- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Lenry: Melléképületblog - 4. rész - Kocsibeálló
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Fecogame: A csámcsogás
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- sziku69: Szólánc.
- Szoszo94: Xiaomi Mi Router 3G - Padavanra fel!
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
-
LOGOUT
Az AliExpress használatával kapcsolatos információk.
Új hozzászólás Aktív témák
-
válasz
Directors #56597 üzenetére
Mivel külföldről jön ezt mindig írják a küldeményeknél, szóval semmi jelentősége. Mivel Kínából jön valahol be kell léptetni az EU-ba és ezt akkor írják.
Nem sokára megkapod, mint egy Belgiumban feladott küldemény függetlenül ettől a bejegyzéstől: Import clearance start -
Directors
senior tag
Sziasztok!
Mit jelent ennél a csomagnál az hogy "Behozatali engedélyezés megkezdése" ? UH582733595BE
Sima telefontok lenne. -
-
-
válasz
yogibear #56593 üzenetére
Amit összevonnak azt nem a magyar posta szállítja, én arról írtam és azokról ami ugyan BE végűt kap elsőként de azután Express One száma lesz, ezek ide jönnek Magyarországra, nem keringőznek Belgium irányába.
Azért nem az jellemző ami nálad van, az enyémek max 2 napon belül elindultak eddig minden esetben. lehet hogy egy kis torlódás volt. -
yogibear
addikt
-
yogibear
addikt
Magyarán ha nem piszkálták volna a saver shippinget, nem vonják össze, hanem hagyják futni a maguk saját útján, már kb itt is lenne az NPKK-ban, mint az amit a köztes napon, 19-én rendeltem... az ma került be az országba, ez az összevont kettő meg majd talán, de csak talán ideér jövőre, vagy ki tudja...
-
lacoka55
tag
ez a csomagom hol lehet rendelés Sep. 09 lassan már 2 hónapja úton van az eladó csak azt írja hogy várjak a 2 ismert keresőn nem egyforma infók vannak számomra RV581932207CN
-
yogibear
addikt
Nekem is minden saver rendelés volt, mégis mind posta lett, sms után át lehetett venni, kivéve a legutolsót, ami magyar postai követés szerint NPKK-ból 3-án Zuglóban kötött ki, de ma reggel ott volt a postaládában, vagyis tegnap kihozták...
Más kérdés, hogy van egy október 18-i és egy 20-ai saver rendelés, amiket az Ali összevont standarddá, kaptak egy közös EO számot 23-án és azóta sincs hír róluk... elmentek világot járni? -
cidalain
veterán
Már meg is jelent időközben a track oldalon hogy szortírozási hiba.
Szóval tényleg az én csomagom, és tényleg Miskolcon van.Valószínűleg a szortírozóban OCR program az irányítószám első karakterét ami nálam 8-as valami miatt 3-asnak nézte, ezért ment Miskolcra. Gondolom akkor most onnan visszaküldik a környékemen lévő depóba, aztán így hétfőre-keddre csúszik a kiszállítás.
-
válasz
vasi89 #56577 üzenetére
Az áfa szabályozás termék értéke ami alapján számolandó az áfa az természetesen a nettó ár, mert arra kell áfát számolni.
Ha 150 € alatti az érték akkor megy az IOSS téma és a vámmentesség, viszont az áfa a termék nettó ára és ha van szállítási költsége akkor annak összege után számolandó ki.
Szerintem Kínából 0% a vám erre ha 150 € felettire jön ki.Az ár igazítás az hogy mivel az AliExpress csak 150 €-ig szedheti be az áfát és a kiírt ár az bruttó, ezért fizetéskor levonják a kiírt összegből az áfát, hiszen azt majd a normál vámeljárás során kell kifizetned.
-
vasi89
őstag
Persze ez a része világos, de még kezelési költséggel is jó az ár számomra, viszont a +80usd amit írt a ügyfélszolgálat az már nagyon nem jó buli. Illetve nekem a 11.11-es árra is 180 eurot ír. Vagy a nettó árát kell olyankor nézni? Illetve elvileg 4,6% a vámtarifa ezekre, legalábbis itt a cégnél a vámügyintézőnk ezt mondta, de az sem nagy összeg.
@lacoka55: hát ez az, nekem is ezt írja. Nem is értem hogy gondolja de gyanítom, ah nem fizetem ki a plusz díjat, törlik a rendelést. Pedig ez egy valóban régi üzlet, és régóta foglalkoznak ilyen cuccokkal, azért akarnék tőlük rendelni.
-
válasz
vasi89 #56570 üzenetére
Ugye ez 150 € feletti, így bárki hozza rendes vámolásos lesz, a vám 0% erre, csak áfa és a szállító kezelési díja (Posta 4000 Ft, futárok úgy 5600-7400 Ft)
A doboz nélküli megy le 11.11-kor 150 € alá és akkor a már az automatikus postai vámolásos lesz. Vagy ha AliExpress standard akkor EO és kezelési díj nélkül. -
-
vasi89
őstag
válasz
lacoka55 #56567 üzenetére
& V/, erről van szó. Egyértelműen ingyenes mindkét szállítási mód viszont ezt írta emberünk. Egyébként csak annyit kérdeztem tőle, hogyha megrendelek 2db-ot akkot rényleg ingyen küldi e a standard shippinggel vagy free-ben kínai postával küldi. Ne értsetek félre nem az extra sarcot akarom kikerülni, csak a postában nem bízom. Erre még egyszer nem akarok áfát fizetni, illetve utánvételesen még a vámtarfiát is. Akkor inkább megrendelem mástól fedex-el, annyival sehol sem drágább de egyedül nála ingyenes az alis szállítás.
-
lacoka55
tag
Express One követési szám mellé kaptam egy másik LP--- számot is ezzel a parcelsapp -tól
részletes jobb követési infókat kapok arról hogy hol jár a csomag -
cidalain
veterán
van egy rendelésem Aliról. a tracking szerint ExpressONE fogja hozni. az EONE magyar oldalán is látszik már a tracking. Tegnap beérkezett a Budapesti központi raktárba. Ma reggelre meg a Kiszállótó depóba érkezett a csomagom (HU-Miskolc).
Én viszont rohadtul nem Miskolc környékén lakom, hanem a Dunántúlon. Ez így normális EONE-nál, hogy mondjuk mindent Miskolcról visznek ki? Vagy hiba van a rendszerben, rossz trackinget kaptam, bénázik a futárcég, stb? Vannak hasonló tapasztalatok? -
válasz
vasi89 #56563 üzenetére
Szerintem félreértette amit kérdeztél, ha a szállítási módnál nincs költség akkor azt választva ingyenes a szállítás, utólag nem kérhet pénzt. Van itt is a hirdetésekre vonatkozó szerződési feltétel, nem verheti át a vásárlókat azzal hogy ingyenes szállítás és pénz kér.
A DHL kiírás az nem mindig a DHL Express futár szállítást jelenti, hanem regisztrált küldeményes német posta is lehet. -
vasi89
őstag
most sem merem állítani hogy foglalkoznak bármivel is a postánál
mindig azt mondom, hogy ha én így végezném am unkámat már nem lenne munkám..
Más kérdés. Az miért van, hogy rendelni akaro kegy terméket, ingyenes szállításnak van megjelölve a DHL és Aliexpress Standard is. Viszont rákérdeztem az eladónál, biztos ami biztos. Aztán írta, hoyg persze küldi bármelyikkel de az +80usd. Ezzel nem találkoztam még alin. Biztos volt már erről itt szó de nem igazán találom keresővel. De ez így rendben van? Sosem futottam még bele ilyenbe.
-
soldi3r
veterán
Tudja valaki, hogy a Standard shippingen kívül mit hoz még az Express One?
-
-
nightzone
aktív tag
Nincs más, nekem is azt kérné, de az eredetiben nincs, csak 1 szó.
Közben felkerestem a help centert (más kontaktot nem ismerek hozzájuk) ahol megadtam a member ID-mat, és sztem egy bottal beszéltem, mert túl kedves voltAzt írta küldenek emailt 1 napon belül ha visszaállítják. Meglátjuk. Nagyon köszönöm hogy próbáltál segíteni! Ha nem sikerült szólok
-
stomi61
tag
-
nightzone
aktív tag
Nehéz így elmagyarázni pontosan (az én hibám), szóval:
Az eredeti nevem legyen "világoskék" így egyben, a mostani meg "világos kék", tehát a jelenlegi két különálló szó. Ha szerkeszteni akarom az eredetire és beírom az első rublikába hogy "világoskék" ami ugye az eredeti név volt mikor regisztráltam, az nem elég mert kéri a last name-et is. Nem tudom mennyire érthető ez így? -
-
nightzone
aktív tag
A regisztrációnál megadott nevet változtattam, tehát itt a legfelső sor (Name): [link]
Itt viszont ha az editre kattintok nem tudom visszaállítani az eredetire (appban se), mert 2 rublika van (first name és last name). Az "A" nevem 1 szó, a "B" meg 2 különálló, így ha szerkeszteni akarom akkor nem enged, csak ha mindkettőt kitölteném. Vegyem fel a kapcsolatot az alival közvetlen szted? Vagy hogy tudnám visszaállítani eredetire? -
válasz
nightzone #56543 üzenetére
Nem egészen világos a dolog. Nem tudom hol van ez name id.
A regisztrációnál megadott nevedet változtathatod, de a Member ID az megmarad a regisztrációnál hozzárendelt, ez nem változtatható.
Az e-mail cím is marad a név változtatásnál (feltéve ha azt akkor nem cseréled) így ez a kettő elegendő lenne az azonosításhoz.
Amiről beszélek az a Settings és a Edit profile nál az Edit Member Profile rész. -
pibácsi
senior tag
Kaptam egy érdekes e-mailt,melyben közlik, hogy egy csomagom már a futárnál van és érkezni fog, és a megadott oldalon tudom megnézni, hol tart. Az érdekes az, hogy én nem rendeltem semmit, és ha felmegyek az oldalra, akkor az adatok közt van, hogy a küldemény súlya 65 gr. Mi akar ez lenni? találkoztatok már ilyennel? Mellékelek egy kis képet és megadom a linket is. https://www.ship24.com/?utm_source=Contact&utm_medium=email&utm_campaign=Ship24
Nem valami kóbor, beugratós dolog? Bár nem annak tűnik, de csomagot nem várok. Ezt okt.31-el indították és azóta van adat nov.1-2-3-4-el is, hogy hol tart.
Üdv. Pibácsi -
nightzone
aktív tag
Köszi a választ. A nevemet még kb tavaly változtattam, a sorsolás meg most volt. De biztosan év vagyok az, mert ha pl írok egy választ egy bármilyen feed postba akkor az "A" nevem szerepel mindenhol és nem a "B". Elküldtem nekik egy kb 5 másodperces screenshotot hogy most írtam be a postba (és azon ugye az "A" nevem szerepel), de azt se akarják elfogadni mert más a name ID. Szted akkor most mit csináljak?
-
válasz
Digitalpimp #56539 üzenetére
Te érted félre, nem tudhatod hogy az elektronikus adatoknál mennyi volt az eladó által megadott érték, abból számoltak. 433 Ft-nak a 27 %-a a 117 Ft . A 433 Ft meg 1,39 $-nak felel meg, nem működik úgy a program hogy a termék értéke 0 $. A számlájukon egybe van számolva az érték és a szállítási költség. Ott mennyit írnak?
-
nightzone
aktív tag
Sziasztok!
Az Alin megváltoztattam a nevem (name ID) "A"-rók "B"-re, de egy olyan probléma merült fel hogy megnyertem az egyik storeban egy nagyobb kupont sorsoláson, viszont a nyertes listában az "A" nevem szerepel és nem a "B", ezért a store nem adja oda a kupont mert nem egyezik a a name ID. Sztetek mit kellene ebben a helyzetben tennem, kihez fordulhatok hogy kijavítsák ezt a rendszerhibát?
Köszönet a segítségért!
-
Digitalpimp
senior tag
-
kippedli
tag
Van email cím vagy chaten lehetésges valahogy valós emberrel beszélni? A problémámban eva sajnos nem tud segíteni.
-
válasz
Hintalow #56534 üzenetére
Persze mehet a dispute hiszen nem kaptad meg, legfeljebb az indoklásba beírod hogy a kézbesítő cég képtelen volt eljuttatni hozzád és visszaküldték. egyértelműen látszik a nyomkövetésben hogy meg sem próbálták címen kézbesíteni mert ez olyan küldemény volt.
Annyit látok a Postai nyomkövetésnél hogy az OLK 2021.10.09. | 02:35 a helyi postára eljuttatta viszont onnan 2021.10.13. | 10:14 visszaküldték az NPKK-ba.
Az eddigi tapasztalatok alapján adathiányos volt a rendszerükben a küldemény (nem a címzetti adatok hiányoztak, hanem valami belső adat) és ezért nem került kézbesítésre.
Nyugodtan küldj be egy írásos panaszt, mert az amit fizettél nekik online az visszajár. -
cree
csendes tag
Összevonja Alliexpres a több tételes vásárlást ha aznap történik!
Vagyis több eladótól felvet csomagot egy csomagba küldi el ez általában one express kiadás lesz!
Könnyen rájössz amikor ez megtörténik több aznapi tétel nyomkövetési száma azonos (eladótól független)! -
Hintalow
senior tag
Sziasztok,
Jött egy bringásfelsőm, amit a kedves posta pár hét ide-oda szállítgatás után úgy döntött, hogy visszaküld a feladónak. Csak úgy, mert miért ne (a legdühítőbb, hogy mire elértem őket telefonon, már a repülőtéren volt a cucc, és MINDEN adatom, név, cím, telefonszám, mailcím helyesen megvolt a rendszerükben
)
az azonosítója RE236499858CN
Ilyenkor már lehet az alis eladót piszkálni, hogy máni vissza?
Természetesen a postán is megadtam panaszt, ha másért nem, akkor a pénzem visszakapása miatt.
Amúgy ilyen szintű inkompetenciát és fogalmatlanságot még nem tapasztaltam, pedig karrierem nagy részét a szolgáltató szektorban toltam le. Borzalmas. -
Jahno
veterán
2. mivel nem tudtam mit veszek át, mert csak jöttek így átvettem és nem szívatnék senkit. Írtam az eladónak, hogy kifizetném, mert úgy illik. Annak ellenére, hogy csak akkor adta fel gyorsan, miután reklamáltam. Most már csak kb. 6 cseh csomagom van onnan várólistán, ezeknél kipróbálom, hogy írogatok Nekik és határidő előtt is, hogy mi az állapot. Aztán lehet belőle esettenulmányt készíteni, ami legfeljebb ellentétes paraméterekkel születik, mint mások esettanulmányai :-D
-
válasz
vasi89 #56527 üzenetére
Július 1-ig nem igen foglalkoztak ilyennel és 22€ értékig sem vám, sem áfa ügyintézés nem volt így természetes hogy nem kértek semmit, de amivel foglalkoztak azért meg 3500 Ft-ot kértek. Az hogy az átvilágítón átengedték, a kábszeres kutya szimatolta, a vámos ránézett az nem ügyintézés.
-
vasi89
őstag
köszi az infót. Annyi minden történik itt minden nap, hogy van amiken átsiklok
#56517Jahno: Én ezt a postától kérdeztem meg, hogy mire számítják a díjat. Ugyan ezt mondták viszont ugye eddig is minden csomagot kellett vizsgálniuk, szóval most elkérik a 400ft-ot azért amit eddig ingyen csináltak. De jah már én is örülök neki, ha csak 400at kérnek és nem 800at...
-
Én a postára gondoltam hogy el legyen kerülve, a német csomag is posta (gondolom a tied is járt Feuchtban) és ha az elektronikus adatok közt Kína szerepel indulási országnak, nem az EU-s ország akkor megy rá az automatikus postai vámolás.
Másrészt a szállítási idő is számít, azért az economy az lassú. -
Dyingsoul
veterán
Tudom, hogy régen ennyi volt a vámkezelés, fizettem régen én is de azért egy 3D nyomtatóhoz vásárolt PTFE csőért ami 300 Ft agyrém is lett volna 3500 Ft-t fizetni...
És volt, hogy fizettem már olyan csomagért aminek az árában nem volt benne a vám és áfa.
Azóta rendelni sem mertem, most megörültem, hogy az árban benne van a VAT és gondoltam nem kell majd semmit fizetni.De a kormány elérte a célját azóta nem is rendeltem semmit EU-n kívülről pedig nekem munkához is alkatrészeket csak Kínából tudok beszerezni mert itt egész egyszerűen nincs semmi.
-
válasz
Dyingsoul #56516 üzenetére
A vám-árúnyilatkozat leadása a vámosok felé.
Így van írva: Csökkentett adattartalmú vám-árunyilatkozattal lefolytatott vámkezelés magánszemélyek részére, IOSS áfafizetési mód alkalmazásával (az áfafizetés vásárláskor történik). 0-150 EUR közt 399 Ft (Online fizetés) vagy 799 Ft (Utánvétes fizetés)Az Összefoglaló 7. pontnál olvashatod bővebben hogy miről van szó.
Csak annyit tennék hozzá hogy régebben 3500 Ft-ot kértek amikor a vámkezelést csinálták, szóval azért a 399 Ft relatíve nem sok. Ez a díjazás június 16-tól már nyilvános volt, a július 1-től történő vámolás és áfa változás meg 2020 novembertől, amikor kiderült hogy félévet csúsztatnak rajta és nem január 1-től indul majd.
-
Dyingsoul
veterán
Elolvastam és azt kérdezem, hogy mi ez a szolgáltatás? Milyen postai szolgáltatás? Az a postai szolgáltatás, hogy vámkezeli a csomagot a posta? Vagy az, hogy kihozzák? Vagy az, hogy a logisztikai üzemben kezelik? Vagy hogy a logisztikai üzemben egy postás kezébe nyomják? Vagy mi ez a szolgáltatás?
-
Jahno
veterán
válasz
Dyingsoul #56514 üzenetére
" és mi az a postai szolgáltatás amit nekem nyújtanak?"
4. hónapja erről szól a csoport és a fél világ. Ez van, kész. Ez nem ÁFA, hanem foglalkoznak vele és kb. örülj, hogy csak ennyi. Alinak ehhez semmi köze, jól csinálta és ott is van, hogy ÁFA nulla, ez meg "szolgáltatási díj". Olvass.
-
Dyingsoul
veterán
Sziasztok!
Rendeltem egy ilyen papucsot, az ár alatt ott van, hogy tartalmazza az ÁFA-t (Price includes VAT).
Most kapom a postai e-mail-t, hogy fizethetek.
0 a vám, 0 az áfa, és mi az a postai szolgáltatás amit nekem nyújtanak? Az, hogy kihozzák? De hát a shippinget én már kifizettem az eladónak alin.
Most akkor Alin kérjek egy 399 HUF összegű refundot, mert mégsem tartalmazta az ár a VAT-ot vagy a postán reklamáljak?
-
válasz
vasi89 #56512 üzenetére
Említettem már hogy október 15-ig nem tudtak a reklamációk egy részével mit kezdeni mert valami rendszerük nem működött és egyébként is 120 napot írnak.
Rosszul csinálják az egészet, mert a hibás feldolgozás miatt az áfa visszaigénylést csak azután teszik meg ha már átutalták a NAV-nak a pénzt, ez a követő hó 20-a és ha onnan visszakapják akkor továbbítják az ügyfélnek.
A helyes az lenne hogy az összeget szó nélkül a "saját" pénzükből visszaadnák aztán majd amikor megkapják a NAV-tól akkor könyvelik le maguknak.
De buták és nem korrekt a hozzáállásuk, pedig a hibát ők követték el, nem mi, nem az AliExpress, az eBay, a kereskedő. Így illene tisztességesen hozzáállni a kijavításhoz.De volt már akinek visszaadták, illetve amikor nem működött az online fizetés akkor kézbesítéskor annak az összegét számolták fel nem az utánvétest. Meg olyan is volt hogy reklamálás nélkül visszaadták a tévesen beszedett áfát.
-
djsunstealer
aktív tag
válasz
djsunstealer #56435 üzenetére
Megjött az üzenet (SMS) tegnap, ma mentem a csomagért a postára, minden rendben. Én már csak Aliexpress Saver Shipping-el merek rendelni, előtte egyeztetek az eladóval mindig, hogy ténylegesen azzal küldje. Volt olyan, hogy 3 free shippinges is volt, de tartotta a szavát.
-
ace22
tag
válasz
tonermagus #56500 üzenetére
Mi volt a státusz a nyomkövetőben, amíg a postán csücsültek? Nekem "Továbbítás belföldre Nemzetközi Posta Kicserélő Központ" lassan egy hete, és nincs postás ismerősöm, aki szivességből megnézné.
-
válasz
Digitalpimp #56508 üzenetére
Ha az elektronikus postai adatoknál az induló ország Kína akkor sajnos hiába NL-es beleesik az automatikus postai vámolásba.Ha az AliExpress IOSS azonosítót sem találja a program az adatok közt (nem érkezett meg a vám-árúnyilatkozat) akkor pedig áfát is kérni fognak.
A szintén ott megadott értékre számolnak áfát, csak magára a szállítási költségre nem, hiszen nem lehet olyan hogy az adott termék értéke 0.
Az áfát már fizetted azt lehet megreklamálni, lásd Összefoglaló 8.pont. -
Digitalpimp
senior tag
Most jött sms, hogy az UD.......NL küldeményt kezelik. Ezek szerint a hollandok nem csináltak vele semmit, csak továbbküldték.
Seller shipping volt a postázás típusa. Csak az a jó, hogy free shipping volt, aztán most csak felszámoltak 117.-Ft áfát, gondolom a szállításra. Jó lenne, ha ezeket azért lekezelnék valahogy az eladók, hogy felém nulla összegű szállítást ad meg, a posta felé meg valamennyi összeget. A posta felé amúgy ezeket nem lehet megreklamálni? Az Alis rendelés összesítőn ott van, hogy shipping 0.-.
-
laleeee
őstag
Két hónapja rendeltem ezt a retket,
vajon posta vagy futár fogja hozni ? [link] -
válasz
tonermagus #56500 üzenetére
Ennek ismert az oka: rajta volt a kézbesítési cím is, de valami nem stimmelt a címmel, így nem hozták ki... nem egészen ez, mert a címmel semmi gond ha megnézed.
A helyi postának kiadták feladatul hogy ellenőrizzék azt hogy a külföldi küldeményeknek meg lett-e az automatikus vámolása. Ha nem vagy gond van akkor vissza kell küldeni az NPKK-ba ott pótolják a hiányzó információkat és visszaküldik a helyi postára. Van amikor elektronikusan küldözgetés nélkül is meg tudják oldani.
Ezzel nem is lenne gond.
A gond az hogy azt elfelejtették közölni, hogy mely országok tartoznak az EU-ba és azokkal is eljátsszák ezt a mókát, annak ellenére hogy EU-n belül nincs vámolásos dolog.
Az meg aztán végkép megzavarja őket hogy belga postai azonosítós, az elektronikus adatok szerint is Belgiumban (EU-s) feladott küldeményen látnak Kínára utaló címkét és nem tartozik hozzá vámolási adat.
Ezt bizony nagyon ellenőrizni kell, annak ellenére hogy az NPKK az megfelelően kezelte, így nincs mit ellenőrizni. Ezek a mókázások időbe kerülnek. -
Jahno
veterán
válasz
tonermagus #56500 üzenetére
Az ilyen itt hever egy darabig, aztán visszamegy. Azt nem mondták, hogy mi az a "valami" ami nem stimmelt?
Új hozzászólás Aktív témák
● Nézd meg a téma Összefoglalót!
● Használd a gyorskeresőt (jobb felső sarokban van) a kérdés feltevése előtt, előfordulhat, hogy van már rá válasz.
● Ha mégsem találtad meg a választ, kérdezz!
● Ha konkrét termékkel kapcsolatos a kérdés, akkor add meg a linkjét is.
● Ha szállítással kapcsolatos a kérdés, akkor add meg a nyomkövetési azonosítót is.
● A topikban hirdetni nem engedélyezett.
Vám- vagy adócsalással, az AliExpress szabályainak kijátszásával kapcsolatban tilos tanácsot adni vagy kérni a fórumon!
- Bomba ár! HP Elitebook 850 G8 - i5-11GEN I 16GB I 256GB SSD I 15,6" FULLHD I Cam I W11 I Gari!
- BESZÁMÍTÁS! ASUS ROG MAXIMUS Z790 HERO alaplap garanciával hibátlan működéssel
- Telefon felvásárlás!! Honor 200 Lite, Honor 200, Honor 200 Pro, Honor 200 Smart
- LG 27GR93U-B - 27" IPS - UHD 4K - 144Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDR 400
- AKCIÓ! Apple Macbook Air 13" M3 2024 24GB RAM 1TB SSD garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest