Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13701) BaKeSZ87 válasza stefanitsr (#13700) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Hiánypótló! Meg is nézem. Szemezgetek az STTi-vel.

(#13702) Hurkaleves válasza stefanitsr (#13700) üzenetére


Hurkaleves
őstag

nem néztem meg a videót, de a pisztoly test/szán fém vagy műanyag?

(#13703) H A M M E R


H A M M E R
csendes tag

Hali,

Szeretnék venni egy GBB kézi fegyvert.
A feeling miatt venném legfőképp és ezek a legélethűbbek kialakításban és működés közben.
Olvasgattam a neten, látom sokan mást ajánlanak, mert hidegben nem használható és sok gázt fogyaszt a szán hátrasiklás. Ezzel kapcsolatban szeretném kérdezni, hogy az elektromos fegyverek mennyire bírják a hideget?, gondolom annak sem tesz jót a fagy.. Vagy ugyanúgy működnek?
A másik kérdésem, hogy a green gas nem egészséges, erre vonatkozóan tudtok valami konkrét adatot mondani, hogyha épületben kilő az ember 2 tárat, akkor a gázfelhőtől mennyire kell félni? Pincében lehet használni?

Amúgy ezekben gondolkodok:
1) Tokyo Marui DESERT EAGLE .50AE CHROME
http://www.hobbyasia.com/details.php?brandid=MU&pid=14216&seriesid=243&sid=2&page=0

Tudom nagy, meg nem praktikus, de sokat Counter Strike-oztam anno és ez egy legenda..:)

2) Tokyo Marui GLOCK 17
http://www.hobbyasia.com/details.php?brandid=MU&pid=14221&seriesid=243&sid=2&page=0

Ez a Desert ellentéte, praktikus, kicsi, használható, full auto-t is tud.

Ti melyikre szavaznátok?:)
JAh és a legfontosabb: Ebből a boltból egy haverom rendelt, de 3 éve, azóta változhattak dolgok. Rendelt mostanában valaki távol keletről? Mi a tapasztalat?

(#13704) szbalogh válasza H A M M E R (#13703) üzenetére


szbalogh
őstag

A Glock 17 nem tud full auto-t. Az a 18c.
Ha CO2-s a pisztoly az nem árt, ha propános (green gas, vagy csak simán "gázos") akkor azt nem érdemes közvetlenül a palackból letüdőzni amúgy meg ne gyújts rá ha mondjuk egy wc-méretű helyiségben egy egész palackkal kiengedtél.
Az elektromosak (AEP) is lassul hidegben de az használható marad, cserébe nincsen száncsattogás.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#13705) rainmen válasza H A M M E R (#13703) üzenetére


rainmen
aktív tag

DE-nél számolj fokozott gázfogyasztással.
Egyik srácnak van Glock 18C, az egész jó cucc.
A Green Gas 99,7% tisztaságú propán-bután gáz. Ismerős lehet 11,5 kg formájú palackként is. "A" tűzveszélyességi besorolású... :))

Szerk.: elektromosnál is csökken az akku kapacitása a hőmérséklettel, de nem olyan mértékben, mint a gázosnál a tágulás.

[ Szerkesztve ]

(#13706) mykos válasza H A M M E R (#13703) üzenetére


mykos
aktív tag

Desert -> Bullet Velocity/Power: 250, azért ezzel erőteljesen vitatkoznék...6 fokban nem sokkal töltés után csinált 306-ot ASG greenel.. A chrome verzió csak dísznek jó. Azért nem árt ha nagy a kezed, mert különben csak szenvedni fogsz vele. Tárral együtt jóval több mint egy kiló, olyan tokot találni ami alkalmas futásra, dzsungelnyuszira közel lehetetlen. Amit lehet kapni az 30 perc alatt szakad szét. Amúgy szép jó erős pontos meg minden ebben a sorrendben eddig kb 4500-5000 BB jött ki az enyémből.

AS8935G, TM G3 Custom, TM DE .50 AE HK, SGS2, SG Alpha ghfr77vvt76buzzu89v 6ztt

(#13707) sowi válasza H A M M E R (#13703) üzenetére


sowi
őstag

Tm glockot vedd meg, nagyon jo kis stukker, a marui nem gyart CO2-vel mukodo fegyvert

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#13708) stefanitsr válasza H A M M E R (#13703) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Glock.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13709) szbalogh


szbalogh
őstag

Egy ilyet én is szívesen birtokolnék :F

Nick: HE_Storm

(#13710) stefanitsr válasza szbalogh (#13709) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Egy milyet ? :D

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13711) macilaci78 válasza Kassadin (#13652) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Én közel egy évig agyaltam, hogy a 3 kiszemeltből melyik legyen!

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#13712) mykos válasza stefanitsr (#13710) üzenetére


mykos
aktív tag

Egy ilyen nekem is jó lenne, mert valamire biztos használható :K

AS8935G, TM G3 Custom, TM DE .50 AE HK, SGS2, SG Alpha ghfr77vvt76buzzu89v 6ztt

(#13713) stefanitsr


stefanitsr
senior tag

Megjött a kettes számú meister glock, hát elég nagy difik vannak a két pisztoly között.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13714) Hurkaleves válasza stefanitsr (#13713) üzenetére


Hurkaleves
őstag

kereskedést nyitsz? :)

(#13715) szbalogh válasza stefanitsr (#13713) üzenetére


szbalogh
őstag

Ma sikerült 4 lövésből 2x eltalálnom 25 méterről egy 20x20cm-es vaslemezt a Meisterrel :DDD Jó erősen fújt a szél is úgyhogy bazinagy véletlen volt.

Airsoft gbb glock víz alatt :DDD

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#13716) stefanitsr válasza szbalogh (#13715) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Enyémben egyelőre olyan a hopup hogy 35 méteren null állapotban is emeli a .20-as bb-t, amúgy elvagyok vele, meg úgysem szoktam .20-assal lövöldözni.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13717) stefanitsr válasza stefanitsr (#13716) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Nah, javítási kísérlet közben sikeresen megmaffantottam a beszerző féle hengert, most próbálok újítani egy alap bar10 félét. :D

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13718) szbalogh válasza stefanitsr (#13717) üzenetére


szbalogh
őstag

Mi nem működött benne?

Nick: HE_Storm

(#13719) stefanitsr válasza szbalogh (#13718) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Formáját vesztette és szorult felhúzáskor, oszt én meg próbáltam megjavítani. :)

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13720) BaKeSZ87 válasza stefanitsr (#13719) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Mégsem olyan jó az a henger. Sokat segített, hogy írtátok, hogy nem tökéletes a Beszerző féle zero trigger sem, így már egyáltalán nem vacilláltam, igazából utánaszámolva, 25 a trigger 9 hozzá a dugattyú, 34.000 Ft, a laylax zero trigger meg 37.000-ből itt van dugattyúval, és az nagy valószínűséggel bírja hosszútávon is. Nem tudom a BAR-10 henger mennyire fogja bírni a 170-es rugót nekem, neked meg a 190-est :DDD

(#13721) gYaLo


gYaLo
őstag

Nem egy olcsó sport ez az Airsoft. :(

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#13722) sowi válasza gYaLo (#13721) üzenetére


sowi
őstag

melyik az?

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#13723) stefanitsr válasza sowi (#13722) üzenetére


stefanitsr
senior tag

A tízcentis véralá futás ! :DDD

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13724) alph4


alph4
tag

Leadtam egy rendelést taiwangun-on. Ki is fizettem a barátom paypal-ról, le is vette meg minden. Küldtek egy mailt tw-n, egy linkel ahol megtudom nézni a rendelést. Ahol ez van:

Paid No

Kell egy kis idő még átér vagy mi? Mert az oldal alján ott van hogy "to Pay xyyxy euro"
2x nem akarok már fizetni :F

(#13725) stefanitsr válasza alph4 (#13724) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Türelem.

Csekkolják a paypaljukon meg a számlájukon a fizetést akkor kerül bele a paid státusz.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13726) sowi válasza alph4 (#13724) üzenetére


sowi
őstag

no para legutobb nekem is ez volt, kuldeni fogjak a cuccot

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#13727) szbalogh


szbalogh
őstag

Holnap megyek Balatonhenyére talibánéknak. Kíváncsi vagyok a pályára is. Jön innen valaki?

Nick: HE_Storm

(#13728) rainmen


rainmen
aktív tag

Beesett javításra egy cm0.28-as. Holnap írok majd részletesen róla, de az előző "szakembert" párszor máglyára küldtem... :(((

(#13729) mykos válasza szbalogh (#13727) üzenetére


mykos
aktív tag

Én Balatonszemesen voltam..ha olyan időd volt mint nekünk, akkor nem irigyellek..

AS8935G, TM G3 Custom, TM DE .50 AE HK, SGS2, SG Alpha ghfr77vvt76buzzu89v 6ztt

(#13730) szbalogh válasza mykos (#13729) üzenetére


szbalogh
őstag

Olyan... a végére mondjuk megszáradtunk
Amúgy nem rossz a pálya. Erdős-bokros. Tálib ruhában galamblövészet volt.... mi voltunk a galambok :(((

Nick: HE_Storm

(#13731) stefanitsr válasza szbalogh (#13730) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Hallottam negatív felhangokat máshonnét is...

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13732) Hurkaleves


Hurkaleves
őstag

mi hatvanba mentünk volna, de az esős idő nem hiányzott a náthámra ezért kimaradt... :(((
persze, hogy hétvégére szaródik el az idő..

[ Szerkesztve ]

(#13733) dFactor


dFactor
tag

Honnan tudnék Cyma AEP Glockba LiPo akksit venni?

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ I mean if my show does not make people vomit and have an erection at the same time, then I've let my audience down.

(#13734) alph4


alph4
tag

Délután 1kor taiwangunról írnak hogy úton van a csomag, most meg egy órája küldenek egy üzenetet:

hello
We are not able put your order into one package , i must make for you second package - its cost 20 euro
Regards
MB

Ez most mi, le akarnak húzni?

Meg le se írják hogy kéne kifizetni. Paypalon amúgy is ki volt számolva így semmi pénzem nem maradt rajta.

Mit tegyek/írjak nekik? :((

(#13735) Hurkaleves válasza alph4 (#13734) üzenetére


Hurkaleves
őstag

ja, írj nekik, hogy egy webshop nem így működik! az ember annyit szeretne fizetni amennyit a webshop a végösszegnél kiír és kész! és nem kíváncsi az utána fellépő komplikációkra! a szállítást alapból úgy kellene számolniuk, hogy ilyen malőrök ne legyenek! hát nem? háborodj föl! ;)

[ Szerkesztve ]

(#13736) Hurkaleves


Hurkaleves
őstag

szeretnék véleményt kérni az alábbi pisztolyokról:

KWC S&W MP40 Co2 NBB

ASG Steyr M9-A1 Co2 NBB (ennek nagyon baráti áron van a tár hozzá)

ASG CZ 75D Compact 'CO2' GNB (dizájnra ez tetszik a legjobban)

nagyjából egy árban vannak. szóval tegyük fel, hogy ezek jöhetnek szóba és akkor már melyiket javasolnátok? tudom, hogy biztos vannak jobbak, de nem hajtok az abszolút tökélyre és árban sem szeretnék ezek fölé menni.
thx.

(#13737) stefanitsr válasza Hurkaleves (#13736) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Egyik szarabb mint a másik, válaszd azt amelyik tetszik.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13738) sowi válasza stefanitsr (#13737) üzenetére


sowi
őstag

nekem is pont ez jutott eszembe :D

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#13739) Hurkaleves


Hurkaleves
őstag

huhh... ez a pisztoly választás nehezebb lesz mint gondoltam...
köszi a véleményt. akkor viszont javaslatokat várok link-el egybekötve mert "szart" azért nem szeretnék. thx. vagy marad az army r17-es ha nem jutok dűlőre..

[ Szerkesztve ]

(#13740) sowi válasza Hurkaleves (#13739) üzenetére


sowi
őstag

ennyi penzert nem kapsz normalis pisztolyt

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#13741) stefanitsr válasza Hurkaleves (#13739) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Ha már gbb akkor inkább a meister mint az army.

Ami nálam van darab az egész meggyőzőre össze van rakva, erősebb a helyretoló rugója és a szánja is passzos, illetve szépen siklik, mindamellett, marui klón, így ha volna vele valami akkor akad hozzá alkatrész. A hopupja is korrekt.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13742) zalman90


zalman90
őstag

olcso aep kell? dealxetrém ről vett haverom 4000 ft ért pisztolyt

full műanyag , blow-backes :DDD 0.20 as bb vel hatátos lőtáv nincs 10 méter :DDD

pisztoly ezt neked akartam irni

[ Szerkesztve ]

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#13743) Hurkaleves válasza zalman90 (#13742) üzenetére


Hurkaleves
őstag

igen meggyőző, köszönöm! :DDD

stefanitsr: úgy döntöttem spórolok és addig marad az army r17 (ami egyébként frankón működik). úgy érzem ez a legjobb döntés most. nem akarom elkapkodni.
köszönöm az eddigi kommenteket! néha kell még egy két ember véleménye mert hajlamos vagyok hirtelen felindulásból elkövetni (nem épp jó) dolgokat.

(#13744) stefanitsr válasza Hurkaleves (#13743) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Ha már megvan akkor nincs nagy értelme ezeket cserélgetni, használd míg működik.

A meister most nekem is megy szépen, de ettől függetlenül most egy marui desert warriorra hajtok.

Illetve most cserélgetem a hengert a BAR-10 g-specben, és próbálgatok egy cnc alu hopkamrát az AKS-74U-ban (a Prowin féle kamra kópiája amit a boxhoz lehet csavarozni).

A G-Spec esetében a gyári henger belső átmérője nagyobbnak tűnik mint a beszerző féle hengeré, ezért szökött vele a levegő és az eredeti 580-590 fps helyett lett 510-520. Vettem egy pár 18x2,5-ös gyűrűt, délután belerakom és kiderül megoldotta-e a problémát avagy sem.

A kalacs esetében a kamra szépen belement, annyi para van hogy az shs "AK long" nózi ezzel a kamrával már hosszú ezért elment nyaralni az adagolás. Rendeltem egy rendes AK nózit, be is teszem nemsokára, tapasztalatok később.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13745) Hurkaleves


Hurkaleves
őstag

én is barkácsoltam az m4-em a hétvégén. most egy vágott shs130-as rugóval kerek 400-at lő 0.20-as bb-vel. tolerancia +-3fps. szal így marad.

(#13746) stefanitsr válasza Hurkaleves (#13745) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Én meg egy Cyma CM.045-öst barkácsoltam, M100-as használt Ares rugóval 385. :D

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13747) alph4 válasza Hurkaleves (#13735) üzenetére


alph4
tag

Kösz a tippet, írtam nekik még tegnap egy szép kis levelet a kezdő angol tudásommal :DDD

Ma írtak hogy megváltozott a rendelés állapota:
Status done
package_no 132246000124
package_send 10 maj 2011

Remélem most már rendben van és küldték is a cuccot.

Minden esetre azért érdekes volt ez a "lehúzós" mail előtte...

És még a TWG boltra írták hogy megbízható és jó :P Akkor milyen az a webshop ami nem megbízható?! :U

(#13748) alph4 válasza alph4 (#13747) üzenetére


alph4
tag

Most küldtek is egy külön levelet:

Hello,

Exceptionally in this situation second package will be send for free. Order will be shipped today.

Regards,
JS

Legalább megértettek...basszus majdnem 200e-ért rendeltem, elvártam volna hogy ne kínlódjanak.

(#13749) stefanitsr válasza alph4 (#13748) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Elvileg egy csomagba 8 puska jöhet max, 200k-ból ítélve ez nem volt annyi.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13750) Hurkaleves válasza stefanitsr (#13746) üzenetére


Hurkaleves
őstag

az m4-em kitekert, leengedett hop-al 420-425-öt lő. ahogy "húzom rá" úgy gyengül.
próbálgattunk vanaras 110-es rugót is, de kb. 95-ös szintet hoz.

alph4: na, jólvan. csak belátták, hogy ők baszták el...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.