Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16201) LámaZ válasza Echoo (#16193) üzenetére


LámaZ
addikt

A te szomorú eseted ragozása azért jó, mert a lelkes amatőröknek küld egy figyelmeztető jelet, hogy a nem kellően előkészített barkácsolásnak csak bosszúság a vége. Egyébként nyilván hamarosan meg fogod oldani ezt a problémát, hisz most már ambíció is van.

Legyen minden jó!

(#16202) Echoo válasza LámaZ (#16201) üzenetére


Echoo
senior tag

Nem. Ez az eset csak nekem küld jelet. Ne vegyél support nélküli szart, ami lefagy, újraindul, a fele nem működik, és csak szanszkrit nyelvű leírás van a flasheléshez.

(#16203) LámaZ válasza István2000 (#16157) üzenetére


LámaZ
addikt

A 3. kör az lenne, hogy vegyél fel valamit a Hangrögzítővel - ha nincs ilyen appod, tölts le vmilyen recorder-t a Boltból.
Hadd lássuk, a felvett hangnak milyen minősége van!

Legyen minden jó!

(#16204) LámaZ válasza Echoo (#16202) üzenetére


LámaZ
addikt

Amúgy ez megvolt már?
http://www.androidpolice.com/2012/12/13/download-latest-google-play-store-3-10-10/

Legyen minden jó!

(#16205) cappa72 válasza Echoo (#16189) üzenetére


cappa72
nagyúr

Amit tegyél meg, hogy - mivel van valami módosított CWM abban a zip fájlban: recovery_e1911_v77_jbaol_g20.img - azt flashtool-lal tedd fel. Egyenlőre csak azt (sasa311 leírása segít).
Ha megvagy, akkor recovery módba indítsd el a telefont.
Mivel ez a recovery valami módosított, ezért kéne tudni, milyen menüpontok vannak. Meg hogy egyáltalán angolul van-e...
Iyesmire gondolok:

Vagy így:

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#16206) hun_gery válasza Dominó85 (#16200) üzenetére


hun_gery
aktív tag

:R

#16196-re találjunk már ki valami okosságot, mert szíjjel feszülök :Y

cappa72: twrp lesz az, ha jól olvasom a fórumot (egyébként angolra állítva a fordítást egészen emészthető, abban legalább nincs három maradék kullancs)

[ Szerkesztve ]

Jiayu G4 tesztem: http://logout.hu/cikk/jiayu_g4_ujabb_tronkovetelo/bevezeto.html

(#16207) hun_gery válasza Echoo (#16202) üzenetére


hun_gery
aktív tag

ezt ígéri a rom:

Features:
On board:
Team Win Recovery Project 2.3.3.0 (Replacement of CWM, and very worthy)
RTH and Superuser 3.1.3
Google Play 3.10.10
Gmail 4.2.1
Google maps 6.14.2
Bookmark sync browser over Googleaccount
Youtube 4.2.16
Titanium Backup 5.8.0 Pro
Root Explorer 2.21.1 ru
DX-Toolbox 2.8.15 ru
TEAM Battery Bar 3.1 Pro
Mobile Unkle Tools 2.7.4 ru

hogy a vérbe nincs akkor játékpiac? :F

Jiayu G4 tesztem: http://logout.hu/cikk/jiayu_g4_ujabb_tronkovetelo/bevezeto.html

(#16208) cappa72 válasza hun_gery (#16207) üzenetére


cappa72
nagyúr

Hm... esetleg a régiókód nem lehet gond? (build.prop)
Na mindegy várjuk meg a választ a recovery-re (meg hogy milyen menüpontok vannak).
Én biztos bepróbálkoznék a googleapps zip felrakásával. Rosszabb úgyse' lehet.
Ha meg már mindenképp géz van, akkor az orosz fórumon a full eredeti rom is fent van.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#16209) Siffredi válasza fPApi (#16199) üzenetére


Siffredi
senior tag

Hát akkor ha nagynak bizonyul majd a G3, berendelek egy G2-t. Valamelyik csak jó lesz. :)

És a legfontosabb: mindkettőből van már a fórumtagoknak, tehát van "support". :)

(#16210) helltp válasza hun_gery (#16206) üzenetére


helltp
aktív tag

Szoftveresen nem tudja a lenovo úgyhogy szerintem nem menne ott sem csak single standby ban.

Aki másnak vermet ás, az a stack pointer...

(#16211) hun_gery válasza helltp (#16210) üzenetére


hun_gery
aktív tag

Közben Google + én kiokoskodtuk, hogy vagy k800, vagy dual sim... hiába na, egy, modem az egy modem :-(

Jiayu G4 tesztem: http://logout.hu/cikk/jiayu_g4_ujabb_tronkovetelo/bevezeto.html

(#16212) Unsign


Unsign
tag

Sziasztok!

G3-nàl tapasztalt barki olyat, hogy folyamatosan eldobàlja a wifi kapcsolatot?

(#16213) kyru74 válasza hun_gery (#16196) üzenetére


kyru74
aktív tag

Szia!
Egész jó kis készülék a Lenovo [link]. De nem mai darab.

[ Szerkesztve ]

Nem tudtam hogy lehetetlen,ezért megcsináltam!

(#16214) fa4hu válasza Unsign (#16212) üzenetére


fa4hu
őstag

Nem, még sosem fordult elő nálam, stabilan lóg a wifin.

(#16215) Xabi78


Xabi78
aktív tag

INTEL központi számító és grafikus chip! Szerintetek tud valamit? Szerintünk igen!
A K800 nem árul zsákbamacskát, hanem egy különleges mobil, mely egyik legfontosabb része az INTEL 1,6GHz-en futó CPU-ja, ami ugye grafikus számításokat is végez bőven + 8.0MP hátoldali kamera! Android 2.3 Operációs Rendszerrel!

LOL :DDD ;] :W

Cave canem!

(#16216) hun_gery válasza kyru74 (#16213) üzenetére


hun_gery
aktív tag

nem az ereje, hanem a formaterve miatt ömlik a nyálam. (ha a nyers erő érdekelne egy telefonban, nem biztos, hogy itt rontanám a levegőt sg531-es grafikus magok között :) )

mondjuk szerintem virít akkorát ez az intel motyó, mint a 6577, de szerintem ezt sose tudom meg :(

kicsit olyan, mint laptopban az asus g53sx

Xabi78: azolcsosag? azok mekkora formák... "kreatívszövegetírunk 0.1pre-alpha" :Y

[ Szerkesztve ]

Jiayu G4 tesztem: http://logout.hu/cikk/jiayu_g4_ujabb_tronkovetelo/bevezeto.html

(#16217) kyru74


kyru74
aktív tag

Akkor ez milyen lehet három sim? [link] :DDD

Nem tudtam hogy lehetetlen,ezért megcsináltam!

(#16218) Echoo válasza kyru74 (#16217) üzenetére


Echoo
senior tag

Zseniális mobiltelefon, rengeteg sok jó tulajdonsága miatt megéri az árát!
Tartós, minőségi eszköz ez!
Ne hagyja elveszni!

Jézusom! Eddig hogyan létezhettem nélküle!?

[ Szerkesztve ]

(#16219) smkb válasza Maximum1 (#16097) üzenetére


smkb
őstag

Köszi szépen a linkeket, innen faszán le tudtam tölteni és a card update verziót android alól feltolni. Fasza lett G2S!!!

(#16220) Terentius


Terentius
őstag

Mit gondoltok a Newman N2-ről?Ha minden igaz és a Jiayu G4 olyan 300 $ lesz az UMI X2 meg 400 $(Merimobiles szerint) akkor szerintem jobban megéri egy Newman Exynos4 processzorral 300$-ért. Ha jól olvastam akkor nem hivatalosan már jelly bean is van rá.De a kérdés,hogy mennyire megbízható a Newman a többi kínai gyártóhoz képest?

Poco F5 12/256 Gb

(#16221) janakbacsi válasza Terentius (#16220) üzenetére


janakbacsi
őstag

az egyik ismerősömnek most kell visszaküldenie kínába a newman n1-et mert nem tud vele telefonálni. állandóan eldobálja a hálózatot. ezzel nem azt akarom mondani, hogy a newman rossz, lehet, hogy csak kifogott egy hibás darabot. csak a tények kedvéért írtam ide.

[ Szerkesztve ]

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#16222) gps76


gps76
őstag

Az tudja valaki,hogy a gmail fiók miért nem szinkronizálódik 3G-n magától?
Be van kapcsolva minden,gapps is felrakva.

(#16223) kyru74 válasza Terentius (#16220) üzenetére


kyru74
aktív tag

Szia!
A Newman N2 és a Freelander I20 teljesen ugyan az csak a kezelő felületük más és valamivel olcsóbb a Freelander I20 285$ [link]
[link]

Nem tudtam hogy lehetetlen,ezért megcsináltam!

(#16224) minatomiray


minatomiray
csendes tag

G2H (MT6577, 1GRAM) tapasztalatok ~egy hét használat után:
- telepakoltam sokmindennel, egyszer sem fagyott le, nagyon stabil a telefon
- 2.5-3 napot kibír egy töltéssel, állandő wifi-n van, nincs 3G, kevés beszélgetés, átlagos használat, nincs vrajta játék
- feledeztem ma 3db pixelhibát, teljesen sötétben látható sötét képernyő mellett 3db fehéren világító pixel, 3 különböző helyen (2db alul, 1 középen) de nem zavaró csak véletlenül vettem észre (gondolom a occo kinai a pixelhibás Hitachi kijelzőket építi be...)
- a jobb alsó sarokban az előlapi üveg illesztése picit laza, olyan mintha hiányozna alóla a ragasztó, ezért ha jobban nyomkodom röcög, máshol jó, az összeszerelés hibátlan, erősen hajlitgatva sem röcög maga a telefon
- nokia-s HF200 BT autós kihangosítóval gond nélkül működik, elsőre összepárzottak, jó a hangminőség is
- a képernyőn nem keletkezett egy karc sem egy hét alatt zsebben, tok és védelem nélkül
- a rezgőmotor elég gagyi nem csak rezegteti a készüléket hanem jól hallható zúgó-zizegő hangja is van, ez az egyetlen ami nagy negatívum!
- wifin stabilan lóg, egyszer sem dobta le
- GPS autóban menet közben bekapcsolva (3G és mindenféle hálózat nélkül) pillanatok alatt talál jelet, ~10 másodperc max.

(#16225) Marty válasza kyru74 (#16223) üzenetére


Marty
tag

android sale-n 299 dodó az N2, ezen felül 3.99 a tracking number, és korrektül becsomagolva küldik,
Elvileg van is raktáron

(#16226) OTee


OTee
tag

Sziasztok!

Olvasgatom a fórumot, de még odébb a vége :DD van téma bőséggel.

Erről 5,3", 1GB stb... van-e vkinek infója, tapasztalata?
Illetve még 1 nekem érdekes kérdés: A Media Tek MTK6577 Dual Core 1GHz SOC elvileg csak QHD felbontásig jó, az 1280*720 G3 biztosan HD felbontású??????????? Kicsit ellentmondásos nekem.

THX: OTee

''Nekem ne is mondja senki, hogy ne legyek kemény?! Anyámmal élek, Babettával járok, macskám van, s ne is legyek kemény?! www.gipen.hu Ha IP alapú hőmérő kell, kattints ide

(#16227) Dominó85 válasza OTee (#16226) üzenetére


Dominó85
veterán

Igen, a G3 THD (TrueHD, 1280*720-as) felbontású. Simán megbírkózik a SOC a THD-vel. :K

A fenti telónak nem lehet olyan jó képe: 5,3"-on 800*480-as felbontás? Uh...

* Péter - 06302461862 *

(#16228) pmikloska


pmikloska
aktív tag

Erre senki sem jelentkezik? Senki sem vállalja a feladatot? Egyáltalán jó ötletnek gondoljátok? Az a baj, hogy amég egyetlen egy válasz sem jön majd a közösségi kérdésekkel kapcsolatban, addig ez nem is igazi közösség. Többször is elhangzott már, hogy itt sok a vita, meg hogy nézzük meg az xy fórumot, ott milyen jól szervezett minden, és milyen összetartó társaság van.
Hahó! Felteszek egy mindenkit érintő kérdést, és egyetlen jelentkező van csak privátban (az első hsz.hez kapcsolódóan), aki tényleg hozzá tud szólni???

Emberek, én azt hiszem, ez így nincs jól! Anno ha nem készítettem volna el azt az első hsz.t hirtelen felindulásból, mert már nem bírtam nézni, hogy folyton ugyanazokba a kérdésekbe botlunk, és nem készül el segítő társunk összefoglaló táblázata, akkor még ennyire sem lenne rendezett a topic.

Vegyétek már a fáradságot, és néha a közös dolgokkal is foglalkozzatok! Aki olvassa most ez, nézze meg a linket, nyomjon rá arra a válasz gombra, és írjon egy két szót, esetleg egy teljes mondatot!

Tehát a kérdés még egyszer: Jó ötletnek gondoljátok?

[ Szerkesztve ]

(#16229) Marty válasza pmikloska (#16228) üzenetére


Marty
tag

Az ötlet nekem személy szerint nagyon tetszik. Csak pár hete követem a fórumot, így nem vagyok nagyon képben, de midnenképp jó lenne.

Ha jól láttam feljebb volt már egy írás, talán sasa-tól amit első hsz-be szánt...

(#16230) sasa311 válasza Marty (#16229) üzenetére


sasa311
veterán

Igen, az már úton van az első hsz-be.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#16231) OTee válasza Dominó85 (#16227) üzenetére


OTee
tag

Köszi, a lányomnak gondoltam az 5"-t, neki elég a 800*480, csak nagyobb legyen, mint a jelenlegi Desire 4"-a
Magamnak azt hiszem várok 1 kicsit a 4 magosokra :K

OTee

''Nekem ne is mondja senki, hogy ne legyek kemény?! Anyámmal élek, Babettával járok, macskám van, s ne is legyek kemény?! www.gipen.hu Ha IP alapú hőmérő kell, kattints ide

(#16232) atee_13 válasza pmikloska (#16228) üzenetére


atee_13
őstag

Én még újonc vagyok, valami kínai telefon vásárlásán gondolkozom, olvasgatom nézegetem a dolgokat, szerintem nagyon szimpatikus az ötlet.

(#16233) scott_free


scott_free
senior tag

létezik olyan dual simes készülék, ami nem tepsi méretű, hanem mondjuk kb. 1 cm vékony és 5 cm széles (10-11 cm hosszú), és a kijelzője legalább 800x480-as felbontású? :F

[ Szerkesztve ]

(#16234) gps76


gps76
őstag

Segítsen már akinek zp100 van,mert feltettem recoveryből egy romot,de bootloopba maradt,viszont gombkombinációval nem lehet recoberyben indítani,csak működő oprendszer alól,úgy indítva. Mi a megoldás,hogy legyen bekapcsoláskor is recoverybe lépés lehetősége?

(#16235) LámaZ


LámaZ
addikt

Aki meg szeretné mutatni, hogy mit tud a mobilja, küldjön képet, videót ide, egyben segítve a közlekedést!
http://index.hu/belfold/2013/01/17/egyre_tobb_ut_jarhatatlan_a_dunantulon/

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#16236) sasa311 válasza scott_free (#16233) üzenetére


sasa311
veterán

Hero H2000+ ?

124 x 60 x 8.9mm

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#16237) hevizms


hevizms
addikt

Ma kb 4 méter magasról leesett a G3-am.Semmi baja nem lett hálistennek.Úgy néz ki birja az ütődést.Szilikon tok van rajt.
Más.
Akartam mutatni egyik barátomnak hogy videót hogy játszik le és beégtem kicsinykét.A Vasember2 sample-ját akartam lejátszani és az igaz hogy a képet szépen lejátssza,de hang az nincs.
Most már izgat a dolog.
Valami tuti lejátszó ötlet?
Mx player+mxplayer kodek kipróbálva,nincs hang.
Moboplayer kipróbálva,nincs hang.

[ Szerkesztve ]

(#16238) pallacko válasza OTee (#16226) üzenetére


pallacko
tag

Szia
Én ezt javasolnám: [ Hero H9500(ZP900) MTK6577 Dual Core 1GHz 5.3" IPS Screen 960*540 RAM 1G ROM 4G 8MP GPS 3G SmartPhone ]
Tuti készülék az 5,3'-s mezőnyben

iPhone 8+, iPhone X, iPad Air 2019, Apple watch S4, GitUp Git2P sportkamera, DJI Osmo Pocket

(#16239) Terentius


Terentius
őstag

Gyertek pécsre!Süt a nap igazi tavaszi idő van!

U.I.: Képtelen vagyok elképzelni,hogy máshol ítéletidő van most.

[ Szerkesztve ]

Poco F5 12/256 Gb

(#16240) Bargain válasza OTee (#16226) üzenetére


Bargain
tag

Akkor inkább már ezek valamelyikét javasolnám:
[link]
162 dollár szállítva, HD 1280x720 felbontás, Jelly Been, 512 MB Ram
[link]
159 dollár szállítva, QHD 960x540 felbontás, Jelly Been, 1 GB Ram

Ugyan annyi pénzért én a nagyobb felbontást választanám.
Magyar nyelv alapból mindkettőben benne van, nem kell vele kínlódni.
Gyártó ismertebb, többen veszik, hamarabb lesz rá mod Rom.

[ Szerkesztve ]

Cukor az élet, csak tudni kell szopogatni!

(#16241) OTee válasza pallacko (#16238) üzenetére


OTee
tag

Köszönöm, már könyvjelzőn van a leírásod a készülékről, ezen is gondolkozom.
Bargain: Neked is THX, a kérdés az, hogy az Aliexpressen milyen módon kell fizetni? Paypalt nem eszik meg gondolom, ebayről egyszerűbbnek tűnik.

OTee

''Nekem ne is mondja senki, hogy ne legyek kemény?! Anyámmal élek, Babettával járok, macskám van, s ne is legyek kemény?! www.gipen.hu Ha IP alapú hőmérő kell, kattints ide

(#16242) Dominó85 válasza hevizms (#16237) üzenetére


Dominó85
veterán

4 méter magasból? :Y Kár hogy nem videóztad le, tök véletlenül. :P
Én MX Playert szedtem le, ha nincsen hangja a videódnak, akkor az MX Playeren belül nyomd meg a telefonon azt a gombot, ami a Beállításokat hozza elő és:

Beállítások -> Szoftver Audió
Szoftveres Audió kodek használata a Hardveres helyett.

Nekem eddig 3 HD videónál játszotta ezt el, hogy hardveres kodekkel nem volt hang, szoftveressel igen. ;)

Terentius - Budapest XVI. ker zuhog a hó! Nem nevezném ítéletidőnek, hisz tél van még bőven. :B

[ Szerkesztve ]

* Péter - 06302461862 *

(#16243) ÁrPi2 válasza pmikloska (#16228) üzenetére


ÁrPi2
senior tag

Helló nekem az az új a héten, hogy rájöttem cappa72 berakott screen-képe alapján a LeWa Recovery (Nálam 2.0 és hanzi karakteres) az nem eredeti innováció hanem a TWRP átnevezése vagy módosítása. - - Viszont tud fel installálni cwm-es zip-et - konkrétan a Sanyesz-magyarította 11.29.-i gyári G3 rom felment a segítségével. (Alighanem bárki sikerrel restore-olhatja vele (LeWa recoveryvel vagy twrp-vel) a cwm-es backupjait is - EZ a backup kompatibilitás? :) )

(#16244) Bargain válasza OTee (#16241) üzenetére


Bargain
tag

Nagyon egyszerű.
OTP-s netkártyával fizetek, ami Mastercard alapú.
Az utalt pénzt Escrow védi:
[link]
addig nem kapja meg a vevő, amíg te meg nem kapod a készüléket és jóvá nem hagyod a tranzakciót.
Ha baj van itt is nyithatsz Dispute-t és ha jogos visszakapod pénzed mindenfajta levonás nélkül.
Semmi Paypalos ökörködés, plusz költség nincs, sőt ha új vevő vagy és Mastercard-os a fizetés, 5 dollár kedvezmény jár.
Ha hétvégén, szombaton, vasárnap vásárolsz, szintén 5 dollár.
Kb. havonta van 15 dolláros kupon akció, a Valentin napit most váltottam be egy a második linken található telefonra. Így 144 !!!!!!! dollárért jön a család egyik hölgy tagjának. :K

Cukor az élet, csak tudni kell szopogatni!

(#16245) scott_free válasza sasa311 (#16236) üzenetére


scott_free
senior tag

nem lenne rossz, ha nem 6 centi széles lenne :(
(nekem bőven elég lenne a 3,5"-es képernyőméret, ha a telefon kicsi marad!)

(#16246) Bagira01


Bagira01
veterán

Ez aztán az akku 4160mAh

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#16247) ctibor


ctibor
senior tag

Sziasztok, csak egy jó tapasztalatomat akarom megosztani, hátha más is profitálhat belőle:

Egy dolog a kezdetektől zavart a Thl W5-ön: az, hogy noha van egy képernyő fölötti, pirosan világító led-je, de az akkutöltésen kívül semmi mást nem hajlandó jelezni...

Több progit próbáltam, de valami baj mindegyikkel volt. Most úgy néz ki, megtaláltam a megfelelőt! ButtonLed a neve és XDA-ról ITT tölthető le, illetve el kell olvasni hozzá a szerző használati utasítását is, mert fontos.

Ráadásul én olyan progit kerestem, ami a szoft gombok háttérvilágítását villogtatja elmulasztott hívás, sms, stb. esetén, mert pár próbálkozás után úgy láttam, hogy az én led-emet semmilyen szoftver nem tudja életre kelteni. Eredetileg a ButtonLED is a szoft gombokra készült, de be tudtam úgy állítani, hogy nekem a piros ledet villogtatja szépen!

Azoknak tehát, akiknek szintén Thl W5-je van, vagy más, külön LED-del nem rendelkező telója (mintha pl. a G3 is ilyen lenne), azoknak bátran ajánlok egy próbát ezzel a progival. Root kell hozzá.

[ Szerkesztve ]

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#16248) allando válasza Bagira01 (#16246) üzenetére


allando
tag

Ahhoz képest a készenléti idő max 2 - 3 nap...

Motorola 3200 - A738 Android 2.2 - Nokia 8800

(#16249) ztibor válasza ctibor (#16247) üzenetére


ztibor
senior tag

A G3-on szerencsére van visszajelző led (piros-zöld), ami jelzi az sms-t, bejövő hívás elmulasztását, akku töltöttséget stb.

(#16250) zarew


zarew
senior tag

13 nap terhes várakozás után megszületett a ThL W5 ös drágaszágom. 2 akkuval, keménytok és fólia ajándékkal érkezett. Ha ezt tudom nem vadászom fóliára egy napig! Amúgy meg vagyok vele elégedve,de a defy után azt hittem leesik az állam a kijelzőtől.Hát nem rossz ,de semmi különös.
ctibor után megpróbálok anyanyelvet rakni rá . Na meg rootolni. Ha tud valaki valami szájbarágós leírást linkelni,ne tartsa vissza magát.

ctibor Köszönöm a nép nevében! Majd lehet molesztállak W5 ügyben

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.