Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:01:58

LOGOUT.hu

AMD FX processzorok topikja
- AM3+ tokozás
- Nyolc, hat, vagy négy mag
- DDR3-1866 RAM támogatás
- Szorzózármentes modellek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43013) Yllgrim válasza ViZion (#43011) üzenetére


Yllgrim
őstag

Ezt en ertem, ezzel nincs is gondom, de az uncsi h huzom a szorzot es tuningoltam...
En szeretem bonyolitani a dolgokat, bar azert eleg jol ki lehet sakkozni a dolgokat :) eljatszok a szorzoval egymagaban, aztan eljatszok a memoriaval, es aztan jon az fsb, ahol nem piszkalom a szorzot, a memoriat tudom meddig vihetem es voila, keplet megoldva :)

De letesztelem igy is, ugyis a teljesitmenyeket, fix feszultseg, fix pteszt kornyezet, egyikben a szorzoval jatszok, a masikban az fsb-bel, csinalok 3-3 tesztet es felrakom az eredmenyeket. majd holnap, most aluka.

Nem azt mondom h nincs igazad, tavol aljon tolem, hanem azt h nem gyoztel meg :) Megcsinalom a teszteket es meglatom :)

ui: azert nem hiszek a kulonbozo oldalak tesztjeinek mert hazudnak, csalnak, manipulalnak (itt nem a PH-ra gondolok). Neked hiszek, csak alatamasztom tesztekkel :)

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.