Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25651) helltp válasza simonzsoli (#25649) üzenetére


helltp
aktív tag

Ha minden igaz azert ilyen olcso a c2 mert ez a kinai belpiacra szant verzio. Az fHD vs mt6589rol meg folyamatosan megy a vita, de senki nem latott meg itthon ilyen telot ugyhogycsak spekulacio van, en a nyers szamitasi teljesitmeny es a youtubeos vidik alapjan azt mondom birni fogja.

Aki másnak vermet ás, az a stack pointer...

(#25652) fateless válasza helltp (#25651) üzenetére


fateless
veterán

Igaz. Így nem kell nekik mindenféle engedélyért és egyéb licenszért fizetniük

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#25653) FatalEror válasza simonzsoli (#25649) üzenetére


FatalEror
addikt

Azért,mert a 980-s 16GB ROM-l rendelkezik,míg a C2,csak 4GB-l.A kijelző teljesen relatív,mivel úgy tűnik a mostani játékok eldöcögnek rajta,ha nem online akarsz kockulni,haenm offline,de ha keresel picit,akkor találsz általam linkelt játékteszteket,illetve van egy lelkes fórumtársunk akinek nemsokára megérkezik 1GB RAM-l rendelkező FHD paneles MTK6589-s csoda masejnkája,aki beadta a derekát,és utána jár,hogy játékok alatt FHD felbontáson MTK6589-s procival 1GB RAM-l,lag lenni,vagy nem lenni.

fateless
Hú ez nem jött át,kifejtenéd bővebben légyszíves?:) :R

[ Szerkesztve ]

HardCore is my LifeStyle

(#25654) raulicio válasza gakoska (#25612) üzenetére


raulicio
senior tag

Mondjuk aki 200 dollárért kínából hozat telefont az ne nagyon várja el, hogy egy év múlva is flottul mennek majd a legújabb leghardverigényesebb játékok. Szerintem...

Amúgy meg ennyi pénzért lehet venni itthon egy faszányos egymagos telót...

(#25655) kosturica válasza FatalEror (#25648) üzenetére


kosturica
őstag

Ez egy szemét közvetítői iroda! Fizetsz, majd ők megrendelik szintén kínából (3-6 hét) iszonyat felárral, majd közlik, hogy nem annyi, mert ez csak előrendelés volt.

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#25656) FatalEror válasza kosturica (#25655) üzenetére


FatalEror
addikt

Azt én is tudom,hogy felárasak,de azt hittem,hogy legalább raktáron van nekik.... :W
Már gondolkodtam,hogy nyitok egy shopot,aminek lényege,hogy nagy tételben rendelnék ilyen telókat,ismerős hazahozza ingyé,mindegyiknek rádobok mondjuk 5-10k-t az árára lévén betudható szállítási költségnek,illetve így legalább pár napon belül kézben lesz a vevőnek a telója váratlan költségek nélkül,és ha webhopba nyomom,akkor meg másodállásként tudom űzni,csak fel kell futtatni,a boltot,és megmutatni,hogy ezek a telefonok is ott lehetnek az élmezőnyben,de akkor veletechre is szívesen csinálnék egy standot,hogy tapogassák meg az emberek,és vegyék kézbe.

HardCore is my LifeStyle

(#25657) kosturica válasza raulicio (#25654) üzenetére


kosturica
őstag

Ha itthon veszel 180.000-ért telefont, akkor az naprakész lesz egy év múlva? :DDD Ne hülyéskedjünk már, meg főleg ezzel a játékkal. Mindenki játsszon otthon a ...szával! :D A faszányos egymagost meg vedd meg te, ha az neked megfelel!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#25658) alázógyík válasza raulicio (#25654) üzenetére


alázógyík
őstag

Ennyi hülyeséget... :F

(#25659) RVR400 válasza kosturica (#25655) üzenetére


RVR400
veterán

Azért ez sem gyenge... :W

#25654: 200 dollárért van itthon G300-as Huawei, azon már most nem mennek a játékok...

(#25660) vegyszer válasza kosturica (#25657) üzenetére


vegyszer
addikt

Igen, egyetértek, vedd meg a Samsung Galaxy mini II készüléket, hisz van gari, support, meg hasonlók, ja, és ismert márka is, és lehet vele játszani, pl akasztófát... :O :W

De egy 5,7"-os félrefleshelt telefonal még mindég lehet mondjuk pinpongozni is. NEM? ;]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#25661) FatalEror válasza kosturica (#25657) üzenetére


FatalEror
addikt

Szerintem 200 dodoért lehet venni 6589-s telót,és már annyiszor kitárgyaltuk,hogy az exnoys nem tud sokkal többet,ellenben többet eszik,és egy idő után az exnoys-s telefon jó kézmelegítőnek is,de nem feltétlen veszi észre az ember a plusz teljesítményt,sőt lehet az antutu pontszámán kívül sehol máshol,kivéve talán játékoknál,és kéne is egy teszt,hogy ha a szintetikus lófaszokból átlépünk a valóságba,akkor vajon megéri a felárt az exnoys,vagy a qualcom.Illetve a kínai telefonok hardveresen teljesen rendben vannak,csak az anyaghasználatban vannak "lemaradva".
Ja ez nem neked akart menni... :R

[ Szerkesztve ]

HardCore is my LifeStyle

(#25662) Bagira01


Bagira01
veterán

Basszus a Zopo ZP950+-ra miért nem tudtak tenni még két kapacitív gombot, nagyon bejön a teló, nekem a virtuális gombok nem kellenek :W

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#25663) vinibali válasza kosturica (#25655) üzenetére


vinibali
őstag

ezektől én is hányok. akkora trógerek, hogy meg raktárkészletet sem rendelnek előre. :W

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#25664) kosturica válasza FatalEror (#25661) üzenetére


kosturica
őstag

Na azért! :DDD
Egyébként az mtk 6589 proci félelmetesen energiatakarékos, akármit csináltam vele eddig, maximum langyos lett!!!

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#25665) FatalEror válasza kosturica (#25664) üzenetére


FatalEror
addikt

Jók ezek,és inkább ne is terjedjen el,mert hogyha népszerű lenne,akkor drágulnának is,ami nekünk nem jó,aki szereti a pénzt szórni,annak ott az exnoys,nekünk pedig az MTK.

HardCore is my LifeStyle

(#25666) gyuszito válasza FatalEror (#25665) üzenetére


gyuszito
senior tag

Totálisan egyet értek veled, de sajnos ezt nem fogjuk tudni már megállítani... Szerintem már túl késő... :O

Nem az számít, hogy mit mond, hanem hogy Ki mondja!

(#25667) Depression válasza FatalEror (#25665) üzenetére


Depression
veterán

Arra nem nekünk lesz hatásunk. Szinte minden boltban van készlethiány.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#25668) b0bcat válasza FatalEror (#25665) üzenetére


b0bcat
addikt

A népszerűség szerintem nem drágít, hanem éppen fordítva. ;) És amilyen jó a cucc, még jobban el fog terjedni, mint a 6577.

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#25669) sirály69


sirály69
őstag

Valaki tudja, hogy a C2-n van-e noti LED?
Sehol sem találtam infót....

Szerver Hosting Debrecenben

(#25670) gps76 válasza sirály69 (#25669) üzenetére


gps76
őstag

Méghogy jó support a samunál? Még a több millió példányban eladott s3-hoz se találtam egy normális rom-ot....
Úgy tudom mindegyik Zopo-ban van notif.LED.

(#25671) sirály69 válasza gps76 (#25670) üzenetére


sirály69
őstag

Nekem is samu telefonom van és nincs hozzá frissítés mióta megvettem :W
Örülök, hogy még működik....

Szerver Hosting Debrecenben

(#25672) gps76 válasza sirály69 (#25671) üzenetére


gps76
őstag

Nekem csak s2 és s3-am volt,azokhoz volt szoftver,főleg főzött,de hamar megszabadultam tőlük, a keserves akkuidő,meg az amoled túlszinezettsége miatt.Meg persze a "fűtés",ami hozzájárul a fogyasztáshoz.
Jó egy hete ZP810-esem van a ZP100 mellett,azt kell mondjam leveri az s3-at,minden tekintetben.Akit érdekel kifejtem...

(#25673) RVR400 válasza Bagira01 (#25662) üzenetére


RVR400
veterán

Én is lemondtam a megrendelést, és inkább egy N9589 lesz belőle, mert egyrészt így ugrik a kijelző méretből, másrészt idegbajt kapnék, hogy előjön a gombsor, amikor nem akarom pl. :W

(#25674) bigbuda válasza gps76 (#25672) üzenetére


bigbuda
aktív tag

kérlek fejtsd ki, kiváncsi vagyok a véleményedre.

(#25675) RVR400 válasza gps76 (#25672) üzenetére


RVR400
veterán

Amíg nem Te használod a SAMOLED kijelzőt, addig tlejesen tutinak tűnik. Most van nálam egy S2 üvegcserére. Közelről nézve rájön az ember, hogy a túlszínezettség okoz valamiféle ködöt, vagy mondjuk úgy, hogy túl "szőrös", és így számomra életlennek tűnik a képe. ( Egy Optimus 3D-hez viszonyítva)

(#25676) madrac válasza FatalEror (#25661) üzenetére


madrac
őstag

tanuld már meg legalább helyesen írni azt a szerencsétlen soc típust.. :(((

(#25677) citkar


citkar
addikt

Gondolom megosztom:
a Minidealen érdeklődtem, hogy az Iocean X7-hez lehet-e nagyobb akkut venni, azt válaszolták még nem, de később igen.
Időt persze nem említettek, de ha valakinek ráér, akkor kicsit érdemes várni.

(#25678) vampire17 válasza vampire17 (#25629) üzenetére


vampire17
addikt

Erre valaki?

(#25679) Bagira01 válasza vampire17 (#25629) üzenetére


Bagira01
veterán

Berakod a kosárba, és átdob az kosár csekkolása oldalra ott van alatta a Discount codes sáv oda kell beírni. Általában az új kód kiadásáig érvényes.

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#25680) vampire17 válasza Bagira01 (#25679) üzenetére


vampire17
addikt

hmm ugy nez ki mar nem ervenyes....

Beszeltem az egyik minideal-esel, azt mondja most a 189.90 a legalacsonyabb ar.

(#25681) Terentius válasza vampire17 (#25680) üzenetére


Terentius
őstag

Nem akarok beleszolni,de hosszabb tavon egy feiteng h9500 jobb lenne es csak 5 dollarral dragabb.Az legalabb HD es mindenhol jokat mondanak rola.

[ Szerkesztve ]

Poco F5 12/256 Gb

(#25682) maross válasza citkar (#25677) üzenetére


maross
veterán

Akkor varunk :). Remelem mire lesz nagy akksi, addigra kijon par 2g/32g keszulek 250$ vagy alatta, es akkor minden kezdodik elolrol :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#25683) Csygusz válasza maross (#25682) üzenetére


Csygusz
tag

Légy bent biztos, hogy ez így lesz :D :DDD

Az ígéret szép szó, ha megtartják.

(#25684) vampire17 válasza Terentius (#25681) üzenetére


vampire17
addikt

Nem reg vettem egy Amoi-t, konkretan par napja jott meg, nagyon tetszik, nekem boven megfelel. a QHD felbontassal abszolut nincs bajom, illetve nekem a 4.5" az, ami meg az ingerkuszobom alatt van :)

Amit most rendeltem, az a baratnomnek lesz, eloszor egy N821-et akart, (o abszolut semmi eroforrasigenyesre nem hasznalja, de a mostani Alca 991-e valami borzalom...) de a csekely arkulonbseg miatt hosszabb tavon neki is a N828 eri meg.

(#25685) iMaverick válasza vampire17 (#25684) üzenetére


iMaverick
addikt

Nálam már "Item sent to destinaiton country" van. Fincsi. (Mármint az Amoi N828.)

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#25686) vampire17 válasza iMaverick (#25685) üzenetére


vampire17
addikt

Jaja :)

Akit nem zavar a qHD, annak sztm nagyon jo vetel a viszonylag "kis" meret, es az alacsonyabb felbontasbol adodo nagyobb teljesitmeny miatt.

Sztm ebben a kategoriaban a legjobb vetel :)

[ Szerkesztve ]

(#25687) HXY


HXY
addikt

Az újabb MTK6589 készülékek rootolása: [link]

(#25688) slezakimi


slezakimi
senior tag

Egy kérdés :)

THL W8
Feiteng h9500
Amoi n828

Melyik mellé tegyem le a voksom:)
Bizonytalan vagyok kicsit.
Egy két véleménynek örülnék:)
Köszönöm :R

""Szabadidős elfoglaltság.Nem feltétlen a pénz hajt.:-))""

(#25689) citkar válasza maross (#25682) üzenetére


citkar
addikt

Én azt mindenképp megvárom, hogy milyen tapasztalatot írnak itt, akik rendeltek. A teló tetszik (sőt, ez tetszik a legjobban), ha legalább 2500-as akkuja lenne valszeg meg is rendeltem volna, de az a goophone i9 is nagyon szép s olcsóbb is kicsit.

(#25690) maross válasza citkar (#25689) üzenetére


maross
veterán

En is igy vagyok ezzel. a jiayu g3-nak 2750-es az akksija, es mit mondjak, nem dobtam hatast. De kinek van ideje megvarni a tapasztalatokat...mire lesz 3 embernek ilyen ,es eltelik egy honap, mar masik keszuleket valasztanek :DDD.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#25691) azozo válasza gps76 (#25672) üzenetére


azozo
senior tag

A ZP100 milyen amúgy Képernyő aksi idő, egyéb nyűgök... :)) Magyar nyelv nincs sajna...
Mert most 110$
http://www.minideal.net/zopo-zp100-android-4-0-3g-smart-phone-dual-sim-4-3-inch-capacitive-touch-screen-white.html

[ Szerkesztve ]

(#25692) citkar válasza maross (#25690) üzenetére


citkar
addikt

Hát nekem nem sürgetős, igazából ez a hardware jó (megelégszem 1 giga rammal, azért már nem várok hónapokat, hogy elérhető legyenek a 2 gigásak), ezután az döntött nálam melyik tetszik külsőre és milyen rom támogatása van, azaz legyen hozzá egy használható angol vagy magyar nyelvű rom s az elég is, ami azért általában teljesül :) Az akku dolgot csak mostanság vettem be a körbe, hogy láttam van 3000 mAh körüli vagy nagyobb, ami azért csak hasznos.
Korábban gorilla glass-os telóket kerestem, de egyelőre az annyival drágább, hogy kiestek, marad a fólia vagy tok.

(#25693) maross válasza citkar (#25692) üzenetére


maross
veterán

De a 2/32 gigas azert lenne jo, mert az mar "ultimate" telefon, jobb nem kell, es nem cserelnem le. Az 1/4 bar nagyon jo es hasznalhato, azert ott a kisordog es mindig cseszeget.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#25694) sanzi89


sanzi89
addikt

Megjött a Lenovo A660-asom. Lementettem az IMEI-hez tartozó dolgokat a telefonra gyárilag telepített SManager-rel, mely root jogot kapva látta a /data/NVRAM mappát. Jól gondolom, hogy a feladatom csak annyi volt, hogy ezt a mappát lementem valami biztonságos helyre, majd ha gond van csak visszamásolom ide?

Illetve gyárilag az A660_ROW_S106_cybermaus_ICS_V3.1 rommal érkezett. Azt tanácsoltátok, hogy ezt is mentsem le. Ezt hogyan tudom megtenni?

Bocs, ha túl gagyi a kérdés, de kb 2 órája van Androidos telefonom. Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#25695) Raqueia


Raqueia
tag

Nem tudom ki mennyire csavarodott rá a pandawill akciójára, én rápróbáltam egy zopo zp810-re. Kiváncsi vagyok mi sül ki belőle. Fizetni persze engedett :)

voltak: Defy Plus>Amoi N821>Amoi N828>Zopo zp810>Vowney V5>Huawei G700>Xiaomi Redmi Note>Jiayu G4S, van LG L90 dual, meg nyugi :)

(#25696) sasa311 válasza sanzi89 (#25694) üzenetére


sasa311
veterán

kis segítség

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#25697) cappa72 válasza sanzi89 (#25694) üzenetére


cappa72
nagyúr

Ha módosított rommal jött, akkor várhatóan van a telefonodon módosított recovery menü is.
Ha abba be tudsz lépni, akkor ott lesz egy backup and restore menüpont, és ott a backup-ok kiválasztva le tudod menteni az aktuális állapotát a telefonnak. Ez garanciás ügyintézés miatt kötelező.

Mivel ennek a készüléknek van topikja, ott is tudsz kérdezni, hátha vannak ott gyakorlottabb kollégák.

A Lenovo-k esetén a recovery-be történő belépés úgy történik, hogy kikapcsolod a telefont.
Ha kikapcsolt, utána a hangerő le+ hangerő fel + power gombokat egyszerre megnyomod és nyomva tartod, míg megjeleni a recovery menü.
Ha esetleg valami kínai van rajta, akkor jobb, ha inkább kiveszed az akkut kikapcsolásként, hogy valami nem jó menüpontra ugorj.

Ha sikerül belépni a recovery-be, akkor majd tudasd, hogy milyen is az a recovery (akár szúrj be ide képet, hogy lehessen látni).

Mivel ez az első ilyen telefonond, először olvasgass, mert gyakorlatlanságból sokminden ártalmasat lehet cselekedni.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#25698) fateless válasza Raqueia (#25695) üzenetére


fateless
veterán

Én is vettem egy telefont (már már másik kettő MTK6589-es telefon is úton van)
Meg fog jönni, nem kell aggódni miatta. És még tart az akció úgy 20 órán át...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#25699) citkar válasza maross (#25693) üzenetére


citkar
addikt

Igen, egy-egy pillantást vetettem én is 2 giga rammal szerelt telókra, amiért kicsit áldoznék rá többet, de 250 dollár alatt mindenképp. Viszont nem várnék rá, hogy lemenjen 250 alá ha fölötte indulnak.

(#25700) hunaqua válasza slezakimi (#25688) üzenetére


hunaqua
addikt

A ThL már több típusával bizonyított. (W3+,W5,stb)
Eddig a W8-ról is jók a tapasztalatok. :)

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.