Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13601) rainmen válasza szbalogh (#13600) üzenetére


rainmen
aktív tag

Két darab, 9,6 V-os NiCd akkupakk belefért egyszerre... :U :P
A linket kösz, nézelődöm.

(#13602) dFactor


dFactor
tag

Még mindig TM M14-hez: a stock nozzlet le szeretném cserélni. Guarder, CA v Prometheus? Nagyon nagy a különbség a márkák közt?

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ I mean if my show does not make people vomit and have an erection at the same time, then I've let my audience down.

(#13603) stefanitsr válasza dFactor (#13602) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Guarder O gyűrű nélküli, Prometheus O gyűrűs (én ezt használom az enyémben)

CA-nak meg érintőleges köze sincs a TM rendszerű m14-ekhez, a g&g design egy átgondolt változata, jó esetben a dugattyúfej meg a dugattyú csereszabatos a TM cuccokkal, a többi nem.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13604) Hurkaleves


Hurkaleves
őstag

srácok!

lenne itt egy Variable-6S multifunkciós töltő a HobbyKing-ről és balanszeres lipo töltésnél azt írja ki, hogy "connection break". a lipo cellákba 3.8V van most. lehet, hogy nem tölti mert már meghaladta a 3.7-et?
help pls. thx.

(#13605) stefanitsr válasza Hurkaleves (#13604) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Connection break = valahol szakadt az áramkör, vagy nincs rádugva a kábel rendesen a töltőre.

Balance töltéshez a balanszer csatit ÉS a rendes táp csatit IS rá kell dugni a töltőre.

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13606) Hurkaleves válasza stefanitsr (#13605) üzenetére


Hurkaleves
őstag

erre nem is gondoltunk volna, hogy a sima töltő csatit is rá kell dugni... most így jó és tölt!
köszönet!
az én kis egyszerű töltőmnél viszont elég a balanszos csatit rádugni és tölti.
nem teljesen világos, hogy miért csak így működik, de most okés.

(#13607) dFactor


dFactor
tag

Köszi szépen! Még annyit, hogy H lenyomóból melyiket használod az M14-edben? Elég az olcsóbb Element, vagy ami sokkal drágább, az sokkal-sokkal jobb is?

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ I mean if my show does not make people vomit and have an erection at the same time, then I've let my audience down.

(#13608) szbalogh válasza Hurkaleves (#13604) üzenetére


szbalogh
őstag

Kiegészítés képpen 4.2V-ig tölt.

Nick: HE_Storm

(#13609) dFactor válasza dFactor (#13607) üzenetére


dFactor
tag

Nozzle-ről még egy szót:

SHS O gyűrűs, jó ez?

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ I mean if my show does not make people vomit and have an erection at the same time, then I've let my audience down.

(#13610) Hurkaleves válasza szbalogh (#13608) üzenetére


Hurkaleves
őstag

igen-igen... viszont nem értem, hogy akkor miért nem 8.4-es nek írják a 2 cellás lipókat?

(#13611) stefanitsr válasza Hurkaleves (#13610) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Mert a pack feszültsége a névleges cellafeszültség egész számú többszöröse, nem pediglen a feltöltött állapotot jelző feszültség küszöb egész számú többszöröse. :D

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13612) stefanitsr válasza dFactor (#13609) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Nézd össze a gyári nozzle-t ezzel. Látni fogod hogy a gyári nem forgás test. Ennek ellenére elképzelhető hogy jó lesz hozzá, de az m14 szerelése már önmagában van annyira figyelem, idő, és türelem igényes, hogy a nozzle-k próbálgatását személy szerint ne érezzem kihívásnak.

A H lenyomóban nincs semmi varázslat, hatása sokkal inkább lélektani, és marketing alapú, mintsem gyakorlati. Nem csak szélsőséges esetben viszont a beépítésének lehetnek negatív következményei is, pl AK m14 esetében lazán rá lehet tekerni-húzni úgy a hopupot hogy bent szoruljon a BB, illetve az állítás finomsága szűkül, mert a H lenyomók döntő többsége az eredeti hagyományos lenyomókkal ellentétben nem nyomható össze.

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13613) Hurkaleves válasza stefanitsr (#13611) üzenetére


Hurkaleves
őstag

ööö... aha. :DDD
nomind1. műxik minden azalényeg. köszi mégegyszer a tippet! nemtudom mikorra jöttünk volna rá, hogy hol a bibi... :B

(#13614) dFactor


dFactor
tag

Kösz a sok infót. Most már csak ki tudok valami végső megoldást filózni!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ I mean if my show does not make people vomit and have an erection at the same time, then I've let my audience down.

(#13615) Kassadin


Kassadin
addikt

Hello srácok! Budapestről van valaki/valakik akik élnek ennek a jó kis hobbinak?
Üdv: Kassadin

(#13616) mykos válasza Kassadin (#13615) üzenetére


mykos
aktív tag

Én most passzív féléven vagyok AS ügyileg, de amint kiszabadul a vámról az akksim havi 1x biztos megyek.

szerk: Fri 29.04.2011 10:29 Released by customs Budapest 1005
Nah, csoda...csak 1 hetet ültek rajta...

[ Szerkesztve ]

AS8935G, TM G3 Custom, TM DE .50 AE HK, SGS2, SG Alpha ghfr77vvt76buzzu89v 6ztt

(#13617) Kassadin válasza mykos (#13616) üzenetére


Kassadin
addikt

Értem. Mi régebben (egy társaság) összejártunk, csak szétesett a kis csapat, el is adtam a fegyvereim (ak74,usp, mp5), de most megint kedvet kaptam a játékhoz, csak nincsen kivel meg elő kell teremteni az anyagiakat hozzá. :DDD

(#13618) mykos válasza Kassadin (#13617) üzenetére


mykos
aktív tag

Nálam is ez van, kivétel hogy a felszerelés maradt, sőt évek alatt még elég komoly fejlesztéseket is öltem bele, de használva nem volt.
Egyik régi csapattag fegyvere is megmaradt, elvileg mostanra készen áll a lövésre(fegyver és ember is)...csak olyan hangulatú játékokra vadászom amik régen voltak...Szóval ha van jóféle játék 50km-es körzetében Bp-nek én benne vagyok.

AS8935G, TM G3 Custom, TM DE .50 AE HK, SGS2, SG Alpha ghfr77vvt76buzzu89v 6ztt

(#13619) stefanitsr


stefanitsr
senior tag

Nah megint 80k-ért boyi m4 az eladóban, valszeg azt hiszi az ember, ha tesz rá egy pár xtr panelt meg ctr magpie cuccokat, akkor triplázódik az értéke. :D

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13620) Kassadin válasza mykos (#13618) üzenetére


Kassadin
addikt

Jól van, akkor már vagy te, haverom nem tudom jönne-e.
Ha lesz melóm, akkor be kell szereznem pár dolgot azt hiszem. Ruha még megvan, de fegyver, maszk/szemüveg stb. kelleni fog. Valami ilyesmiben gondolkodom, mármint ár ügyileg:[link]

[ Szerkesztve ]

(#13621) stefanitsr


stefanitsr
senior tag

Holnap én tökölre nézek kis harmadmagammal.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13622) zalman90 válasza stefanitsr (#13619) üzenetére


zalman90
őstag

nekem is ilyen van , ezekszerint gazdag vagyok :DDD

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#13623) Kassadin válasza stefanitsr (#13621) üzenetére


Kassadin
addikt

Elég sokan mennek, ahogy nézem a listát. :Y

(#13624) stefanitsr válasza Kassadin (#13623) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Jah, már készítgetem össze a dolgokat holnapra. Esőkabátot is betettem. :D

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13625) Kassadin válasza stefanitsr (#13624) üzenetére


Kassadin
addikt

Jó neked, én holnap megyek melóhelyre próbanapra. Talán legközelebb összejön.

(#13626) szbalogh válasza stefanitsr (#13619) üzenetére


szbalogh
őstag

Szerintem nagyon megéri hiszen "Magpul és Knight's Armanent házasítás" :DDD

Nick: HE_Storm

(#13627) BaKeSZ87 válasza szbalogh (#13626) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Nyilván te még sosem ütöttél mellé a billentyűzeten, vagy sosem tévedtél :P
Amúgy ismerem Séf-et, lehet, hogy túlárazta a fegyverét, de alapvetően rendes csóka. El tudom képzelni, hogy neki ennyibe volt, az más tészta, hogy ennyiért nem fogja megvenni senki.

(#13628) BaKeSZ87


BaKeSZ87
senior tag

Elkelt a 040D, lekéstétek a jó boltot :)

(#13629) szbalogh válasza BaKeSZ87 (#13627) üzenetére


szbalogh
őstag

5x egymás után nem gépelem el :P

Nick: HE_Storm

(#13630) BaKeSZ87 válasza szbalogh (#13629) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Elég egyszer elgépelni, ha aztán ctrl+c, ctrl+v-zel :P

(#13631) sowi válasza BaKeSZ87 (#13628) üzenetére


sowi
őstag

a francba :Y

BTW ezt az orlando gyereket honnan szartak a 6mm-re? kibaszott faraszto az agymeneseit olvasni minden cikknel, acel v2es gb 50 dollarert meg a tobbi baromsag :W

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#13632) gabitoo88


gabitoo88
tag

Sziasztok új vagyok még Airsoft tekintetében.Lenne egy Boyi BI-3081D M4A1 fegyver AEG eladó 1 hónapos 25 ezerért.Szerintetek kezdésnek jó?

Tel.: 3630három343638

(#13633) sowi válasza gabitoo88 (#13632) üzenetére


sowi
őstag

nem

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#13634) mykos


mykos
aktív tag

Remélem az orkok nem akarnak rendszert csinálni ebből minden játékon...

AS8935G, TM G3 Custom, TM DE .50 AE HK, SGS2, SG Alpha ghfr77vvt76buzzu89v 6ztt

(#13635) szbalogh válasza mykos (#13634) üzenetére


szbalogh
őstag

Borítékolható volt :(((

Nick: HE_Storm

(#13636) zalman90 válasza gabitoo88 (#13632) üzenetére


zalman90
őstag

áááááááááááááh nehogy megvedd ez 1 gagyi játék , full műanyag az egész , gagyi akksival stb

és aza vicc hogy külföldön 10.000 egy új ilyen

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#13637) stefanitsr válasza mykos (#13634) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Tudod hogy ez a cikk miért jó ?

Nem militarista, fasiszta, hungarista, gárdista címszó alatt állítja be az airsoftot, hanem sportként és rögtön pozitív töltete van a negatív helyett. Más kérdés, hogy őszintén igazándiból egyik sem fedi a valóságot de ez a jobbik eset.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13638) stefanitsr válasza sowi (#13631) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Ó, hát orlandó barátunkba belefutottam én már jóval a 6mm-es kirohanásai előtt.

Kezdett egy priváttal, amit mindjárt ki is elemzek, de alapvetően rövid olvasás után már tudtam, hogy menthetetlen és nem fogok neki válaszolni, hagyom elsüllyedni a devnull kénköves bűzös mocsarában. Persze ez neki nem volt elég, hiszen az ő feltűnési viszketegségének ez nem hozta meg az ötujjas kielégülést, ezért a youtube videóim alá nyomta a baromságait, hogy ílyen meg olyan laboratóriumi tesztek igazolták hogy meg nem nevezett akkukkal szemben a madbull 100 dolcsis kínai gyártású lfp4 akkuja tényleg és igazoltan hozza a rá írt értékeket, stb.

Mondom 100 dolcsiért veszek 5 akkut, az meg aztán együtt lenyom bármilyen egyetlen madbull akkut. Mintha nem írtam volna semmit a madbull akku az isten, meg hát ennyiért nem lehet rossz meg ő tudja megkérdezte ezt is azt is amazt is... Meg hogy tud szerezni 300 féle puskát meg 100 féle pisztolyt jó áron, stb... No gondoltam mielőtt jobban kifordulna önmagából törlöm a szösszeneteit és a továbbiakban nem kap hozzászólási jogot...

Utána találta meg a 6mm-ert, ami a különleges moderációs elvek mellett még mindig hozzá tud szólni.

No akkor vissza a mindent elindító üzenetre:

Szokták mondani hogy nem terítünk privátot publikba, de az emberünk már okozott annyi kárt, hogy aki számára ismeretlen volna tudja hová tenni.

"Hello! Nezegettem a Sentry-ket,es hozzad keveredtem..."

ZOMG ! Elég baj az nekem.

"Keresgetek,agyalgatok egy ideje."

Ez meg az egész világnak.

"Amiben biztos vagyok, hogy G&P-Magpul kozos gyermek lesz...PTS MOE vagy Sentry,de a "fiatalabb" verzio,PTS cuccokba oltoztetve.."

Igen, sokan kedvelik ezeket a slukkereket.

"G&P nem nagy kulonbsegekkel dolgozik ami a belsot illeti.De a vasarlast kovetoen ugyis gear box csere lesz,Systema CMB 170-esre Systema A-Z motorral.De azert erdekelne a velemenyed a Sentry-rol,ahogy latom 1 eve hasznalod.Rakok ra 18centis hangtompitot,amibenmajd vegig megy egy Madbull Python II 6.03-as cso. Igy annyira nem veszti el a CQB kulsejet,de pontosabb lesz nagyobb lotavval.Valaszod elore is koszi..."

M170-es CQB fegyver, 18 centis tompítóval benne alu csővel. Gratulálok. ~550 fps, CQB külső... :] Azt hiszem erre mondják, hogy no comment.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13639) sowi válasza stefanitsr (#13638) üzenetére


sowi
őstag

sejtettem, en csak a 6mm-en lattam de ott boven eleg volt, foleg a sok blod marhasag amit osszehordott

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#13640) Kassadin válasza gabitoo88 (#13632) üzenetére


Kassadin
addikt

Inkább még rakj hozzá egy kicsit, és vegyél valami jobb minőségű cyma ak-t.

(#13641) stefanitsr válasza sowi (#13639) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Nem csak múlt idő, kitartóan nyomja most is. Igazi duracell-nyuszi-kihaénnem-usákiába-kiszökött-voltmagyar.

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13642) sowi válasza stefanitsr (#13641) üzenetére


sowi
őstag

remeljuk megunja :D

jovo heten erkezik a fullaczel aksu ha minden jol megy, hogy ontopik is legyek :D

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#13643) rainmen válasza mykos (#13634) üzenetére


rainmen
aktív tag

A kommentek elolvasása is javasolt... :))

(#13644) Kassadin válasza stefanitsr (#13641) üzenetére


Kassadin
addikt

Te vállalsz airsoft fegyver szerelést? Persze nem várom el ingyen, csak érdeklődök, hogy ha úgy alakulna és lenne pénzem majd a tervezett fegyver tuningjára, akkor segítenél megmutogatni/megcsinálni?

(#13645) dFactor


dFactor
tag

Uraim!

Egy szinte új műanyag KJW M92-es GBB Beretta megér 12.000 Ft-t? Mennyire strapabírók ezek?

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ I mean if my show does not make people vomit and have an erection at the same time, then I've let my audience down.

(#13646) stefanitsr válasza Kassadin (#13644) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Előfordul néha, de főleg győr és vonzás körzetében, távolabbra nem nagyon megyek.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13647) sowi válasza dFactor (#13645) üzenetére


sowi
őstag

nem

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#13648) Kassadin válasza stefanitsr (#13646) üzenetére


Kassadin
addikt

Úgy gondoltam, hogy majd leutazom hozzád, ha aktuális lesz. :B

dFactor: Ha pisztoly akarsz annyi pénzből, miért nem aep-re ruházol be? Double Eagle m81(aka h&k usp) 10 körül már vehető, nekem is olyanom volt, masszív és az árához képest nem is rossz.

[ Szerkesztve ]

(#13649) dFactor válasza Kassadin (#13648) üzenetére


dFactor
tag

Igazából AEP-et akarok. A te és mások hozzászólásai már meggyőztek róla :D Kicsit kapkodásban vagyok, mert hétvégére kellene valami pisztoly. Annyira nem életbevágó, csak ha kifognék valami jó bizniszt, akkor megvenném még a héten.
Ez az USP viszont tetszik, külsőre is. Jobban, mint a Glock pl. :C
Extra tárakat lehet hozzá venni?

[ Szerkesztve ]

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ I mean if my show does not make people vomit and have an erection at the same time, then I've let my audience down.

(#13650) Kassadin válasza dFactor (#13649) üzenetére


Kassadin
addikt

Azért előtte elolvasnám mindkettő cikket: USP [link] Glock [link] és úgy döntenék. Érdemes teszveszen és vaterán körbenézni, ott elég sok airsoft fegyver szokott lenni, persze ésszel kell ott is vásárolni. A tár jó kérdés, azt nem tudom én csak másodlagos fegyverként használtam, 1 tárral, épület legtöbbször nem nagyon volt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.