Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12701) BaKeSZ87 válasza sptkyle (#12700) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Még egypálcásnak se lenne pofám kirakni búcsúban.

(#12702) Hurkaleves válasza sptkyle (#12700) üzenetére


Hurkaleves
őstag

clok illetve cloc. mert így fonetikusabb... vagy nem? :C :DDD kész..

(#12703) szbalogh


szbalogh
őstag

Még jó hogy nem cock :DDD

Nick: HE_Storm

(#12704) sptkyle válasza Hurkaleves (#12702) üzenetére


sptkyle
senior tag

Gyááá.. van még:
Lézer kivetítő :C (projektor olcsón )
Mesterlövész távcső :C (elég árulkodó az 1*40-es felirat az oldalán)

De a nagyon tuti:
G36 Sniper rugós airsoft géppisztoly A címben már van némi anomália, amit csak fokoz az eladó:
G 36 mesterlövészpuska másolata. Ezt a típust használják a német fegyveres erőknél és a legjobb különleges egységek a világon, beleértve a SAS, GSG 9, és a SWAT kommandokat. Alkalmas rövid távú és épület harchoz.

Ezért szeretek erre az oldalra járni. :DDD

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#12705) szbalogh válasza sptkyle (#12704) üzenetére


szbalogh
őstag

Wazze ha ennyiért is el lehet adni egy sznájpertávcsövet akkor én is felteszem a 4000-es nyílt optikámat hasonló szöveggel 30000-ér :DDD És meg is lesz a pénzem a 040-es cymára :DDD

ÁÁÁÁáá ... 30 Ft a hirdetés feladása :(((

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#12706) zalman90 válasza stefanitsr (#12680) üzenetére


zalman90
őstag

nekem most m4 em van , elötte ak volt , érdekes de az ak fogása sokkal kényelmesebb volt , nem tudom mitől , az m4 és másabb

nekem boyi m4 van , eddig gond nem volt vele , csak 1 , a tűzváltó kar ritkán be akad , és nem tudok safe ről 1 lövésre váltani , ez mitől lehet?

sptkyle: én nem szeretem a pisztolyokat , de 1 ilyet lehet veszek csak ugy a feeling kedvéért , elég olcsó is :D és állitása szerint fém

olyan lézert meg veszek a bucsu ban 200 ft ért :D

[ Szerkesztve ]

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#12707) zalman90 válasza zalman90 (#12706) üzenetére


zalman90
őstag

:D

Kérdező: ujkuncsaft

"Tisztelt kinainagykeraru! ehhez valamilyen engedély kell? a 250 fbs mit jelent? egy AK47-nél láttam, hogy a kimenő energia 120 Joul, ennek mennyi? - ujkuncsaft"

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#12708) stefanitsr válasza szbalogh (#12705) üzenetére


stefanitsr
senior tag

040-ből látok egy 74-est (igaz hosszú) 35k villámon vakerán.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#12709) Hurkaleves válasza zalman90 (#12707) üzenetére


Hurkaleves
őstag

120 joule már airsoft-nál is halálos lenne! :DDD

(#12710) stefanitsr


stefanitsr
senior tag

Softairre megjött a következő álommanó, a 80k-s boyi m4-ével... Mi a fenét hisznek ezek ? Ennyiért márkás új puska jön házhoz, vámmal, áfával...

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#12711) Hurkaleves válasza stefanitsr (#12710) üzenetére


Hurkaleves
őstag

az lehet, hogy ha összeszámolnánk a plusz moddot és kiegészítőket a fegyveren akkor 80k lenne, de annyiba akkor sem lehet eladni...

figya! most néztem M4 szétszerelési videókat és láttam, hogy két féle GB-vel is szerelik ezeket! az egyik a megszokott V2-es a másik meg különálló GB és a henger+rugós része külön jön le..
melyik típust milyennel szerelik? :F

(#12712) stefanitsr válasza Hurkaleves (#12711) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Amit te akarsz venni, törős orrú egyrészessel. :)

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#12713) Hurkaleves válasza stefanitsr (#12712) üzenetére


Hurkaleves
őstag

miaz, hogy törős orrú? és honnét tudod, hogy milyen? :U hámmégén se tudom hej! :)

(#12714) rainmen válasza stefanitsr (#12710) üzenetére


rainmen
aktív tag

Jó, de valahogy meg kell keresni a tunying árát is a következőre. Meg aztán kicsit többért kell eladni, mint amennyiért vette. :Y

pisztoly: Lenne??? Az több, mint ha én esnék rád 1 méter magasról és lenne alattam valami, aminek 6 mm-es tüskéje lóg ki... Az olyan game over lenne, amihez nem írná ki, hogy insert coin. :N

(#12715) rainmen válasza Hurkaleves (#12713) üzenetére


rainmen
aktív tag

A törős orrú az a bizonyos V2... :DD

(#12716) Hurkaleves válasza rainmen (#12715) üzenetére


Hurkaleves
őstag

jaaaa... értemmár. nagyon gáz vagy mi? sp120-ig csak bírja nem?

(#12717) rainmen válasza Hurkaleves (#12716) üzenetére


rainmen
aktív tag

Háátőőőőizé... Emlékeim szerint nagyon 110 fölé nem ajánlotta innen a fórumról senki. :N

(#12718) stefanitsr válasza Hurkaleves (#12716) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Sajna raktam már össze SP120-al olyan boyi v2-t amiről aztán később kiderült, hogy tört... Ugye nem véletlen szeretjük az AK-t, és ez az egyik amúgy elég nyomós oka. :D (BTW jó tömítések mellett SP110-el is meghaladhatja a 400-at egy egy cucc)

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#12719) Hurkaleves válasza stefanitsr (#12718) üzenetére


Hurkaleves
őstag

öhömm... arra gondoltam, hogy a gyári rugót meghagynám hisz így gyári állapotában is 370-et lő. ha egy kis alkatrészcserét illetve átnézést eszközölök akkor ez az érték fentebb is mehet és nem is kell erősebb rugó..

(#12720) sptkyle válasza zalman90 (#12706) üzenetére


sptkyle
senior tag

Hát te tudod. Én nem nagyon vennék mondjuk springes pisztolyt. Max dísznek a szoba falára.
Én sem vagyok amugy pisztoly párti. Főleg annak tükrében, hogy a karabélya mellett az ember csak nagyon ritkán veszi elő a pisztolyát. (igaz, hogy olyankor nagyon jol jön, dehát havi-kéthavi (kivéve persze ha valaki hosszu fegyverrel játszik) 1 tár ellövöldözéséért megvenni 30-40k -ért egy gázos fullfém hiperszuper pisztolyt.. tulzásnak tartom) Részemről ha lesz is, sztem max egy aep-et veszek oldalfegyvernek. De ez is csak egyéni izlés.

A TM-ben nekem is standard V2 volt, amibe írták sokan, hogy nem szerencsés 120-as rugót tenni. Egy 110-es volt benne (valószínű már jo ideje), illetve talán a tömítéseken is lehetett volna javítani. 360fps-t tudott a konstrukció, de egyszerűen nem éreztem, hogy hozzá kellene nyulni, feljebb kellene piszkálni. Nem volt olyan szitu, hogy kevésnek éreztem volna. Pontossággal nem volt gond, gyönyörűen reagált a fegyver az elsütőbillentyűre, hangja szép volt, lőtávval se volt bajom, és megbízható volt.Csak éppen nem okoztam vele vérző sebeket... de ezen valahogy túltettem magam. :D
Én azt mondom, hogy egy V2-es gb-nek nem hátránya az, hogy csak 110-es rugó pakolható bele. Amondó vagyok, hogy ne a fegyvertől féljenek játékon, hanem a fegyver mögötti játékostól :C

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#12721) stefanitsr válasza sptkyle (#12720) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Másodfegyvernek nem kell ám se gázosnak, se fullféjmnek lennie egy pisztolynak... Cyma glokk rulez, no meg a marui gbb-k is rulzanak. Ez a kettő a kedvencem. :)

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#12722) szbalogh válasza stefanitsr (#12708) üzenetére


szbalogh
őstag

A hosszú nem tetszik, viszont expresszen van egy telitusos rövid 35-ért.
Én meg .028-as cymát találtam 45 ezerért :DDD

Nick: HE_Storm

(#12723) sptkyle válasza szbalogh (#12722) üzenetére


sptkyle
senior tag

A 045A 40k+shipping újonnan. Az elég rövid. :)
040B is ilyen 45k körül.

[ Szerkesztve ]

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#12724) rainmen válasza stefanitsr (#12721) üzenetére


rainmen
aktív tag

A jó kis Marui Hardballerem...
20 fok felett 5 tár egy töltéssel (70 BB), 5-10 fok környékén is megvan a 4 és az ötödik felénél "fárad el". :K

(#12725) szbalogh válasza sptkyle (#12723) üzenetére


szbalogh
őstag

Azért az már túlzás :B

Nick: HE_Storm

(#12726) zalman90 válasza Hurkaleves (#12711) üzenetére


zalman90
őstag

hát nem tudom mennyi benne a mod , az enyém is ilyen csak bi3981 a nem tudom milyen száma (annak bi3881) és ez enyém valami deluxe :F :DDD ami elvileg azt jelenti h. lézer gravirozások vannak az oldalán xD

ezt igy kaptam , hozzá nyulva nem volt . fém rugó vezető . fém hop up kapra , és fém 7mm es csapágyak vannak benne 110 es rugóval , lett mérve 390 fps

szerintem elég drágán adja

[ Szerkesztve ]

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#12727) stefanitsr válasza zalman90 (#12726) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Felejcsük el a "féjm" szöveget. Acél, vagy spinyóter. Ami spinyóterféjm az = szarabb mint a műanyag.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#12728) Hurkaleves


Hurkaleves
őstag

(#12729) rainmen válasza Hurkaleves (#12728) üzenetére


rainmen
aktív tag

Hát a leírás alapján valami olyan cucc, ami kibalanszírozza a cellákat.
Ez de szép magyar kifejezés... :D

Gondolom erre rárakod a "mezei", nem balanszos töltőt és ez megoldja a dolgot. Vagy párhuzamosan kell ezt is megtáplálni és akkor töltöd fő kábelen, ez meg kiegyensúlyozza az eltéréseket.

[ Szerkesztve ]

(#12730) szbalogh válasza Hurkaleves (#12728) üzenetére


szbalogh
őstag

Ez csak akkor kell Neked ha a fegyverhez adott gyári töltővel töltöd a lipo aksidat :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#12731) Hurkaleves válasza rainmen (#12729) üzenetére


Hurkaleves
őstag

:)
aham.. valami olyasmit értettem én is, de akkor ehhez megfelelő töltő is kell ugye?
egyébként jól látom, hogy LiPo aksihoz létezik "sima" és balanszeres töltő is?

szbalogh: de most komolyan. ha ráraknám a jelenlegi nimh-s töltőmere működne? tölteni a lipo-t?

[ Szerkesztve ]

(#12732) rainmen válasza szbalogh (#12730) üzenetére


rainmen
aktív tag

Ha mondjuk Nokia töltővel nyomod a LiPo-t cellánként??? :P :D

pisztoly: Erre nem tudok neked mit mondani, ha van balansz-mentes is akkor ez ahhoz kell (ajánlott), gondolom.

[ Szerkesztve ]

(#12733) szbalogh válasza rainmen (#12732) üzenetére


szbalogh
őstag

Egy Nokia töltő többe kerül, mint egy cellánként töltő Turnigy 2s-3s :DDD Nem is beszélve arról, hogy mennyibe kerül egy Nokia aksi amit szét kell hozzá barmolni :Y

Pisztoly: ehhez nem kell se töltő se adpter. Simán az aksira kell tenni.
Bocsánat helyesbítek, van rajta egy tamya csati is. Tölteni is tud a lelkem :DDD

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#12734) Hurkaleves válasza szbalogh (#12733) üzenetére


Hurkaleves
őstag

vicces vagyol! :)
én úgy értettem, hogy NiMh töltő arra kötöm ezt a balanszert a balanszerre meg egy 11.1-es LiPo aksit! ez így működne? ez itten a kérdés! ;)

[ Szerkesztve ]

(#12735) Hurkaleves


Hurkaleves
őstag

a leírásban erre a töltőre hivatkozik, hogy ezzel használható....
de akkor már inkább egy ilyen. ennél írja, hogy balanszeres.
ez még olcsóbb, de itt nem emli ki, hogy balanszeres lenne... akkor létezik nem balanszeres töltő is?

(#12736) szbalogh válasza Hurkaleves (#12735) üzenetére


szbalogh
őstag

Attól függ mit értenek azon, hogy balanceres?
Liponál ugye azt jelenti, hogy minden cellát egyenként a már mindenki által ismert feszültségig tölt. Akkor nem balanceres egy lipotöltés ha sima adapterrel (AC/DC talakítás + transzformer) a kisütőcsatlakozón töltöd.
Ez 1500 Ft postával, nekem egyenlőre bejött... egyszer töltöttem vele :B
AZ ilyenhez még kell egy fent említett adapter. De van olyan változat is amibe már az is bele van építve. Én egy kiszuperált PC tápról használtam.

Nick: HE_Storm

(#12737) szbalogh


szbalogh
őstag

A cm.040 nem Marui-féle módon van középen 4 csavarral összecsavarozva? :Y

Nick: HE_Storm

(#12738) BaKeSZ87 válasza szbalogh (#12737) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Nem. VFC copy.

(#12739) szbalogh válasza BaKeSZ87 (#12738) üzenetére


szbalogh
őstag

Az jobb vagy sem mint a Marui? A csúnya csavarok látványát leszámítva.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#12740) BaKeSZ87 válasza szbalogh (#12739) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Szerintem jobb. A gearbox eltávolításához le kell venni a markolatot meg a tűzváltókart, a hopup házat rögzító műanyag elemet kivenni, hopup házat előretolni. Maruinál ez jóval több szopással jár, és szerintem stabilabb is a VFC megoldás.

(#12741) rainmen válasza Hurkaleves (#12734) üzenetére


rainmen
aktív tag

A NiMh töltő az ugyebár 1,2V-ot tölt cellánként. Amivel nem jön ki sehogy a 11,1V. Még a 7,4V sem. Inkább egy olyan töltő ami piros hetes (visz mindent! :D )!!!

szbalogh: mobilboltból a használt Nokia-töltő 500 pínz!!! :P Nokia aksit meg minden sarkon lehet kapni... :))

[ Szerkesztve ]

(#12742) szbalogh válasza rainmen (#12741) üzenetére


szbalogh
őstag

"A NiMh töltő az ugyebár 1,2V-ot tölt cellánként. Amivel nem jön ki sehogy a 11,1V. Még a 7,4V sem."
Azért ez így ebben a formában nem teljesen igaz. Egy NiMH cellát 1,5V-ig is lehet tölteni. Ez Ha 7 cellád van akkor ehhez már minimum 10,5V-os adapter kell. A töltéshez ugye feszültségkülünbség kell. Az adapteré legyen nagyobb mint cellánként 1,5V! Különben soha nem fogja feltölteni az aksit teljesen. Én 36V 400mA-es névleges teljesítményű adapterrel töltök NiMH-t. Egy 7 cellás aksit 10,3V-ig szoktam, a 9 cellást 13,7 körülig ha jól emlékszem.
Amikor ezt az adapter egy asz egyben rárakom egy aksira akkor a töltőfeszültség az aksi ellenállása és áktuális feszültsége alapján beáll valahová az adapteren terheletlenül mérhető és az aksin terheletlenül mérhető feszültségérték közé.

Köszi Bakesz! :R

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#12743) stefanitsr válasza BaKeSZ87 (#12740) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Megerősítem.

A jobb vfc klón kínai AK-k szerintem az olcsó fegyverek abszolút királyai minden szempontból. Nagyon sok márkásabb fegyvernek erősen fel kell kötnie a zacsit, hogy megbízhatóságban, tartósságban, pontosságban, egyszerű szerelhetőségben és ezek összességében akár csak meg tudja közelíteni mondjuk a cm040-est, vagy cm045-öst. Sajna az újabbakat már a képességek tudatában árazták be, de még azokhoz képest is nagyon kell gyúrnia mondjuk egy m4-nek hogy akár csak közelítse a fent említett tulajdonságokban...

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#12744) rainmen válasza szbalogh (#12742) üzenetére


rainmen
aktív tag

Tény és való, én az "elméleti" részét idéztem. :)

(#12745) Hurkaleves


Hurkaleves
őstag

sowi:
te árultál moddolt cqb m4-et softair-en?
ha igen akkor folytatnám a kérdésem...

(#12746) sowi válasza Hurkaleves (#12745) üzenetére


sowi
őstag

volt mar olyan, de arultam mar par m4est melyikre gondolsz?

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#12747) Hurkaleves válasza sowi (#12746) üzenetére


Hurkaleves
őstag

húú..aaamin az első RIS-en magpul xtm panelek voltak... vegyes színben.. meg holosight is volt rajta.

holnap folytköv.

[ Szerkesztve ]

(#12748) torque12


torque12
csendes tag

Sziasztok.

Olyat szeretnék kérdezni, hogy egy 11.1 Voltos Lipo akksit hány voltig szabad feltölteni, illetve mekkora az a Volt mennyiség amin már károsodik az akksi? (sima turnigy töltöm van, csak elővigyázatos vagyok :D) Köszi.

(#12749) szbalogh válasza torque12 (#12748) üzenetére


szbalogh
őstag

Pontosan milyen töltőd van?

Nick: HE_Storm

(#12750) sowi válasza Hurkaleves (#12747) üzenetére


sowi
őstag

jah, mi van vele?

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.