Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#123151) Lackooo84 válasza Bjorngolf (#123148) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Vidéken van csak igazán szükség rá... :D

The Truth is out there...

(#123152) Bjorngolf válasza pilu01 (#123149) üzenetére


Bjorngolf
tag

Ez e Leeco Le2 egész szimpi és a pro verzioja is. Még annyi kérdésem lenne h mi a lényegi különbség a Helio H10 és a Helio X20 között? azon kivül h az X20 10 magos proci. Számít a teljesítménybeli különbség? Miben jó h ha a 10 magos van a telefonba és nem a H10?
köszönöm a válaszokat :)

(#123153) Outlander válasza Bjorngolf (#123152) üzenetére


Outlander
őstag

A mindennapi életben elenyésző a különbség, szintetikus tesztekben kicsit több.
Viszont a telefon csak barbie rózsaszínben kapható jelenleg, és a sw még elég kezdetleges, ráadásul b20 sincs benne, nagyobb városokBAN nem különösebben számít, mindenhol máshol azért igenis fontos, ha vodás vagy akkor meg kötelező.

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#123154) svgyula válasza gippazoid (#123141) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Azon kívül, hogy az csak egy "pót" megoldás semmilyen optimalizált fogyasztása nincs. Miért nem veszel inkább egy dual sim-es telefont az nem melegszik két kártyával sem! Nem kell újra indítgatni(ez mekkora f@szság) sőt a samud árán már elérhető dual aktiv is vagyis 2 rádiós telefon. Tudod van élet a samun kívül is(igazából csak ott van élet :K ) ha kilépsz rájössz.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#123155) Mr. Y válasza pluhm (#123110) üzenetére


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Na azért az sem teljesen igaz...
FlashTool-al olyan rendszert lehet feltenni, minek az alkatrészei többnyire IMG formátumban vannak, azok mellé mennek a partíciós táblák, stb, amit a számítógéped tesz fel a telefonra annak kikapcsolt állapotában. Itt nagyobb az esély, hogy egy rossz ROM vagy egy ballépést követően téglát csinálsz.
Az olyan jellegű ROM-ok, amelyek recovery-t kérnek (többnyire lényegtelen, hogy TWRP, CWM vagy mi, nem számít, mit írnak rá, csak tudjon telepíteni), kicsomagolt állományok, mely ROM-nak minden alkatrésze egyetlen ZIP mappába van tömörítve, melyet a készüléked feldolgoz. Itt kevesebb az esélye a téglakészítésnek, nem megy tönkre a preloader, nem kell hozzá számítógép, stb.
Az iménti csak egy kibelezett dió volt...

[ Szerkesztve ]

But who is watching the guardians?

(#123156) fateless válasza gippazoid (#123141) üzenetére


fateless
veterán

Én találkoztam már hasonlóval, de az nem melegedett, rendben volt vele minden. így nézett ki nagyjából.

De aztán 11 éve eljutott hozzám egy dual sim készülék, így nem volt már rá szükség.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#123157) tibcsi0407 válasza Outlander (#123153) üzenetére


tibcsi0407
félisten

A héten kezdték el kiszállítani Kínában az ezüst színű Le2 telefonokat.

https://utdetailing.hu/

(#123158) Bendegúz98


Bendegúz98
senior tag

Vajon az android 6 jobban kezeli a memoriat, vagy csak az olcsosaga miatt nyomul a piacra ennyi 1 GB. rammal szerelt telefon?
Megerkezett az umi london is a palettara. Eskuszom az umi budapestet lesz amilyen lesz megveszem.

[ Szerkesztve ]

(#123159) woodworm válasza Outlander (#123153) üzenetére


woodworm
veterán

"ráadásul b20 sincs benne, nagyobb városokBAN nem különösebben számít"
Nem egyértelműen van így! Sok tizenezres városban van, de előfordul, hogy közel 50 ezres nagyobb (megyejogú) városban nincs.

(#123160) b0bcat válasza Bendegúz98 (#123158) üzenetére


b0bcat
addikt

Az 5.1-es (stock) Android is jól kezeli a memóriát. :K Alap dolgokra tapasztalataim szerint elég az 1 giga RAM, hiszen a fele ilyenkor még szabad. Persze rögtön kevés lehet a memória, ha néhány memóriazabáló app-ot akarunk párhuzamosan futtatni, de aki ilyet tervez, az alapból gondolkozzon 2 giga memóriában. ;)

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#123161) F.B.I. válasza b0bcat (#123160) üzenetére


F.B.I.
veterán

Ezek szerint átlag felhasználónak 2Gb mindenre elég kell legyen (semmi játék)?

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#123162) b0bcat válasza F.B.I. (#123161) üzenetére


b0bcat
addikt

Az olyan átlagos felhasználóknak, mint én, akik semmilyen memóriazabáló alkalmazást nem használnak, szerintem 1 giga is elég, már amennyiben nem egy bloatware-rel teletűzdelt, aluloptimalizált, gyárilag memóriazabáló alap oprendszerről beszélünk. :K

Ugyanakkor bizonyára vannak olyan készülékek, amelyeknél a 2 giga RAM is kevés. :U

Tehát a RAM mennyisége mellett a rendszer és a júzer is sokat számít. ;)

[ Szerkesztve ]

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#123163) citkar válasza F.B.I. (#123161) üzenetére


citkar
addikt

Ezzel az átlag felhasználó alatt sok minden érthető, ők is belefuthatnak, tulajdonképpen akárki olyan "egyszerű" alkalmazásba (egy csevegő program, egy időjárás app akármi), ami sok memóriát zabálhat

[ Szerkesztve ]

(#123164) Killerlaca


Killerlaca
senior tag

Sziasztok

Rég jártam erre, de aza helyzet, hogy a THL T11-em kezd elfáradni így 2 év után.
Szeretnék egy kis segítséget, hogy mi is a "menő" mostanság.

Amit szeretnék:
5,5" vagy nagyobb
HD vagy nagyobb
3-6GB ram

A keret pedig kb 300-350dollár.

A LeEco le pro 2 tetszik nem tudom ezt érdemes-e meg venni illetve van-e jobb alternatíva.

Köszönöm előre is.

Asus Z170 pro Gaming, i7-6700K, GTX 1060 6GB, OCZ 60GB, Corsair 8GB, Sharkoon 500W

(#123165) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Egy kis akció...

The Truth is out there...

(#123166) tibcsi0407 válasza Lackooo84 (#123165) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Lassan már csak elfogy az MT6580. :DDD A Mali-400-ról nem is beszélve.

https://utdetailing.hu/

(#123167) KamuMazsola válasza woodworm (#123159) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Viszont, ha már helio x20, meg LTE plusz, akkor nem árt az a b20 képesség sem. Ha jól kapisgálom a telenor a b3 és b20 sávok összekapcsolásával adja az LTE+ (300Mbps) szolgáltatást.

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#123168) F.B.I. válasza b0bcat (#123162) üzenetére


F.B.I.
veterán

Azért kérdezem rá, mert az asszonyt akarom letéríteni az IPhone 5C-ről,,amivel a hócipőm tele van, már akkor is ha új csengőhangot kell neki szerkesztenem, bónuszban még a szeme is romlott, tehát tömören kinéz neki egy androidra váltás. Szinte csak FB, messenger, viber, minimális netezés megy nála, feltehetően az ő igényeit kielégíti egy Redmi 3, 2Gb rammal?

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#123169) Milestone2 válasza F.B.I. (#123168) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Magánvéleményem szerint -ha nem fontos neki a magyar nyelv, mert ha jól tudom a zárt BL-es Xiaomikra akadozik a hungarian-akkor megfelel neki.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#123170) b0bcat válasza F.B.I. (#123168) üzenetére


b0bcat
addikt

A MIUI-nak kell minimum 2 giga RAM. :K (Ezt az itt elhangzott tapasztalatokra alapozom.)

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#123171) F.B.I. válasza Milestone2 (#123169) üzenetére


F.B.I.
veterán

Magyar alap, sajnos nem egy nyelvtanár a lelkem, ő a tökéletes háziasszony produkciót nyomja. :DDD

bObcat : :R

[ Szerkesztve ]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#123172) zebede válasza Killerlaca (#123164) üzenetére


zebede
őstag

Ha már nem sajnálod, ezt a számomra felfoghatatlan mennyiségű dollárt :) egyetlen telefonért.
Akkor tegyél még hozzá egy kicsit és vedd meg ezt: [link]

[ Szerkesztve ]

(#123173) #73959936 válasza zebede (#123172) üzenetére


#73959936
törölt tag

:P Nincs is benne B20

[ Szerkesztve ]

(#123174) Milestone2 válasza citkar (#123163) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Tegnap még csak pletyka volt.
Ma már NEWS-ként írnak róla az en.miui.com-on.
Ezek szerint tényleg létezik az első B20-as Xiaomi. Redmon Note 3 Taiwan Edition

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#123175) zebede válasza #73959936 (#123173) üzenetére


zebede
őstag

Hát ha a THL T11-el elvolt két évig, béhúsz nélkül, akkor ezzel is. :DDD

(#123176) #73959936 válasza zebede (#123175) üzenetére


#73959936
törölt tag

2 év hosszú idő :K Sokat változott a világ :U

Foci eb-n is lassan a legjobb 16 között rugdossuk a labdát...

Jó az a B20 :K

(#123177) antal750 válasza F.B.I. (#123171) üzenetére


antal750
aktív tag

Rendeld az eustock-tól. Teljesen magyar a menü.. ☺, tökéletes....

(#123178) zizol válasza zebede (#123172) üzenetére


zizol
aktív tag

1+2 azért igen sokat kritizált készülék. A róla olvasottak alapján nálam nem ajánlott kategória, de lehet, h változott a helyzet az elmúlt időben

Üdv, zizol

(#123179) viktorhu válasza zebede (#123172) üzenetére


viktorhu
veterán

Azt a oneplus oldalról kell rendelni, és akkor EU verziót kapsz :)

(#123180) tibuszh válasza paolinho (#123062) üzenetére


tibuszh
tag

paolinho!
Nagyon örülök, hogy találtam valakit itthon aki rendelkezik UMI SUPER-rel. :)) Bocsi ha ismétlődő kérdés lenne. Legtöbb forumon nem kaptam választ rájuk.

1# A kijelző rendelkezik smart gesture funkcióval kikapcsolt kijelzőnél. (dupla koppintással felold, jobbra húzás next track stb ?
2# Kijelző színmélysége megfelelő? (sok kínai teló élettelen és kissé kopott színnel jelenít meg. Van lehetőség manuálisan telítettség magasabbra húzására?
3# IPS és nem AMOLED ugye a kijelző. Van ahol órát mutogatják teljes fekete háttérrel mint egy Samsung készenléti állapotában tudná megjeleníteni az órát\értesítéseket. Ez viszont csak AMOLED mellett energia barát.
4# Az értesítési led pulzálást ki lehet kapcsolni, hogy csak értesítés esetén villanjon fel?
5# GPS jelet hány msp múlva talál? Jónak\átlagosnak gondolod az erősséget? (előtte milyen telód volt) Youtubeon láttam olyan videókat hogy percbe is bele telik neki és utána is elég gyengén látja a jelet.
6# Kijelző védő fólia nem volt a csomagban ugye? A gyári védő fóliával használhatatlan a logó miatt?
7# Gombok nyomáspontja rendben van. (sok telónál lötyög v épp nehezen megnyomható)
8# Az USB C csatlakozójáról mi a véleményed? Ilyen videót is láttam, hogy olyan érzés mint ha nem dugnád be rendesen, ill még lehetne beljebb nyomni csak mégse... illetve ami aggasztóbb, hogy olykor olyat csinál, hogy nem kezdi el tölteni az eszközt. Kihúz->be és eszébe jut, hogy töltsön is. Erről vélemény? (mióta is nyomkodod?)
9# Súlya meglehetősen nagy. Napi használatodnál nem zavaró\megszokható ha jól értettem? (férfiaknak) Az egykezes használat szóba jöhet, vagy annál tömzsibb?
10#Melegedést Youtbe közbe tapasztalsz e? (én játszani nem játszanék, de te bármikor éreztél e olyat hogy kicsit melegebb mint indokolt lenne.

Igazán köszönöm, nagyon hálás vagyok az infókért. :R Több hete pre-seal kor már le akartam csapni rá, csak nem mertem a felhasználói tapasztalatok híján. Sajnos több cikk videó után pár napja nagyon elbizonytalanodtam.

mi

(#123181) Killerlaca


Killerlaca
senior tag

Köszi srácok a válaszokat.
Igaz kicsit több pénz mint amiket eddig adtam kínai telókért, de szeretnék valmi normálisabbat most.
(mi is az a B20) :B

Ha nem vesszük az árat amit írtam, akkor ti mit vennétek mi az mi most megéri?

(A one +2 nem jön be annyira. Szerintem nem néz ki jól. De hát mindenkinek más a szép...)

Asus Z170 pro Gaming, i7-6700K, GTX 1060 6GB, OCZ 60GB, Corsair 8GB, Sharkoon 500W

(#123182) zebede válasza viktorhu (#123179) üzenetére


zebede
őstag

Nekem ugyan mondhatod, én három telefont veszek inkább ennyi pénzért. :DDD

(#123183) zebede válasza #73959936 (#123176) üzenetére


zebede
őstag

De érted? Az nem úgy volt hogy két évvel ezelőtt használta oszt cső, hanem ma is. :U
Valószínűleg olyan helyeken mozog, ahol nincs rá szüksége.

Nekem nem kell bemutatnod a B20-at, itt vidéken rá vagyok kényszerítve. :R

Killerlaca: B20 = [link]

[ Szerkesztve ]

(#123184) paolinho válasza tibuszh (#123180) üzenetére


paolinho
őstag

Igyekszem válaszolni, de előre is elnézést, ha valahol is nem lesznek kielégítőek az eddigi ismereteim, és nem tudok tényszerű lenni, én is napról napra tanulom a telót,
1# (rögtön erre nem tudok pontos válasz adni) Én nem találtam ezekre ilyen beállítási opciót. Egy biztos, az ujjlenyomat olvasó azonnal ébreszti alvó állapotból a telefont, és amióta 06.06-án kijött egy újabb hivatalos rom, rá, azóta ez vitathatatlanul nagyon gyors lett.
2# A színeket illetően kifejezetten szépnek mondható a kijelzője, bár, ha nagyon élesre felhúzom, az az akkura is kedvezőtlen befolyással hathat, ezért én egy kicsit a fele alá visszavéve használom, napfénynél szoktam feljebb venni.
3# IPS van kijelzőnek írva, de én nem ismerem a különbséget, így elhiszem, hogy az.
4# Én még nem találtam lehetőséget az értesítési led pulzálásának kikapcsolására, szerintem nincs egyelőre ilyen opció benne. Van ugyan egy "Missed notifications" felület benne, ajol ki-be kapcsolható az értesítési gomb, de kikapcsolást követően is megmarad a halványkék színű pulzálása a led-nek.
5# NEKEM (!) a GPS kifejezetten gyorsan jelet talál (10 mp-en belül), és még idáig egyszer sem rontott az útvonal navigálása kapcsán. Kifejezetten a JÓ kategória ez megítélésem szerint. Van egy Elephone P8000-em is, az alkalmanként képes volt leugrani az útról a szomszédos utcába téve a pozíciómat, később persze visszatéved a valós irányra, de ez nekem elég zavaró volt. Az azt megelőző Honor 7-es telóm etekintetben szintén perfect-kategóriás készülék volt, de mondom, ezzel még egyszer sem volt problémám, pedig gyakran kapcsolom a Waze-t az útvonalinfók miatt.
6# Kijelzővédő fólia nem volt a dobozban, és gyárit sem tartalmazott a teló (mert a reklámos, porfogószerű és ujjlenyomattól védő átlátszó papírt nem nevezném annak) Én berendeltem egy üvegfóliát a biztonság kedvéért, de még úton van valamerre. Ugyancsak berendeltem egy szilikon tokot is, mert noha nagyon esztétikus, mondhatnám kifejezetten dizájnos a hátlap is, félek, hogy egszer kiesik a kezemből, és nem szeretném, ha sérülne.
7# Nincs semmi probléma a gombokkal, tökéletesen illeszkednek a keretbe, és rendben teszik a dolgukat.
8# USB-C nekem is szokatlan volt kissé, és valóban csutkára nem lehet betolni (kb. 1 mm kimarad a kb 5-6 mm-es fémrészből, viszont bármelyik oldalt választod, bedugható, meglehetősen passzentos az illeszkedése is. Szerintem kifejezetten ez praktikus, még véletlenül sem tudod "fordítva" feszegetni a csatlakozáskor, mint a microSD lehet egyébként. A gyári kábel elképesztő gyorsan tölt, kb. max 2 óra alatt feltölti a telót szinte 0-ról. Viszont rendeltem egy kábelt tarcsiba is, azzal relatíve, de sokkal lassabban töltődik a telefon a gyári töltőfejjel is.
9# A súlya 185 g. Nekem ez a korábbi Elephone-om 210 g-hoz képest kifejezetten könnyű. A mérete szintén "gazdaságos" hisz alig van a pereme a kijelző mellett. Az 5,5"-os telefonok nem mindig kezelhetők egy kézzel, és "átnyúlni" azonos kéz azonos ujjával ezen sem kényelmes, de kézméret és kisérleteő kedv kérdése.
10# őszintén szólva én nem tapasztaltam eddig egy kis langyos hőnél nagyobb melegedést, de erre még rá fogok nézni, és írok róla

Viszont említettem fentebb, hogy kapott egy új rom-ot a teló, és ettől megtáltosodott az akkuja is (amit írtak is vele kapcsolatba a fejlesztők). Biztos mindent lehet űberelni de a több mint 5 órás kijelzőidő nekem a napi használatomhoz mérten teljesen elfogadható.

[ Szerkesztve ]

(#123185) Lackooo84 válasza paolinho (#123184) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ha "néha" deep sleep-be menne a telód, akkor táltosodna meg csak igazán az akku... :D Valami nem kóser ott, valószínű, hogy google update bug.

The Truth is out there...

(#123186) robi1979 válasza paolinho (#123184) üzenetére


robi1979
aktív tag

Nálam ugyan ez a helyzet egy Jiayu S3-al, nem engedi a telefont deep sleepbe. A tetelon tétlenem százalékban ugyan annyi mint a képernyő használatom. Ez mitől lehet és mi a megoldás rá?

ROM: német RC5

[ Szerkesztve ]

(#123187) Lackooo84 válasza robi1979 (#123186) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Általában a google services (google update) bugol be töltőről levétel után azt "hiszi", hogy még mindig töltőn van, és egyfolytában frissíteni akar. Erre megoldás a töltőről levétel után egy reboot. Rootolt telóval ajánlatos még ezt is megcsinálni 3C-vel.

The Truth is out there...

(#123188) viktorhu válasza Lackooo84 (#123185) üzenetére


viktorhu
veterán

Dehát van benne deep sleep. Az, hogy felébred rendszeresen, az normális a google meg a sok push üzenet korában :)

(#123189) Lackooo84 válasza viktorhu (#123188) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ha normálisan aludna a telefonja, akkor az "ébren" sáv majdnem megegyezne a "bekapcsolt képernyővel" sávval. Az én telómon így van.

Ha megnézed az övét tele van sokáig tartó ébrenlétekkel, amikor nem megy a kijelző. Ez nagyon sok.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#123190) zebede válasza Lackooo84 (#123189) üzenetére


zebede
őstag

De a képekből nem tudhatod, azok a hoszabb ébrentartások lehettek pl. rádio, zene hallgatás kikapcsolt képernyővel.

[ Szerkesztve ]

(#123191) Cyborg válasza paolinho (#123184) üzenetére


Cyborg
őstag

Köszi a beszámolót!

Ez azért már nem olyan rossz kijelzőidő! Azért maradj a "közelben", ha lesz még kérdés, és szeretettel várjuk a hosszútávú tapasztalatokat.

(#123192) denko


denko
senior tag

sziasztok!

Linkeltek 1 oldalt ahol össze van hasonlitva 2 telefon?

[1]

2

Mert összefogott tesztet nem találtam..

(#123193) buca84 válasza denko (#123192) üzenetére


buca84
őstag

Devicespecifications

kimovil

Ezeket bele lehetne tenni az összefoglaló részbe is.

[ Szerkesztve ]

(#123194) gippazoid válasza svgyula (#123154) üzenetére


gippazoid
senior tag

A helyzet nem ilyen egyszerű.
A J5 már eleve Dual. Csak nekem van egy data sim-em is amit a 2. sim-mel kellene cserélgetnem attól függően hogy a munkahelyen vagyok vagy máshol. Ott van wifi, máshol meg a data only sim-ről kellene a mobilnet mert a másik két sim-en sajnos nem megoldható (épeszű áron).
A data sim ráadásul mini sim és nem szabad micro-ra vágatnom.

Amúgy én próbltam P8 lite-ot és gyorsan menekültem vissza az S2-höz.
A J5 pedig szimpi, bár nem a kedvencem, de 2 sim-mel és wifi-vel 1 hetet elmegy 1 töltéssel úgy hogy még beszélek is rajta és a munkahelyen 20-as térerő alig, amíg ott vagyok folyamatosan küzd a térerő kereséssel.
Az 5"-os kijelzőt nem tudom megszokni.

Szóval a kis kitérő a kínai telók felé nem jött be. A B20 nem léte is zavarna.
Arra meg hogy kínlódjak a különböző rom-okkal se kedvem se időm. A OnePlus meg pitiáner hibákat sem javít ki pedig majdnem vettem OPX-et.

Tech mániás lévén sokáig kellett győzködnöm magam hogy jó lesz nekem a Snap 410 és 1,5 GB RAM is, de egyelőre pörgősebb mit az S2. Valójában pedig nem játszom így nem kell a brutál hardver.

Gippazoid Novelties Inc.

(#123195) sbwolf válasza gippazoid (#123194) üzenetére


sbwolf
aktív tag

Ez , akkor neked való.

(#123196) denko válasza buca84 (#123193) üzenetére


denko
senior tag

thx

(#123197) punky10 válasza gippazoid (#123194) üzenetére


punky10
addikt

Mit buheráltál a J5-ön,hogy kibír egy hetet?

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#123198) nickcreeper


nickcreeper
tag

Sziasztok!
Mennyit ér most használtan egy tavaly szeptemberi 2/16-os Mi 4i?
Vagy jobban járok, ha megtartom?
Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#123199) citkar válasza Milestone2 (#123174) üzenetére


citkar
addikt

Jól hangzik, legalább annyi, hogy másnap nem jelentették be az ellenkezőjét, már ez is valami, de hát a puding próbája az evés, ha lesz itt valakinek az már tényleg hihető lesz :)
5,5 colos sajnos engem nem érdekel, de ha végre elkezdene B20-asokat is gyártani az örömteli lenne, hátha egy 14x7 cm körülit is kidobnának (akár az Mi4, akár az Mi5 sorozatból).

(#123200) bostone válasza tibuszh (#123180) üzenetére


bostone
addikt

Itt megnézheted, hogyan dolgozik navigálás közben az umi super.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.