Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7305) sptkyle válasza rainmen (#7302) üzenetére


sptkyle
senior tag

Ehh.. Lejárt az időlimitem.
Szóval igen. Fegyvereknél például a csomagolás nélküli súly van feltüntetve Taiwanon. (ezzel külön szívtam, mert ugye súly alapján számoltam ki az adott főle jutó shipping costot :D)
Azt meg hogy hány fps-t írnak oda (nem csak itt, hanem mindenhol) , nem kell szentírásnak venni. Nemrég meséltem, hogy cimborám rendelt egy Sig 552-est. (Pont innen a Taiwanról) 360fps van rá kiírva. Ehhez képest dobozból kivéve 402.2 fps -t mutatott 5 lövésből 3x. (a maradék 2 lövésnél 1-1 tized különbség volt csak. Kerekedett a szemünk, mert AEG-nél nálunk senki nem látott még ilyen mérést.... bár lehet benne volt az, hogy tényleg 0 km-es volt a téma)
Szóval (min már sokan mondták), egy kínai airsoft fegyver müködése (ereje, pontossága,hézagolása, zsírozása...stb) nagyban attól függ, hogy a gyárban aznap amikor rakták össze az adott fegyvert, az összerakó Chang Pengnek milyen kedve volt, és hogy este meghúzta e az asszonyt. :DDD :DDD

maszekember: a KART, vagy a CYMA M14-eséről kértél tapasztalati beszámolót? Nem volt világos. :B

[ Szerkesztve ]

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.