Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#122701) b0bcat válasza beg (#122700) üzenetére


b0bcat
addikt

Olvasd vissza a rivjúmat, és csodálkozz! ;)

Segítek:

Ez a 10 napos üzemidő az alábbi formában jött össze:

- végig be volt kapcsolva a készülék
- be volt kapcsolva az energiatakarékos mód
- a wifi és a bluetooth végig be volt kapcsolva*, a mobilnet és a GPS nem
- egy SIM kártya volt a készülékben
- automatára volt állítva a fényerő
- több mint 5 órát ment a képernyő (ebből max. egy órányi használat lehetett intenzívebb, a többi csak nyomkodás, böngészés)
- több mint 3 órát telefonáltam

[ Szerkesztve ]

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#122702) beg válasza b0bcat (#122701) üzenetére


beg
veterán

Á, na ezt kihagytam, köszi.
Az energiatakarékos mód nem kapcsolja le az egyéb fogyasztókat is (wifi, bt)? Lenovo azt szokta.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#122703) tibcsi0407 válasza b0bcat (#122699) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Igen, de az M7-ben nem nagyon tudták normálisan megírni a rendszert a 6752-re. Az M7 Plus 6753-al pedig egyenesen katasztrófa volt.
Ezek után nem csoda, hogy földbeálltak.

https://utdetailing.hu/

(#122704) Bferibörs válasza beg (#122702) üzenetére


Bferibörs
addikt

:Y

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#122705) b0bcat válasza beg (#122702) üzenetére


b0bcat
addikt

De, lekapcsolgatja őket, pontosabban csak a wifi-t. Alapvetően akkor kapcsol be csak a wifi, amikor bekapcsol a képernyő. :K

Amúgy nem azért volt bekapcsolva az energiatakarékos funkció, hogy maximalizáljam az üzemidőt, hanem mert ez a normális használati mód nálam. ;)

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#122706) Terentius válasza tibcsi0407 (#122703) üzenetére


Terentius
őstag

A Mlais megint ment a süllyesztőbe?Tavaly nagyon aktívak voltak telefon tekintetben,de idén már semmit nem hallottam róluk.Aki emlékszik anno 2013-ban volt egy Star S5/X 920 HTC Butterfly klón telefon amit Mlais néven is kiadtak. Nekem ekkor tűnt fel először a gyártó,majd két évig megint semmi hír róluk.Most megint ez lesz vajon? 😂

[ Szerkesztve ]

Poco F5 12/256 Gb

(#122707) tibcsi0407 válasza Terentius (#122706) üzenetére


tibcsi0407
félisten

A fórumuk is meghalt, konkrétan be sem lehet lépni.
Szerintem csak simán rebrandelik a márkát és futnak tovább más néven. Így is több nevük volt. Plunk, Mlais, Mstar... meg még ki tudja mennyi. :))

https://utdetailing.hu/

(#122708) petszol


petszol
tag

Sziasztok. Hozzáértõk véleményére lennék kíváncsi. P8 vagy P9 lite a nyerõ? Vagy egyéb?

Üdv: Petszol

(#122709) Outlander válasza petszol (#122708) üzenetére


Outlander
őstag

A kettő közül a p9 lite, frisebb hw/sw és valszeg a támogatási is tovább megmarad.
De egyébként meg abban az árszegmensben/szegmensig van még jó pár induló am megszorongatja, hanem le is hagyja...ha nem ragaszkodsz az itthoni termékekhez.

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#122710) mtibi55


mtibi55
tag

Sziasztok!
Valaki tudna nekem segíteni abban hogy van egy UMI Rome x telefon és a bekapcsolás után rögtön valami adatvédelmi kódot kér amit természetesen a tulaj sem tud. Állítólag volt rajta valami biztonsági szoftver de már resetelve is volt és használhatatlan.

(#122711) petszol válasza Outlander (#122709) üzenetére


petszol
tag

Mire gondolsz kicsit bővebben?

Üdv: Petszol

(#122712) beg válasza mtibi55 (#122710) üzenetére


beg
veterán

Pont ez a biztonsági kód lényege, sima factory reset nem elég. Ez kód nélkül csak az eredeti rom újrahúzása után lesz használható.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#122713) Outlander válasza petszol (#122711) üzenetére


Outlander
őstag

Az internetre... :)
90k körül mozognak az edigiben, mmben, annyiért van még egy pár versenyző Kínából...
persze kompromisszumokkal, csak megemlítettem.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#122714) mtibi55 válasza beg (#122712) üzenetére


mtibi55
tag

Erre már én is gondoltam csak azt lenne jó tudni mi volt az eredeti mert két változat is van a Needromon.

(#122715) ludla válasza mtibi55 (#122714) üzenetére


ludla
őstag

Miért nem rakod újra a RootJoy-al?

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#122716) mtibi55 válasza ludla (#122715) üzenetére


mtibi55
tag

Próbáltam de ahhoz engedélyezni kellene az usb bedugot ahhoz viszont be kellene tudni lépni a telefonba ami nem megy.

(#122717) Mr. Y válasza b0bcat (#122701) üzenetére


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Életemben eddig csak egyszer kapcsoltam be 100%-nál az energiatakarékos módot a telefonomon, és két és fél nap helyett elment egyet kb ugyanolyan intenzív használat mellett. Mondjuk nem kizárt, hogy beragadt neki valami, de azóta sem reckíroztam meg...

[ Szerkesztve ]

But who is watching the guardians?

(#122718) gagyilovag válasza b0bcat (#122701) üzenetére


gagyilovag
aktív tag

Nekem az oukitel k4000pro-val 14nap hasonló használat mellett,volt navigáció benne 16 km,de este ki volt kapcsolva.!!!
De mondok egy még jobbat:
Doogee dg450 majdnem tudta ezt fele kapacitású akksival esti kikapcs mellett.

[ Szerkesztve ]

(#122719) b0bcat


b0bcat
addikt

Megjött a Cubot Dinosaur. (A Note S helyett szereztem be.) Ahhoz képest, hogy minimálisan volt drágább, sokkal erősebb a hardver benne, és ez némileg érződik is. :K

A teljesség igénye nélkül ezekben lett jobb a Note S-nél:

- erősebb SoC
- (sokkal) több RAM
- Android 6.0
- van értesítő LED (csak kéken tud villogni)
- mintha a vibra motor finomabb lenne benne
- az akku eddig jobban bírja

De sajnos negatívumok is vannak:

- Android 6.0 (kicsit máshol vannak a menüpontok, és megőrjít azzal, hogy mindenre engedélyt kér)
- mintha a fotós képességei gyengébbek lennének a Note S-énél
- elég hülye kinézetű átlátszó szilikon tokon adtak hozzá (az ajándék tartozék csomagot pedig egy az egyben elfelejtették elküldeni)

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#122720) b0bcat válasza b0bcat (#122719) üzenetére


b0bcat
addikt

Javítás: a noti LED pirosan és zölden is tud elvileg világítani. Én még csak a kéket láttam, és a szín nem állítható, csak kikapcsolni lehet a LED-et.

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#122721) pècsimunkás válasza b0bcat (#122720) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Tetszik ez a telefon , de ez is dual sim vagy msd ... :((( Szívesen elbeszélgetnék azzal aki ezt kitalálta :W

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#122722) b0bcat válasza pècsimunkás (#122721) üzenetére


b0bcat
addikt

Tévedsz. Külön helye van a micro SD-nek. ;)

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#122723) b0bcat válasza b0bcat (#122719) üzenetére


b0bcat
addikt

Lement az Antutu Battery Test: 10.200 pont. Tehát kb. 50%-kal jobb, mint amit a Note S tudott az MT6580-nal. :K

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#122724) mtibi55 válasza beg (#122712) üzenetére


mtibi55
tag

Újra húztam a Romot de így is kéri a kódot.

(#122725) BarGer válasza b0bcat (#122723) üzenetére


BarGer
csendes tag

Szia! Mai naptól egy hétig akciós a CUBOT Z100, és arra gondoltam, azzal indítanám el a kínai android vonalat mert már nem érzem a "nagy gyártók" előnyeit. Játékteljesítmény nem számít, inkább az akkuidő, és a jó multitasking a következőkhöz: messenger, skype, viber, böngésző. Kevés ehhez az 1GB amivel a Z100 rendelkezik? A másik kiszemeltem a dinosaur, egyetlen aggályom a mérete(nagysága).

szerk: bangoodon

[ Szerkesztve ]

(#122726) b0bcat válasza BarGer (#122725) üzenetére


b0bcat
addikt

Nos, a Dinosaur nem kicsi, és nem is pehelysúlyú. :N

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#122727) rjg válasza BarGer (#122725) üzenetére


rjg
őstag

Én a helyedben az általad írt igényekre ma már elfelejteném az 1GB RAM-mal szerelt készülékeket.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#122728) BarGer válasza rjg (#122727) üzenetére


BarGer
csendes tag

Köszi a tippet! Valami ilyesmi kezdett megfogalmazódni bennem, ahogy néztem screenshotokat RAM foglalásokról. Akkor keresgélek még :)

(#122729) pècsimunkás válasza b0bcat (#122722) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Ez jó hír ! Rákerestem erre a telefonra egyszer , ott mintha nem ezt írták volna ... Micro simek mennek bele ? A fényképezője milyen ? A GPS ? OTG ? Ha lesz időd leírnád a tapasztalataidat ?

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#122730) b0bcat válasza pècsimunkás (#122729) üzenetére


b0bcat
addikt

Igen, micro SIM-ek mennek bele. A GPS tökéletes. OTG-t tud elvileg. A kamerája nem egy nagy szám; sok fény kell neki. A sebességével nincs gond. A wifije baromi erős és gyors. ;)

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#122731) pècsimunkás válasza b0bcat (#122730) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Köszi az infókat ! Egyik ismerősöm cserélne telefont , majd ajánlom neki ! Ha nem lenne még mindig tökéletes a Coopadom , vennék egyet rögtön .

Még annyit , hogy a képeken agyon jól néz ki a telefon . Élőben is ? Anyaghasználat ? Tied milyen színű ?

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#122732) bostone


bostone
addikt

Kedves Emberek!

Szerintetek mire utalhat az ilyen akku viselkedés néhány napos eszköznél:

A készülék folyamatos használatban, folyamatos merüléssel vitte ezt végbe, majd feladta a célegyenes előtti utolsó kanyarban.

(#122733) Graphics válasza bostone (#122732) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ebbol semmi nem derul ki.

Wakelock detector
Esetleg hogy mi eszi az aksit.

Ebbol annyi, hogy merul.. De hogy mitol ? Semmi info

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#122734) b0bcat válasza pècsimunkás (#122731) üzenetére


b0bcat
addikt

Szép és minőségi a ház. Meg nehéz. :D Az enyém fekete.

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#122735) bostone válasza Graphics (#122733) üzenetére


bostone
addikt

Lehet félreérthető voltam.

Én használtam, én merítettem szándékosan, ez volt a cél, de az utolsó 20-30%-nál ugyanolyan terhelés mellett feladta a harcot.

Lehet gyanakodni meghibásodásra?

Egyébként több, mint öt óra kijelzőidőt produkált.

(#122736) b0bcat válasza bostone (#122735) üzenetére


b0bcat
addikt

Ezt okozhatja a nem tökéletes akku kalibráció is. A rossz hír az, hogy ezt a kalibrációt te nem tudod befolyásolni, de jó hír lehet, hogy ez még nem utal meghibásodásra. :N Több Cubot és THL modellnél is tapasztaltam ilyet.

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#122737) Bferibörs válasza bostone (#122735) üzenetére


Bferibörs
addikt

lehet, hogy ódivatúnak tűnik de nem árt egy új készüléket a buzizás előtt 10-12 órára töltőre dugni - tudom nehéz meg állni a nyomkodást - más telefonokra is sok a panasz , hogy gyorsan merül ,főleg az első pár töltés után, sikerült megállnom a nyomkodást és láss csodát tovább bírta a telóm mint csoport társaimnak a teló topikjában. Egyik android cuccom leírásában olvastam ezt ( nem emlékszek már melyik volt ) gondoltam kipróbálom és bejött.Azóta minden új kütyümmel ezt csinálom,nehéz :DDD de megéri.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#122738) A texasi válasza Bferibörs (#122737) üzenetére


A texasi
aktív tag

" a buzizás előtt "
:F

(#122739) pècsimunkás válasza b0bcat (#122734) üzenetére


pècsimunkás
addikt

:R Köszi az infókat ! Még lehet ,hogy én is elgondolkodok rajta ! :K
Csak ne sajnálnám a Coolpadomat lecseréni ameddig jó ... ;)

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#122740) b0bcat válasza pècsimunkás (#122739) üzenetére


b0bcat
addikt

Ne cseréld le az F1-et semmire, amíg az jól működik! ;)

[ Szerkesztve ]

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#122741) pècsimunkás válasza b0bcat (#122740) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Hát nem is fogom ...Csak néha elgondolkodok rajta , aztán mindig marad ! ;)

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#122742) bostone válasza Bferibörs (#122737) üzenetére


bostone
addikt

Szerintem ez nagyobb kib.szás az akkumulátorral, mint a b.zizás. Egyébként azért b.zizok vele mert neten rendelt termék és igyekszem kitapasztalni a hibáit, hogy megtartsam-e vagy visszaküldjem.
Ilyen b.zizás még nem jött elő egyik készülékemnél sem. Elsőre jó ötletnek tűnt megkeresni a hetero közönséget, hátha belefutottak hasonló b.zizásba.

(#122743) paolinho


paolinho
őstag

UMI Super az eddigi tapasztalataim alapján:

Előre is elnézést, ha nem túl szakszerűek a mondataim, vagy esetleg hiányos lenne, de nem vagyok szakember, csak egy átlagos felhasználó. Ergo első sorban azokra a dolgokra térek ki, amik engem jellemzően befolyásolnak a mobiltelefonok kapcsán. A technika paramétereit nem sorolnám fel, akit érdekel, mondjuk pl. ITT elolvashatja.

Csomagolás: a korábbi papírdobozos telefonjaimhoz képest nekem kifejezetten tetszetős fekete fémdobozban érkezett a készülék, meglehetősen puritán felszereltséggel. A telefonon kívül egy töltőfej, egy USB Type C kábel, és egy többnyelvű néhány oldalas kezelési útmutató, illetve egy kis tüske a sim/ek behelyezéséhez volt található.

Külső: megítélésem szerin kifejezetten szép a telefon. Mind a fém hátsó felület, mind a keret, illetve mind az érintő képernyő kifejezetten kellemes érintéssel bírnak. Az érintőképernyő szélei lekerekítettek, egy kicsit a Galaxy S6 Edge-re hajazva. Ami meg plusz nagyon tetszik, hogy alig valamivel több, mint 1 mm a telefon oldalsó szélei és a képernyő valósan is használt felülete között a távolság. A kezelő gombok stabilan illeszkednek a házba, azaz nincs lötyögésük, valamint az USB-C kábel is masszívan illeszkedik a nyílásába, mindegy, hogy merről fordítva is dugom rá a telefonra.

Belső: rögtön egy kis (nálam) negatívummal kezdeném, ugyanis a SIM-keretnek a telefon oldalával illeszkedő része mozgott a kártyatartón. Amikor behelyezésre kerültek a kártyák, már ez nem volt érezhető, stabilan simult a keretbe. (Lehet, hogy ez direkt így készült, én a Honor 7-nél nem tapasztaltam ilyet, az merev egységet alkotott.)
Bekapcsolást követően a szokásos metóduson végig lépkedve áll fel a Marsmallow, ami ahogy b0bcat is írta a Dinosaur kapcsán, mindenhez engedélyt kér. Rögtön találtam egy frissítést is hozzá, amit OTA-n lehetett telepíteni. Figyelni kell arra, hogy ez esetben ne legyen benne microSD, mert ez esetben hibát jelez a kis Robot, és nem fut végig a frissítés.
Ami a telefonálós részt illeti, tisztán érthetően, hangosan hallom a hívót, és a visszajelzések szerint ő is ugyanígy hall engem. Viber-rel is ugyan ez volt a tapasztalatom. A Fingerprint mondhatni tökéletes, nagyon ritkán fordult csak elő, hogy nem ismerte fel az ujjam lenyomatát. Teljes alvó állapotból is belép a főoldalra, vagy ahol az alvó módot előidéztem.
Az akku időről egy pár szó. 50%-os feltöltöttséggel érkezett, és innen kb. 1 óra alatt feltöltődött 100%-ra. USB Type C kábel van hozzá, én ennek tudtam be, hogy ilyen gyorsan feltöltődött az akku, (ugyanis a töltőfej csak 1,65A-es) de lehet, hogy tévedek, és nincs összefüggés ezzel. Viszont az akku merülése elég változó, vagy inkább úgy fogalmaznék, hogy a kezdetekhez képest javuló. A legelső napokban viszonylag gyorsan merült. Jó, nagyon sokat nyomkodtam, de a 4165 mAh-s Elephone-omhoz képest intenzívebbnek tűnt számomra az akku-fogyás. Most, hogy többször is feltöltöttem már, mintha javult volna a tárolókapacitás mértéke, de az is lehet, hogy csak bemesélem magamnak. Most ott tartok, hogy 6-7 óra átlagos használatnál (bluetooth kihangosítva telefonálás, + egy kevés navigáció) kb 25-28%-ot esik a töltöttség. Sajnos nem tudtam még megmérni, hogy valóban van-e a Sony akku 4000 mAh, lévén, hogy nincs hozzá eszközöm. Eddig minden telómat naponta tölteni kellett, szerintem ezzel sem leszek másként.
A GPS-e eddig tökéletesen működött. Bekapcsolást követően pár másodpercen belül (legfeljebb 10 mp) jelet talált. A lakás és a melóhely között tesztelgettem, ami 12-13 km, és három alkalmazással is próbáltam (Waze, Sygic, iGO), mindegyikkel rendben tette a dolgát. Nem volt letérés, meg ilyenek.
Kipróbáltam a zenei produktumát is, azzal sem volt semmi probléma. Szépen, hangosan tolta a zenét.
A fényképező funkciója szerintem lehetne jobb, de nem vagyok egy fotó-guru, nekem arra tökéletesen megfelel, amennyit és amit fotózok vele. Feltettem pár képet, ha valakit érdekelne, lentebb megtalálja a linkeket.
A wifi-je teljesen normálisan (vagy inkább azt kell mondjam, hogy kifejezetten jól) működik. A 2. emelet előszobájában elhelyezett router-rel az utcán is még simán kommunikált a teló , csak eltávolodva a háztól áll át mobilnetre.
A szoftverrel eddigi ismerkedésem során még semmilyen probléma nem volt, bár lehet, hogy ez a vélemény a későbbi használatok során változni fog.
Ami egyelőre hátrány, hogy még nincs hozzá root, de már egy páran dolgoznak rajta, hogy legyen. Legalábbis az XDA-n erre utaló nyomok vannak, gondolom, csak napok kérdése, hogy ez az akadály is elháruljon.

Összességében megítélésem szerint egy nagyon dekoratív, kifejezetten tetszetős készüléket adott ki UMI Super név alatt a gyártó, ami műszakilag is biztatónak hat. Azt gondolom, hogy ha az akku is tudja tartani az ígért 4000 mAh-s kapacitásra tett ígéretet, akkor rövidesen a nagyon népszerű telefonok közé emelkedhet a készülék.
Antutu-n 45391-et teljesített így elsőre.

Kép 1
Kép 2
Kép 3
Kép 4
Kép 5
Kép 6
Kép 7

[ Szerkesztve ]

(#122744) Outlander válasza paolinho (#122743) üzenetére


Outlander
őstag

Aksival kapcsolatban tudnál egy pár képet feltölteni?!

Leginkább a képernyő "fogyasztás" és mindamellett az ébrenlét ami fontos lenne...

Mert ez nekem nem sokat mond... ez lehet jó is, ha 3-4 óra soc társul mellé, és lehet rossz is ha 30-40 perc. :)

"Most ott tartok, hogy 6-7 óra átlagos használatnál (bluetooth kihangosítva telefonálás, + egy kevés navigáció) kb 25-28%-ot esik a töltöttség"

Umi rome-nál volt nagyon változó a szerelési minőség és az aksi is hazudott és/vagy sokat fogyasztott a rendszer, ergo hamar merült.

Én nem várok el sokat, csak annyit h napi kb 1 óra gsm telefonálás és egyfolytában 3-4g mellett, a kb 1-1-5 óra soccal kibírja a 7-19 ig időszakot...

Gondolkodok én is rajta, mert a Leeco Le 2 (x620) nagyon nem jött be, a huawei p9-re a 180-at meg rohadtul sajnálom, pedig az tetszik de nagyon, így most még felmerült ez is alternatívaként.

Illetve ujjlenyomatolvasóval biztos h pozítív az "élményed"?
Mert a kisSztyepánkánál nagyon szánalmas eredményt produkált, és mindamelett még rohadt lassú is... nekem ez is fontos, ha már van akkor legyen gyors és használható.

Köszi,

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#122745) paolinho válasza Outlander (#122744) üzenetére


paolinho
őstag

Az akku időről majd készítek képet, de most húztam le a gépről, és így most nincs értékelhető adat. Holnapra meglesz.

Az ujjlenyomat-olvasót most direkt megint tesztelgettem. 10 érintésből 2-szer fordult elő, hogy csak másodikra nyitott, nyolc esetben az érintést követő rezdülés után azonnal adta a képet. Nem tudok tized másodperceket mérni, de egy másodpercen belül volt ez az idő, az biztos. Nálam ez abszolút pozitív élményt jelent, de embere válogatja.
A Honor 7 ebben a megítélésben egy fikarcnyit sem volt jobb, az tuti, pedig az dupla ennyibe került, és csak 16 Gb belső memóriával bírt, ill. 3 Gb RAM-ja volt.

(#122746) Outlander válasza paolinho (#122745) üzenetére


Outlander
őstag

Nálam a 0,5s már lassúnak számít, az pont annyi h megnyomom az "ébresztést" és "felhúzom" a zárképernyőt :U
Leírva pillanatnak tűnik, de 0,5s az szerintem soknak számít.

A 0,3 már elfogadható.. a 0,1 meg tökéletes.... persze az sem mindegy mennyit hibázik?! :U

Képernyőképet holnap várom, ennek függvénye a vásárlás. :B

Még egy kérdés, videókban mindig pulzál a notiled, az tényleg mindig pulzál függetlenül h van értesítés vagy nincs?!

No meg összességében, rendszer lagg és bug?!

Köszi.

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#122747) Graphics válasza Outlander (#122746) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hát ha Te 0,5s alatt megnyomod a gombot, és felhúzod a zárképernyőt :D akkor nagyon pengén nyomod.

Nem dobtad még el a telefont ilyen sebességnél ?:D

Csak mert én nyugodt kézzel is 2 másodperc alatt abszolváltam a feladatot... De nem 0,5...

Próbálj azért rá, és közben számold magadba.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#122748) bostone válasza b0bcat (#122736) üzenetére


bostone
addikt

Eustock-os vásárlás. A készülék topikjában javasolták, hogy éljek a 14 napos elállással, mivel más zavaró hibák is felbukkantak (érintő felület "túlérzékenység", téves gps), amely néhány kolléga készülékére szintén jellemző.

Egyébként tetszik, a vártnál sokkal jobban muzsikál a szerkezet, de mégsem tökéletes számomra.

Van valakinek tapasztalata az üzlettel kapcsolatban? Mennyire simulékony az ügyintézés?

(#122749) Outlander válasza Graphics (#122747) üzenetére


Outlander
őstag

Nyilván erős túlzás volt, de azért 0,5s igenis sok.... volt alkalmam összehasonlítani pont ebben a sorrendben 1-1 hétig most a 0,1s van, hát ég is föld a különbség a 0,5s hez képest.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#122750) goop válasza Outlander (#122746) üzenetére


goop
őstag

Aha, de a pin kódot is beírod 0.5 sec alatt? :D
Merthogy ez az újjlenyomat olvasó felér egy pin kóddal.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.