Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13251) szbalogh válasza stefanitsr (#13250) üzenetére


szbalogh
őstag

Hát azért mert nem bírtam ki, hogy bele ne kontárkodjak :DDD
Egyébként a fültisztító pálcika ami átjárta a környékét elég ... hát fekete lett.
Meg tudod befűrészeltem a hopkamrát is egy befőttesgumi erejéig, hogy ne potyogjanak a bb-k. Tudod, mint az mp5-nél, bhdII-n mutattam.
Nem akarok ötleteket adni de ezzel lehet csalni kronózáskor :B 4 lövés erejéig

Nick: HE_Storm

(#13252) stefanitsr


stefanitsr
senior tag

Újabb boyi m4 amiben elfittyent a golyós csapágy, nem bírta az abázolást a gyári vacak tömítéseket ellensúlyozandó ~130-as rugóval. :D (Videó is leszen)

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13253) rainmen válasza stefanitsr (#13252) üzenetére


rainmen
aktív tag

Vacak tömítés kontra 130-as rugó...
A Macskajaj ugrott be: Ha valamit nem tudsz megoldani pénzzel, oldd meg sok pénzzel!!! :D

(#13254) evilzombie


evilzombie
tag

Valaki regen linkelt egy igen jo tablazatot az airsoftban hasznalt gazok erossegerol, de sehol nem talalom!

Ha veletlen nektek megvan, irjatok be legyszives!

Na náááá

(#13255) evilzombie


evilzombie
tag

Tablazat kereses kozben talaltam ezt a PINK M4-est :) Egy "lövésre"azert kiprobalnam!
:D

Na náááá

(#13256) Hurkaleves válasza evilzombie (#13255) üzenetére


Hurkaleves
őstag

melyikre gondoltál?... ;]

(#13257) rainmen válasza Hurkaleves (#13256) üzenetére


rainmen
aktív tag

Az M4-re... ;]
Én maradnék a "hatlövetűnél". :P

(#13258) Hurkaleves


Hurkaleves
őstag

(#13259) szbalogh válasza Hurkaleves (#13258) üzenetére


szbalogh
őstag

Nekem eddig 2db preccsövem volt. A vanaras egész jó volt csak iszonyatkoszosan jött. Hullámos a belseje, de szépen lőtt.
A másik a mostani gyári cyma AK cső :DDD tökéletes :DDD

Nick: HE_Storm

(#13260) stefanitsr válasza Hurkaleves (#13229) üzenetére


stefanitsr
senior tag

A gyári.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13261) Hurkaleves válasza stefanitsr (#13260) üzenetére


Hurkaleves
őstag

:) egyébként még nem is próbáltam a gyárival.. egyből cseréltem a guarder 6.04-re.
egy teszt erejéig visszarakom majd...

(#13262) stefanitsr


stefanitsr
senior tag

Nu, elvileg megjött a cyma glock, már csak a postára kell érte elmennem. :D

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13263) macilaci78 válasza Hurkaleves (#13258) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Prometheus 6.03 509mm-es nagyon jól szuperált az AUG-ban, de méregdrága.
A hibridben egy Systema 6.04-es van, találtam. :D De 25 méteren kis májkrémes konzervre lövök vele 290 fps mellett.
CA prec csü 6.04 mellett nekem nem volt olyan szívetgyönyörködtető, de az akkori árszintjével jó volt.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#13264) Hurkaleves


Hurkaleves
őstag

öhömm.. köszönöm az eddigi hsz-eket!

(#13265) zalman90


zalman90
őstag

lemértük tolóméróvel a boyi m4 ben gyárilag 6.3 as cső van , az jó?

most ilyen jó időben 45 métert lő , utána esik le a golyó gyári hop gumival

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#13266) stefanitsr válasza zalman90 (#13265) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Azzal már lehet játszani, igen.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13267) Hemilton


Hemilton
csendes tag

Hali! Valakinek ha lenne egy eladó marui eg1000 es motorja (fogaskerekes) írjon privit legyenszíves
előrre is köszi

[ Szerkesztve ]

(#13268) Hurkaleves válasza stefanitsr (#13266) üzenetére


Hurkaleves
őstag

a pü-re egy választ légyszi...

(#13269) szbalogh


szbalogh
őstag

(#13270) stefanitsr válasza Hurkaleves (#13268) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Szabival beszéld meg akar-e vele sportolni, azt tovább küldöm neki abban az esetben ha igen.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13271) zalman90 válasza szbalogh (#13269) üzenetére


zalman90
őstag

én bb kinget használok

0.20 -st , hidegben elkanyarodik a bb , de melegben fasza ,nekem jól adagol benne , és gyártás hibás 1 csomagban kb volt 5 db

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#13272) stefanitsr válasza zalman90 (#13271) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Én meg a két bevált bb-t használom (guarder és G&G), 1-2 százast nem ér meg nekem az esetleges szopoda, mint pl az ICS esetében az AK tárakban nem adagol rendesen para, guarderrel nagy szórás, stb...

Guarder és ICS kilós kiszerelés között van 200 ft, G&G és BB king bio között 500, ha ismerőstől veszem a G&G biot, akkor 0 Ft...

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13273) zalman90 válasza stefanitsr (#13272) üzenetére


zalman90
őstag

mennyiért veszel bb-t?

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#13274) rainmen válasza zalman90 (#13265) üzenetére


rainmen
aktív tag

6,3 vagy 6,03? Ha nagyon szőrszálhasogató akarok lenni, akkor furatot nem mérünk tolómérővel... :D

(#13275) stefanitsr válasza zalman90 (#13273) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Normál bb 3k / kg, bio 4,5-5k / kg (Általában kilós zacsikban mérik a guardert és a g&g-t, de csomó más gyártónál is hasonló a kiszerelés), sniper bb 2200 postával / 1000 db.

Nekem sajna a BB fogyás főleg a szervizelések során jelentős, kb 2x annyit durrogtatok el a kertben szervizes stukkerekkel mint játékon. Ennek az egyik oka, hogy főleg midcapeket használok aegekben is, illetve nem próbálom meg emelkedőnek felfele testátlóban átlőni az 664 hektáros pályát 120km/h-s oldalszélben. :D

Egyébként a rosszabb minőségű és szórású bb-ből több is fogy, mert ha láthatóan mellémegy akkor erősebb lesz a hajlam a szórására. A g&g bio pl meglepően soká tart, és ahhoz képest nem drága, no meg a kert sem lesz tele soksoksok fehér bogyóval, 2-3 év múlva.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13276) stefanitsr válasza Hemilton (#13267) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Rövid vagy hosszú nyakú kellene ? Egy g&p hosszú nyakú M120 motort tudok felajánlani, ha megfelel, ezen a maruival ellentétben nem hajlamos ledarálódni a pinion.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13277) evilzombie


evilzombie
tag

Tolomerovel ne merjetek mar belso csovet!!!!! :W :W :W

Na náááá

(#13278) zalman90 válasza evilzombie (#13277) üzenetére


zalman90
őstag

akkor mivel kell mérni? :U

rainmen: nem értelek

[ Szerkesztve ]

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#13279) evilzombie válasza zalman90 (#13278) üzenetére


evilzombie
tag

Ilyen kis atmerovel "tuskekkel" Amit muszaki sulikban talalhatsz meg legkonnyebben!

Na náááá

(#13280) evilzombie válasza evilzombie (#13279) üzenetére


evilzombie
tag

Jatek utan szedegetes!!!

Na náááá

(#13281) evilzombie válasza zalman90 (#13278) üzenetére


evilzombie
tag

Nem pont ezek de hasonloak.(meretben)
1
2

Persze ezek is csak egy vekony ivben merik a belso atmerot tehat teljes hosszban azert lehetnek(minoseg) elteresek.

Na náááá

(#13282) stefanitsr válasza evilzombie (#13280) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Asszem van hozzá rendes, nem shell ejectes tár is arra az esetre ha esetleg ki akarnád vinni játszani, de valahogy ennek a puskának nem az a lényege, hogy játékra járjanak vele (hasonlóan a dboys kar98k-hoz meg egy másik rakás shell ejectes puskához, pl socom gear gázos barrett, tanaka shell eject M700, stb). Ezekkel otthon bohóckodik a bekoczkult és gazdag cod4 rajongó, és max a kert végén lövöldöz vele sörösdobozra egy tárat, összeszedegeti a shelleket, sóhajt egy jólesőt és meleg szeretettel visszateszi a cuccost a dobozába. :D

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13283) rainmen válasza zalman90 (#13278) üzenetére


rainmen
aktív tag

Egy furat sohasem kör keresztmetszetű, ezért nem szokták két ponton felfekvő mérőeszközzel. Megoldás a furatmikrométer illetve az evilzombie által is említett dugós idomszer. Módosoknak illetve olyan helyen dolgozóknak szóba jöhet a tapintós mérőgéppel történő méretmeghatározás. De ez már tényleg csak a szőrszálhasogatás, amibe azt is bele lehet venni, hogy a tolómérővel ötből ötféle eredményt fogsz kapni, mert ugye a mérőerő nem ugyanolyan. :N

Szerk.: a nem értelek részt mire értetted? A méretre?

[ Szerkesztve ]

(#13284) stefanitsr válasza rainmen (#13283) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Jaja, ha elég erős vagy tolómérővel beméred az egyik irányban 8mm-re, másik irányban már csak kettő lesz. :DDD

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13285) evilzombie válasza rainmen (#13283) üzenetére


evilzombie
tag

Legnagyobb gond a tolomerovel a furatmero reszenek az elvastagsaga. "Lenegyszogesitett" erteket kapsz.Vagyis kisebbet a valosnal.
Szoval az a 6.3 mar ket okbol is nagynak szamit :)

Na náááá

(#13286) rainmen válasza evilzombie (#13285) üzenetére


rainmen
aktív tag

Igen, azért kérdeztem, hogy 6,3 vagy 6,03. Nem mindegy... :D

stefanitsr nem 4 mm? :DD :C

(#13287) szbalogh válasza zalman90 (#13278) üzenetére


szbalogh
őstag

Bár kevés fegyóm volt eddig de 5 csövet már összehasonlítottam úgy, hogy a csövet lefelé tartom befogom a végét és egy BB-t beleengedek. Amelyikben legkésőbb ér le az aljára az a legszűkebb. Számadatot nem szolgáltat de egymáshoz képest megállapítható, hogy melyik a legszűkebb.
Pesze a kidolgozás minősége és a hopgumi legalább akkora ha nem nagyobb mértékben felelős a pontosságért.

Nick: HE_Storm

(#13288) stefanitsr válasza szbalogh (#13287) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Ha a gyári cső nem DURVÁN rossz, akkor szórásban a legfinomabb preccső sem fog semmit javítani ha a hopup/kamra nem jó. Ha a gumi nagyon jó, akkor meg a cső cserétől max az fps ugrik kicsit.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13289) Hurkaleves


Hurkaleves
őstag

visszaraktam az AGM gyári csövét (miután alaposan kitisztítottam) és teljesen jó! már-már megkockáztatom, hogy jobb mint a guarder 6.04-esem. szóval marad.

(#13290) stefanitsr válasza Hurkaleves (#13289) üzenetére


stefanitsr
senior tag

;)

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13291) evilzombie


evilzombie
tag

Elosszor orultem hogy megtalaltam ezt!

Aztan nem talaltam a BUSHNELL katalogusba, es utana vettem csak eszre hogy CHINA-bol jonne!

Na náááá

(#13292) stefanitsr válasza evilzombie (#13291) üzenetére


stefanitsr
senior tag

56-os frontlencse ? :D 40-esnél nagyobbat szerintem nincs értelme venni szvsz... :)

CA összeállt már ?

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13293) szbalogh


szbalogh
őstag

Kis pimpentyű

Nick: HE_Storm

(#13294) evilzombie válasza stefanitsr (#13292) üzenetére


evilzombie
tag

Meg varok a tappet platre(elvileg 4-5 nap)!A selector platet meg elkeszitem en!
Legalabb felelevenitem reszelgetos tanulo eveimet :)

Update!Most jelent meg az Ir postan a tracker szam!Szal hetfore itt lesz!

Meg jo hogy kerdezted :R

[ Szerkesztve ]

Na náááá

(#13295) BaKeSZ87 válasza szbalogh (#13293) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Nem valami szép ezzel a dottal. Amúgy a tusgumi sokkal kényelmesebbé teszi.

(#13296) sowi válasza szbalogh (#13293) üzenetére


sowi
őstag

pfejj de ocsmany az a red dot

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#13297) stefanitsr válasza sowi (#13296) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Jah, most agyalok a második aimpoint micro-n a sentryre (Amit végre a szájízemhez igazítottam és kezdem újra megszeretni), a dmr m14eshez meg egy g&p könnyű szereléken (maruimon volt, nagyon bejött) + egy leupold m3 replikán.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13298) szbalogh válasza BaKeSZ87 (#13295) üzenetére


szbalogh
őstag

Nem is fogom használni csak csapattársnak csináltam a fotókat... nagyon akar egy reddotot.
A dottal bár elvileg könnyebb célozni, de forgolódva elvesztem a pöttyöt, mert nem tudom rátámasztani az állam a tusra mert magasabban van. Erre a szépre meg nem teszek olyan ocsmány pofadékot :DDD
Viszont találtam Doctert amit a hátsó irányzék helyére lehet szerelni, az egész alacsonyan van.
Ahogy gyűlnek a műlhámon a mindenféle tartók úgy egyre jobb ha nincsen az AK-n dot, nem akad el olyan könnyen mindenhol.
Magam fogom csinálni a szíjat hozzá. Vastag drótból hajlítgttam tegnap egy csatot amit meg is hegesztettem... lényegében törhetetlen. Ha kész lesz mutatok képet.

Nick: HE_Storm

(#13299) BaKeSZ87 válasza szbalogh (#13298) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Én meg meghirdettem az AK-mat. Nem nagyon van időm játszani, ha meg lesz, nem mint assault szeretném színesíteni a játékot :)

(#13300) szbalogh válasza BaKeSZ87 (#13299) üzenetére


szbalogh
őstag

Épp néztem, nem adod el külön a midcapeket?

Nick: HE_Storm

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.