Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13651) dFactor válasza Kassadin (#13650) üzenetére


dFactor
tag

Még nézegetek egy darabig, nem akarom tényleg elsietni. Köszi!!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ I mean if my show does not make people vomit and have an erection at the same time, then I've let my audience down.

(#13652) Kassadin válasza dFactor (#13651) üzenetére


Kassadin
addikt

Nem is szabad, én az első fegyverem előtt (cyma ak-74) azt hiszem 1 hónapot gondolkodtam, hogy végül is megvegyem-e. :DDD

(#13653) stefanitsr válasza dFactor (#13651) üzenetére


stefanitsr
senior tag

KJW pisztolyokból a műanyagokat nem ismerem, az újabb gyártásúak egész biztatóak, de személy szerint játékra nem vennék gbb-t, vagy ha mégis akkor az marui volna.

De az a szitu, hogy akadhatnak olyan játék körülmények csőstől ahol a GBB sajátosságai miatt már nem működik, vagy nem működik jól. Hideg ugye evidens, bár itt is elképzelhető egy két jobb, könnyebb szános műanyag modell, ami ideig óráig működik.

Aztán ugye a gbbnél a mozgó szán miatt az egész szerkezet fokozottabban ki van téve a koszolódásnak, pl rossz esetben a csőbe is juthat faág, levél, por, sár, víz és ezek kombinációja, illetve a szán és a tok sínje is egy elég kényes dolog ha porosodik. Adott esetben a helyretoló rugó erejétől és az illesztésektől függően xyz szennyeződés már elégséges ahhoz hogy drasztikusan megnövelje a gázfogyasztást, vagy adott pozícióban megakassza a szánt. A gyengébb kivitelű modelleknél ezt a szán és a tok kopása és az ebből keletkező szemcsék kapcsiból megteszik ugyanezt. Rosszul belőtt rugóerők, lásd army glockok egy része lazán megcsinálják ugyanezt, szóval izébigyó.

Aki nem airsoft lövészkedik pl ipscucál, vagy idpupál, ahol ugye fitymacsattogás nélkül nem ember az ember, erre meg gyártottak is egy jó kis elméletet, miszerint a "töltényűr szemrevételezésével nem ellenőrizhető a töltetlenség, és az ipscucu és az idpupu az érszóftban olyan amiből aztán úgyis mindenki az zéles felé fejlődik tovább, a biztonsági szabályokat hujjdedurva komolyan kell venni (Van benne valami, de azért van benne valami nevetséges is) , ezért csak gbb-vel lehet indulni - wargame-re jobb egy jobb nbb, vagy aep.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13654) Kassadin válasza stefanitsr (#13653) üzenetére


Kassadin
addikt

Meg rengeteg co2-t zabálnak a gbb-k nem? 1 co2 patron elég 2 tárra kb, vagy ez fegyverfüggő?

(#13655) alph4


alph4
tag

Hali! Lehet úgy döntök hogy a Src M4 carabine helyett CM 045-öst ami jóval olcsóbb (és anyagába is talán jobb +könnyebb) így tudok hozzá még venni pár dolgot. Ezzel kapcs. lenne kérdésem.

Rövidebb hangtompító: link
Kisebb red dot: link
120as rugó: [link]

A kérdésem az lenne hogy ezeket fel tudom rá rakni simán? red dothoz kell sínszerelék azt tudom gondolom ez.

A hangtompítót nem tudom hogy fel lehet erre a fajtára?.

Illetve ha jól láttam 130as rugó van benne alapból, viszont 400alé akarok menni fpsben, a 120 guarder rugó megfelelő választás?

(#13656) stefanitsr válasza alph4 (#13655) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Van nálam egy cm045, és 100-110-es rugónál nem kell bele erősebb, gyárilag 415-425. :)) Voltunk vele vasárnap játékon, a srácot már nem engedték vele játszani, MASZ 2010 miatt... Gyengíteni kell.

(Jah és olyan motor van benne, hogy a gyári mini stick akkuval erőlködés nélkül húzza a rugót, de hát ez közismert, és ezért szeretjük).

Hangtompítót hagyd, dothoz meg kelleni fog oldalszerelék úgyis, úgyhogy inkább azt vedd helyette.

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13657) stefanitsr válasza Kassadin (#13654) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Ne végy CO-s pisztolyt, greennel szvsz olcsóbbra jössz ki, per lövést nézve. Egyébként 2-nél általában több tárra elég.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13658) Kassadin válasza stefanitsr (#13657) üzenetére


Kassadin
addikt

Értem, akkor rosszul tudtam. Csak régebben volt egy srácnak egy co2-s pisztolya és zabálta rendesen a patronokat.

(#13659) sowi válasza alph4 (#13655) üzenetére


sowi
őstag

hangtompitot se feltetlenul vegyel, inkabb koltsd masra azt a penzt

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#13660) alph4 válasza stefanitsr (#13656) üzenetére


alph4
tag

hangtompítót kinézett miatt vettem volna, azért kérdeztem volna hogy rálehet-e aplikálni? (a gyári lángrejtő nem jön be annyira :P)

reddot-hoz oldalszerelék alatt azt érted amit a postomban linkeltem lentebb? (mount for AK)

Ezt is amúgy nem tudom érdemes-e megvenni, mert ha gyenge és eltörik ha belelőnek akkor inkább nem veszem meg, illetve napsütés mellett mennyire látszódik.

Ezek közül van, ami esetleg jobban bírja a strapát és használhatóbb?

Ma vagy holnap szeretnék rendelni és tisztára képzavarban vagyok mi kellene :B

(#13661) Hurkaleves


Hurkaleves
őstag

NBB/GNB-nél az elsütő bill. meghúzása húzza hátra a kakast? tehát minden egyes lövés előtt egy kis erőt kell kifejteni a billentyűre?

(#13662) stefanitsr válasza Hurkaleves (#13661) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Igen, és a bb-t is az tölti csőre pl mk23 esetében.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13663) Hurkaleves


Hurkaleves
őstag

(#13664) stefanitsr válasza Hurkaleves (#13663) üzenetére


stefanitsr
senior tag

A törölhetőről vagy az asg cz75-ről ?

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13665) Hurkaleves válasza stefanitsr (#13664) üzenetére


Hurkaleves
őstag

igen, a törölhetőről! :) szerintem elég jó! :DDD
szóval az asg cz75-ről.

(#13666) stefanitsr válasza Hurkaleves (#13665) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Biztos forrásból tudom hogy az is törölhető ! A hirdetővel nyomultam tökölön vasárnap, és már a cserébe kapott mk23-assal játszott. :D Valaki adott az asg-ért egy stti mk23-ast 2 tárral...

Amúgy a cz75 egy kalap szamóca... :D Tök egyedi megoldások, full spiáter építés, kivéve ahol műanyag.

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13667) Hurkaleves válasza stefanitsr (#13666) üzenetére


Hurkaleves
őstag

aham... és mi az ami szerinted jóféle NBB és árban sem nagyon haladja meg a 15k-t? (használtan). vagy újonnan 20K körül.

(#13668) stefanitsr válasza Hurkaleves (#13667) üzenetére


stefanitsr
senior tag

stti mk23, bár mire bejön már az is drágább lesz valamivel.

Amúgy, ez egy általánosságban drága technikát igénylő szabadidős tevékenység, szóval aki belevág ezzel számoljon...

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13669) Kassadin válasza stefanitsr (#13668) üzenetére


Kassadin
addikt

Minden hobbi drága hosszú távon. :P

[ Szerkesztve ]

(#13670) stefanitsr válasza Kassadin (#13669) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Ebből az indulás sem olcsó.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13671) Hurkaleves válasza stefanitsr (#13668) üzenetére


Hurkaleves
őstag

csak létezik más is az mk23-on kívül nem?
valami kompromisszumos megoldás kéne...

(#13672) szbalogh válasza Hurkaleves (#13661) üzenetére


szbalogh
őstag

Pisztoly, mi lett az Army Glockal, hogy nbb-t keresel?

Nick: HE_Storm

(#13673) Kassadin válasza stefanitsr (#13670) üzenetére


Kassadin
addikt

Holnap elköltesz 100 ezret airsoftra vagy most csak mondok egy badarságot, 5 év alatt bélyeggyűjtésre, pénzben ugyanúgy jössz ki. Nem kötelező mindent egyszerre megvásárolni, nekem a játékaim nagy része kölcsön dolgokkal volt, amíg nem lett saját fegyverem, maszkom, stb.

[ Szerkesztve ]

(#13674) Hurkaleves válasza szbalogh (#13672) üzenetére


Hurkaleves
őstag

megvan megvan nincs is vele gond csak gondoltam be kéne tesztelni egy nbb-t... de ez még nagyon elméleti síkon mozog.

(#13675) zalman90


zalman90
őstag

sziasztok lenne 2 kérdésem ha tudja valaki a választ

taiwangunról mennyi idő alatt jön be a cucc?

és mennyi a posta költség?

választ előre is köszi

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#13676) stefanitsr válasza zalman90 (#13675) üzenetére


stefanitsr
senior tag

3-5 nap, csinálsz egy próbavásárlást akkor kiírja pontosan a költségeit.

Mk23-ason kívül a csóró kategóriában nem tudok jó vételt ajánlani, az stti mk23 viszont majdnem teljes egészében marui kópia.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13677) zalman90 válasza stefanitsr (#13676) üzenetére


zalman90
őstag

az remek :)

még 1 kérdés .nem rendel valaki mostanában onnan hogy eygszerre rendelhetnénk hogy olcsobb legyen a posta

[ Szerkesztve ]

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#13678) Kassadin válasza stefanitsr (#13676) üzenetére


Kassadin
addikt

Azt tudod hogy a posta miért nem vállal most már airsoft fegyver postázását? Régen nem volt ilyen.

(#13679) zalman90


zalman90
őstag

uh 6000 ft lenne a posta és 11.000 ft amit berendelnék

nem rendel még valaki taiwan ról ?:D és akkor feleznénk a postát

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#13680) Kassadin válasza zalman90 (#13679) üzenetére


Kassadin
addikt

6 ezer onnan a posta?Az szép.

(#13681) sowi válasza Kassadin (#13680) üzenetére


sowi
őstag

futar az a posta, es kb 3-4 nap alatt ittvan

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#13682) gYaLo


gYaLo
őstag

Sziasztok!
Szeretnék elkezdeni Airsoftozni.
Sajnos semmilyen tapasztalatom nincs, igazából csak a fegyvereket ismerem a különböző játékokból kifolyólag.. :))
Mennyiért lehet venni egy full szettet ? Gondolok itt teljes ruházatra, fegyverekre, lőszerekre.
Köszönöm előre is a válaszokat :R

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#13683) Kassadin válasza gYaLo (#13682) üzenetére


Kassadin
addikt

Határ a csillagos ég...Akárcsak gépnél.

(#13684) gYaLo válasza Kassadin (#13683) üzenetére


gYaLo
őstag

Esetleg tudnál adni egy hivatkozást ? :)

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#13685) szbalogh válasza Kassadin (#13678) üzenetére


szbalogh
őstag

Most sincs ilyen ;)
Ne áruld el, hogy mi van a csomagban amikor feladod
!

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#13686) stefanitsr válasza szbalogh (#13685) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Nyugodtan leírhatod. Játék / sport eszköz.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13687) Kassadin válasza szbalogh (#13685) üzenetére


Kassadin
addikt

Dehogynem. Postán volt kiírva hogy airsoft fegyvert nem áll módukban szállítani személyi jogok vagy valami ilyesmi miatt. Azért kérdeztem stefanitsr-t.

gYaLo: Tessék itt le van írva minden röviden:[link]. Meg ezt is érdemes átnézegetni mielőtt az ember vesz fegyvert:[link].
Amúgy google a barátod, millióféle bolt létezik.

sowi: Ha nem mondod meg? Akkor sehonnan. Csak nem értem a postának ez miért jó.

[ Szerkesztve ]

(#13688) sowi válasza gYaLo (#13682) üzenetére


sowi
őstag

www.airsoftujonc.hu

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#13689) gYaLo válasza Kassadin (#13687) üzenetére


gYaLo
őstag

Köszönöm májsztró :R

sowi: köszi neked is :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#13690) sowi válasza Kassadin (#13687) üzenetére


sowi
őstag

es azt honnan tudja a postas neni, hogy te mit tettel bele egy nagy lezart, becsomagolt dobozba?

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#13691) Kassadin válasza sowi (#13688) üzenetére


Kassadin
addikt

Lejárt a szerk.

Ez az oldal is jó, most nézem van rajta sok-sok fegyverismertető. Neki is ugrok. :R

(#13692) rainmen válasza Hurkaleves (#13667) üzenetére


rainmen
aktív tag

NBB-nek nézhetsz ilyet is. Nem tudom, ki futott ilyennel össze, én hajtok egyet, nem tudok rosszat mondani róla. Most persze nincs raktáron.

(#13693) Kassadin válasza rainmen (#13692) üzenetére


Kassadin
addikt

Sajnos ilyen szépséggel még nem futottam össze, csak sig sauer p228-al.

Szerk: Hülye vagyok, az gbb-s volt. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13694) gYaLo


gYaLo
őstag

Nowarnál 40%-os kedvezmény van Május 9-ig :)

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#13695) mykos


mykos
aktív tag

Na megjött az új akksi, már bent is van a fegyverbe...mondjuk amikor kibontottam nem sok esélyt adtam annak, hogy bemegy...előtte sokszor megmértem, de szemre nem stimmelt. Egy 11.1-es 3000-es turnigy pack(5500huf). De szépen fekszik a fegyverben is.
Aztán kibalanszoltam az ImaxB6-al és megmértem egy kalibrált multiméterrel. Más baj nem volt mint 30-50mV eltérés, régebben már írtam erről, hogy nem jó a mérőerősítője. Az előző akksim töltés után felpuffadt...azt hittem kínai szar...ez igaz is csak nem az akksira, hanem a töltőre.
A mérőellenállás cseréig azt találtam ki, hogy LiOn-ként töltöm a LiPo-t így alapból 100mV-al kevesebb, ha erre rátesz +50mV ot a hiba akkor 4.15, 4,13-ig fog a cella tölteni...napuff, nem 3000mAh hanem csak 2950...

AS8935G, TM G3 Custom, TM DE .50 AE HK, SGS2, SG Alpha ghfr77vvt76buzzu89v 6ztt

(#13696) Kassadin válasza mykos (#13695) üzenetére


Kassadin
addikt

Képet igazán csinálhattál volna a fegyódról. :B

(#13697) mykos válasza Kassadin (#13696) üzenetére


mykos
aktív tag

Csináltam..csak nem raktam fel;)
kép
Hangtompika, bigbutt stb még hozzá képzelendő,

[ Szerkesztve ]

AS8935G, TM G3 Custom, TM DE .50 AE HK, SGS2, SG Alpha ghfr77vvt76buzzu89v 6ztt

(#13698) Kassadin válasza mykos (#13697) üzenetére


Kassadin
addikt

Vagányul néz ki. :K

(#13699) gYaLo válasza mykos (#13697) üzenetére


gYaLo
őstag

Nagyon állatul néz ki :C

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#13700) stefanitsr


stefanitsr
senior tag

Marui és STTi Mk23 összehasonlítása.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.