Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13201) BaKeSZ87 válasza stefanitsr (#13200) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Ilyen távolságból kilocsolnak AEG-gel, hogyhogy nem lőttek rátok? Jól rejtő színeket választottatok, pl. piros, kék, civil ruha volt a dress code? :U Megvan a sniper mozgás is, kúszás lopakodás, tuti nem vettek észre :D
I am a great photographer too! :W

(#13202) stefanitsr válasza BaKeSZ87 (#13201) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Jah, dresszkódos volt, meg a kamera egy nagy fekete sisakon volt, így kb 1 killem volt a bar10-el, meg egy az mk23 socommal. :DDD

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13203) Hurkaleves válasza stefanitsr (#13200) üzenetére


Hurkaleves
őstag

a második videóban a shoti az mennyi BB-t lőtt ki egyszerre?
elég esélytelennek tűnt a sok daráló AEG között...

(#13204) stefanitsr válasza BaKeSZ87 (#13201) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Egyébként facebookon szétnézel, azért találsz ott egykét egész tűrhető képet pl Császárról, bár már a fotózgatást nem űzöm aktívan. Abból a világból csömöröm lett...

Nem tartott sokáig az SzVD. :)

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13205) stefanitsr válasza Hurkaleves (#13203) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Hármat, DE tri-shotnak néztem. Elég jól nyomta vele a csávó, nem először használta az tuti.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13206) BaKeSZ87 válasza stefanitsr (#13204) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Hát nem. Nekem kényelmetlen, meg a menetes furatok süllyesztékei olyanok mintha bicskával faragták volna az alumíniumot, rossz nézni. A BAR-10 kényelmesebb sokkal, pontosabb is, igaz többet kell rá költeni, hogy biztonságosan bele lehessen tenni mondjuk egy 150-es rugót, de ég és föld, már az elsütésérzet is kritikán aluli a BAR-hoz képest, visszasírom azt a fegyvert.

(#13207) Hurkaleves válasza stefanitsr (#13205) üzenetére


Hurkaleves
őstag

igen az látszott rajta, hogy keni vágja! bár minden lövés után újracélozni... szerintem sokkal nehezebb dolga volt mint ha egy AEG-el ment volna ki.
max a 3-as lövés kompenzálta a sikerét..

(#13208) Hurkaleves


Hurkaleves
őstag

7.4V 2200mAh 25C (55A) LiPo-hoz milyen biztosíték javallott? hány amperes?
thx.

(#13209) stefanitsr válasza Hurkaleves (#13208) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Semmilyen.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13210) Hurkaleves válasza stefanitsr (#13209) üzenetére


Hurkaleves
őstag

ahha.. most nekem sincs benne. elég "biztonságos" így is egy rendszer? (lipo+ sima fet+motor)

(#13211) BaKeSZ87 válasza Hurkaleves (#13210) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Én így használom jó ideje, még nem volt belőle problémám.

(#13212) rainmen válasza Hurkaleves (#13208) üzenetére


rainmen
aktív tag

Mivel tudod, hogy mekkora az aksi által leadott áramerősség, tudod, hogy mennyit tud felvenni a motor maximum. Tehát ennél nagyobbat nincsen értelme berakni. De csak abban az esetben tegyél, ha könnyen, bontás nélkül tudod cserélni, szükség esetén.

(#13213) Hurkaleves


Hurkaleves
őstag

akkor kimarad..:) eddig nálam sem volt probléma csak gondoltam rákérdek..

(#13214) sowi


sowi
őstag

mar csak 189 euro a gen3as SRC m4 a taiwangunon, komolyan elgondolkoztam, hogy veszek egyet...(a boyi 156)

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#13215) szbalogh


szbalogh
őstag

Durafix lágyforrasz akár cinkre is :DDD

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#13216) evilzombie


evilzombie
tag

Ha otthon bemegy egy ismeresom egy csapagy/csavar boltba, hogyan kell kernie Oringeket!

Milyen mereteket szoktatok megadni az eladonak henderfejre,dugattyufejre es nozira?

Na náááá

(#13217) stefanitsr válasza sowi (#13214) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Mindegy mibe kerül. (Tipp: miután a kosarat összeválogattad, váltsd vissza az nyelvet lengyelre és számolj egy árat a pln-ből is, és aszerinti pénznemben rendelj ahol olcsóbb, mert szokott lenni 2-3k difi)

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13218) evilzombie válasza stefanitsr (#13217) üzenetére


evilzombie
tag

Jo lett az Sr review!

Na náááá

(#13219) sowi válasza stefanitsr (#13217) üzenetére


sowi
őstag

kosz az infot, megnezem majd ugy is, kovetkezo fizu utan egy sr933as szerintem befigyel, egyebkent meglepoen jol puffogtatnak ezek az SRC-k a gyari hopuppal es gumival, van itthon egy madbull kamram, de nem is tettuk bele, mert a gyari setuppal teljesen korrektet lo

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#13220) sowi válasza sowi (#13219) üzenetére


sowi
őstag

bakker, most szamoltam, zlotyiban 56e-bol bejon a 933as...bazzeg, ezek utan tenyleg kiafaszom vesz boyit, classicarmyt vagy egyaltalan barmi mast ebben az arkategoriaban

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#13221) evilzombie


evilzombie
tag

Ogyuru megoldva!

Gondoltam este 10kor konnyebb kerdezni mint utana olvasni :)

Na náááá

(#13222) rainmen válasza sowi (#13220) üzenetére


rainmen
aktív tag

Tudod, a múltkor is említett vérpistikék, akinek az SRC, KWA nem jelent semmit és különben is, milyen gyártó az a gen.3???

(#13223) rainmen válasza sowi (#13220) üzenetére


rainmen
aktív tag

Mázlista vagy, amit én fogok majd rendelni amcsiból, annál mindössze 17 Ft a különbség $ és € között...

(#13224) stefanitsr válasza sowi (#13220) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Ugyanis volt árcsökkenés is, úgy kb minden termékre. :D

Aki az elmúlt fél évben boyit vett újonnan, magyar kisker áron, tipikus esete volt a magával kibaszok egyénnek, "tetszik, jóaz" elven. Aki ezek után vesz azt az meg már tudatosan szopni vágyó mazochista. :D

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13225) szbalogh


szbalogh
őstag

Guberáltam softair-en 500Ft-ért eredeti AK-ról acél markolathéjrögzítő pecket Tovaris fórumtárs jóvoltából. Ennyit még ha el nem töröm is megér :DDD

Nick: HE_Storm

(#13226) Hurkaleves


Hurkaleves
őstag

a BB Depo-s BB One lövedékekről van valami tapasztalat, vélemény?
nagyon jó áron mérik... csak sosincs 0.25-ös :)

(#13227) szbalogh válasza Hurkaleves (#13226) üzenetére


szbalogh
őstag

Nekem bevált.

Azóta többször elakadt megint a stukkerem automatán. Kikaptam a nózit befogtam az asztali fúróba és szépen leesztergáltam belőle 0.5mm-t. Na most már valóban hibátlanul adagol frissen töltött aksival is :K

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#13228) stefanitsr


stefanitsr
senior tag

Nemrégiben szereztem a sentrybe egy prec csövet (300 mm CA 6.04) szórásában nuku változás, ám fps felment 380-ról 390-395-re belőtt hopuppal...

De főleg jobban néz ki a cső. Nem réz, hanem olyan szép aczélosan csillogó, ahogy kb 4-5mm-t belelóg a lángrejtőbe, mert 4 cm-el hosszabb mint a gyári. :DDD

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13229) Hurkaleves válasza stefanitsr (#13228) üzenetére


Hurkaleves
őstag

csőben melyik a legjobb ár/minőség/pontosság arányban?

(#13230) Hurkaleves válasza stefanitsr (#13228) üzenetére


Hurkaleves
őstag

bocs lejárt a szerk:
bóklásztam és itt találtam egy AGM M4A1-et amilyen nekem is van és azt írják, hogy alu test... és az enyémet kézbe véve (csak a testet) nem volt spiáter nehézsége valóban.. szerinted hogy van ez? mi az "igazság"?

(#13231) sowi válasza Hurkaleves (#13230) üzenetére


sowi
őstag

spiater ez, de bakker, 5 hozzaszolassal elobb veseztuk ki, hogy taiwagunrol 56ert jon az alu SRC, az kurvara nem ugyanaz a minoseg....

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#13232) stefanitsr válasza sowi (#13231) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Már megvette, használtan. :))

(a fentebb látott sr4a3 a gyárilag mellékelt M100-assal valami 385-390...)

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13233) BaKeSZ87 válasza szbalogh (#13227) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Nekem CA AK nozzle van benne, 11.1-es LiPo-val, hi-cap-el voltak problémák, de valószínűleg delayer hiánya miatt, mid-cap-ekkel lő szépen.

(#13234) Hurkaleves válasza sowi (#13231) üzenetére


Hurkaleves
őstag

vágom, olvastam.
de egy alig használt AGM 30k-ért szerintem jó vétel volt. egyben van a fegyó.

(#13235) sowi válasza stefanitsr (#13232) üzenetére


sowi
őstag

az m4es 360at tol, gondolom a rovidebb cso is szamit

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#13236) rainmen válasza Hurkaleves (#13234) üzenetére


rainmen
aktív tag

Akkor próbáljuk meg emberibb nyelven: 30-ért vettél egy használt Suzukit, 56-ért kaptál volna egy zsír új Mercedest. Szerintü(n)k nem volt jó vétel...

(#13237) szbalogh válasza rainmen (#13236) üzenetére


szbalogh
őstag

AZért pl. nálam is van egy határ amit hajlandó vagyok még kiadni airsoftfegyóra. Nemrég toltam fel 30 ezerre :DDD
A másik aspektusa meg, hogy tuti, hogy lesz rá vevője akár 40-50-ért :DDD :DDD hiszen emnéjgy
Csak ne híreszteljétek annyira, hogy a taiwangunról megéri!

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#13238) BaKeSZ87 válasza szbalogh (#13237) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Attól még, hogy sofair-en 40-50-ért árulják az M4-M16 fegyvereket, nem azt jelenti, hogy annyiért el is lehet adni. Minden annyit ér, amennyiért el tudod adni, nem annyit amennyit odaírsz árnak.

(#13239) Hurkaleves válasza rainmen (#13236) üzenetére


Hurkaleves
őstag

több okból kifolyólag döntöttem így. most nem akarok belemenni.
nekem megérte, plusz gépészkedtem rajta mert volt egy csomó megmaradt alkatrészem. fajin lett. és ez a lényeg.
ha újonnan szerettem volna venni és nem hozzányúlni akkor igen az alább javasolt lett volna a befutó.
viszont így, hogy az újnak fele árán vettem meg a fegyót a maradék 30k-t simán el tudom/tudtam költeni kellékekre. na. :)

(#13240) stefanitsr


stefanitsr
senior tag

Hétvégi videó 3
Hétvégi videó 4
Hétvégi videó 5 - Kar98k agyazásba rakott bar-10
Hétvégi videó 6

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13241) stefanitsr válasza rainmen (#13236) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Esik lefele az összes lényegesebb valuta, és az 56k házhoz szállítva értendő. Megrendeled, katt, katt, és csak várni kell a futártot. :))

A 30k-sra gondolom még fizettél postát, vagy elmentél érte, időd-pénzed ráment, máris 32k-ba került a difi már is csak 24k, ha megvannak a dolgaid amiket ebbe nem kell beleraknod, vagy nem tudsz belerakni, lásd rövid nyakú motor, azokat kiárulhatod, a difi mindjárt leolvad 10k-ra, és csak egyszer pattanik el a hidegben valamiért valahol a spiáter tok azt már egálban is vagy, de még mindig csak egy AGM cuccod van...

És nem beszéltünk még arról milyen cidák rejtőzhetnek egy sokak által kókányolt, használt/lehasznált/elhasznált fegyverben, pláne ha kicsit megszorul az eladó, vagy épp csak trehány, vagy semennyit nem értett az egészhez, de szerelte.

Nemsokára lesz egy horror videó egy CA sportline M4-ről, a korábbi g36-osomhoz hasonlóan az állatorvosi ló iskolapéldája, hogy kb sejtsétek mire gondolok... :))

Nem a konkért eset a lényeges, hanem az elmélete az egésznek ! ;)

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13242) Hurkaleves válasza stefanitsr (#13241) üzenetére


Hurkaleves
őstag

ismerőstől van és elhozta a fegyót házhoz. :)
nem nyúlt bele és nem sok gémen vett részt. én szedtem most szét először! patent a cucc.
úgy érzem megérte. ha törik akkor majd jön a fejvakarás, de addig is jó most így ahogy van.

figyi, a videókat miért angolra készíted? az összes szinte angol... tudok angolul csak nem értem milyen rétegnek / nemzetiségnek szánod.. :F nem gáz csak annyi angol airfos videó van fönt, hogy érdemesebb lenne kis hazánk nyelvére koncentrálni ezáltal is az itthoni airfost támogatni/bemutatni.

meg a sisak kamera mikrofonját nem tudod valahogy elvezetni a jelenlegi helyéről? mert már kiismertem az összes bokor becsapódási hangját fajinul de a többi ambient nojzok elvesznek.. amin inkább lenne a hangsúly. nyilván csak ilyen bokros, fás részen zavaró. tiszta terepen nincs ez a jelenség.

(#13243) rainmen válasza Hurkaleves (#13242) üzenetére


rainmen
aktív tag

Hát akkor marad a reménykedés, hogy nem mismákol meg. Mondjuk én kezdek afelé hajlani, hogy inkább várok, amíg összejön egy komolyabb cuccra. Volt olyan fegyverem, amit egyben nem tudtam eladni, fórumtárs javaslatára (is) szétkaptam és darabokban többet kaptam érte. Csak épp egy-két hónapig eltartott a folyamat.

(#13244) Hurkaleves válasza rainmen (#13243) üzenetére


Hurkaleves
őstag

jaja, ismerős a helyzet... én is kb 2 hónapig árultam az alkatrészeket, de egy fogaskerék szett kivételével mindent elvittek! türelem játék... de elkopnak.

(#13245) stefanitsr válasza Hurkaleves (#13242) üzenetére


stefanitsr
senior tag

A sisakkamera egyik sajátossága a szar hang, bizonyos fogásokkal lehet rajta javítani, de alapvetően más kamerához, kamkorderhez hasonló hangja sosem lesz, ennek egy része a vízálló kivitelből adódik másik része szimplán a hangfelvétel másodlagossága a tervezés és az építés során. :(((

Videók nagy része alapvetően angol, bizonyos terveimet a nézettségre alapozom és ahhoz az angolul beszélő tömegbázist célzom meg. Az airsoftos arcok egy jelentős része itthon úgyis beszéli az angolt, de az angolul beszélő és értő youtube-erek nagyon nagy része nem beszéli a magyart. Lehet lesz magyar és angol verzió is ugyanabban a témakörben, de az ugye legalább dupla idő.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13246) stefanitsr válasza rainmen (#13243) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Egyébként AGM m4/hk416 szerintem jelentősen kisebb eséllyel mihálylik meg mint egy boyi m4 vagy netán ca sportline. Jobb, tartósabb, erősebb anyagokból készül, pl nagynyomatékú motorral alapból, erősebb gearboxszal...

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13247) Hurkaleves válasza stefanitsr (#13246) üzenetére


Hurkaleves
őstag

köszönöm! a sok flame után már jól esett :K én is így néztem hogy elég masszív a cucc. de majd idővel kiderül.

figy. ha a kamerát beburkolnád valami szivacsszerűséggel az javíthatna a becsapódó zajokon nem? a mikrofon nyílást persze szabadon hagyva.

(#13248) rainmen válasza stefanitsr (#13246) üzenetére


rainmen
aktív tag

Már megint az ACM-re asszociáltam. Nem először... :(((

(#13249) szbalogh


szbalogh
őstag

Visszadobtam a gyári hopgumit a stukkerbe ... ég és föld a különbség a madbullhoz képest. A gyári sorjás gumival mintha madzagon húznák a bogyókat :Y

Nick: HE_Storm

(#13250) stefanitsr válasza szbalogh (#13249) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Miért is szedted szét ? :D

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.