Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:01:58

LOGOUT.hu

AMD FX processzorok topikja
- AM3+ tokozás
- Nyolc, hat, vagy négy mag
- DDR3-1866 RAM támogatás
- Szorzózármentes modellek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46411) Habugi válasza Yllgrim (#46407) üzenetére


Habugi
addikt

" ma 5.27Ghz-en mericskeltem eredmenyeket, amiket csak azert sem osztok meg :) "

Grrrr, hogy méricskélnék rá a sárga hátsódra pár vesszőcsapást csak úgy a törődés jeleként.. :D

(#46408) marco0007:

Így már érthető igen.
Tökéletesítgetés? Ohyay, ismerős érzés, kicsit ezt kicsit azt, ezzel szórakozom hetek óta. ;)

(#46409) Yllgrim:

LoL.. :D

Csináld azt, amikor hozza a futár/hazaviszed az kütyüket, előtte megszponzorálsz neki egy fodrászt vagy hasonlót. Csak okosan, nehogy azt higyje hogy elégedettlen vagy a külsejével, mindig úgy vezesd fel előtte, hogy "mert tudom nagyon szeretsz odajárni" vagy hasonló, aztán nem kell annyit kommandóznod a szg szobáig amikor hazaérsz és ő is otthon van.

(#46410) antikomcsi:

Mondjatok már nekem legalább egy okot, miért kéne bármit lecserélni? :F
Nagyon szeretek a tunningal szórakozni, de nem kéne már egy 8350es se, a lapomon se digi vrm se uefi bios, de ehelyett sem kéne más. A ramjaim futottak még kategória, mégis lehet velük varázsolni (pár EONnyi játék után.. :DDD). Nincs semmi játék/alkalmazás ami indokolná kicsit is ezen gépek cseréjét, maximum ha valaki ~120k-s VGA-t szeretne hajtatni velük.

Mondjuk az új cuccok varázsa tökjó, még ha teljesítményt nem is hoznak, de nem szabad engedni a csábításnak mert belekerül az ember abba a végtelen ciklusba, mint a ph! közösségének nagyobb hányada. ;]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.