Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#94151) Dominó85 válasza svgyula (#94150) üzenetére


Dominó85
veterán

Viszont kívánom neked is! :R

* Péter - 06302461862 *

(#94152) raulicio


raulicio
senior tag

Valakinek arra vonatkozó ötlete van, hogy az iuni OS Music playerét hogyan lehetne angolra varázsolni?

(#94153) Laza... válasza raulicio (#94152) üzenetére


Laza...
addikt

Szétszeded az apk-t, beleteszed a magyar nyelvet, visszateszed a telóra, és hipp-hopp már kész is

Never give up!

(#94154) Seraf723


Seraf723
csendes tag

srácok, melyik a jobb választás? Lenovo A806 vagy CoolPad F1?
esetleg van már jobb alternatíva ebben az árkategóriában?

(#94155) Laza... válasza Seraf723 (#94154) üzenetére


Laza...
addikt

F1-et már nem gyártják, ha kapsz is, akkor refurbishedet - ugyanis most azokat szórják ki

Never give up!

(#94156) Seraf723 válasza Laza... (#94155) üzenetére


Seraf723
csendes tag

ohh, köszi, pedig minideal-en és efox-on is ott van fasza áron, de erről nem ejtenek egy szót se...

(#94157) Laza... válasza Seraf723 (#94156) üzenetére


Laza...
addikt

Ja, az 5ből gyártunk kettőt lehet fasza áron ;] Tudod mennyi egy külső kit a telóhoz? 5 dolcsi, és full "új" lesz külsőre :))

Never give up!

(#94158) mdk01


mdk01
addikt

Ben-ga és fotosjani:

A cél az lett volna hogy a telefonon lévő 766db névjegyet beletudjam rakni 1db vcf fájlba, amit betudok olvastatni az új telóval. :)
Nem sikerült sehogy, így a végeredmény az lett, hogy 4x-re a SIM-en keresztül át lettek víve a névjegyek.

Köszönöm a segítséget.:)

(#94159) mdk01 válasza maczera (#94142) üzenetére


mdk01
addikt

Köszi utána nézek ennek a proginak hátha később jó lesz. )

(#94160) myk74 válasza mdk01 (#94158) üzenetére


myk74
senior tag

Végül mi lett a befutó?Milyen telefont vettél?
:)

Nincs kéz Nincs csoki!

(#94161) mdk01 válasza maczera (#94142) üzenetére


mdk01
addikt

Ha jól gondolom a legújabb verzió sem támogatja a nokia a telefonokat. Azért köszi :)

(#94162) Malamute


Malamute
tag

Sziasztok!

Vettem egy Lenovo A536 típusú telefont. A probléma az lenne,hogy az érintőképernyője olyan mintha kb. 0.2 másodperccel később érzékelné hogy hozzáérek... Létezik valami olyan progi amivel be lehet esetleg kalibrálni a kinelzőt?

[ Szerkesztve ]

Ami nem öl meg, az megerősít... Kivéve a halál, mert az megöl.

(#94163) mdk01 válasza myk74 (#94160) üzenetére


mdk01
addikt

Nem volt még időm venni. :D Majd két ünnep között talán...
Barátnőmnek rendeltem neten egy Huawei y330-at és azzal szenvedtem ilyen téren. :)

(#94164) maczera válasza mdk01 (#94161) üzenetére


maczera
aktív tag

Valamit félreértettem? Azt hittem, hogy a 766 névjegy más a PC-n van, csak egyesíteni kell.

(#94165) fotosjani válasza mdk01 (#94158) üzenetére


fotosjani
aktív tag

Azt hittem a .vcf fájlok már megvannak.

A .vcf fájlokat így tudod létrehozni:
- Először Nokia PC Suite-al készíts egy mentést a Nokia telefonod névjegyzékéről.
- Ezután Nokia Pc Suite által készített mentést zip-re átnevezve az egyik mappában vcf fájloként megtalálhatóak a kontaktok.

- Ezt a sok-sok .vcf fájlt az alábbi módon tudod egybe fűzni:
következő sort beírod egy jegyzettömb txt-be:
copy /B *.vcf all_contacts.vcf
majd a txt fájlt mented a következő néven: merge_vcf.cmd
Ezt a fájlocskát beteszed abba a mappába, ahol a rengeteg vcf van, futtatod,
-Majd a kapott egy darab all_contacts.vcf nevezetű névjegykártyát importálod a gmail címjegyzékbe.

(#94166) Arween válasza include777 (#94149) üzenetére


Arween
senior tag

köszi a tapasztalat megosztást,nagyon mozgatja a fantáziám a telefon de a magyar nyelv hiánya miatt nálam kieshet a kosárból.pedig coolicool -nál mától ajándék sd kártya és tok is jár hozzá.Rubeles áron 32e ft-ra jön ki.Itt is írják a magyar nyelvet hogy elérhető így nem nagyon értem most akkor van vagy nincs :U

(#94167) include777 válasza Arween (#94166) üzenetére


include777
aktív tag

De van magyar nyelv benne (Antelife-n ott a felsoroltak között, coolicoll-on is)

Languages
English, German, Spanish, Italian, French, Portuguese, Russian, Indonesian Language, Polish, Thai, Arabic, Turkish, Vietnamese, Malay, Ukrainian, Greek, Hebrew, Czech, Slovak, Hungarian, Dutch, Slovenian, Croatian, Chinese (simplified), Chinese (traditional), And Etc.

keep calm and learn powershell

(#94168) Arween válasza include777 (#94167) üzenetére


Arween
senior tag

igen én is látom csak az zavar hogy a facebook-on mást írtak:

Most nézem a leagoo facés oldalán ezt a választ kaptam a magyar nyelvre:
Leagoo Smartphone: Hi, I am sorry that our phone does not support Hungarian language at present.Thank you.

A coolicoll mennyire megbízható oldal?+ ha jól sejtem a belinkelt rendelés Kínából érkezik nem eu-n belüli?

(#94169) s4tch


s4tch
veterán

A minidealnél elvileg megjelent a Meizu Blue Charm Note, igaz, M1 néven, és nincs készleten. $200 lesz az ára. Ahogy ténylegesen rendelhető lesz, próbából veszek egyet belőle.

(#94170) diegho válasza s4tch (#94169) üzenetére


diegho
nagyúr

200-at soknak tartom, de ha jó a kamera és a szoft is okés lesz, akkor lehet én is benevezek rá.

(#94171) citkar válasza diegho (#94170) üzenetére


citkar
addikt

Szerintem megérheti, jónak túnik. Bár gondolom ez a 16 GB-os változat, nem a 32-es.
Azt nem tudom, hogy két koppintásra a képernyőzár feloldható-e, mert a felső gomb szokatlan, hogy ismét fel kell nyúlni különben.

[ Szerkesztve ]

(#94172) diegho válasza citkar (#94171) üzenetére


diegho
nagyúr

1949deal-en 150$-ért van fent, ezért gondolom, hogy kicsit sok a 200. [link] Ebben valóban van már glonass, vagy csak odaírták minideal-ék?

Ja a felső gomb a halálom nekem is. A másik szimpatikus telefon a Coolpad F2 snapi 615-el, igaz az csak sima HD, de tuti van glonass és ugye ott a cm rom is 100%, hogy lesz.

[ Szerkesztve ]

(#94173) ÁrPi2 válasza Arween (#94168) üzenetére


ÁrPi2
senior tag

Szia,

néha a csájniz webshop ügyfélszolgálatosok vagy fb-sek nem találnak a sok egzotikus nyelv között
Hungarian -t ,de ugyanott ha rákérdezel Magyar Language-ra akkor pozitiv választ kap6sz...
Ez a tényező is játszik... :U

Boldog Karácsonyt mindenkinek!

(#94174) Potzee válasza diegho (#94172) üzenetére


Potzee
addikt

Készlet sehol sincs...szóval, így a 150 dodó is sok... :D

PICO PSU - passzív hűtés - 0dB

(#94175) ÁrPi2 válasza hungobungo (#94056) üzenetére


ÁrPi2
senior tag

Köszi, kiváncsi vagyok ennek a Snapi615 Coolpad-F2 -nek a CM11-el mutatott teljesitményére,
és jó lenne tudni ismeri -e a FDD-LTE Band 20-at a 800MHz-t!

thx.

Kellemes Karácsonyt!

[ Szerkesztve ]

(#94176) citkar válasza diegho (#94172) üzenetére


citkar
addikt

A 150 szerintem kevésbé reális, de ha annyi lesz az még jobb természetesen.
Az új MTK SoC elvileg tudja, így szerintem ez látni fogja majd azokat is.
A kamerára kíváncsi vagyok, a nagy testvér elég jót kapott, ez mennyire butítottabb ahhoz képest vajon.
Illetve ez a saját rendszer...jókat olvasni róla, de hát kinek mi, lehet kipróbálom majd.
Valamint egyelőre nem láttam pontosabb infót a 4G frekvenciákról és arról se van valami smart wake up, dupla koppintásos felébresztés-e. Utóbbihoz annyira hozzászoktam, hogy enélkül nem szívesen vennék mobilt.

[ Szerkesztve ]

(#94177) Laza... válasza ÁrPi2 (#94175) üzenetére


Laza...
addikt

Nem ismeri.

Jellemzően az új MTK soc-ok ismerik (még?)

(#94172) diegho
Kijelenteni valamiről hogy 100% lesz CM rom, az elég nagy bátorság :) Maradjunk ennyiben :)

[ Szerkesztve ]

Never give up!

(#94178) WOT-H-A-C válasza Laza... (#94177) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

"Kijelenteni valamiről hogy 100% lesz CM rom, az elég nagy bátorság"

Sajnos így van... a Snapdragon XXX SOC nem garancia erre csak nagyobb esély, a Vibe Z-nek kb 1,5-2 hónapja adták ki csak a forráskódját idáig semmi sem volt rá (pedig már kifuttatják), nem rég csináltak egy béta miuit de idáig egy kolegáról tudok aki kipróbálta annak Hardbrick lett a vége :(

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#94179) _Hodor_


_Hodor_
tag

Üdv, először is Boldog karácsonyt a fórumozó közösségnek!
Másodszor azt kérdezném tőletek, hogy ti látjátok e hol a hiba/étverés ebben az ajéánlatban. Mert eu-s raktárból 300 dodóért 3 gb rammal és a combos MT6595 ös procival ez az ár nagyon csábitó, de hiába keresem a "DE"-t, nem találom.
csipjetek meg, és mondjátok hmeg pls miért kamu ez a jó ár ezért a készülékért :)
[link]

[ Szerkesztve ]

(#94180) WOT-H-A-C válasza _Hodor_ (#94179) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Amit te linkeltél az kínából jön!! Ergo valamit elnéztél...

coolcool eu itt nincs 999 lite csak 998

de itt van már 2db-ot rendeltem 1 meg is jött.

[ Szerkesztve ]

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#94181) _Hodor_ válasza WOT-H-A-C (#94180) üzenetére


_Hodor_
tag

oh akkor az hogy zárójelben ott volt hogy eu raktárból rendelés az nem errre vonatkozott? :( Bár amugy lehet még áfával is jó ajánlat lenne, bár annyiért meg már ithoni garival honor 6 ot kapni (bár az nekem gyengébbnek tűnik)
most látom az új linked, köszi szépen, már el is felejtettem ezt az oldalt, nagyon jó ajánlat, sokat fogok agyalni ezen, mert amugy a xiaomi mi4 lenne a szivem csücske, de ez is nagyon vonz :D

[ Szerkesztve ]

(#94182) Potzee válasza _Hodor_ (#94179) üzenetére


Potzee
addikt

299 $ a kínai raktáras ára. Erre még rájön a 27% ÁFA + vámkezelési díj és ha ingyenes szállítást kérsz, akkor másfél hónapig utazik a cucc...
Az EU warehouse készletet ITT találod.

De inkább nézd meg ITT!

WOT-H-A-C: Gyors voltál! :D

[ Szerkesztve ]

PICO PSU - passzív hűtés - 0dB

(#94183) WOT-H-A-C válasza _Hodor_ (#94181) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

amit linkeltem fentebb ~84500 ft mindenestül és 2 nap alatt a kezedben van 2 év eu garival.

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#94184) _Hodor_ válasza Potzee (#94182) üzenetére


_Hodor_
tag

Igen köszi nektek, elfelejtettem hogy nekik van a litvánoknál (vagy vhol arra fele) raktáruk, ez az ár nagy előny a xiaomi val szemben.

(#94185) ÁrPi2 válasza Laza... (#94177) üzenetére


ÁrPi2
senior tag

A Coolpad F2 CyanogenMod11 -jéről emitt fent hungobungo informatikus hozzászólása
ez vala:

"Az indiai Micromax is árusítani fogja, saját brandet indított neki: ( http://yuplaygod.com )
Január 13-tól fogják kiszállítani, gyári CM11-gyel (!)."

Az FDD-LTE 800MHz-es sávja (B20) a mostani 64bites MTK SoC-okban (6752 (8mag) 6732(4mag))
egy (nekem is) fontos kérdés:

Példul most jött ki ugye piacra a Meizu M1 (Blue Charm)Note, és emitt fent néhányan azt mondják nincs B20.
NADEha esetleg mégis maga a soc integrálva tudja, illetve tudná, akkor a webshopos,facebookos Üfsz. negativ közlések csak tudatlanságból fakadnának.. (Pl. a JY-S3 (mt6752)kínai adatlapján szerepel B20)

Talán Tjb007 fórumtársat a SoC-kisokost kéne faggatnunk hátha ő tudja? :)

Boldog Karácsonyt!

(#94186) WOT-H-A-C válasza _Hodor_ (#94184) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Ez a spanyoloktól jön... Zaragosa.. de mind1 is, küldik.

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#94187) citkar válasza ÁrPi2 (#94185) üzenetére


citkar
addikt

A Meizunál azt furcsálom, hogy az M1 Note esetében a hivatalos oldalon sem tér ki a frekvenciasávokra :U
De hátha kezeli majd...pl a kis testvére ezek szerint kezeli, ha jól értem.
Mondjuk ennyi alapján biztosra senki sem mondaná :)

(#94188) Laza... válasza ÁrPi2 (#94185) üzenetére


Laza...
addikt

Ha Te mindent tudsz, minek kérdezel? Vagy kíváncsi vagy arra, hogy más látta-e azokat a hozzászólásokat amiket beidéztél? Én igen, láttam. De amíg nincs CM rá, addig senkinek nem hiszek. Hungobungo azt ír amit akar, attól még az is csak pletyka.

Az indiai informatikusokról meg bocs, de mag van a magam véleménye.

[ Szerkesztve ]

Never give up!

(#94189) ÁrPi2 válasza Laza... (#94188) üzenetére


ÁrPi2
senior tag

Bocs én csak azért kérdeztem mert hátha nem láttad, sorry

(#94190) ben-ga


ben-ga
tag

sziasztok, help me!

Miért nem megy a Skype Androidon csak ha mindig bekapcsolod?

Barátom ezzel nyaggat egy ideje, hogy Őt sem tudják hívni meg üzenetet sem kap csak ha előbb bekapcsolja.

(#94191) WOT-H-A-C válasza ben-ga (#94190) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

android alkalmazások topik?? :U

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#94192) vlevi válasza diegho (#94172) üzenetére


vlevi
nagyúr

Jók ezek a 8 magos SOC-ok valamire? Képes ebből az Anutun kívül bármi más is kihasználni valamit?
Azért kérdem, mert ennek a SOC-nak a "kistesója", ami csak 4 magos, a 6732-es, az is jöhetne már.
165 dollárért adja elővételben a geekbuying az Elephone P6000-et. [link]
Abból nem tudom, mi lesz igaz, hogy az Elefánt azt ígéri, lalipapi fut majd rajta.
Nem tudom, szükség van-e 5" méretben FullHD, meg mégnagyobb felbontásra, nekem 4.5"-on 960x540 a telóm felbontása, szerintem bőven jó.

(#94193) atua


atua
aktív tag

Minél többet olvasgatok, annál jobban elvesztem a fonalat...

50-100k között melyik dual simes teló ajánlott, ha itthon hivatalos forrásból akarom megvenni?
Vagy érdemesebb EU-n belülről rendelni? Ha igen, melyik telefon ajánlott ebben az árkategóriában?

Köszi!

(#94194) beg válasza vlevi (#94192) üzenetére


beg
veterán

Igény kérdése. Akik a legújabb 6D-s kardozósba...ósgyorsulós játékot nyaggatják, azoknak kell. Aki fel akar vágni a szomszéd srácnál a 7000x11000 felbontással, annak kell. Mindenki más meg abból él szépen, ami van. Hála az égnek elég színes a paletta, mindenki választhat kedvére.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#94195) WOT-H-A-C válasza vlevi (#94192) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Nekem a 4 magom bőven elég mindenre....

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#94196) include777 válasza Arween (#94168) üzenetére


include777
aktív tag

link
Product photos, teker aljáig, ott sc-kben benne a magyar nyelv.
Lehet ők hungariant néztek nem magyart.

keep calm and learn powershell

(#94198) gipsztigris válasza #45553408 (#94197) üzenetére


gipsztigris
addikt

Csak neeem? Megérkezett a Zopo?

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#94200) gipsztigris válasza #45553408 (#94199) üzenetére


gipsztigris
addikt

Szívesen megtapogatnék egy ZP 999-et,….Hogy meg tudjam állapítani mennyivel gyengébb a Snapi 800-tól. :DD

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.