDD :DDD
50-60 eFt-ért csak a garancia illúzióját kapod ennél a készüléknél!!!
Nekem számszung esetén nem felel meg az ide hozd vissza gari.
Ott vedd meg ahol hivatalos garit adnak rá. Ilyen garjegy
:)

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#93449) vidocq


vidocq
csendes tag

Sziasztok, ebben valaki tud esetleg segíteni: 93352?

(#93450) Blue Eagle válasza vidocq (#93449) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Akkor flesseld fel bátran, ha valóban ugyanaz. Milyen teló? Mi a bánata?

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.