Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12401) sptkyle válasza Frexol (#12400) üzenetére


sptkyle
senior tag

Hát igen... GB-t szétszedni könnyebb , mint összerakni. :DDD
Egyelőre komment nélkül akik hirtelen eszembe jutnak:
WD
AirsoftDoki
Scott
Lizard

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#12402) Frexol válasza sptkyle (#12401) üzenetére


Frexol
csendes tag

Ezekről már mind hallottam, de elérhetőséget egyikét sem tudom:( Ha esetleg neked megvannak az elérhetőségek akkor légyszi Pü-be küld el nékem:)

(#12403) sptkyle válasza Frexol (#12402) üzenetére


sptkyle
senior tag

Ment pü

[ Szerkesztve ]

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#12404) Thome


Thome
addikt

Sziasztok!

Taiwangunról szeretnék rendelni cuccost, paypal, minden van, már csak azt nem tudom, hogyan kellene helyesen kitölteni a Taiwangunnál az adatokat (azaz tudom, csak pl a telefonnál "0036701234567" módon kellene-e, illetve az utcát, házszámot, "Surname", és a többi, nehogy elrontsam.

Illetve a rendelés menete hogyan zajlik? Fenn van a bankszámlámon a pénz, a paypalra be van regisztrálva a bankszámlám, majd leadom a rendelést a taiwangunon, de hogyan utalom nekik az összeget? Paypalra be kell lépni és egy adott e-mail címre utalva, "közleményben" (már ha létezik ilyen) pedig felhasználónevet írva, vagy pedig a Taiwangunon keresztül belépek egy paypal "terminálba", amit automatikusan levon?

A 3. kérdés pedig, hogy a paypal automatikusan átváltja a forintot euróra, ha nincsen euró a számlámon, vagy pedig ezzel még kell bohóckodni előtte a paypalon belül, manuálisan?

Köszi a türelmetek előre is... :)

(#12405) sowi válasza Thome (#12404) üzenetére


sowi
őstag

[link]

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#12406) Thome válasza sowi (#12405) üzenetére


Thome
addikt

Köszönöm, életmentő! :R

(#12407) Thome


Thome
addikt

Na sikerült megrendelni, a pénzt is elutaltam paypalon keresztül ahogyan kell, cím is beírva, stb. Ez volt több mint 1 órája. Mikorra várható a visszaigazolás (Vagyis a "Paid" státusz No-ról Yes-re váltása), hogy a számlám ki lett egyenlítve?

:R

(#12408) stefanitsr válasza Thome (#12407) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Hamarosan. :) Légy türelemmel.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#12409) Thome válasza stefanitsr (#12408) üzenetére


Thome
addikt

Köszönöm! :R

(Lehetne egy egyszerű kérdésem privátban? :B )

(#12410) Thome válasza Thome (#12409) üzenetére


Thome
addikt

Ezt kicsit átírva megosztom, nem privátozok. Bár utólagosan hiába írom már, de ha rontanék, akkor még tudom jelezni feléjük a hibát (ha van). Tehát ez így helyes?

LINK: KÉP

[ Szerkesztve ]

(#12411) sptkyle válasza Thome (#12410) üzenetére


sptkyle
senior tag

Ja.
Bár ha külföldi oldalnál adsz meg irányítószámot, és van rá lehetőség a formon, akkor a H-1234 formátumot illik használni. (sok form ezt automatikusan tölti ki a Country alapján,így nem kell vele maceráskodni)
De nyugi.. így is megtalál a futár. ;)

Mellesleg a nemrég nyílt airsoftcentrumnál nagyrészt a taiwangun cuccait lehet megvenni (esetleg megrendelni), és ami még furcsább (magyar webshoptól), hogy kb olyan áron, mintha berendelnéd. Nem tesznek rá 100-120%-os haszonkulcsot. :C [link]

[ Szerkesztve ]

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#12412) Thome válasza sptkyle (#12411) üzenetére


Thome
addikt

Köszönöm! :R

Igen, vizslattam azt az oldalt is, csak a két fegyver postával együtt (+mkh kártya) 125 ezer körül jöttem volna ki haverral, így viszont megvagyunk 91000ft-ból. :)

(#12413) stefanitsr válasza Thome (#12412) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Az mkh-ra semmi szükségünk nincs... Én már azt is inkább megveszem külföldön ami itthon kapható, csak azért, hogy NE kerüljön rá mkh-s rondítás.

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#12414) zalman90


zalman90
őstag

ilyenekből lehet épiteni airsoft fegyverbe akksit ? :F

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#12415) stefanitsr válasza zalman90 (#12414) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Inkább lifepo4-ből építs pakkot. Egyébként lehet ezekből is.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#12416) Thome


Thome
addikt

Lehetséges (biztos), hogy nem ez a hirdetés helye, de mivel airsoftos nem igazán nyálazza a hirdetéseket itt a hardveraprón, hanem softairen, ezért bedobom ide.

Eladó ár alatt egy elvileg eredeti US M7 bajonett, M10 tokkal, illetve egy Point Blank IBA OTV mellény kamu SAPI betétekkel, Woodland színben.
Illetve egy Dboys gránátvető, Sniper.mk (olasz) 108bb-s gránáttal. Gázos cumó.

(#12417) zalman90 válasza stefanitsr (#12415) üzenetére


zalman90
őstag

és ez hogyan működik ? 2db elég ? és az akkor 7.4 v 2400mAh .

vagy ez nem ennyire egyszerű ?:D

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#12418) szbalogh válasza zalman90 (#12417) üzenetére


szbalogh
őstag

Én úgy tudom, hogy ezek nem nagy áramok leadására lettek tervezve, vagyis ha ilyet akarsz airsoftra használni 3-4-6x akkora méretű lesz összerakás után a pakk mintha stefanitsr által említett lifepo4-ből csináltad volna.

Közben megjött a lipo aksim rsov-ról. Kíváncsiságból rámértem (még nincs egyben a stuker) 9.1V :Y a töltőm meg még valahol az univerzumban kering :O
Picit rátöltök az adapterrel tamyán, most épp 11.4V-al és 270mA-el tölti. Ha leszedem a töltőt már 11.2-t mutat. Ez ugye már nem halálközeli állapot?

stefanitsr: megjöttek a csatik, még egyszer nagyon szépen köszönöm őket :R
ha nem kéne még itthon is melóznom holnap össze is raknám a rendszert :O

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#12419) stefanitsr válasza szbalogh (#12418) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Csak mondom hogy NEM HFC M190-esed van, hanem iLX...

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#12420) szbalogh válasza stefanitsr (#12419) üzenetére


szbalogh
őstag

Köszi az infót :P majd megnézzük 20-án részletesebben ;) amúgy meg volt ez már minden még xin da yang is :DDD
Leszedtem a lipot, a legygengébb cella 3.77V. Így már lehet tárolni ugye? :B

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#12421) BaKeSZ87 válasza szbalogh (#12418) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Végülis milyen töltőt vettél?

(#12422) szbalogh válasza BaKeSZ87 (#12421) üzenetére


szbalogh
őstag

Ezt ... 7 dollár volt postával :B

Nick: HE_Storm

(#12423) BaKeSZ87 válasza szbalogh (#12422) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Minden esetre töltés után mérj rá a cellákra, hogy mennyire is balance-ol.

(#12424) rainmen


rainmen
aktív tag

Megérkezett a PayPal számlámra a próbautalásom, kemény 100 HuF. :D
Lehet ráutalni a nagyobb összeget és mehet a vásárlás! :))

(#12425) szbalogh válasza rainmen (#12424) üzenetére


szbalogh
őstag

Már Te sem vagy Paypalszűz? :DDD

Nick: HE_Storm

(#12426) stefanitsr válasza szbalogh (#12420) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Vagy két hétig volt olyanom, mindenhol HFC pecsétek voltak benne... Azt gyorsban eladtam.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#12427) rainmen válasza szbalogh (#12425) üzenetére


rainmen
aktív tag

:N

Aztán lassan megy a rendelés Ámérikából... :K

(#12428) szbalogh válasza stefanitsr (#12426) üzenetére


szbalogh
őstag

Most voltam kint csettegni vele végre világosban. 0 fok körül van és egész jól elszórakoztam... most ismerkedek a blóbekk fílingel :B 2 tárnyi bb-t visz simán egy gáztöltéssel :Y
A jobbik táram se valami kóser. Kb. miden 4. lövés után elakad a szán. Nem tudja kitolni a bb-t. A másik meg túl könnyen engedi el. :(((

Ehobbyról rendel valaki mostanában? Beszállnék 2db tárajakkal :B

Nick: HE_Storm

(#12429) Thome válasza szbalogh (#12428) üzenetére


Thome
addikt

Gány mod: On.

Ha nehezen ereszti el a bb-t a tárajak, akkor azon tudsz segíteni tűreszelővel, de ami könnyen ereszti el,azzal nincs sok ötletem (Talán próbáld meg teflonszalaggal megvastagítani, bár magam sem tudom hogy lehetne, hátha tudtam építőjelleggel okosat mondani. :)

(#12430) Thome válasza Thome (#12416) üzenetére


Thome
addikt

Mellényt elvitték!

(#12431) szbalogh válasza Thome (#12429) üzenetére


szbalogh
őstag

Remélem a szoros tár majd bejáratódik magától. Most a rugó is merevebb, a szán is lassabban csúszik... majd melegben biztos jobb lesz.
Viszont a lazába megpróbálk egy lehelet rétegben epoxit kenni, az ha megköt elég merev talán.

Nick: HE_Storm

(#12432) Thome válasza szbalogh (#12431) üzenetére


Thome
addikt

Az epoxi viszont jó lehet, de rontani nem tudsz rajta, ha már eleve rossz, tehát ha véletlen vastag lenne, abból szintén tudsz tűreszelni. :)

(#12433) Thome


Thome
addikt

Kérdés az Urakhoz!

Készített már valaki magyar tesztet az APS 101 (M4A1 EBB) fegyverről?

(Ja igen, "Thoma" voltam, csak már valaki behúzta ezt a nevet annó itt a ph-n.)

(#12434) stefanitsr válasza Thome (#12433) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Egyik ismerős csapatnak van egy ilyenje, múlt héten kapták meg, bár igazából a Rasos verziót.

Egyébként youtube-on találsz róla szétszedős videót.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#12435) Thome válasza stefanitsr (#12434) üzenetére


Thome
addikt

Hozzám egy 101 (sima), illetve egy 103 (rasos) verzió érkezik.

Ha netán érdekelne a téma benneteket, akkor készítenék egy magyar rívjút (összeszerelés minősége, anyagminőség, lőkép, ilyesmi), van elég viszonyítási alapom. :P ;)

(#12436) stefanitsr válasza Thome (#12435) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Annyira nem titok mi van vele meg benne, de az tuti, hogy a 6mm.hu komázná a cikket.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#12437) Thome válasza stefanitsr (#12436) üzenetére


Thome
addikt

Bár az szent, hogy nem nektek kellene bemutatni akik értetek is hozzá, hanem az átlag airsoftosnak. Nosza, majd megcsinálom aztán ellövöm a 6mm-nek.

(#12438) Thome


Thome
addikt

Inkább itt kérdek rá ilyen dolgokra, mint a softairen...

Jött a levelecske a TaiwanGun-ról:

"Attention!!!
Claims concerning physical damage of the product incurred in transport, or missing items, will only be acknowledged when made upon receiving your order. In such case a claim form has to be completed in the presence of the courier. We will only accept such claims when confirmed by the delivery company.
"

Angol tudásom kb a nullával egyenlő. (Na jó, egy picit tudok.) Röviden azt írja, hogy a futár jelenlétében bontsam ki, ellenőrizzem le hogy minden megvan-e, majd ha hibádzik, hiányzik valami, akkor ezt még a futárnak jelezzem? (Ez konkrétan a fegyver dobozának a kibontására, és a tartalom ellenőrzésére is gondol, vagy ha több alkatrész jött volna, akkor azokat ellenőrizzem, tehát a fegyvert nem szükséges kibontani, ott hiánytalanul meglesznek a tartozékok? /tár, töltő, akku, .../)

Inkább rákérdek, hadd ne égjek már a futár előtt... :DDD

:R

(#12439) stefanitsr válasza Thome (#12438) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Igen.

De no para, általában a termék önálló csomagolása is arra lett tervezve, hogy óvja a tartalmát, a TG még pluszban ebbe bele is teszi egy dobozba a cuccot...

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#12440) Thome válasza stefanitsr (#12439) üzenetére


Thome
addikt

:R

Nem arra gondoltam hogy valami baja lesz a fegyvernek, hanem arra, hogy mindenképp nézzem meg átvételkor, hogy minden hiánytalanul benne van a fegyver dobozaiban. De gondolom ekkora szarvas hibát csak nem vétenek ekkora értéknél (leellenőrzik, hogy benne van-e minden).

(#12441) stefanitsr válasza Thome (#12440) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Ez azért nem akkora nagy érték. :DDD

De az én rendeléseim esetében eddig egyetlen tévedésük volt ezidáig, akkor is elkevertek egy tárat és kaptam helyette egy másikat.

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#12442) Thome válasza stefanitsr (#12441) üzenetére


Thome
addikt

Hááát. Akkor csak nekem nagy érték... :))

Ha megszabad tudakolni, mennyiszer rendeltél tőlük? (Kiderülne, hogy eddig csak 1x... Megnyugtató lenne! :DDD )

(#12443) stefanitsr válasza Thome (#12442) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Eddig 9 alkalommal, aztán durván eldrágultak, és leszoktam róluk. :D

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#12444) szbalogh


szbalogh
őstag

Nektek de lehet rendesen blépni softair-re? :B

Nick: HE_Storm

(#12445) Thome válasza szbalogh (#12444) üzenetére


Thome
addikt

Nálam simán működik a belépés!

(#12443) stefanitsr: A fegyver viszont most egész jó áron volt náluk! :)

Olyan kérdésem lenne, hogy mikor kapom meg a a TG-től DPD féle tracking numbert?
"You will be notified of your order status with a special e-mail!

You can check your DPD parcel number in DPD tracking"
Már csak a kódot felejtettél el mellékelni. Az a special ímél meg nem akar jönni... :)
Ha pedig benne van a rendelésemben, azaz a "package_no" mellett levő 14 jegyű szám lenne az, akkor meg az a hibás, vagy még a DPD nem töltötte fel, mert hogy ez nem működik, az fix. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12446) stefanitsr válasza Thome (#12445) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Relatív, régebben jelentősen jobb árakon voltak a cuccok. Most is a WE G39 jelentősen olcsóbban bejön hongkongból vámmal, mindennel...

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#12447) Thome válasza stefanitsr (#12446) üzenetére


Thome
addikt

Magyar árakhoz képest mindenképp jobbak!
A kínai rendelésbe meg ne makartam beleugrani, mert újholdév vagy mi a túró van még náluk, meg a szállítás is baromi hosszú ideig tart, a fegyvert meg meg kellett időre rendelnem. :)

(#12448) rainmen


rainmen
aktív tag

Mókoltam egy kicsit az akkus fúró aksiját. Terheletlenül mind a 10 NiCd cellában volt 1336 mV, terhelésre viszont jó párnál mértem ~0 mV-ot. :Y
Múltkor "kikukáztam" melóban két db Makita 24V 2000mAh NiMh aksit, az egyikből gyártottam bele egy 12V-os pakkot. Már csak meg kell csinálni a dokkolót az OMNI töltőhöz és nagy lesz a bódottág... :C

(#12449) stefanitsr válasza rainmen (#12448) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Fúróakkuról jut eszembe, állítólag a császári klikkben van egy srác, amelyik furóakkuról hajtja a G36-osát. :D A hátizsákból kígyózik a fegyverhez a vezeték...

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#12450) Thome


Thome
addikt

A DPD milyen gyakran frissíti az online trackinget?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.