Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12851) zalman90


zalman90
őstag

Mi a különbség a 9.6 és a 8.4v os akksik között?

én kipróbáltam 2 aksit , egyik sanyo 8.4v os másik gyári 9.6v os és a rof ugyan annyi volt velük.

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#12852) szbalogh válasza zalman90 (#12851) üzenetére


szbalogh
őstag

A gyártó ;)
sanyo 8.4v ,gyári 9.6v -> a rof ugyan annyi velük.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#12853) zalman90 válasza szbalogh (#12852) üzenetére


zalman90
őstag

enyire számit az akksi gyártója? cyma akksik mennyire jók?

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#12854) stefanitsr válasza zalman90 (#12853) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Általában jól használhatóak.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#12855) mykos válasza zalman90 (#12851) üzenetére


mykos
aktív tag

Ha mindkettővel ugyan azt a ROFot tudta, akkor egyforma volt a leadott teljesítmény.
Mivel ez kétoldalú dolog, egyik hogy a hajtómű felveszi e azt a teljesítményt, a másik, hogy az akku le tudja-e adni egyáltalán(nayo, lehet még közbenső fogyasztó is..kábel, átmeneti ellenállások, heterodin rendszerű kiskutya). Lehet a gyári akku nem képes leadni azt az áramot és ejti a feszültségét így ugyan ott vagy...vagy csak nem volt feltöltve a 9.6-os akku ;)

AS8935G, TM G3 Custom, TM DE .50 AE HK, SGS2, SG Alpha ghfr77vvt76buzzu89v 6ztt

(#12856) zalman90 válasza mykos (#12855) üzenetére


zalman90
őstag

kb 3 tárat lőttem a gyárival , lehet nem volt maxon , de azt nem irtam hogy 8.4v al kicsi lenne a rof , én megvagyok vele elégedve , igy nem is pazarlom a golyót :D

[ Szerkesztve ]

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#12857) zalman90 válasza zalman90 (#12856) üzenetére


zalman90
őstag

le is merült az aksi még 3 tár után :DDD fel töltöttem , egyből megnőtt a rof , a gyárival :K

de töltés közben fel melegedett mint az állat , ez megint miért van?

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#12858) rainmen válasza zalman90 (#12857) üzenetére


rainmen
aktív tag

Töltés: milyen aksi -NiCD vagy NiMh-, mekkora töltőáram, főként ezek határozzák meg a dolgot. Lehet fokozni, hogy gyári töltő vagy valami (fél)intelligens. Elvileg kézmeleg szokott lenni az aksi töltésnél.

Valaki írta múltkor, hogy a túlmerült LiPo-t életre keltette, de nem találom a módit. Megosztaná velem ismét? Laptop akku nem veszi a töltést, 2*3 cellás, megpróbálnám feléleszteni.

(#12859) zalman90 válasza rainmen (#12858) üzenetére


zalman90
őstag

ni-hm akksi , kezemnél kicsit melegebb volt mondjuk ugy langyos, 500mah val tölttötem , 1100mah-s , fél automata töltő , töltő áram pedig : 12v talán?

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#12860) rainmen válasza zalman90 (#12859) üzenetére


rainmen
aktív tag

Akkor az szerintem rendben van. :K

(#12861) sptkyle válasza rainmen (#12858) üzenetére


sptkyle
senior tag

Máshol olvasott "akku regenerálás" opció (komolyabb LiPo töltőknél) rémlik , ami a túlmerített akkut megmentheti .

[ Szerkesztve ]

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#12862) stefanitsr válasza sptkyle (#12861) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Regen opció a nimh/nicd-k esetében van. Lipo-t ha nincs a két feszültség küszöb között akkor nem is kezdi el tölteni...

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#12863) sptkyle válasza stefanitsr (#12862) üzenetére


sptkyle
senior tag

Akkor párdon.
Megkerestem azért a cikket, hogy tényleg én emlékszek e rosszul, de nem.
"A cella minimális feszültsége minimum 3,0V lehet. (Profi töltőknél van akku regenerálási opció, mely a sérült, túlmerített LiPo akkukat képes az esetek 50%-ban még megmenteni és kb. 70%-os kapacitásra hozni.)"
forrás
Becz Laci tesztjeivel eddig nem volt gond. Mindig pontosnak tüntek, és fedték a valóságot. (mondjuk ettől még mindenki hibázhat :) ) Mindegy. Akkor nem szoltam.

Más: King Arms-ról tapasztalat valakinek?

[ Szerkesztve ]

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#12864) stefanitsr válasza sptkyle (#12863) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Lehet hogy ő rendelkezik olyan töltővel ami profibb mint a b6.

Őszintén szólva kétlem hogy bármilyen töltőben is volna ilyen funkció, mert ilyen esetekben ha az esély nem is borzasztó nagy, de a gyártó kockáztatná, hogy kedves user fény és lángeffektek közepette magára gyújtva porrá égeti a lakását-házát. Ezt meg azért általában semmilyen gyártó sem meri felvállalni. Itt szerintem beczl téved.

Egy érdekes megoldás lehet hogy előkapod a b6-ost és nimh töltéssel, rövid ideig nagy árammal megkínálod a túlmerült pakkot, akkor a cellák ezzel a rövidebb pofonnal bekerülhetnek a két feszültség küszöb közé, ahol már a B6 nem dobja el azonnal a töltést 'battery voltage errorral'.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#12865) stefanitsr


stefanitsr
senior tag

Softairen van egy boyi m4 amire azt mondja a manus, hogy van hozzá cső toldó, annak akit ez érdekelt volna. :)

De annyiért adja kb amennyiért majdnem SRC-t kapni, így már nem venném meg a boyit.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#12866) rainmen válasza stefanitsr (#12864) üzenetére


rainmen
aktív tag

Akkor ezt egy poroltó társaságában lehet, hogy bepróbálom. :D

(#12867) rainmen


rainmen
aktív tag

Ha valaki rendel ehobbyról nagyon apróságokat, az keressen meg priviben! 30$ értékű cucc kellene, 0,3 kg súlyban, max 10$-ral tudok beszállni fuvarba, költségbe.
Pontosabban többel már nem éri meg.
Maximális köszönet! :R

[ Szerkesztve ]

(#12868) sptkyle válasza rainmen (#12867) üzenetére


sptkyle
senior tag

Ha igaz, akkor:
Januártól az alábbi módon változott a dolog:
25 dolcsi alatt vám és áfamentes
25-150 dollárig "csak" áfaköteles
150 felett vám és áfa,viszont a vám csökkent 2%ra.

Ennek fényében a rendelésed áfaköteles. Ha valaki kisebb cuccot akar rendelni (pl 25 dodo alatt) , és beszáll hozzád, akkor ő is áfaköteles lesz.(már ha létezik ilyen alacsony értékű rendelés shippinggel együtt) Nem biztos hogy gazdaságos.

[ Szerkesztve ]

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#12869) rainmen válasza sptkyle (#12868) üzenetére


rainmen
aktív tag

Februárban jött cuccom amcsiktól, vámra bement, de csak egy plecsnit kapott. 168 $ körül volt az ára-értéke. Minden feltüntetve, számla, stb., semmi pluszköltség nem terhelte.
Valakinek egyéb tapasztalata?

(Így meg lenne a cuccom~8000 Ft-ból, ha döcögős, akkor marad a beígért cucc~10000 Ft körül.)

(#12870) sptkyle válasza rainmen (#12869) üzenetére


sptkyle
senior tag

Idén még nem rendeltem, szóval passz.
A fentebbi dolog elvileg a vámhivatal falán lóg. De persze nem kell mindent elhinni. :D
Esélyes, hogy rendelek, de az nagyobb értékű lesz, és valszínű vámolják. Neked az nem olyan biznisz sztem.

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#12871) evilzombie válasza stefanitsr (#12864) üzenetére


evilzombie
tag

En egyszer ugy mentettem meg egy lipot hogy pb akksikent toltottem a 10mA toltessel 2.5V-ig, mivel olyan alacsony volt a feszultsege hogy nem akarta lipo-kent tolteni..
1 ora pihi/hutes ahogy tetszik, aztan toltes rendes lipokent persze balance modban,(minden cella azonos feszultsegu).A melegedest azert ellenoriztem 5 percenkent.
Az aksi nem lesz a regi!
Ilyen toltom van.1/4 arat mar vissza hozta mivel a srac kidobta volna :)

Talalkoztam ugy 6-7 db komolyabb (modellezés) toltovel, de aksi mento funkcio nem volt bennuk.

STEFANITSR
"Egy érdekes megoldás lehet hogy előkapod a b6-ost és nimh töltéssel, rövid ideig nagy árammal megkínálod a túlmerült pakkot "

[ Szerkesztve ]

Na náááá

(#12872) rainmen válasza evilzombie (#12871) üzenetére


rainmen
aktív tag

Na, akkor megpróbálom megküldeni a rossz cellákat. Aztán majd lesz valami. :))

sptkyle: Akkor megnézem, mennyiért jönne el csak az.

[ Szerkesztve ]

(#12873) evilzombie


evilzombie
tag

Talaltam egy egesz jo elado csuzlit!

Viszont meg soha nem szereltem m14-est!V2 vagy V3 OKs!
Nehez ezeket szervizelni?

Na náááá

(#12874) BaKeSZ87


BaKeSZ87
senior tag

Hm. Én pont nem így mentettem meg egy Firefox 11.1V-os pakkot, én pont, hogy alacsony töltőárammal kezdtem tölteni, nem naggyal, 0.1A-rel töltöttem, aztán mikor felment 10V környékére, átkapcsoltam LiPo módba, és feltöltöttem.

(#12875) evilzombie válasza BaKeSZ87 (#12874) üzenetére


evilzombie
tag

Lehet hogy en irtam rosszul a mertekegyseget, mar nem nagyon emlekszem ra!

[ Szerkesztve ]

Na náááá

(#12876) rainmen válasza BaKeSZ87 (#12874) üzenetére


rainmen
aktív tag

Na akkor amint megjön a másik akku, szétrántom ezt cellákra és megpróbálom feléleszteni.

(#12877) evilzombie válasza evilzombie (#12873) üzenetére


evilzombie
tag

Megvettem a csuzlit :)

Ilyen Airsoftossal meg nem talalkoztam! 45 eves Kanadai de 20 eve Dublinban el, es ORVOS!
Vagy 45 percig dumalt hogy a systema csuzlik milyen jok!
Hat tenyleg azok, csak nem nekem :)

Na náááá

(#12878) BaKeSZ87 válasza rainmen (#12876) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Nekem bekakilt egy 3 cellás Zippy, egy cella felpüffedt, leforrasztottam, a nyákot megrövidítettem tesco-s "dremellel", átforrasztottam a balancer kábeleket, és levágtam a balancer csatiból, így a 11.1V-os pakkból csináltam egy 7.4-est.

(#12879) mcmck'


mcmck'
csendes tag

helloo újra!
szerintetek ez a stukker mennyit érhet?8-) csak 300fps-t lő :S -akku+töltö nélkül

King arms M4, metal body and gearbox and gears are still stock(they were all in a good nic.)
the bits that are not M4 and been upgraded are as follows;
high torque AGM motor
Bearing spring guide
Bearing piston head
new 7mm bearings
reshimmed and greased up
full sized M16 stock
magpul moe hand gaurd
SPR type pistol grip
comes with a metal carrying handle.

köszi :R

(#12880) stefanitsr válasza evilzombie (#12877) üzenetére


stefanitsr
senior tag

CA nem jellemző errefele, de azt tudom hogy a box egyedi és a G&G eredetű, módosítva. Emlékeim szerint v2/v3 kerékszett, a többi egyedi. Kerüld a kísérletezést ha valami kell hozzá, csak kifejezetten CA-hoz való dolgokat vegyél meg, marui és klónjaihoz való cuccosok többnyire nem jók hozzá, G&G dolgokon meg esélyesen pont annyit változtattak, hogy ne legyen jó hozzá.

V7-hez semmi köze !

P.S: Marui tárakat sem eszi meg, G&G és CA tárak jók hozzá csak.

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#12881) evilzombie válasza stefanitsr (#12880) üzenetére


evilzombie
tag

Koszonet!

En is ezeket olvastam.Kapok hozza 1ca meg 2 G&G hi cap-et.400-asokat, nem nagyon szeretem a hi-capeket de egy darabig jok lesznek! Meg egy NiMh akksit.Potnak jo lesz :) Es +-ba egy airsoftra keszul A-fetet, ami 30 Euro-ba kerult neki :) :)
Hat igen, valakinek nem kell otthon barkacsolnia :)

Majd irok ha megkaptam, egyenlore jobbnak nez ki mint az SRC XM8 :)

Talaltam is tappet platet a UNcompanynal.Majd megrendelem ha tenyleg az a baja!

[ Szerkesztve ]

Na náááá

(#12882) stefanitsr válasza evilzombie (#12881) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Mivel 7mm golyós csapágyas emlékeim szerint (bár CA bírni szokta), elképzelhető, hogy a csapágyak mentek el nyaralni. Ha az ment el, akkor valamelyik gyártó sima perselyeit tedd be helyettük, ne golyósra cseréld - egy füst alatt jól is jártál a dologgal, mert azt aránylag egyszerű beszerezni.

Tappet törést egyszerű diagnosztizálni akár szétszedés nélkül is - hopkamrába kiszedett tárral tárfészek felől belenézve nem jár a nózi...

Látatlanba ne rendelj semmit.

EBR amúgy szopó, orrnehéz és alapvetően nehéz, nagy, meg stb. Tipikusan az a puska amit az ember nem "magának" vesz, hanem azért hogy a többiek azt mondják rá, hogy hű meg há. Nem túl praktikus.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#12883) rainmen válasza BaKeSZ87 (#12878) üzenetére


rainmen
aktív tag

Nálam nem ennyire egyszerű a dolog, lévén laptop aksiról van szó. :D
Viszont 6 db 2180 mAh körüli cella van benne, 2*3 cella leosztásban. Állt három hétig a cucc és most nem veszi a töltést. Megpróbálom feléleszteni, hogy ne kelljen másik.

(#12884) rainmen


rainmen
aktív tag

Na, közben megnéztem, a cucc 30 $ és a postaktg 20 $, tehát 50 $ lenne a 6 db új cella. Még meggondolom, mégis 6400 mAh-s lenn a mostani ~4400 helyett. :C

(#12885) zalman90 válasza rainmen (#12883) üzenetére


zalman90
őstag

laptop akksirol lehet airsoft fegyvert műküdtetni? :DDD

van egy 11.1v os 4400mah-s akksim

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#12886) stefanitsr válasza zalman90 (#12885) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Elméletben nem lehetetlen, de a notebook akkukat inkább kapacitásra és folyamatos aeghez képest lényegesen kisebb áramú terhelésre méretezik, míg az aegeknél inkább a rövid, nagyobb áramfelvételű akciók lényegesek relatív kisebb kapacitás mellett.

példa: Aegben nálam 18650 cella méretű lifepo pakkok vannak 1100 mAh, 9,9v 3 sorba kötve - jól viselik a rövid 30-40A-s terhelést is. Egy átlag notebookban 2000-2200mAh 18650 li-ion cellák vannak, kettesével párhuzamosan, és az általam szétkapott pakkban három kettes cella sorba kötve. A cikkszám alapján kikeresve ezeknél a pakkoknál az egészséges terhelés adattábla szerint (nem tiszták az emlékek már) de jelentősen kevesebb volt cellánként, úgy a tizede rémlik. A tévedés jogát fenntartom.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#12887) rainmen válasza stefanitsr (#12886) üzenetére


rainmen
aktív tag

Az alábbit néztem, de "C" érték nincsen feltüntetve: [link]. Ebayen van 6$-ért 2 db-os 2400-as. Most kapok majd egy gyári aksit, a benne lévőt meg átnézem. 40$ körül lenne szállítással szintén ebayről utángyártott cucc. Viszont minél kevesebből akarom megoldani.

(#12888) szbalogh válasza rainmen (#12887) üzenetére


szbalogh
őstag

1C
De írja is, hogy elemlámpába jó.
"The widely used cobalt-based lithium-ion has drawbacks; it offers a relatively low discharge current. A high load would overheat the pack and its safety would be jeopardized. The safety circuit of the cobalt-based battery is typically limited to a charge and discharge rate of about 1C. This means that a 2400mAh 18650 cell can only be charged and discharged with a maximum current of 2.4A."

Ami fegyóba jó az A123 és LiFePO4 néven ismert.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#12889) rainmen válasza szbalogh (#12888) üzenetére


rainmen
aktív tag

Akkor ez nekem tökéletes!
Köszi! :C

(#12890) stefanitsr válasza szbalogh (#12888) üzenetére


stefanitsr
senior tag

AK-t sikerült már beújítani ? :)

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#12891) szbalogh válasza stefanitsr (#12890) üzenetére


szbalogh
őstag

Igen, már az én tulajdonom, csak apám ment érte, mert épp arra járt. Elvileg szerdán jön felénk akkor elhozza. Már nagyon izgulok :DDD

Nick: HE_Storm

(#12892) BaKeSZ87


BaKeSZ87
senior tag

A&K Dragunovval találkozott már valaki élőben? Tervezzük ketten, hogy rendelünk, 30.000 körül lesz postával.

(#12893) stefanitsr válasza BaKeSZ87 (#12892) üzenetére


stefanitsr
senior tag

11 db volt nekem belőle, mi a kérdés ? :)

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#12894) BaKeSZ87 válasza stefanitsr (#12893) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Anyagminőség? Pontosság? A fémek mennyire vannak jó anyagból?

(#12895) stefanitsr válasza BaKeSZ87 (#12894) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Aeg hopup, szóval a pontosság kb aeg szint meg egy pici. Az anyaga valami nem túl tartós alu ötvözet, ha feldöntöd, akkor törik pl az infrabak, kopik a trigger sear egy jó darabig, ezért adott időközönként nem árt tisztítgatni a hengert, mert megy bele némi aluforgács. Idővel szépen lekopik a searről a "felesleg" és ez a jelenség megszűnik. Az anyag választásnak nem barátja a fegyver hossza, ami 1260 mm-ével újra definiálja a hosszú m14-eseknél megismert "dióverő" fogalmát. Óvatos közlekedést és használatot kíván a gazdájától.

A külső cső és a belső cső közti hernyócsavarokat érdemes rendes csavarokra cserélni és fúrni egy plusz menetet alulra is egy plusz csavarnak. Van egy közdarab ami tartja a belső csövet a külsőben, abban is érdemes +2 furatot tenni, hogy stabilabb legyen a front szet és benne a cső, ellenkező esetben az egész fegyver úgy nyeklik jobbra-balra, mint egy lepukkant bkv csuklós busz. Ez kellemetlen hatással van a pontosságra. Játékonként ajánlott ezeket a csavarokat újra húzni.

Amúgy hangulatos, jó célra tenni, jó a fogása, könnyű, jó hosszú, akinek ez a perverziója szeretni fogja. Ha nincs más fegyvered hozzáteszel 13k-t, és acél cyma aksut kapsz, szóval szerintem nem éri meg a pénzét, kivéve azt az esetet, ha kifejezetten ezt akarod a fentiek tudatában is. AEG rugókat eszik, ha valakinek az fps a perverziója, ezzel könnyen kiélheti. A dugattyúba mehet egy aeg dugfejből kukázott csapágy, az kb 20-30 fps-t dob a teljesítményén.

Ofkorz, fokozottan érvényes rá, hogy minőségi bb-t kíván. Itt van egy lövésed és már meg is takartak egy sorozattal, ha elrontottad. :DDD

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#12896) BaKeSZ87 válasza stefanitsr (#12895) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Elbizonytalanítottál.

Amúgy agyaltam már rajta, hogy lecseréljem a 105-öst AKSU-ra, de riaszt a hátsó irányzék hiánya, meg a tokfedél megoldása. Úgyhogy maradtam annál a verzónál, hogy marad a 105.

Kéne egy BAR-10. Van már egy megerősített elsütőszerkezetem csak fegyver nincs hozzá.

(#12897) BaKeSZ87


BaKeSZ87
senior tag

Amúgy ezek a problémák megvannak a ver2-es dragunov verziónál is?

(#12898) stefanitsr válasza BaKeSZ87 (#12897) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Állítólag a sear anyaga változott valamelyest, meg áttervezték az adagolást, és most az egyébként elég gyakori dupla adagolás nem jellemző már annyira.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#12899) stefanitsr válasza szbalogh (#12891) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Meghiszem azt...

Azon fegyverek egyike amit érdemes első puskaként megvenni és örökre megtartani (erős, pontos, acél, jól van összerakva, stb), aztán cserélgetni mellette a sok "tetszik", "nekem bejön", "tök jól néz ki" vackot. :DD

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#12900) sowi válasza stefanitsr (#12899) üzenetére


sowi
őstag

rohadtul egyetertek, idaig nalam is csak az rk01 fullsteel ami mar ezer eve megvan es meg sosem hagyott cserben :)

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.