Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12251) sowi válasza stefanitsr (#12248) üzenetére


sowi
őstag

akkor jovore benevezek a hosszu verziora ha akciozzak megint az osztrakok

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#12252) rainmen


rainmen
aktív tag

Eszembe ötlött a jó öreg MP40 projekt, gondoltam körülnézek oldalakon, mi újság. Hát az eredmény eléggé lelombozó. Első nekifutásra az AGM mindenhol kifogyva. Oké, következő az SRC, 230€ és 250$-tól induló árral. És akkor ott van még a jó öreg Marushin, 460$ környékén. :Y
Hát egyenlőre marad elméleti síkon a dolog... :(((

(#12253) stefanitsr válasza rainmen (#12252) üzenetére


stefanitsr
senior tag

SRC-t lehet bevállalnám (8mm golyós csapágyak, FET, stb), bár ennyiért azért lehet kapni széleskörűbben alkalmazható airsoft puskákat is. :)

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#12254) rainmen válasza stefanitsr (#12253) üzenetére


rainmen
aktív tag

Igen, az árán kívül ez is szerepet játszik. :K

(#12255) Hurkaleves


Hurkaleves
őstag

tegnap megjött a V3-as GB és össze is szereltem. kb. 45 percet töltöttem el csak a tökéletes fogaskerék hézagolással ami most úgy érzem állat is lett. a motormagasságot is belőttem hangra az is ok. nagy nyomatékú motort és fogaskerékszettet raktam bele plusz egy vágott 150-es rugót amit szépen visz is a 9.6-os 1600-as aksi. a ROF is egész jó. azt hittem lassabb lesz...
most már csak bele kell "faragnom" az F2000-be! :) az lesz az érdekesebb része a mutatványnak...

ja és a V2-es hengerfej tökéletes a V3-as boxba.

[ Szerkesztve ]

(#12256) Hurkaleves


Hurkaleves
őstag

(#12257) boogie84 válasza Hurkaleves (#12256) üzenetére


boogie84
veterán

Ha ebből a boltból rendel az ember akk mennyi + költség mire ideér a csomag?

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#12258) stefanitsr válasza boogie84 (#12257) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Attól függ mit rendelsz, milyen szállítással, beesik-e vámra a cucc, stb.

Ha valami csóró csájnéz aeget néztél, azt nem éri meg berendelni, mert eu-ból olcsóbb, de lehetnek kivételes esetek. olcsó gbb pisztolyra ugyanez a szitu.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#12259) Hurkaleves válasza Hurkaleves (#12255) üzenetére


Hurkaleves
őstag

namostmár nem értem... megint nem akarja fölhúzni a vágott 150-es rugót ha véletlenül felhúzva marad a dugó. nem forgatja át.. sorozatnál okés, de ha véletlenül hátul állítom meg akkor úgy is marad :((( szal marad az "enyhén" vágott 130-as rugó.

(#12260) rainmen


rainmen
aktív tag

Milyen a minősége jelenleg a WELL fegyvereknek? Régebben nem volt túlságosan megbízható, változott pozitív irányba?

(#12261) stefanitsr válasza rainmen (#12260) üzenetére


stefanitsr
senior tag

AEG-nél valami borzasztóan vacak sajna, én már szervizelni sem vállalom őket el.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#12262) rainmen válasza stefanitsr (#12261) üzenetére


rainmen
aktív tag

Kösz, mondjuk rugósat néztem. Azokkal mi a helyzet?
És a Boyi/DBoys?

(#12263) rainmen


rainmen
aktív tag

Boldog új évet minden airsoftos sporttársnak!!!

(#12264) stefanitsr válasza rainmen (#12262) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Rugós snipert néztél ? Az még eléggé vállalható wellből de inkább akkor már bar-10...

KWA-t hétfőn adják fel.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#12265) rainmen válasza stefanitsr (#12264) üzenetére


rainmen
aktív tag

Igen, azon töröm a fejemet. Meg néztem A&K Dragunovot is, az sincs húzós árban...
De még csak gondolkodom.

(#12266) stefanitsr válasza rainmen (#12265) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Rugós sniperből csak BAR-10, vagy VSR.

Még az MB08 érhet egy megnézést, mert elképzelhető, hogy VSR a hopupja, de előtte meg kellene nézni.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#12267) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Mivel sajnos abbahagytam sportot nincs szüksége valakinek az alábbi Tru-Spec Digital Woodland kalapra?

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#12268) rainmen válasza stefanitsr (#12266) üzenetére


rainmen
aktív tag

Kintről lenne, tehát csak olyasvalaki tudja megmondani, akinek van.
Azt tudom, hogy Tanakád van, de a Boyi-féle K98-ról van tapasztalatod?

(#12269) stefanitsr válasza rainmen (#12268) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Felejtős, kétrészes belső cső, trágya hopup, 260-280 fps teljesítmény a rugós verziónál. Egy cyma aep röhögve túllövi és pontosabb, de annál ugye nem kell lövésenként shelleket gyűjtögetni, + a shellből hajlandóak kiesni az O gyűrűk.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#12270) rainmen válasza stefanitsr (#12269) üzenetére


rainmen
aktív tag

:Y

Sejtettem, hogy nem lehet nagy eresztés, de hogy ennyire gyatra azt nem gondoltam...

(#12271) sowi válasza rainmen (#12270) üzenetére


sowi
őstag

miert van tokyo marui m14 felirat beutve a kart EBR tarfeszekbe?

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#12272) stefanitsr válasza sowi (#12271) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Kart Jae-100-asokon még több ilyen felirat van...

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#12273) szbalogh


szbalogh
őstag

Lipo mesterek!
Kacérkodom egy
'Firefox' 11.1v 1200mah (20C) Li-Polymer stick battery pack fits AK47/74 and MP5K AEG
beszerzésével.
A mostani aksim rövidre zárva 19A-t ad le ez meg 1.2x20=24A-t tudna.
Megérné nekem váltani?

Nick: HE_Storm

(#12274) stefanitsr válasza szbalogh (#12273) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Kb harmad akkora helyen elfér, valamint magasabb a terhelés alatti fesz szvsz. De ezt nem mókolnám a manuális töltési módszereddel ahhoz meg kellene egy rendes töltő.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#12275) szbalogh válasza stefanitsr (#12274) üzenetére


szbalogh
őstag

Én is afelé hajlok hogy megvegyem. Az se lenne mellékes hogy kéznél lenne egy nem mókolt tartalékaksi.
Tudom hogy imax B6-ot kell venni de 10-ezres töltőt nem akarok venni egy négyezres aksihoz. :B
Az olcsó turnigy 2s/3s szerű töltőt néztem ki. Ez használható arra amire készítették?

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#12276) stefanitsr válasza szbalogh (#12275) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Elvileg igen, de első pár alkalommal mindenképp ellenőrizd külön multiméterrel a cellafeszeket is, mert sajna volt olyan eset, hogy hasonló balanszerrel töltött lipo akkuknál a cellafeszek között jelentős eltérések voltak.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#12277) mykos válasza szbalogh (#12273) üzenetére


mykos
aktív tag

Lead ez többet is, főleg rövidzárban...aztán szépen felrobban.
Nehogy megpróbálj egy Li akksit rövirdezárni, utána akár egy órával is képes felrobbanni.
20C a legnagyobb tartósan megengedett kisütésikapacitás.

AS8935G, TM G3 Custom, TM DE .50 AE HK, SGS2, SG Alpha ghfr77vvt76buzzu89v 6ztt

(#12278) stefanitsr válasza mykos (#12277) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Azért ma már nem jellemző a "robbanás, égés", az, hogy mennyivel lehet terhelni meg akkuról akkura változik.

Volt egy 30C névleges terhelhetőségű 7,4v 2800 mah akkupakkom anno az EBR-hez. Systema motor volt benne... Olyan trigger response volt vele, hogy ihaj...

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#12279) mykos válasza stefanitsr (#12278) üzenetére


mykos
aktív tag

Rövidzárlat esetén sajnos bármi lehet, de valóban a C érték növekedése ennek a hajlamának a csökkenését is maga után vonja.
A trigger respone valóban nem fogható semmi máshoz egy ilyen döggel. A régi packom 9,6-os highdrain nimh. 85A leadására képes, de közelébe se volt ennek a 11.1 3Ah 30C nek.

AS8935G, TM G3 Custom, TM DE .50 AE HK, SGS2, SG Alpha ghfr77vvt76buzzu89v 6ztt

(#12280) stefanitsr válasza mykos (#12279) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Ezt érdemes megnézni. A srácok elég keményen rágyúrtak a dologra, biztonságosabbak lettek ezek az akkuk az első generációk óta sokkal.

No meg tegyük hozzá, hogy mi airsoftozunk velük, és közelébe sem vagyunk annak amit egy egy modellező srác ráereszt a sajátjára egy helikopterben, egy belső propelleres repülőgépben vagy egy versenycsónakban, ahol amellett, hogy 5-10 percig a terhelhetőség csúcsán hajtják ezeket, pl a helit és a repülőt valahogy le kell hozni akkor is ha az akku épp túlmerülőben van. Mi megtehetjük hogy kiszámolt lövésszám után cserélünk egy akkut, vagy eleve nem lövünk annyit egy játékon mert olyan akkut vettünk ami bírja.

Egyébként, ez a liponál nem egyszerű jelenség, olyan durva áramot le tud adni hogy ott aztán az a csoda, hogy a kezdeti verziók "csak" égtek és robbantak és nem valami terminátor üzemanyag cella szerű kisebb atomrobbanást produkáltak. :D (Na jó ez vicc volt de amit ezek az akkuk tudnak az valami durva).

Még egy adalék, sajna volt olyan szervizes panaszom is ahol a gyereknek látható módon 3x belelőttek a lipojába (G36 előagyra szigszalagozta a szentem), aztán meg túl is merítette (minden cellában 0,x fesz maradt), és ennyi, se égés, se robbanás, csak "Nem megy a puuuuskaaaaa".

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#12281) BaKeSZ87 válasza stefanitsr (#12280) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Azt nem tudom, hogy pl, leejtettem a 11.1V-os állítólag Zippy akkumat, és a sarkára esett, ezért a szélső cella torzult. Feszültség OK, töltést veszi, ilyen gond nincs, de azért jó lenne tudni, hogy mennyire ártalmas az ilyesmi.

Jut eszembe. Régebben írtam mykos, hogy az IMAX B6 rosszul méri a feszt. Rámértem multiméterrel, az enyém kicsit több mint 0.1V-tal többet mér mint ami a valóság, ha jól emlékszem azt írta, hogy túltölti a LiPo-t és ezért felpúposodik. Mivel az enyém többet mér mint ami a valóság, így elvileg ez nem tölti túl, inkább picit kevesebbet tölt bele. Balancereztem vele tegnap, mikor befejezte rámértem a cellákra, 5 LiPo-t balancereztem, 4-et mértem meg, 2db 2 cellást, és 2db 3 cellást. Az eredmény:
2 cellásoknál - 0.01V különbség a 2 cella közt, a töltő 4.2V-nál állt meg, multiméter miután levettem az akkukat 4.15 ill. 4.16V-ot mutatott a celláknál.
3 cellásoknál - mindkét akkunál 2 cella egyformán 4.15V volt, 1 cella pedig 4.16V.

[ Szerkesztve ]

(#12282) stefanitsr válasza BaKeSZ87 (#12281) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Ez teljesen korrekt szvsz, és nem azt jelenti hogy a töltő többet mér, hanem azt, hogy töltési folyamat során (értelemszerűen) magasabb a fesz mint annak végeztével. Ahogy leveszed a töltőáramról az akkut folyamatosan elkezd lefele mászni a fesz a névlegest közelítve.

A lipo specifikációja szerint ugye a 4,2v-ot nem haladhatja meg a cellafesz és a töltő erre vigyáz is.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#12283) BaKeSZ87 válasza stefanitsr (#12282) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Mikor a töltő 12.59-12.6-ot írt ki, akkor a töltő T-csatijánál mértem rá multiméterrel, és 12.46-12.47V-ot mutatott a multiméter. Gondolom balance-oláskor nyilván nem a teljes pakkot tölti, hanem a balancer kábelen keresztül külön-külön a cellákat, gondolom ilyenkor a két főkimenetén az összfeszültséget méri, vagy csak simán összeadja a balancer csatlakozón mért feszültségeket, és azt írja ki? Csaknem.

[ Szerkesztve ]

(#12284) szbalogh


szbalogh
őstag

85.19% lett a MASZ 2010 tesztem :B

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#12285) Anubiss


Anubiss
tag

Üdv!

Érdekelne néhány szakértő elme véleménye ERRŐL.

Dboy AK-105 full fém, behajtható válltámasszal, 330-380 FPS.

180 USD, ami szerintem ráver az itthon kaphatókéra...

Várom a véleményeket! :R

(#12286) BaKeSZ87 válasza Anubiss (#12285) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Shipping to: United States

(#12287) rainmen válasza Anubiss (#12285) üzenetére


rainmen
aktív tag

A vám+áfa közel 30% többletét is beleszámoltad a futárdíjjal növelt árba?

Szerk.: Most látom, hogy csak US-ben játszik a dolog. Mindenesetre súly alapján kb. 90$ körül lenne a szállítás.

[ Szerkesztve ]

(#12288) stefanitsr válasza rainmen (#12287) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Csak nem akarják megérteni a népek, hogy csóró puskát (~100 rongy alatt) nem érdemes EUn kívülről berendelni, mert a puska árával összevethető nagyságrendű lesz a szállítás + vám + áfa. Vannak kivételek, amiért érdemes nyomozgatni és kuponokat, valamint idénykedvezményeket vadászni egy egy adott termékre, de alapvetően ez az ökölszabály szokott érvényesülni egy alapos számolgatás után.

Egyébként úgy szokás számolni, hogy (szállítás + cucc)*1,32...

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#12289) stefanitsr válasza Anubiss (#12285) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Sukár.

Kell rajta igazítani bizonyos dolgokat, de alapvetően sukár, na.

Itt vedd meg.

Egyrészt azért mert ez ugye full steel, azaz teljesen acél - ez annyit tesz, hogy nincs rajta spinyóter -, szállítanak itthonra (ebay policy, hogy usákiából nem küldhetnek máshová gunlike cuccot csak usákiába, kötschögök), másrészt mire ideérne ráfizetnéd a laza 60-120 usd-ot a szállításra, a fentebb említett szorzót meg a vámáfára.

Alapszabály 1: Full metál (nagyon divatos ezzel dobálózni) = soksok spiáter. Az igazán kívánatos az az alu receiver m4-nél, és a full steel kifejezés AK-k esetében. Ha túl magas a spiáter hányad, azt inkább kerüljétek, törik, reped, főleg hidegben. Nem véletlen hogy a marui pisztolyok a legjobbak mind a mai napig és műanyagok döntő többségükben...

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#12290) szbalogh


szbalogh
őstag

Ma megjött a harmadik rsov rendelés is. Egy szuper nyílt optika... végre van ilyenem :DDD
Csak piros színű de 7 fokozatban állítható és szuper éles mindegyik szálkereszt.
Teljesen elégedett vagyok velük. 2-3 hét alatt jött mindegyik.
Ja és a lényeg... amiért lényegében csináltam az egészet... meg van mindhárom színű ingyenes "i love rsov" feliratú felvarróm :DDD
Megrendeltem a stick lipót is :K

Nick: HE_Storm

(#12291) stefanitsr válasza szbalogh (#12290) üzenetére


stefanitsr
senior tag

A fene, én vagy 15 rendelést lenyomtam és nincs I love ros felvarróm. :D

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#12292) szbalogh válasza stefanitsr (#12291) üzenetére


szbalogh
őstag

Majd adok egyet Cold Wind-en ;)
Valami jó kis tálib gúnyát kéne kitalálni arra a játékra :F

Nick: HE_Storm

(#12293) rainmen válasza stefanitsr (#12288) üzenetére


rainmen
aktív tag

Úgy emlékeztem, hogy 25% ÁFA meg 3,2% vám. Ez is emelkedett? :Y

A múltkori akkus témához kérdés: Akkus fúróba beletehetem a LiPo-t vagy inkább ne kockáztassak? 12 V-os a masina, a 11,1 V az szerintem vinné...

(#12294) rainmen


rainmen
aktív tag

Pontosítok a kérdésen: amikor sikerül "lefogni" a tokmány fúrás közben az okozna-e problémát az aksinak? Tulajdonképpen rövidzár lenne, nem?

(#12295) sniper elite


sniper elite
senior tag

Hellosztok!

Vettem egy új Airsoft fegyvert magamnak, mert már untam az eddig használt AK74-et. Vettem egy Dupla táras Sig Sauer 556 típust meg pár extrát rá. Lényeg hogy amikor bontottam ki a dobozt megláttam hogy a bolti információk azaz a 380FPS helyett 467FPS állt rajta. Összeraktam a fegyvert és az udvarban kipróbálva pár tárgyon elég erősnek tapasztaltam, ez miért lehetett, hogy bolti információknál jóval többre képes a fegyver?

Itt a dobozon lévő felírat:[link]

Természetesen semmi bajom azzal hogy erősebb a fegyver mint amennyire számítottam, így legalább nem kell tuningolni később. :B

(#12296) stefanitsr válasza sniper elite (#12295) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Szerencsére nem erősebb a fegyver, csak a kíbergány .12-essel kronóz, hogy egyem a szívét. Az emberire fordítva olyan 360. :DDD

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#12297) szbalogh


szbalogh
őstag

Ha valaki mostanában akar lipót venni. Most akcióban brutál pakkok. Van európai lerakatuk is így olcsón szállítanak.

Nick: HE_Storm

(#12298) mykos válasza BaKeSZ87 (#12283) üzenetére


mykos
aktív tag

Egy másik fórumról másolom át:

"Cím: IMAX B5-B6-B8... töltők
Írta: mmormota - 2007-12-20, 19:48:26
Megjavítottam a B8-asom kellemetlen balanszolási pontatlanságát. Az okozta, hogy a mérő erősítőkben 0,5%-os ellenállásokat használtak. Kicseréltem mindet 0,1%-osra. Így a 30mV-ot is elérő hiba szépen bement 10mV alá.

Az erősítőkben 16 db 249k és 499k van, 0804 méretben. Eléggé bolhacirkusz ilyesmit kézzel forrasztgatni, de nem különösebben nehéz."

A B6-osnál is ez lesz a hiszti tárgya, de mindenki azt írja amit te is kimértél, hogy 4,15 - 4,16V amire feltölt és sose tölti túl. Ebből kifolyólag kárt nem okoz, csak néhány mAh veszteséget.

AS8935G, TM G3 Custom, TM DE .50 AE HK, SGS2, SG Alpha ghfr77vvt76buzzu89v 6ztt

(#12299) BaKeSZ87 válasza mykos (#12298) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Bratyó meg tudná csinálni pontosra, de igazából nem hat meg a dolog, jó így nekem.

(#12300) stefanitsr


stefanitsr
senior tag

A hétvégén letesztelődött a KWA SR10.

Azt kell mondjam hogy pár napnyi szívás után a gyári KWA 2GX gumit ki kellett ebrudaljam, és helyette a dobozból szemre válogattam egy geometriailag jó formájú, kellemesen puha, formájú gumit amit régebben vagy kiszereltem valami másból, vagy egy elfeledett SRC hopup gumi volt.

A replika megtáltosodott. Lőtávja, szórása oly mértékben javult, hogy guarder .28-assal nézve a hardcore AK tulajok (köztük én is) hitetlenkedve lövöldöztünk vele újra meg újra. Előtte olyan ötletszerűen szórt rátekerve nulla hophatás és tökéletes között, hogy kiakasztott. Játék körülmények közt próbálgattuk, elég jó lőtávokon sikerült a fél emberalakokat 3-as sorozatokkal kivenni fa mögül és egyéb helyekről. :D

A másik dolog amit megtettem rajta, hogy betettem egy 5x1-es O gyűrűt a három fogaskerekes kamra állító kereke alá. (A KWA rendszerű M4-ekben kétrészes hopup kamra van a durván erősített box miatt, mert csak az éleshez hasonlóan, szétnyitva szedhető széjjel, csúsztatva nem, ezért a Madbull ultimate kamra nem építhető be.), a fentiek ezzel együtt értendőek.

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.