Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-14 18:50:17

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. május

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88751) Beni2360 válasza kufirc (#88750) üzenetére


Beni2360
félisten

Szerintem kép mappa megosztas csak olvasasi engedéllyel. Engedélyek közt adhatsz neki csak a képekre engedelyt ha több megoszasod van és nem szeretnéd a többihez a hozzá ferest.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#88752) kufirc válasza Beni2360 (#88751) üzenetére


kufirc
tag

Ok , de az androidos táblagépre melyik aplikációt töltsem le ami majd látja a helyi hálózatot és azon keresztül a megadott ps-s mappát ?????

(#88753) Beni2360 válasza kufirc (#88752) üzenetére


Beni2360
félisten

Nálam a saját fájlkezelőjében a hálózati megosztásnál elérhetőek a megosztott gépek és azon belül a mappák. Egyszer kell neki megadni a belépési vendég+jelszó párost.
De biztosan találni hálózati képnézegetőt.
De egy KODI-val is be tudod szkennelni a képek mappát és azon keresztül is böngészhető.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#88754) Jarod1 válasza kufirc (#88750) üzenetére


Jarod1
addikt

Vagy a Mega tárhelyet is használhatod, ott még videót is lejátszik az applikációjával

(#88755) 5leteseN


5leteseN
aktív tag

Abban tud vki segíteni, hogy az Androidos(tablet) WoT alatt, hogyan tudok billentyűzettel irányítósra váltani?

A Firefox látja a billentyűzetet is, az egeret is.

(#88756) JamesFinn


JamesFinn
senior tag

Sziasztok.
Tanácsot szeretnék kérni Tőletek. Tablet csere előtt állok, és nem igazán tudok dönteni két versenyző között.
Az egyik a Nokia t20 lte, a másik a realme pad 4/64 vagy a 6/128
A keret az max. 100e huf.
A nokia szimpatikusabb, elsősorban a sw támogatás miatt, ( 3év update, ill. az érkező Android 12) a módosítatlan android, és az lte modem sem rossz, a szervi háttér is jó, tapasztalatom szerint.
A realme valamivel "jobb" processzor, és esetleg a nagyobb ram/háttér kombó miatt lehet jobb, bár a nagyobb ram/rom annyira nem hianyzik. A realme ui-tól kicsit ódzkodom, és nem tudom, mennyire biztos az Android 12?
A szervizelést a tmx adja amitől borsódzik a hátam, szintén tapasztalat, csak ez rossz.
A unisoc és a helio processzor közti eltérések szerintem nem annyira rosszak, nekem ez annyira nem szempont, a cideókon fluid volt mindkettő.
Igazából csak alap dolgokra használom a meglévőt is, semmi extra.
Szivem szerint a nokiát venném. Ha valaki használ ilyet, megosztaná a tapasztalatait? A realme használók hozzászólásait elolvastam, itt a fórumon, videók megvoltak.
A segítséget előre is köszönöm! :R

(#88757) erahurka válasza JamesFinn (#88756) üzenetére


erahurka
félisten

Ha szempont a streaming akkor szerintem a Nokia offos, csak Widevine L3 támogatott és így csak 480p-ben mennek ezek a szolgáltatások. T21 már elvileg tudni fogja ha nem sürgős váltani, bár az szerintem drágább tablet lesz.

(#88758) JamesFinn válasza erahurka (#88757) üzenetére


JamesFinn
senior tag

Nem szempont a streaming. Spotify, bt fülhallgatón, yt, böngészés, újsagolvasás, emailek, office programok word, excel, esetleg ppt. semmilyen jatekot nem játszom, alap felhasználásra kellene.

(#88759) thre


thre
csendes tag

Sziasztok!

Fiamnak (5éves) keresnék játékra, youtube videónézésre tabletet. Volt eddig egy Teclastunk, de sajna a kijelzője megmurdelt, itthon nem találtam senkit aki javítani tudná a környéken (Vas megye) (előző Kínából rendelt tablettel is így jártam). Szóval mindenképpen magyarországi vásárlás lenne, megfelelő szervízháttérrel. Androidos, 10 col 4gb, 64gb vagy felette, max 85.000 forintig, nem vagyok ellene semmilyen márkának. Esetleg mik azok a gyártók akiknek megfelelő szervízháttere van magyarországon?

Köszi, üdv:

András

(#88760) bostone válasza JamesFinn (#88758) üzenetére


bostone
addikt

A realme ígéretett tett, hogy az android 12-őt megkapja a táblagép, holott ez eredetileg nem volt tervben. Ez még nem történt meg. Az időszakos frissítések rendszeresek. A realme sem igazán nyúlt bele a rendszerbe, szinte stock android ez is.
Valójában hatalmas különbségek nincsenek ebben a kategóriában, így bármelyik gyártó masinája alkalmas lehet az általad felvázolt célokra, így a Nokia is. Miután megvetted egy rövid beszámolót tarthatnál itt, hogy milyen benyomások értek a használat során.

@thre:
A Samsungnál viszonylag sűrűn előfordulnak akciók. Ha sikerül kuponokat összeszedni, jelentős kedvezményekre lehet szert tenni. Szervíz szempontjából, alig hiszem, hogy találni jobb ajánlatot.
Egy A8-as bőven kiszolgál egy öt évest.
A felnőtteket ugyan ez, csak autó márkát nem említek.
:)

(#88761) cidalain válasza kufirc (#88750) üzenetére


cidalain
veterán

Megosztott mappa a PC-n csak olvasási joggal.
Tableten normális fájlkezelő, ami local hálón lát megosztásokat. Az androidos total commandernek van erre külön pluginja úgy rémlik pl.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#88762) wwhy


wwhy
veterán

Jegyzetelésre, és utána kézirat szöveggé alakítására melyik a legjobb droidos tablet?

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#88763) Dr.NX válasza wwhy (#88762) üzenetére


Dr.NX
Topikgazda

Samsung Galaxy S-széria.

Elfogadom a sütiket.

(#88764) boome


boome
újonc

Sziasztok! Gondolkozom azon, hogy tabletet vennék főleg matematika korrepetáláshoz. Androidos gépet szeretnék, de "téríthető" vagyok. :) Úgy képzeltem a matek korrepetálást, hogy Microsoft Teamsen csatlakozna a tanuló, én megosztanám a képernyőképemet, ahol a One noteban rajzolnék tollal vagy az ujjammal úgy, hogy esetleg a feladatot pdfből vagy honlapról kivágnám. Ugyanezt laptopon csináltam eddig, csak van, hogy nem otthon korrepetálok, ezért lenne könnyebb vinni a tabletet. Mindezt wifis környezetben, tehát az sem baj, ha nincs sim foglalat. Továbbá szeretném használni messengerezésre, facebookozásra, esetleg youtubeon vagy valamilyen online portálon filmnézésre, de a filmnézés inkább másodlagos lenne. Hírolvasásra, esetleg online rádióhallgatásra. Ugyanitt keresek hozzá billentyűzetet is, illetve az érintőtollakról is szeretnék felvilágosítást kérni tőletek. A tabletre maximum 50-70 ezer Ftot szánnék, a billentyűzetre, penre max 15-15 ezer ftot.
Köszönettel: Melinda Anna

[ Szerkesztve ]

(#88765) w.miki válasza ®abstract® (#88714) üzenetére


w.miki
veterán

Héten megjött a HiPad Max, de még nem mertem használni.
Olyan karcsú, és könnyű, hogy kellene rá egy szilikonos könyvtok, de még ali-n sincs hozzá.
Kijelzője jobb, mint a Teclast M40
Amin bosszankodtam, hogy a navigációs gombokat nem tudtam felcserélni.
Az android 12 értesítési sávon lévő szöveges ikonjai sem tetszenek a kis ábrák helyett.
Miért nem tesznek a tabletek hátuljára is LED vaku-t a kamera alá?
CPU-z Snapi 665-t talál 680 helyett. Device info HW 680-at.
Ha valamit kértek, letesztelen rajta. De HBO-m, és NetFlixem nincs .

Ennek biztosan még jobb a kijelzője, de csak Wifi-s :(
HONOR Pad 8 Wifi 12 colos 2K-s táblagép: 250$
Kupon: HONORPAD
HONORPAD + PLUS

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#88766) Dr.NX válasza boome (#88764) üzenetére


Dr.NX
Topikgazda

Szia!
A megadott keret miatt csak használt jöhet szóba.
iPadből csak nagyon régi jönne ki (iPad 5-6-ot látok ebben az árban, az akku ott már cserés lehet) és náluk a kiegészítők is drágák.
Kapacitív toll (bumszli végű), és aktív kapacitív toll (vékony hegyű) bármihez használható, de a Samsung S-Pen, vagy Apple Pencil jellegű megoldások spéci nyomásérzékeny réteget használnak a kijelzőn. Egy sima tabletnél a cerka pont annyit tud, mint az ujjad.
Billentyűzetből magyar kiosztású bluetooth-os nagyon kevés van:
RAPOO E9700M közepes méretű, USB-n újratölthető Li-ion akku
Apple Magic Keyboard HU kompakt, lightning porton újratölthető Li-ion akku, drága
Ewent EW3162 HU kompakt, 2 db AAA elem, nincs í betű, olcsó
OTG adapterrel bármilyen vezetékes billentyűzet használható, ez olcsó megoldás, viszont ott a vezeték, macerásabb a hordozhatóság, elfoglalja a csatlakozót, stb.
Aliexpressről tudsz venni bluetooth-os billentyűzetet vagy billentyűzetes tokot olcsón, a gombfeliratok nem lesznek ékezetesek (de maga a megjelenő betűt lehet magyarra állítani).
Én a pen miatt a Samsung S6 Lite-ot szoktam javasolni, ahhoz jár ceruza, használtan 90-100 ezer Ft körül ki lehet fogni.
Olcsóbban jó lehet még a Realme Pad vagy valamelyik Lenovo.

Elfogadom a sütiket.

(#88767) ®abstract® válasza w.miki (#88765) üzenetére


®abstract®
őstag

odafigyelessel szabad hasznalni,azert vetted nem? :K nekem 2db tablet van tobb eve-no problem.
tudom ajanlani a nova launchert.
12 droidot nem ismerem,de majd irhatsz felhasznaloi elmenyt,hogy működik. a led vaku jo ha van mert lehet vele vilagitani ugy mint a telefonon.
a devcheck & device info nahyon jok. devcheck l ki tudsz tenni info savokat= cpu-ram-load-cpu temp ilyesmiket.

biztos jo lehet az a honorpad 8 is de a tiedben 8 gb ram van,az jo lesz egy ideig :K

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#88768) Beni2360 válasza w.miki (#88765) üzenetére


Beni2360
félisten

Gondolom ezt te is megtaláltad?
Nem egy igazából jól használható tok.
Nekem volt egy ilyen tokom egy 9" tabhoz de végül dokumentum tartó lett belőle.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#88769) JamesFinn válasza bostone (#88760) üzenetére


JamesFinn
senior tag

A nokia t20 lte mellett döntöttem, használom 3 napja. Első benyomás alapján nem rossz a készülék. Nehezebb, és valamivel vastagabb mint az előző (Lenovo Tab M10 HD) cserébe majdnem dupla az akku kapacitása 5000 vs 8200 mah. Határozottan fürgébb a rendszer, gyorsabban indulnak az alkalmazások, fluidabb az egész. A kijelző szép, a fényerő maximálisra húzva brutális, ebben is jobb a lenovonál. Jó kézben tartani, a hátlap nem csúszik (lenovo igen) igaz a keret valamivel vastagabb. Saját hangszórói jok, de úgy sosem fogom használni, csak bt hangszóróval, ill. Bt fülhallgatóval. Ami mem tetszik: ez nem tudja a aptx, ill. Az lhdc, aac bt kodekeket, csak az sbc-t. Ami meglepő, nincs benne rezgő üzemmód. Kissé szokatlan, hogy gépelés közben nincs rezgés. 4g meggyőzően működik. Egyenlőre nem bánom, hogy ezt választottam, remélem ez is kiszolgál 2-3 évig.
Beüzemelése közben 2 frissítést telepített, egy 35mb, és egy 240 mb méretűt. Nokiás bosszantó módon, semmit nem lehetett csinálni amíg települt, neg kellett várni míg kész lett, a Lenovo ezt a hátérben csinálta, csak jelzett hogy kész indítsam újra. De amire nekem kell, bőségesen hozza.

(#88770) JamesFinn válasza JamesFinn (#88769) üzenetére


JamesFinn
senior tag

Kis keresgélés után rájöttem, hogy mégis csak tudja a LHDC és az AAC kodekeket. Még egy bosszantó dolog, a fantasztikus nokia bekapcsolási hangot nem lehet kikapcsolni. Néma üzemmódban hagyva nincs bekapcsolási hang.

(#88771) Somatom


Somatom
veterán

Elmehet a Telekom a sunyi 3,14csába! :((
TVGO Mozi+

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#88772) bostone válasza Somatom (#88771) üzenetére


bostone
addikt

Talán a VLC vagy Kodi támogatja.
:)

(#88773) Somatom válasza bostone (#88772) üzenetére


Somatom
veterán

Ezt hogy érted?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#88774) bostone válasza Somatom (#88773) üzenetére


bostone
addikt

Néha kitalálnak valami okosságot, hogy amit egyébként nem támogat az alkalmazás azt Kodin belül megoldják.
A VLC a “hagyományos” beszerzési forrásra utal.

(#88775) Somatom válasza bostone (#88774) üzenetére


Somatom
veterán

Neeem. A TVGO -val ilyet nem lehet. A Tkomnak van otthoni TV szolgáltatása, ezért kínosan ügyel arra, hogy mi, mi alatt futtatható. Még a screenshotot sem engedi.
Pl. a Yettelnek nincs otthoni TV szolgáltatása, nem is tilt semmit. A MyTV fut Kodi alatt és akár Castolható is. Csak, az fizetős, a TVGO meg a 8x éves nagynéném kódjával nekem ingyen van. Tudom, suveniru nyihahu, ne kukucska prodku, de azért ez mégis gáz.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#88776) bostone válasza Somatom (#88775) üzenetére


bostone
addikt

"Tv okosítóra" sem engedte felhegeszteni úgy emlékszem.
Lehet, hogy semmivel sem kompatibilis alkalmazás.

(#88777) Somatom válasza bostone (#88776) üzenetére


Somatom
veterán

Igen, mert kritérium a saját kijelző, külső megjelenítő nem támogatott. Az én tabom képkimenetes. Alap Android tükrözéssel megy TV -n, de a DeX -re már errort dob. Ha jól emlékszem, akkor Androidos tükrözéssel egyedül az AXN csatornánál dob HDMI hibát. OK, legyen, hiszen amúgy sem támogatott ez a mód. De, az gusztustalan dolog, hogy magán a tableten sem nézhető egy csatorna.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#88778) Beni2360 válasza Somatom (#88771) üzenetére


Beni2360
félisten

Az a Mozi+HD megy csak akkor valami hiba volt a rendszerben. Nálam is hol hibát dobott aztán pár perc után már ment a film. Vannak elofizetett csatornák amit a forgalmazó nem enged ki a netre.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#88779) -szabi-


-szabi-
őstag

Hi

Van egy Lenovo tabletem amitől megválok.
Elegendő a felhasználók és fiókok menüben a fiókom eltávolítása vagy célszerű valamiféle resetet is csinálni?

üdv

(#88780) -szabi-


-szabi-
őstag

Hozzáadtam az új fiókot és eltávolítottam az enyémet majd újraindítottam a tabletet.
Erre azt kaptam, hogy több felhasználó van és az én felhasználói nevem alatt szerepel az újonnan hozzáadott személy fiókja.
Ezen felül semmi nem változott kinézet, beállítások, alkalmazások mintha csak a saját fiókom futna tovább.
Nem erre számítottam.

(#88781) Bizsu1st válasza -szabi- (#88780) üzenetére


Bizsu1st
aktív tag

Töröld az összes fiókot ês csinálj egy gyári visszaállítást és kész! Milyen tab, azonkívül, hogy lenovo? Privátban küldhetsz infot :))

(#88782) -szabi- válasza Bizsu1st (#88781) üzenetére


-szabi-
őstag

Rányomtam a gyári visszaállításra, meglátjuk mi lesz. :)

SZERK:
Kérdésedre válaszoljak: M10 FHD Plus (TB-X606F)

[ Szerkesztve ]

(#88783) Somatom válasza -szabi- (#88780) üzenetére


Somatom
veterán

A fiók eltávolítása az FRP miatt szükséges. Attól nem tűnik el minden személyes adat a tabletről. Ahhoz kell egy gyári visszaállítás is (fiókeltávolítás után).

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#88784) -szabi- válasza Somatom (#88783) üzenetére


-szabi-
őstag

Megtörtént a gyári visszaállítás és most adtam megint hozzá új személy fiókját.
Így már olyan ahogy azt átadni szeretném.
Köszönöm.

(#88785) pècsimunkás


pècsimunkás
addikt

Sziasztok!

YouTube - ra van valami ötlet esetleg?
Tableten nem akar elindulni a PureTuber,
A NewPipe meg folyamat akadozik. Ez utóbbi a telefonon is akadozik, töröltem is mindkèt eszközömről.

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#88786) erahurka válasza pècsimunkás (#88785) üzenetére


erahurka
félisten

YouTube appal mi a baj?

(#88787) pècsimunkás válasza erahurka (#88786) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Sok a reklám :D !
Ha böngèszőből indítom, csak 1 reklám van, de mindig leáll a böngésző, mikor indítanám a YouTube -ot.

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#88788) Dreadloord válasza pècsimunkás (#88787) üzenetére


Dreadloord
senior tag

Már elérhető a youtube prémium itthon is, minden gondod megoldja, mióta előfizetem, újra imádok youtubozni:)
Az ára meg nonszensz kategória szerencsére.

(#88789) pècsimunkás válasza Dreadloord (#88788) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Hol lehet rá előfizetni? Nem találom. Úgyis több eszközön használnám, akkor nem kellene bohóckodni alternatív megoldásokkal.

Szerk.: Semmi, megvan :)

[ Szerkesztve ]

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#88790) cidalain válasza Dreadloord (#88788) üzenetére


cidalain
veterán

Azért havi 1790 nem nonszensz kategória szerintem. Diákként, az 1090, pláne ha érdekel a yt music is, akkor az oké.
Családi lenne érdekes nekem ami 2690/hó, de nekem csak az adfree érdekes, music nem érdekel.
Ennyiért más tartalomszolgáltatók havi előfizetési díja is olcsóbb, ahol saját tartalom gyártás van, nem feltétlenül random feltöltők tv rippelt anyaga.
Szóval persze nem sok, egy doboz cigi ára havonta, de összehasonlítva mással, annyira már nem jó deal.
Havi 1500-ért, music nélkül csak ad-free családi csomagra viszont azonnal vevő lennék.

Szerencsére a nyarat, amikor sokat dekkolnak otthon a gyerekek 2x 2 hónapos próbaidőszakkal kibekkeltem. :)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#88791) Dreadloord válasza cidalain (#88790) üzenetére


Dreadloord
senior tag

Nem akarok senki lelkébe belegázolni, de akinek számít a költségvetésben havi 1800 forint, az valóban ne fizessen elő rá, de ne is a reklám blokkolós trükközéseket próbálgassa, hanem képezze magát/tanuljon inkább, hogy mihamarabb eljuthasson oda, amikor ezek a tételek már csak technikai jellegűek.

(#88792) Somatom válasza Dreadloord (#88791) üzenetére


Somatom
veterán

A kettő nem függ össze. Az én költségvetésemben technikai jellegű, de ettől még nem fizetek elő rá. :N

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#88793) hbala válasza pècsimunkás (#88785) üzenetére


hbala
aktív tag

LibreTube, SkyTube

(#88794) Somatom válasza hbala (#88793) üzenetére


Somatom
veterán

TubeMate :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#88795) cidalain válasza Dreadloord (#88791) üzenetére


cidalain
veterán

Dettó, mint Somatom.
Van Netflix, HboGo és online újságelőfizetésem is, de azért tartalmat kapok. Itt meg nem...
Elvi kérdés, és ahhoz képest drágább havonta mint a fentebb felsoroltak. A gyerekek is ügyesen megtanulták a tévén átugrani a reklámokat a mesékben (már ha lehet), PC-n dolgozom, nem yt-ozok, telón elviselem, tableten meg az alternatív rom gyárilag kiszedi :).

De mondom, egy csökkentett árú, csak hírdetésmentesített premium light-ért hajlandó lennék fizetni. Vagy ennyi pénzért minden google szolgáltatásból gyepálja ki az összes reklámot (a gmailtől, google keresésből, miegymásból)

Lassan rá kellene jönni, hogy nem attól fogok vásárolni, mert belecseszik a képembe a reklámot. Akkor adjon fel releváns találatokat, amikor rákeresek. És ne azt a találatot adja fel, aki fizet érte, hanem azt, ami számomra a legmegfelelőbb...

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#88796) pècsimunkás


pècsimunkás
addikt

:R :R :R

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#88797) AtHoS válasza -szabi- (#88784) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Azért ne hagyj rajta belépve olyan google fiókot, amit az új tulaj nem fog használni/nem ismeri a belépési adatokat hozzá, mert keresni fognak FR után téged korábban az eszközön használt fiókkal való belépés ügyében

read-only mode on the forum

(#88798) -szabi- válasza AtHoS (#88797) üzenetére


-szabi-
őstag

Végül is a többiek ajánlása szerint ez lenne a jó eljárás:
1. Saját fiókom eltávolítása
2. Gyári visszaállítás
3. Új fiók felvétele
Így nem maradt a tableten semmi nyoma az én fiókomnak és a használatnak.
Ami viszont még mindig zavaró, hogy például a telefonomon ellenőrizve a google fiókom, a saját eszközök között még mindig látom a tabletet!?

(#88799) Somatom válasza -szabi- (#88798) üzenetére


Somatom
veterán

Az nem törlődik a gyári visszaállítással. Ha jól emlékszem, akkor manuálisan eltávolítható, de nincs jelentősége.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#88800) -szabi- válasza Somatom (#88799) üzenetére


-szabi-
őstag

Az teljesen jó, hogy nem törlődik a gyári visszaállítással. Szerintem ez biztonsági funkció mert így az eszköz kereshető.
Véleményem szerint a fiók eltávolításának inkább kellett volna az eszközlistáról is eltávolítania.

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.