Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26051) Bagira01 válasza Terentius (#26047) üzenetére


Bagira01
veterán

Ahogy nézem a speckóit, nagyobb és könnyebb a w8-nál. Még gondolkozom rajta egy kicsit, drágább nem lesz(ha csak a forint nem gyengül megint) Holnap/holnapután elvileg megkapom az Isa A19Q-t. Azzal elleszek 1-2 hétig. De fizikai home gomb nélkül nem hiszem, hogy meg tudok lenni. Aztán meglátjuk mi történt addigra.

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#26052) Terentius válasza Bagira01 (#26051) üzenetére


Terentius
őstag

De antelifeon csak 1 akksi jár hozzá.Minidealen 2.

Oneplus 12 16/512 / Poco F5 12/256

(#26053) Depression válasza gipsztigris (#26049) üzenetére


Depression
veterán

külső, ceruza alapjám egy star s7589
Az alaphangon 200$, de inkább 220-230. Erre rájön az áfa+vám. Tehát ha csak 200 dolcsival számopunk, akkor is 64000,- Ft kínából, azt a tizest szerintem sok ember ráfizeti nyugodt szívvel a garancia miatt. Persze, most nem rólunk beszélek, akik imádkoznak, hogy átcsússzon a vámon. De pl. egy DHL-es csomaghoz képest kegyetlenül jó ár.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#26054) Bagira01 válasza Terentius (#26052) üzenetére


Bagira01
veterán

Minideal-en is csak 1 akku van 194$-ért a h9500-hoz.

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#26055) vinibali válasza Mittu88 (#26040) üzenetére


vinibali
őstag

ez komoly?
képes lennél egy telefont autód dvr-nek használni? :F

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#26056) Mittu88 válasza vinibali (#26055) üzenetére


Mittu88
senior tag

Igen, de nem úgy, hogy folyamatosan bent van a kocsiban, hanem csak akkor, amikor vezetek. Vannak erre app-ok is, meg minden szar. A képminőség nem rosszabb, mint a kínai dvr-eké.

(#26057) Depression válasza Bagira01 (#26054) üzenetére


Depression
veterán

Szerintem nem tesznek hozzá, nem vesznek ki belőle. Az, hogy mi jár hozzá leginkább egy unboxing videón látható.

Amióta megrendeltem tmallboxról a telefont 2x is változott leírás alapján a csomag tartalma. Amikor még választottam telefont a leírásban nem szerepelt csak 1 aksi, és nem volt cover flip sem a leírásban, pedig az unboxing videókban szerepelt mindkettő. Remélem tényleg csak az oldal írta el anno.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#26058) gipsztigris válasza hevizms (#26050) üzenetére


gipsztigris
addikt

Semmi közöm hozzá! Miért csinálnám én? :)

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#26059) paolinho


paolinho
őstag

Ha egy ROM-csere kapcsán a Play Áruház ikonja csak annyit tesz, hogy megnyitja, de azonnal be is zárja az oldalt, azzal mit lehet csinálni? Van arra mód, hogy feltelepíthessek egy működő alternatívát belőle?

(#26060) gyuszito


gyuszito
senior tag

Skacok!! Ezen kínai csodák ugyebár vesznek fel FULL HD-ban, és a ZP910-re azt írja, hogy 24FPS-sel veszi fel a FULLHD-t. Nade, nem lehet, hogy azért csak 24 FPS, mert gyenge a memkártya benne? Hogy értsétek vidómegosztón láttam, és arra gondoltam, hogy megtámogatom egy 16Gb-os kártyával, ami Class 10-es. Ajánlják nagyon a FHD-hez. Itt egy hirdetés.
Ami a kérdés, hogy használ valaki Class 10-es kártyát, és vett-e már fel fullHD-t? Megvolt a 30FPS?

Nem az számít, hogy mit mond, hanem hogy Ki mondja!

(#26061) raulicio


raulicio
senior tag

Nem igazán vagyok otthon a hálózati dolgokban, szóval valaki árulja el nekem, hogy a Newman K1- az itthon használható-e:
"2G: GSM/GPRS/EDGE: 850/900/1800/1900 MHz

3G: WCDMA/HSPA/HSPA+: 850/900/1900/2100 MHz"

Bár már abban sem vagyok biztos, hogy egyáltalán dual sim-es...

(#26062) vinibali válasza Mittu88 (#26056) üzenetére


vinibali
őstag

arra gondolok, hogy egy telefont ilyenre pazarolni. sokkal kevesebbért tudsz venni egy DVR-t, amit nem sajnál az ember arra használni amire vette :)

(#26060) gyuszito: kameraszoftver és nem telefonfüggő a felvétel minősége. tudomásom szerint 24fps felvétel nincs androidban

[ Szerkesztve ]

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#26064) RVR400 válasza gyuszito (#26060) üzenetére


RVR400
veterán

Tudtommal szabványértékek vannak, a következő lépcső pedig az 1080p@50 FPS, amihez gyanúsan durva hardver kellene.

(#26065) Mittu88 válasza vinibali (#26062) üzenetére


Mittu88
senior tag

komolyan elgondolkoztam azon, hogy kifejezetten erre a célra dvr-t veszek, de mivel régi swiftem van, úgyse merném az autóban hagyni, mert egy 10e Ft-os cuccért feltörik. Plusz még egy adalék, a Nokia 6310-esem a maga 10 év szolgálatával nyugdíjazásra kerül, habár szeretem és lehet vele "villantani" (mondtam már, hogy mindenki snake-ezni akar rajta? :D), de nincs fényképezőm se és néha vannak pillanatok, amiket meg kell örökíteni. Ez a telefon picit mindenre jó lesz, de nincs kompromisszummentes megoldás.

(#26066) gyuszito válasza RVR400 (#26064) üzenetére


gyuszito
senior tag

Ezt néztem én nemrégiben, és ízt írta oda a srác, hogy 24FPS. Szerintem vállalható minősége van, nem?

Megjegyzem ahogy nézem újra, és újra nem tűnik 24FPS-nek, de stabil 30-nak sem

Szerk.: Mittu88: "de nincs kompromisszummentes megoldás."

Sajnos tartok tőle, hogy nem véletlen a dolog.. Gondolj bele, hogyha egy eszközön minden pipi lenne, akkor a többi nem kellene... és bedőlne nagyon nagyon sok iparág =/

[ Szerkesztve ]

Nem az számít, hogy mit mond, hanem hogy Ki mondja!

(#26067) Bagira01 válasza Depression (#26057) üzenetére


Bagira01
veterán

Pedig de. Akkut, tokot, fóliát előszeretettel szedegetik ki. Akkor tudnak akciót csinálni, úgy hogy egyszerűen bennhagyják....(és kiírják hogy ez most gratis jár hozzá)

[ Szerkesztve ]

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#26068) Thumas


Thumas
tag

Sziasztok!

Volt szerencsém hozzá jutni egy a5000-res dual simes készülékhez amiről szinte semmi információt nem sikerült eddig találnom azt általános leírást leszámítva! Odáig eljutottam a készülékben hogy az kiderült hogy ami rajta van play áruház az nem az igazi és hogy blademhez képest nagyon sok minden más. Ezért szeretném kérdezni hogy lehet e erre rakni valami pofás romot, mit lehetne kihozni ebből a telefonból? Vagy ez így ennyi és van egy fél "okos telefonom" ?

Xiaomi Redmi note 10 Pro 6/128

(#26069) Terentius válasza Bagira01 (#26067) üzenetére


Terentius
őstag

Most írta Linda minidealről,hogy a Feiteng-hez jár 2 akksi meg flip cover,fólia is.

Oneplus 12 16/512 / Poco F5 12/256

(#26070) kisda


kisda
aktív tag

Na fiúk-lányok ez a készülék mellett döntöttem, miután láttam képeket, amit a W8 lőtt... Hát ezektől az MT6577-es Star N9776-om is jobbakat csinál.

Star S5

Bevállalható? Ma még társalgok megint Oliverrel, hátha rátudnám dumálni hogy Class10-es kártyát küldjön hozzá, mert gondolom Class4-et szoktak.

Ui.: Ha nem akarok itthon cumizni a Sim faragással, bevihetem a Tmobile-ba, hogy a netes kártyám megfaragják?

(#26072) kisda válasza #40993792 (#26071) üzenetére


kisda
aktív tag

Pénzért? az szép.
Itthon ollóval nekilehet esni? Mivan ha le akarom mondani majd a netet? Nem pattognak hogy megkókányoltam a Sim-et?

(#26073) bigbuda válasza Bagira01 (#26054) üzenetére


bigbuda
aktív tag

igen 1-et irtak ki, de nekem 2-t küldtek és még plusz flip tokot is, pedig ez se volt oda irva hogy járna...

(#26075) underx


underx
csendes tag

A zopomobileshop.com -on kívül van még olyan shop ami europábol küldi a telokat?

(#26076) helltp válasza underx (#26075) üzenetére


helltp
aktív tag

A jiayu-nak is van egy boltja németországban tudtommal. De érdemes odafigyelni ezekre, mert jóval drágábbak így, ugyanúgy ki kell fizetned az eu-s vámot/áfát, szóval a zoponál is az olasz oldalon az eurós árakat nézd, ha minden igaz azok jönnek az euból. (javítsatok ha tévedek) zp810 kínából 220$, euból 258 euró... Engem inkább az izgat hogy a kínából rendelteket lehet-e olaszba küldeni garival, valaki vágja ezt?

[ Szerkesztve ]

Aki másnak vermet ás, az a stack pointer...

(#26077) hevizms válasza gipsztigris (#26058) üzenetére


hevizms
addikt

Ja akkor félreértettem bocsánat.A bobcat-nak adott válaszodból valamiért nekem úgy jött le,mintha te lennél a cikkíró. :)

(#26078) underx válasza helltp (#26076) üzenetére


underx
csendes tag

Tudnál abban segiteni , hogy hogy tudom az árakat átváltani ? Mert csak dollárban irja.
Ha innen rendelek akkor nincs benne az áfa,az még pluszban jön rá?
köszi

A német shopnak nem tudod véletlen a cimét?

(#26079) alexw801 válasza peter76bp (#26025) üzenetére


alexw801
senior tag

Az új ZTE V987 is ilyenféle fehér színű, fényes.
De már előre ideért a Nillkin fekete hátlapvédő, recés, szuper kultúrált. Abban fog dolgozni a V987.
Más: megyek 2 hétre Kínába jún. elején, és ha mást nem is, THL telefonokat lehet találni minden bokorban. Több száz márkaboltja van a THL-nek, ahol leszek, ott is több bolt található. Már csak azt kéne eldönteni, akarok-e venni THL-t.

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

(#26080) alexw801 válasza janosgal (#26035) üzenetére


alexw801
senior tag

Muszáj így leírni, annak, aki nem informatikus (én gépészmérnök vagyok, nem is fiatal).
Én már kb. 10-szer flash-eltem, mindig leírok minden műveletet, és ezzel könnyebben rá tudok jönni, ha nem sikerül, mi az oka.

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

(#26081) underx


underx
csendes tag

Itthon müködik a ZOPO C2 , mivel ezt irják 2G:GSM900/1800MHz; 3G : WCDMA850/2100MHz?

[ Szerkesztve ]

(#26082) imis válasza Mittu88 (#26040) üzenetére


imis
senior tag

Thl w8 szerintem kicsit nagy a szélvédőre, én xperia ray használok dailyroads progival, de itt egy videó az elején thl csak kézben tartva, a végén xperia szélvédőn: videó közel 300 mega

(#26083) sirály69 válasza underx (#26081) üzenetére


sirály69
őstag

[Ezek] szerint működnie kellene...

Szerver Hosting Debrecenben

(#26084) Rolly válasza cappa72 (#25976) üzenetére


Rolly
veterán

Milyen vastag a W8 és a W8+ mert én sok helyen 12 mm-t látok és az sok nagyon...

(#26085) hippo0315 válasza Rolly (#26084) üzenetére


hippo0315
senior tag

peter76bp cikkéből idézve:

Méretek (saját mérés): 143,86 mm x 73,77 mm x felső részen kamera mellett 9,91 mm kameránál 12,32 mm alsó részen 10,07 mm

(#26086) Motaba78 válasza imis (#26082) üzenetére


Motaba78
őstag

szia

látom te is szfvári vagy, holnapi nap esetleg ha lenne 5-10 perced, hogy megtudjam tekinteni a thl w8 telot egy kicsit ?

köszi a választ.

(#26087) Bagira01 válasza bigbuda (#26073) üzenetére


Bagira01
veterán

Ja csak ha mégsem küldenek akkor nuku reklamáció...

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#26088) madrac válasza mrkatona (#26039) üzenetére


madrac
őstag

Pedig más fotókon is látni, hogy tök rózsaszín képeket lő legtöbbször, és nem is valami éles. Erre azért számítani kell a W8-nál sajnos.

A videókkal kapcsolatban én is úgy vettem észre hogy amit ezek a telók csinálnak az nem folyamatos, és majdhogynem szemmel meglehet számolni az fps-eket. Nem tudom hogy ennek oka esetleg a lassú sd kártya, vagy csalnak az fps-el, vagy egyéb..

(#26089) Mateosz válasza underx (#26075) üzenetére


Mateosz
aktív tag

Igen, ez a Jiayu shop Németországban:
shop

*** Be prepared! ***

(#26090) paolinho válasza hungobungo (#25842) üzenetére


paolinho
őstag

Köszi szépen, nálam a 3-as számú lett a befutó, és hozta meg a hangot.

(#26091) DJGABI


DJGABI
addikt

"Izgatott vagyok mint állat", megrendeltem a Lenovo A820-at antelife-ról, 38k. Most már csak várni kell míg meghozza a postás.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#26092) sirály69 válasza Mateosz (#26089) üzenetére


sirály69
őstag

Jó shop... nincs egy eladó\rendelhető telefonjuk sem!

Szerver Hosting Debrecenben

(#26093) robertone2 válasza Bagira01 (#26054) üzenetére


robertone2
tag

Én is ott rendeltem és két akkuval küldik, fliptokkal, egy felhelyezett és egy plusz képernyővédő fóliával.
Tegnap kaptam meg egyébként és nagyon elégedett vagyok a készülékkel.
A GPS-t még nem volt időm kipróbálni, de eddig minden más tökéletesen működik rajta.

(#26094) fateless válasza helltp (#26076) üzenetére


fateless
veterán

Nem, eu-ból is 220 USD. A DHL Kínából +29USD, Olaszoktól +52USD. A 258 eurós ár egy másik bolt.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#26095) helltp válasza fateless (#26094) üzenetére


helltp
aktív tag

És van aki rendelt már olaszországból? Tényleg csak annyi volt? Csak mert kicsit nehezemre esik elhinni hogy a zopo behozott több 10000db telefont az euba vám és bármilyen adó nélkül... De ha igy van akkor onnan rendelek én is.

Aki másnak vermet ás, az a stack pointer...

(#26096) sasa311 válasza fateless (#26094) üzenetére


sasa311
veterán

Ebben mennyire vagy biztos?

Én is úgy tudom, hogy az zopo****.it weboldalon fellelhető EUR-s árak a mérvadóak + DHL.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#26097) agoka07


agoka07
senior tag

Tisztelet! :)
Az elkövetkezendőben szeretnék vásárolni egy készüléket, de nem vagyok nagyon jártas ezek között, ezért kérném segítségeteket. Egy olyan telefonra gondoltam, ami alkalmas játékra és tudok hozzá rendelni elsősorban tokot és netán akku-t. Maximum 5 colig gondoltam, mivel ez még kézhez álló. Van még valami, hogy honnan ajánlatosabb? Még soha nem rendeltem külföldről így egy kicsit rizikósnak tartom! :) A válaszokat előre is köszönöm!

S35-3310-1600-KU380-W300i-Shine-C3050-Spiro-858 Smart-SK17i-Galaxy S-Note 1-Galaxy S4-G4-S6 Edge-Note 8

(#26099) Bagira01 válasza robertone2 (#26093) üzenetére


Bagira01
veterán

Arra lennék kíváncsi, hogy mennyivel rosszabb/jobb mint a w8? Súlyba mondjuk kevesebb, de ettől nem feltétlenül kell rosszabb minőségűnek lennie.

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#26100) kisda


kisda
aktív tag

Nézzétek meg a 3 készüléket... A kijelző nem elírás lenne az S5 és HDC-nél? Mindbe ips van tudtommal és 16 M szin...

összehasonlítás

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.