Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#133551) Donki Hóte válasza Somatom (#133550) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Eddig a beszélgetés fontosságáról volt csak szó...

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#133552) junkpod válasza Somatom (#133550) üzenetére


junkpod
nagyúr

Erre való az usb-s mobil internet stick:)

Box's don't touch!

(#133553) Somatom válasza Donki Hóte (#133551) üzenetére


Somatom
veterán

Akkor görgessük vissza a szálat! Idézet az eredeti kérdésből:
"Mindenképpen Dual Active Sim-es kell" "üzleti felhasználásra"
Ebben szó sincs hívásról. Az csak a válaszadók szegényes fantáziájából eredt. Én abból indultam ki, hogy ha a kérdező ilyen konkrét kritériumot ír, akkor tisztában van a dual standby lehetőségeivel, és korlátaival. Ilyen esetben engem inkább fárasztana, ha az egyértelműen megfogalmazott kérdésemre a hívásátirányítást kezdenék ecsetelni nekem. Sztem ciki, nem méltó a topik szakmai színvonalához.

Junkpod:
Nem. Erre való a dual active teló. Fülessel telefonálni, és közben netezni. Üzleti felhasználásnál sztem lehet reális igény. Erre nem megoldás a mobil stick.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#133554) Donki Hóte válasza Somatom (#133553) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Szerintem meg pont az méltó a topik színvonalához, hogy több lehetőséget is felvázolunk a kérdezőnek, mert könnyen lehet, hogy olyan infót kap, amiről eddig nem tudott :R

Amúgy meg pontosan "üzleti" alkalmazásokat ciki futtatni egy mobilon, arra már mindenképpen egy LTE tablet való :K

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#133555) Somatom válasza Donki Hóte (#133554) üzenetére


Somatom
veterán

Neked lehet. De, a kérdező inkább egy dual active telót szeretne. Lehet, hogy nem akar egy tabletet is hurcolni. Sztem ez is érthető igény.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#133556) Ájvé válasza Donki Hóte (#133554) üzenetére


Ájvé
veterán

Nem tudjuk mit és hogyan használ, de ez volt a kérése, szóval szerintem már csak tiszteletből is ennek megfelelően kellene válaszolni. Nem egy lehetetlen kérés, csak sajnos elég korlátoltak a lehetőségek.

Még annyi, ha valaki üzleti felhasználásra keres ilyen készüléket, nyilván fontos neki hogy mindig elérhető legyen, lehet átirányítani meg különböző megoldásokat keresni, de ezek nem pótolják a funkciót (Beszélsz, jön egy hívás, dual activenál látod ki hív, elnézést kérsz az aktuális ügyfeledtől hogy fontos hívásod van és leteszed másikat meg felveszed. Stand-by esetén nem látod ki keres (csak sms-t kapsz, ügyfélnek pedig nem leszel elérhető ami kicsit negatívan hathat, persze lehet magyarázkodni, de az mint tudjuk már rég rossz) és nem tudsz mindjárt hívást váltani se, ami dual activenál szintén egy lehetőség, késedelem meg elég lényeges lehet adott esetben.).
Közben egyébként a másik topikban már arról értekezünk P9-et vagy Honor 8-at vegye inkább, itt nem kapott segítséget ott meg ige, szóval erről ennyit.

[ Szerkesztve ]

(#133557) viktorhu válasza Donki Hóte (#133554) üzenetére


viktorhu
veterán

Az én zsebemben nehezen fér el egy tablet, a telefon viszont mindig nálam van, és minden munkával kapcsolatos dolgot először azon nyitok meg, akár emailről, akár egy megosztott dokumentumról van szó. Ha érdemben szerkesztenem kell rajta, akkor kerül elő a laptop (nem tablet). Megnézni, előkeresni valamit sokkal gyorsabb és kényelmesebb a mobilon. Aztán: vezetek, maszek simen megy a net, rajta a waze. Felhívnak a munkahelyi számon. Örülök is neki, mert a vezetés elveszített idő, se dolgozni, se pihenni nem lehet közben, szóval legalább a telefonokat elintézem kihangosítóval. Csak közben a waze nem kap netet, ami viszont eléggé bosszantó. Nem biztos, hogy emiatt dual aktív telefont fogok venni, de nem csodálkozom azon, aki ragaszkodik hozzá.

(#133558) junkpod válasza Ájvé (#133556) üzenetére


junkpod
nagyúr

"Beszélsz, jön egy hívás, dual activenál látod ki hív, elnézést kérsz az aktuális ügyfeledtől hogy fontos hívásod van és leteszed másikat meg felveszed. Stand-by esetén nem látod ki keres (csak sms-t kapsz, ügyfélnek pedig nem leszel elérhető ami kicsit negatívan hathat, persze lehet magyarázkodni, de az mint tudjuk már rég rossz) és nem tudsz mindjárt hívást váltani se, ami dual activenál szintén egy lehetőség"
Hát nem tudom honnan veszed ezeket, majd 10 éve használok duál stand by telokat és nem ezt tapasztaltam.
Ez már nagyon off, de soha eddigi életemben nem magyarázkodtam ha nem voltam elérhető 5 percig. Te jártál már mondjuk mélygarázsban?
Pedig ügyfelekkel kereskedem...
A kérdező kolléga meg igazán szólhatna, hogy "srácok, köszi de ragaszkodom és átmegyek a másik topic ba"

A waze is csodásan navigálni net nélkül is. Amúgy fura egy lelőhely lehet ha elvárja a laptopozast, kommunikációt, utazást, de nem ad mobilnetet:(

[ Szerkesztve ]

Box's don't touch!

(#133559) csongi válasza Ájvé (#133556) üzenetére


csongi
veterán

Van abban vwlami amit mondasz!
Sok eve kepviselek, de a privat szamom nem adom meg, ugyfeleknek, a ceges szamom megadom a privat szferanak. Problem solved.:).Amugy meg, nem mindegy miert nem veszem fel? Egymilio eletszeru peldat tudok mondani miert nem tudom az adott pillanatba felvenni. :)

Persze ettol ha neki olyan kell, olyat kell keresni. De mivel nincs akkora kereslet erre, ezert csak par gyarto termekeben van jelen ez a funkcio. A lenyeg talat keszuleket. :)
Offline navigaciohoz, meg vegye meg az IGO-t, vagy hasznalja a Google mapstot.

(#133560) zizol


zizol
aktív tag

Dual standby készüléknél is tudsz váltani a hívások közt, csak éppen keresztbe át kell irányítani a hívásokat és be kell kapcsolni a hívásvárakoztatást.

Üdv, zizol

(#133561) csongi válasza Terentius (#133544) üzenetére


csongi
veterán

Attol fugg, mennyiert kapod meg. Vannak a piacon jobb ar erteku keszulekek is.

(#133562) Donki Hóte válasza Ájvé (#133556) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Még egy mondat, aztán elengedem a dolgot.

Egy másik topikban (A5) is pont ez volt a kérdés, ott a kérdező, amikor megismerte a dolog összes részletét, akkor felismerte, hogy valóban nincs szüksége dual active telóra.

Meg is köszönte a számára új információkat :K

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#133563) Terentius válasza csongi (#133561) üzenetére


Terentius
őstag

55 ezer forint kb most kintről.Bár ennyiért valóban nem olyan jó, gondolom a P25 gyengébb mint az Sd625

Poco F5 12/256 Gb

(#133564) Ájvé válasza Terentius (#133563) üzenetére


Ájvé
veterán

Nem mondanám gyengébbnek. Mondjuk inkább azt hasonló a teljesítménye.

(#133565) mQWeXgsf


mQWeXgsf
aktív tag

Sziasztok!

Akciósan 33 USD-ért vettem egy új Cubot X16 készüléket Gearbest-ről /pár darab volt csak/. Holnapig vissza lehet mondani következmények nélkül, érdemes megtartani? Köszönöm

(#133566) Ájvé válasza mQWeXgsf (#133565) üzenetére


Ájvé
veterán

Jókat írnak róla és tudja a minimumot, ennyiért (ha még működnek is) jó vétel, bár nem tudom mit akarsz velük kezdeni.

(#133567) salaud válasza mQWeXgsf (#133565) üzenetére


salaud
aktív tag

Már csak azért is, mert ennyiért amint megjön, megveszem tőled. :U

A Linux nem ingyenes. Meg kell fizetni a tanulópénzt. Az emberek 66 százaléka nem tud számolni! Gondoljatok bele, ez majdnem a fele!!

(#133568) mQWeXgsf


mQWeXgsf
aktív tag

Köszönöm, akkor marad /karácsonyi ajándéknak rokonnak, 1GB RAM/Snapi 210 után/. Csak egyet vettem, kb 10 darab volt összesen.

[ Szerkesztve ]

(#133569) Atomgeszi válasza mQWeXgsf (#133565) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Jó neked, Én még a Xiaomi LED lámpáról is lecsúszok, nem hogy egy értékesebb jobban leárazott cuccról. Grat :)

(#133570) villamos


villamos
őstag

Sziasztok!
Van egy Lenovo A916 telefon. Tudom nem mai darab, de most nem igazán van kedvem új telefont venni.
Előfizettem a Telenor korlátlan hipernetjére, de valamiért nem tudom használni, nem kapcsolódik fel a hálózatra, illetve látszólag fenn van a hálózaton. A sim aktiválva van, ránézésre működik. Az adatkapcsolat úgyszintén. Mégsem akar kapcsolódni.
Hívni elvileg tudok róla, de csak akkor ha kiveszem a másik sim -et. Ha csak deaktiválom, akkor hibaüzenetet ír, hogy ki van kapcsolva a másik Sim, és be akarja kapcsolni, hiába állítom be, hogy a telenoros SIM-et használja. Telekomos SIM-mel teljesen normálisan működik. Másik telefonban próbáltam és működik az adatkapcsolat.

Nézegettem telefonokat. Nekem csak dual SIM -es megfelelő, külön microSD lehetőséggel, de majdnem mindegyik olyan, hogy vagy két SIM, vagy egy SIM és egy microSD. Nem lehet beletenni két SIM-et, meg egy nyomorult memóriakártyát, röhely.

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#133571) RVR400 válasza villamos (#133570) üzenetére


RVR400
veterán

APN jól be van állítva a Telenorhoz?

(#133572) villamos válasza RVR400 (#133571) üzenetére


villamos
őstag

Nem tudom, nem hiszem, bár most megnéztem a telenor oldalán hogy mit hogyan kellene beállítani, de vagy az ott írt menüpont hiányzik, vagy máshol van. Igaz hogy ott van 4.1, meg 4.0, az enyém meg 4.4.2
A hozzáférési pontok nevei -t megtaláltam, a Telenor a felső, belelépve olyan van hogy Pannon net GPRS illetve Pannon MMS. A telenor oldalán viszont nem ezek vannak, és ha bele is megyek ezekbe, minden szürke, nem enged módosítani.

Vákicsit! Újat kell csinálni! Azt is lehet? :Y

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#133573) Atomgeszi válasza villamos (#133572) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Csinálj saját magad újat.

Név, az mindegy, írd be, hogy Telenor Online
apn- hez meg online

Ha nem megy, akkor Telenor NET név
és apn-hez meg net

(#133574) jamy1


jamy1
csendes újonc

Előre is bocsánatot kérek, ha a hosszú monológommal szét offolom a topikot,de azt tanácsolták itt próbálkozzak:

Sziasztok!

Frissen regisztráltam ide a fórumra!

Kb. 1 hete meghalt az LG Nexus 4 mobilom. Eddig mindig ismert márkák közép vagy felső kategóriás készülékeiből vásároltam.

Nézegetem jó pár napja a kínai mobilokat, mint lehetséges alternatívákat,de iszonyat nagy a felhozatal...elveszek a bőség sűrűjében....

A Xiaomi,Meizu,Dooge és LeEco mobilokkal szemezek egy ideje.

A Xiaomit látom jelenleg a legnépszerűbbnek kis hazánkban a sok fórum és teszt alapján.

Nyitott vagyok más megoldásokra is, ezért érdeklődnék már hozzáértőbb és tapasztaltabb fórumozóktól,hogy mi lenne az a telefon ami az alábbi kritériumoknak is megfelel:

- Magyar nyelvű menü
- Min. 4,5 maximum 5,5" kijelző ( Full HD nem hátrány :) )
- 4-8mag processzor
- 32GB memória (memória bővíthetősége esetén megbarátkozok 16-al is gyárilag)
- előlapi kamera 5mp vagy ettől nagyobb
- hátlapi kamera 13mp
- B20 és 4G hálózat támogatása (remélem jól írtam, sokat járok Bp-ről vidékre ezért örülnék,ha ott sem kellene - szívnom a hálózatokkal)
- erős akkumulátor és hosszú üzemidő ( gondolok itt arra, hogy 3000mAh érje el az akku mérete)
- magyarországi könnyen intézhető nem szarakodó-kötekedő garanciális hálózat
- 30-40e Ft-ért beszerezhető itthonról vagy EU-s raktárból külföldi honlapokról. Használtat nem szeretnék, mert
rossz tapasztalataim vannak a használt termék vásárlásról a magánszemélyekkel kapcsolatban :)

Felhasználási terület:

Youtube,Viber,Facebook,Fb-Messenger, Fényképek megörökítése,zenehallgatás (fülesről legtöbbször,de ha van egy jó hangszórója ami nem mono az nem hátrány), Gmail fiók kezelése.
Játszani évente 1x játszok, de akkor is valami egyszerű gyári játékon.
Amiket láttam itthon és külföldi oldalakon akcióban és nagyon tetszenek, de nem tudom mik a tapasztalatok vele itthon:
- Xiaomi Redmi 4X ( Eu stock-nál asszem már 39e-ért elérhető)
- LeEco Le S3 ( asszem ebből van 522 és 620 változat is)
- Meizu M5
- Doogee F5

A telefon hétköznapi használatra kell. Egy erősebb tokot szeretnék rá vásárolni. Nem presztizs telefont keresek és nem egy művészi kialakítású mobilt. Nem vagyok sznob, nekem a telefon egy "munkaeszköz-kiegészítés" nem kell, hogy futurisztikus dolgokat tudjon.

Ha tudnátok linkeket is küldeni azt nagyon megköszönném:)

A válaszadóknak előre is köszönöm a segítséget!

Szép estét mindenkinek!

Üdv
jamy1

[ Szerkesztve ]

Elkeseredetten keresem a hozzám legjobban illő kínai okostelefont :D

(#133575) villamos


villamos
őstag

Köszönöm szépen! Most már működik!
Csak a telekomossal nem kellett semmit csinálni, betettem a simet, bekapcsoltam, és kész.

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#133576) Ájvé válasza jamy1 (#133574) üzenetére


Ájvé
veterán

Redmi 4X-et javasolnám ezek közül. Innen ajánlom a vételt.
Leeco ugyan jó lehetne, de nincs nagyon lokalizáció benne, csak ilyen webshopos ROMok vannak rá, én nem ajánlanám hacsak nincs legalább kicsi tapasztalatod custom romok terén, szóval főzött ROMok területén.
Meizu M5 gyengébb a Redmi 4X-nél ez ilyen egyszerű, illetve jobb a Redmik támogatása, Xiaomi már Globálisan gondolkodik, Miezu meg még nem, sokkal kisebb az itthoni bázisa is, szóval kevesebb helyre tudsz fordulni ha esetleg gondod van.
Doogee F5-öt hagyjuk, más kategória.

(#133577) jamy1 válasza Ájvé (#133576) üzenetére


jamy1
csendes újonc

Köszönöm a gyors választ :)

Kínatech-en láttam most egy linket a Vernee M5-ről. 119.9 dollárért, Gearbesten elérhető.

[link]

Ilyesmi akciókban és beszerzési vonalban érdemes gondolkodni vagy inkább maradjak a a Redmi 4x-nél és a magyar forgalmazóknál?

Semmit nem mondanak a custom rom és efféle kifejezések.
Megmondom őszintén, hogy csak bekapcsolni szeretném és használni. Nem szeretek a Play áruhzból letöltött 3-4 alkalmazáson kívül semmit sem telepítgetni és optimalizálni mivel informatikailag nulla a tudásom.

Egy olyan teló kell amivel nem szívok és nem dobja el folyamatosan a hálózatot, tudok wifizni gond nélkül.

Elkeseredetten keresem a hozzám legjobban illő kínai okostelefont :D

(#133578) Ájvé válasza jamy1 (#133577) üzenetére


Ájvé
veterán

Szerintem maradj a megbízatónál. Vernee egyébként is elég hullámzó minőséget biztosít, Thor-nál sok hibára volt panasz. Másrészt biztosabb forrás amit írtam, ha gond van itthon küldheted a Wayteq szervizébe és nem kell külföldre küldened reménykedve hogy még viszont látod.
"Egy olyan teló kell amivel nem szívok és nem dobja el folyamatosan a hálózatot, tudok wifizni gond nélkül."
Olyannak kell lennie, de van róla teszt olvasd el és döntsd el magad.

(#133579) jmuranyi válasza villamos (#133570) üzenetére


jmuranyi
tag

Az olcsóbbak közül pl. a HOMTOM HT17 PRO ilyen,
két sim és egy micro SD kártya megy bele.

Egyébként igen, kezd ez a fajta megoldás kikopni.
(És ha mégis kell, jöhet a tok alá, hátra a patch kábel... )

(#133580) csongi válasza jmuranyi (#133579) üzenetére


csongi
veterán

Csak a kijelzo minosege tart vissza a vasarlastol.

(#133581) Somatom válasza jamy1 (#133574) üzenetére


Somatom
veterán

A Nexus 4 beszerzéstől függően 100-150 -ezer között volt újonnan, és akkor egy felső/ felső-közép kategóriás teló volt. Most pedig a 30-40 ezres kategóriában keresgélsz. Ez nem ugyanaz a szint.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#133582) Ájvé válasza Somatom (#133581) üzenetére


Ájvé
veterán

Írta hogy nem is vár csodát, felhasználásnak megfelel a Redmi 4X (többi is de ezt ajánlottam a készülékek közül).

(#133583) Sgr_A válasza villamos (#133570) üzenetére


Sgr_A
addikt

Moto e4
Moto g5
Nokia 5

(#133584) Zeki


Zeki
nagyúr

Most a leeco meg letv csodákat dobálják 120 dollár körül nem? 8 maggal meg hasonló jókkal.

(#133585) jamy1 válasza Somatom (#133581) üzenetére


jamy1
csendes újonc

Jogos a felvetés,de éppen ezért írtam,hogy nem csodát várok csak naívan azt hiszem a rengeteg teszt videóból kiindulva,hogy ezek a telefonok már hozzák azt a több évvel ezelőtti szintet amit akkor a Nexus4 nyújtott.

Videókat nézni,zenét hallgatni, GPS-el közlekedni és telefonálni szeretnék.
A Viber és FB gondolom nem okoz gondot ezeknek a telefonoknak. A Gmail szolgáltatásait merem remélni,hogy eltudom érni ezekkel a telefonokkal is. ( Naptár,Drive,Mail... stb.)

Ha a családi eseményekről tudok pár jó képet és videót készíteni akkor az már csak hab a tortán :)

Nem vagyok info guru ahogy írtam,,de azt látom, hogy évről-évre óriásit fejlődik a technológia. Ebből indultam ki és a rengeteg teszt videóból amiken az egekig dicsérik ezeket a kínai mobilokat.

Ha nem keresnék alternatív megoldásokat akkor vennék valami Samsung,Huawei,LG,Sony vagy olcsóbb használt iPhone-t.....

Ma már felesleges pénzkidobásnak tartom,hogy 100-150 ropit kidobjak az ablakon telóra.

Köszönöm az infókat srácok, ha bármi ötlet vagy megoldás eszetekbe jut bátran leírhatjátok :)

Akkor, ha az Eu Stocktól veszem milyen garanciát kapok a készülékre? Ezzel van tapasztalat?
Vagy a Wayteq szervízel nekik?

Lehet már keverem a dolgokat, bocsi :)

Elkeseredetten keresem a hozzám legjobban illő kínai okostelefont :D

(#133586) Ájvé válasza jamy1 (#133585) üzenetére


Ájvé
veterán

Igen, Wayteq szervizel nekik, de ők a Xiaomi itthoni forgalmazói szóval ha mondjuk a Media Marktba veszed meg (jóval drágábban) akkor is náluk fogod szervizeltetni.
Kamera terén azért ne várj csodákat a Redmi 4X-től, nézz róla tesztet, hogy ne érjen meglepetés. Mondjuk ennyiért jobbat újonnan még így se hiszem hogy találsz.

[ Szerkesztve ]

(#133587) jamy1 válasza Ájvé (#133586) üzenetére


jamy1
csendes újonc

Esküszöm már mindent bekerestem ebben az árkategóriában,de ez a 4X tűnik a legnépszerűbbnek.
Ráadásul kiigazodni a rengeteg Redmi4 jelzésű telefonon... (4A,4A Pro,..)..

Azt néztem éppen,hogy a Nexus4-nek csak 8mp a kamerája és a 4X-nek pedig 13mp. Néztem a tesztképeket amiket a magyar nyelvű teszteknél csatoltak. Megkell jegyeznem a screenshotokon látható képek messze jobbak a Nexus4 képeitől.

Kb. ugyanennyi pénzért ez a 4A Pro sokkal jobb választás lenne? :

[link]

[ Szerkesztve ]

Elkeseredetten keresem a hozzám legjobban illő kínai okostelefont :D

(#133588) nyisziati válasza jamy1 (#133587) üzenetére


nyisziati
veterán

Doogee Mix-et nézted nár? Kék színben gyönyörű. A tulajdonosok pedig szeretik.
Itt a fóruma, a 85-ös hsz-től érdemes olvasni pikko és secretnight tulajdonosi tapasztalatait (előtte csak nettó fikázás megy).

És a végére Lew tapasztalatai az Unbox Therapy-n.

[ Szerkesztve ]

(#133589) Secretknight válasza nyisziati (#133588) üzenetére


Secretknight
aktív tag

+1 a mix-nek.Azóta is hibátlanul működik.Ha kell a kis méret 5,5"-ban,illetve a super-amoled (az igaz hogy HD felbontás,de ez ne tartson vissza),a kitűnő összeszerelési minőség ,a nagy tárhely-6/64Gb-,akkor jó választás.

(#133590) sharp4 válasza Secretknight (#133589) üzenetére


sharp4
őstag

Gyári rom milyen? Custom romok vannak hozzá?

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#133591) Secretknight válasza Secretknight (#133589) üzenetére


Secretknight
aktív tag

A héten megérkezik a Umidigi Crystal és Leagoo Kiica Mix is.Ezekről is megírom a tapasztalatokat.

(#133592) Secretknight válasza sharp4 (#133590) üzenetére


Secretknight
aktív tag

Gyári rom van rajta,de teljesen elégedett vagyok vele.3 ota frissítés jött rá eddig.Nincs laggolás,fagyás ,akadás.Semmi.És rakás alkalmazás van megnyitva folyamatosan.Van rá pre-root.Custom rom még nincs,de tuti nem hagyják ki a ziccert.

(#133593) sharp4 válasza Secretknight (#133592) üzenetére


sharp4
őstag

Köszi. Utána nézek, hogy honnan lehet a legolcsóbban beszerezni.

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#133594) Secretknight válasza sharp4 (#133593) üzenetére


Secretknight
aktív tag

Banggood vagy Gearbest.Fizetéskor kérd a Priority Line Mail-t vagy Priority Direkt Mail-t,ekkor EU szállítást kapsz 5-10 dollárért.Én így rendeltem ezeket és az árak:
Doogee 6/64gb,samoled 60e
Umidigi 4/64gb, fullHD 42e
Leagoo 3/32gb ,fullHD 31e

(#133595) Gabócza válasza jamy1 (#133587) üzenetére


Gabócza
senior tag

Nekem volt Nexus4-em, majd Nexus5-öm is (mindkettőt nagyon szerettem), most pedig Redmi 4X-et használok, és ezzel is teljesen meg vagyok elégedve. Kamerában egyértelműen jobb mint a N4 és a N5. Megfelelő fényviszonyok között szerintem teljesen vállalható minőségű képeket lehet vele készíteni.
Egyetlen bajom a videófelvétel hangjával van, de arra is van megoldás, csak még nem szántam rá magam a bootloader nyitásra, mert az én felhasználási igényemhez - telefonálás mellett viber, spotify, messenger, waze, geocaching - minden tökélesen működik root és egyéb buherkálás nélkül is. Egy kis időt rá kell szánni az első napokban az akkuhasználat és egyéb jogosultságok beállítására.
Szerintem a jelenlegi felhozatalból, ha nem akarsz sokat költeni, akkor 40e Ft-ért ennél jobb telefont nem kapsz...

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#133596) tthom válasza Secretknight (#133594) üzenetére


tthom
senior tag

Nyomatják ezeket a "bezel less" telefonokat, de olyat miért nem csinálnak, ami full hd + értelmes proci elérhető áron? :)

Szerk: nem csak a EU express, ami EUn belülről jön?

[ Szerkesztve ]

(#133597) Secretknight válasza tthom (#133596) üzenetére


Secretknight
aktív tag

Igen,EU Expressz,eu-n belülről jön,tehát nem lesz rá más fizetnivalód.

(#133598) Secretknight válasza tthom (#133596) üzenetére


Secretknight
aktív tag

Azt hiszem a Blueboo S1 az P25 proci és full HD,ha jól emlékszem...GB-en elérhető.

(#133599) Secretknight válasza Secretknight (#133598) üzenetére


Secretknight
aktív tag

Illetve van ilyen 2K kijelzővel ,csak most nem jut eszembe melyik gyártóé,mármint ilyen occsó gyártóé :)

(#133600) Secretknight válasza Secretknight (#133598) üzenetére


Secretknight
aktív tag

És jelenleg flash sale-ben kijön 40e-ből.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.