Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 14:02:33

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. március

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14151) Grampy válasza Grampy (#14120) üzenetére


Grampy
aktív tag

Sziasztok!

#14120-ra valakinek valami jó ötlete?

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#14152) nightmare13 válasza Grampy (#14120) üzenetére


nightmare13
senior tag

Ez a kategória már általában nagyon-nagyon az alja, de ha mindenképpen a kettő közül akar választani, akkor az utóbbi tűnik jobbnak hardver alapján... De ha még tud rá félretenni, akkor ott a Ghoo Tab is speedshopnál pl.

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#14153) Grampy válasza nightmare13 (#14152) üzenetére


Grampy
aktív tag

Köszi szépen!:)

(#14154) Lakaska


Lakaska
csendes tag

Látom a második kérdésemet nem vettétek észre. :)

A 40ezer forintos kategóriában melyik tabletnek van a legjobb kijelzője/képernyője?

Lakaska

(#14155) hun_gery válasza Lakaska (#14154) üzenetére


hun_gery
aktív tag

valami ips-es Ainol esetleg? innen tudsz mazsolázni

Jiayu G4 tesztem: http://logout.hu/cikk/jiayu_g4_ujabb_tronkovetelo/bevezeto.html

(#14156) keszo válasza Grampy (#14120) üzenetére


keszo
őstag

Szia!
Őszintén szólva senki sem fogja jó szívvel ajánlani egyiket sem.
+5000ft itt a ph-án már jóbb minőségűt kapsz garival.
Amit nézz:
a kijelzője kapacitív legyen
a RAM 512 min.
alább ne adjátok, csak szívás lesz belőle

Attila

(#14157) tjb007 válasza Lakaska (#14154) üzenetére


tjb007
nagyúr

Hiába mondja itt most bárki, hogy ennek és ennek ilyen szuper a kijelzője mert lehet, hogy neked már nem lesz szuper.
Ha van időd akkor látogass el olyan üzletekbe ahol vannak kiállított példányok amiket lehet nyomkodni, így könnyebb lesz választani.

(#14158) Pit23


Pit23
csendes tag

sziasztok vettem egy navon platinum tabletet ics-rendszerü és csak egy olyan kérdésem lenne hogyan tudom rootolni mert a superoneclick kifagynekem (ugyprobáltam mint defynél) szeretném meghuzni a prociját de rootolás nélkül nemegy elöre is köszönöm értelmes segitségeket . :R :R :R :R :R

(#14159) tboldi válasza Pit23 (#14158) üzenetére


tboldi
nagyúr

Nem is biztos, hogy root után - ha sikerül - menni fog, ugyanis a kernelnek is támogatnia kell.

(#14160) tvamos válasza tjb007 (#14135) üzenetére


tvamos
nagyúr

Nem csak a SAMSUNG felirat, hanem a mogotte rejlo valos, vagy velt minoseg. En tobb szaz vackot vasaroltam mar az eBay-en... es tudnak nagyon-nagyon vacak csatlakozokat adni!

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#14161) tjb007 válasza tvamos (#14160) üzenetére


tjb007
nagyúr

Valóban tudnak irtó rossz minőségű dolgokat is csinálni de ez a Samsungra épp úgy igaz.

(#14162) szabi__memo válasza tjb007 (#14105) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Azt nem is mutatja, hogy elfogy az az 5? Végigpörgeti az időt, ha volt annyi vásárló, ha nem?

(#14163) vamzi válasza szabi__memo (#14162) üzenetére


vamzi
őstag

Ha lejár az idő, onnantól rendelhető, azaz kb 3 óra múlva nyílik meg.

(#14164) Quaresma


Quaresma
aktív tag

A GT-P1010-es Galaxy Tab megkapta az ICS os-t? Vagy melyik Galaxy tab az amire már feltehető?

Ps: brunorbert

(#14165) Grampy válasza keszo (#14156) üzenetére


Grampy
aktív tag

Köszi keszo neked is, rendben még szétnézünk.

(#14166) tvamos válasza Quaresma (#14164) üzenetére


tvamos
nagyúr

A P3100/3110 ICS-sel van a boltban. (Marmint ha 7"-eset keresel.)
Itt vannak rola (P3100) videok.
Koszonet :)) z0d1AK -nak, hogy megosztotta velunk!

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#14167) tjb007 válasza Quaresma (#14164) üzenetére


tjb007
nagyúr

A P1000 és P1010 nem fog hivatalosan ICS frissítést kapni.

(#14168) tvamos válasza tjb007 (#14161) üzenetére


tvamos
nagyúr

Azert egy multinal jobb eselyed van sokkal tobb penzert minoseget kapni. Ezt az OLED dolgot viszont nem ertem igazan. Annyira szidjak egy csomoan. En csak ket embert ismerek szemelyesen, akinek ilyen cucca van, de azok faszanyosan mennek. (Az egyik mar lassan ket eve.)
Hat... megjohetne mar az ujabb kinai tabom. Mert a ZT180 utan kiprobalnam milyen a "jo" kinai. Remelem nem kell majd elrekviralnom a gyerektol, ha neki vettem.

Nem is ertem minek varnank egy 2 eves tabra meg frissiteseket. Nem gyartjak mar vagy 1 eve. A Zenithink se adogat ki GB-t, plane meg ICS-t a ZT180-ra.

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#14169) z0d1AK


z0d1AK
veterán

(#14170) vamzi válasza tvamos (#14168) üzenetére


vamzi
őstag

mit rendeltél végül?

(#14169) z0d1AK
Pontos belső méreteket tudnál írni, mert egészen tetszik és az ára is nagyon jó. :R

[ Szerkesztve ]

(#14171) tvamos válasza vamzi (#14170) üzenetére


tvamos
nagyúr

Azt a 3D-s kijelzoset...
Mar meg is van hozza a Cars2 3D-ben!

(Igy talan mentesulok attol, hogy ha otthon vagyok, a gyerek azon nyomban elveszi az Atrixom, es kinyomkodja a telefonhivasokat. Mondjuk igaza van, jatek kozben eleg zavaro, ha felugralnak telefonhivasok. Raadasul, sosem ot keresik, tehat szamara erdektelen hivasok.)

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#14172) tvamos válasza tvamos (#14171) üzenetére


tvamos
nagyúr

GADMEI T883-3D
Ez az elobb kimaradt...

Ez it OT lesz, tudom, de...
z0d1AK, a P3100 bemutatasanal mutattad a rajzprogramot, ami nagyon klasz. Van ilyesmi, a play-en letolthetosben?

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#14173) Shoo


Shoo
senior tag

Nahh úgy néz ki, hogy ha megjön a fizu akkor egy Rockchip RK3066-os soc-ú gépet veszek. Bár még vacilálok a TI OMAP4460-on.

A Pandawill-en kívül van még valamilyen másik oldal ami megbízható? Vagy célszerű onnan rendelni.

Valószínű, hogy egy Window N101-et veszek vagy N90-et, mivel a Cube U30GT csak hó végén lesz elérhető és kb ugyan az a kettő.

Van már valakinek RK3066-os soc-ú gépe vagy én lennék itt az első? Esetleg van aki lebeszélne róla?:D

Galaxy S9; Galaxy Watch; Galaxy Note 8; Dex Station; Asus Zenpad 8.0

(#14174) tjb007 válasza Shoo (#14173) üzenetére


tjb007
nagyúr

Mivel még nincs fogalomban (csak pre-order van, esetleg pre-sell de az sem lesz előbb a kézben) egyetlen egy ilyennel szerelt készülék sem ezért elég esélyes, hogy te leszel az első.

(#14175) Shoo válasza tjb007 (#14174) üzenetére


Shoo
senior tag

Más oldalakon a Window-okat már értékesítik...ezért is kérdeztem, hogy máshonnan érdemes-e rendelni.

Galaxy S9; Galaxy Watch; Galaxy Note 8; Dex Station; Asus Zenpad 8.0

(#14176) sowi


sowi
őstag

iconia a500asra 4.0as magyar androidot ra lehet buvolni valahogy?

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#14177) Shoo válasza Shoo (#14175) üzenetére


Shoo
senior tag

Sajna kicsúszott...itt több is elérhető

Galaxy S9; Galaxy Watch; Galaxy Note 8; Dex Station; Asus Zenpad 8.0

(#14178) tjb007 válasza Shoo (#14175) üzenetére


tjb007
nagyúr

Szerintem nem.
Egyrészt millióféle ilyen webshop van ami igazából zsákbamacska, szerencsésebb a már bejáratott helyeknél maradni, plusz akkor sem fogod előbb kézhez kapni (sokan trükköznek az elérhetőséggel).

(#14176) sowi

Ha jól tudom akkor már hivatalosan is elérhető rá.

[ Szerkesztve ]

(#14179) Shoo válasza tjb007 (#14178) üzenetére


Shoo
senior tag

Ahha akkor a seggemen kell maradnom :D Csak Pandawill-től vagy van más megbízható oldal?

Galaxy S9; Galaxy Watch; Galaxy Note 8; Dex Station; Asus Zenpad 8.0

(#14180) tjb007 válasza Shoo (#14179) üzenetére


tjb007
nagyúr

Van más megbízható oldal is csak ott kevés a tablet és/vagy fizetni kell a szállításért.

(#14181) z0d1AK válasza sowi (#14176) üzenetére


z0d1AK
veterán

Elvileg az Acer elindította az A500-ra a frissítést elvileg már Amerikában, talán az európai is folyamatban lehet már. Gondolom van benne magyar nyelv is, bár pontosan nem tudom.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#14182) cmhdistro


cmhdistro
csendes tag

Nekem van egy chinese 7" tabletem, 3 hetig nem hasznaltam, lemerult. És mostmár nem tudom ujra tolteni, se bekapcsolni, es a kék led most pirosan vilagit. Esetleg valakinek otlete?

CMH CREW

(#14183) Shoo válasza tjb007 (#14180) üzenetére


Shoo
senior tag

Hol kutakodjak? Van valahol lista? A Pandától is DHL-el hozatnám. Nem kell a postára várni...és még biztonságosabb is..

Galaxy S9; Galaxy Watch; Galaxy Note 8; Dex Station; Asus Zenpad 8.0

(#14184) tjb007 válasza Shoo (#14183) üzenetére


tjb007
nagyúr

Itt is körülnézhetsz akkor: [link]
Arra azért készülj, hogy ha DHL -el kéred akkor garantáltan kell Áfát fizetned.

(#14185) tvamos válasza Shoo (#14183) üzenetére


tvamos
nagyúr

Megprobalhatod ezt is:
usb.brando.com

( #14182 ) cmhdistro
En azert kiprobalnam, hogy csak radugom a toltore, es varok par orat. Ha eddig nem tetted.
Csere aksi? Garancia?

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#14186) Shoo válasza tjb007 (#14184) üzenetére


Shoo
senior tag

Nahh az úgy már nem olyan jó. Akkor valami airmail-el vagy ilyesmivel kell kérni, hogy biztonságosabb legyen.

A slatedroidon van egy pár ilyen gép említve elérhetőséggel:
9.7 inch IPS screen

Please be aware that 9.7" tablets use 4:3 resolutions and are most likely 1024x768. However 48 pixels get taken by Android 4 notification bar so some vendors state the screen resolution as 1024x720 instead. 768 - 48 = 720. (Info supplied by Nickos-V thanks)

Quantum Duality: Meson RK3066 250-280 usd (Top Notch Tablets)
Elijah M11 226.99 usd (Aliexpress)
Aoson M11 299.99 usd (Merimobiles)
Cube U9GT2 Mars ?? (Aliexpress)
Window/Yuandao N90 II Dual Core 219.99 239.99 (HOTMID) - For more info, video reviews etc see Mr Tasselhof's N90 II folder here.
McPad 259.99 usd (Mc Bub)
R2000 239.99 usd (Pandawill)
WXGD97 269.99 299.99 usd (Aliexpress) Manufacturer webpage.
97S 226.99 usd (Aliexpress) - May Yang confirms this is an oem Yuandao/Window N90 Dual. UPDATE on 14 May - May Yang says it will be available from 25th as current firmware has issues with touchscreen and camera.
Ployer Momo11 speed ?? (??) - Found some info here.
Yooe R2 257.99 usd (Redtabletpc)
(Manufacturer's website)
___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
10.1 inch IPS screen

UPDATE Cube U30GT 249.99 236.40 usd with DHL shipping (Aliexpress <Elijah Technology>) Manufacturer's webpage

New Entry Window N101 279.99 usd (Merimobiles)

New Entry RedPad 10.1 279.99 usd (RedTabletPC)

Ezek közül ismersz megbízhatót?

Galaxy S9; Galaxy Watch; Galaxy Note 8; Dex Station; Asus Zenpad 8.0

(#14187) vamzi válasza Shoo (#14183) üzenetére


vamzi
őstag

Airmail - Reg Airmail By Singapore Post opcióval rendeltem. 5$ és 10 nap alatt itt volt követési számmal ellátva. a DHL azzal fogja kezdeni, hogy bekér egy hiteles számlát, hogy legyen mi alapján vámot és áfát fizetned. Ennyi erővel itthon is vehetnél kütyüt.

(#14186) Shoo
Az aliexpress-t nem annyira ajánlanám, könnyű velük befürödni. Én a pandát javaslom.

[ Szerkesztve ]

(#14188) tjb007 válasza Shoo (#14186) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nincs olyan oldal amivel ne lett volna/lenne bárkinek is problémája.
Az McBub és a Merimobiles korrektnek mondható, ezeknél is körülnézhetsz.

(#14189) Shoo


Shoo
senior tag

tjb007, vamzi, tvamos és a többiek, nagyon köszönöm a segítséget, ígérem még fogok kérdezni :DDD

Ennél most megragadtam, valószínű innen és ez lesz megrendelve. Péntekig még olvasgatok a gépről véleményeket meg tesztet és meglátjuk mi lesz. :)
Viszont egy ha nálam lesz egy tesztet fel tudok ajánlani már így előre.

Egyébként usb adapteres vezeték nélküli eszközöket tud kezelni az ICS?

Galaxy S9; Galaxy Watch; Galaxy Note 8; Dex Station; Asus Zenpad 8.0

(#14190) Shoo


Shoo
senior tag

Hogy érdemes fizetni ezeken az oldalakon? Mert ha paypal-ra utalok akkor csak jövőhéten tudom megrendelni, ha visa-val akkor elvileg még pénteken....

Galaxy S9; Galaxy Watch; Galaxy Note 8; Dex Station; Asus Zenpad 8.0

(#14191) KeFe válasza Shoo (#14190) üzenetére


KeFe
tag

Paypalnal regisztráld a bankkártyád (ha van netbankod vagy sms értesítésed akkor kb 3 perc) és vásárolhatsz azonnal.

(#14192) vamzi válasza Shoo (#14190) üzenetére


vamzi
őstag

Paypalra felesleges utalnod abban az esetben, ha regisztrációnál azt a kártyát adtad meg, amiről most utalnál, ugyanis, ha nincs a paypal accodon pénz, akkor a beregisztrált kártyáról fogja vonni. Én Visa kártyával fizettem a pandán.

Paypal
Pro:
-Nagy összegig biztosított a vásárlás
-Gyors
-Biztonságos
-Egyszerű
-Egyszerű refund
Kontra:
-Drágán váltja a dolcsit
- regisztrációt igényel

Bankkártya
Pro:
-Jobb árfolyamon van váltva
-Egyszerű
-Gyors
-Mindig kéznél van
Kontra:
-A kártya adatait kockáztatjuk
-Nehézkes refund
-nem mindenhol elérhető opció

[ Szerkesztve ]

(#14193) Shoo


Shoo
senior tag

Köszi-köszi :)

Galaxy S9; Galaxy Watch; Galaxy Note 8; Dex Station; Asus Zenpad 8.0

(#14194) minas válasza vamzi (#14192) üzenetére


minas
aktív tag

Nem váltja drágán a dolcsit....

Be kell állítani a Paypal fiókban. Amikor vásárolsz és fizetni akarsz, akkor a konverzió oldalon két opció közül a bankkártyád/bankod szerinti váltást kell beállítani. Nekem mindig a könyveléskor aktuális deviza középárfolyamon számol el. Sokkal olcsóbb, mintha a Paypal általi váltást választod. Én így csinálom régóta.

(#14195) petipetya válasza minas (#14194) üzenetére


petipetya
nagyúr

Tudsz segíteni abban, hogy ezt pontosan merre találom a beállítások között? Vagy csak fizetésnél lehet kiválasztani? Még nem figyeltem fel erre (vsz. mert szituációtól függően szoktam fizetni a rendes webes oldalon, a mobilos felületen a telón és az ebay/paypal androidos alkalmazásban is) - melyik oldalon jön elő? :R

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#14196) balpeter04 válasza minas (#14194) üzenetére


balpeter04
aktív tag

Ez a beállításos dolog engem is érdekelne, hogy hol lehet meghatározni, hogy a bankom középárfolyamán váltson! Mert az jelenlegi árfolyamokat tekintve ~2,5 $ "spórolás" 1 dollár esetén!! :Y :Y

(#14197) salapp válasza vamzi (#14192) üzenetére


salapp
addikt

A bankkártya kiváltására használjatok internetkártyát. Ugyanúgy lehet fizetni vele, mint a bankkártyával, de mindig csak a vásárlás előtt vezeted át rá azt az összeget, amivel a vásárlást kiegyenlíteni kívánod. Így hiába is próbálkoznának, nem tudnak többet vagy mások máskor lopott adatokkal egyáltalán leszívni.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#14198) minas válasza petipetya (#14195) üzenetére


minas
aktív tag

Az az igazság, hogy évekkel ezelőtt egyszer beállítottam, azt is fizetéskor, így most hirtelen nem tudom, hogy melyik menüben kell állítani. Mindig így fizetek. Szóval amikor fizetsz, akkor ezen a beállításon is át kell menni elvileg, (talán payment method). Itt két opció van - ahogy írtam már - ha jól emlékszem rádiógombbal lehet bejelölni a megfelelőt, felül a Paypal-os, alul az, ami jó. Így a forintszámláról nem forintot vesz le, hanem már a számlavezető bank szerinti árfolyamon történik a váltás és vonja le a devizát. A Paypalos fizetésnél a forintot maga a Paypal váltja a saját árfolyamán, sokkal rosszabbul.
Az is hozzátartozik, hogy a Mastercard euro alapú kártya, a Visa dollár alapú. Tehát ha az előbbivel dollárt fizetsz, akkor először euróra konvertálás van a forintból, utána az euróról dollárra, te talán még így is jobb, mint a paypalos váltás. A Visa kártyánál egyből forintról dollárra. Nekem - és ebben kissé módosítom az előző bejegyzésem - ha nem is középárfolyamon, de valamivel a vételi árfolyam alatt konvertálnak és számolnak. Annyiban más ez a helyzet, hogy a paypalos fizetés összegét a bank 2-3 nap múlva könyveli, a könyveléskori árfolyamon. Tehát például: ha ma fizetek és a dollár vételi árfolyama mondjuk 240.-Ft, a könyveléskor 2-3 nap múlva mondjuk 238.-Ft, akkor kb. 236 .-Ft-on számolják el. Ha 242.-Ft, akkor kb. 240-el. Szóval ha nem is középárfolyam, de feltétlenül jobb, mint a paypalé. Az én bankom adja ezt a pár forintos váltási kedvezményt, nem tudom, hogy más banknál ez hogy van.

[ Szerkesztve ]

(#14199) petipetya válasza minas (#14198) üzenetére


petipetya
nagyúr

Köszi.

Megnézem majd a legközelebbi fizetésnél ezt a menüpontot.

"nincs rá lezsóidő"

(#14200) Rockerman válasza Shoo (#14193) üzenetére


Rockerman
csendes tag

Szia Shoo,

Én a merimobiles.com-ról rendeltem Window N101-et. (Eredetileg N90-et, de megmódosíttattam velük.-segítőkészek voltak.) Nekik van készleten. Elvileg holnap kerül feladásra. (mai infó). Javaslom, hogy az online chat-en beszélj velük egy pár szót. Ha ma-holnap rendelsz, akkor kapsz 5% kedvezményt ("Welcome" a cupon code).

Én már nagyon várom, hogy megérkezzen. N90-es tesztek alapján jó kis gép lesz, de ez már a 300$-os kategória. (Én EMS szállítással kértem- most ez is "akciós ")

Üdv: Rockerman

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.