Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13501) zalman90 válasza rainmen (#13499) üzenetére


zalman90
őstag

Hosszabb csõhõz miért kell másik henger ? Jò hopup az milyen?

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#13502) rainmen válasza zalman90 (#13501) üzenetére


rainmen
aktív tag

Hosszabb csőnél nagyobb levegőmennyiséget kell "kitolni" a BB előtt, tehát kevés lehet a fél henger, kell a háromnegyed. De ez általában csak a nagyobb ugrásoknál szükséges.
Jó hopup? Hát az fegyverfüggő, kollégák már sokszor leírták, melyik fegyverhez milyet érdemes. Mivel fegyverfüggő.

(#13503) stefanitsr válasza zalman90 (#13501) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Erszoftban a csőnek és a csőhossznak vajmi kevés ráhatása van a pontosságra vagy a lőtávra, az élestől valamennyire eltérően. A lényeges a jó hopup, ami a lövedék megfelelő stabilizálásáért felelős, csakúgy mint az élesnél a huzagolás.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13504) Hurkaleves


Hurkaleves
őstag

asszem még nem is említettem, hogy megérkezett ez a kisméretű lipo feszültség monitorozó kütyüm. nagggyon jóféle!
kicsi és 6 celláig tud monitorozni. rádugom, 1mp agyalás majd kiírja, hogy No1 (egyes cella) és utána a feszültségét (kb. 1.5mp-ig mutat egy értéket) utána írja a No2-t majd a végén, hogy ALL és az összfeszültséget.
mindezt .00 százados pontossággal. bárhol bármikor tudok monitorozni sőt ha valaki nagyon parás akkor egész játék alatt fönt hagyhatja a fegyveren, kivezeti a testre és nézegetheti.. :)
a töltőm sem aprózza el mert a cella max. töltési határait pedzegeti ugyanis fullra töltve 7.4V helyett közel ~8.4V-ot tölt az akkuba azaz cellánként közel ~4.2V-ot. hozzáteszem, hogy eddig hibátlanul és bajmentesen!

(#13505) szbalogh válasza Hurkaleves (#13504) üzenetére


szbalogh
őstag

Én nem csúfítanám el a fegyveremet ilyen kütyüvel. Hasznosabb a csipogós szerintem.
4.2V-ig KELL töltenie ;)

Nick: HE_Storm

(#13506) stefanitsr válasza szbalogh (#13505) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Meister glock videó

A sima csipogó is felesleges és nagy, de ez aztán totál felesleges. :] Volt egy srác aki anno valamibe be akart számítani egy ACM g36c-t (eleve muhahahaha) de annak az oldalába volt beépítve egy ilyen.

At1: játék előtt jól feltöltöd az akkud és nem kell paráznod.

At2: A jó töltő frankón mutatja a cellánkénti feszt, meg a pakkfeszt is, tökéletesen elég diagnosztizálni.

At3: végy olyan akkut, ami megfelel a fegyveredbe. Átlag aegbe nem kell 1200-asnál nagyobb lipo, támogatóba meg dmr-be ne sajnálja az ember a 2200+t.

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13507) szbalogh válasza stefanitsr (#13506) üzenetére


szbalogh
őstag

Hétvégén kilőttem úgy 500-600bb-t és 4.01V-ig esett vissza csak a fesz. Azaz kb 1/5-1/4 kapacitását használhattam ki az 1600-os 7.4-es sticknek :C

Nick: HE_Storm

(#13508) Hurkaleves


Hurkaleves
őstag

persze én sem parázok attól, hogy egy meccs alatt föladná az aksi (az eladó is azt mondta, hogy 3 meccset ki kell húznia) és nem is fogom rajta hagyni a mérőt meccs közben csak gondoltam jó ha van egy ilyen kütyüm amivel magamnak (és bárkinek) instant be tudom mérni az aksi állapotát mivel nekem a töltőn nincs kijelző.

sefanitsr: faja a klokkod! nagyon hasonlít az army-ra. csak az army-nál működik a sorozatszámos zár. mennyi bb-t tudtál egy töltéssel kilőni? mert ugyan ilyen táram van és ugyanilyen gázom és nálam nem az igazi...

(#13509) szbalogh válasza stefanitsr (#13506) üzenetére


szbalogh
őstag

Végre egy normális review.
Ahhoz képest, hogy milyen hideg van egész jó teljesítmény. Melegben és erősebb visszatolórugóval kicsit csípősebb lesz :DDD
Apropó, áfát megúsztad?

Nick: HE_Storm

(#13510) Hurkaleves


Hurkaleves
őstag

ez a kibaszott tártöltés már felbasz...
milyen erővel kell a flakont nyomni? mert fröcsköl világfaszára belőle a cucc, a kezem már lefagyott a palack meg megy pocsékba....
nem tudom, hogy az hiba tényező lehet e, hogy a palckot egyszer leejtettem védő kupak nélkül és a csőszelep kicsit elferdült... ezt nagyjából visszaállítottam egyenesre, de gondolom ez sem egészséges neki.
szóval lényeg az, hogy nem mindig tölt normálisan hanem fröcsköl pedig full powerral nyomom. a szelepek zsír újak.
thx.

[ Szerkesztve ]

(#13511) zalman90 válasza stefanitsr (#13503) üzenetére


zalman90
őstag

aha értem , kössz a választ

asg 50 es hop gumi azt irtad az jó , ezt hol tudok venni? airsoftdepo-n találtam , az is ugyan az? link

h lenyomót érdemes venni hozzá? minden esetben javítja a pontosságot? meg egyáltalán jó minden hop kamrába?

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#13512) stefanitsr válasza zalman90 (#13511) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Az a szitu, hogy ez általában próbálgatós történet. Nekem M szériában bevált az asg 50, (igen, ami a depóban is van), a többit majd meglátod menet közben. A pontosság és a jó lőtáv első körben jó bb és jó hopup függvénye. Aztán lehet a puska teljesítményén igazgatni bizonyos határok között (minél kisebb rugóval és minél jobb tömítéssel elérni egy bizonyos teljesítményt), és végül ha már rád szakadt a nemzeti bank, érdemes elballagni egy egy hosszabb prec csőért.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13513) stefanitsr válasza zalman90 (#13511) üzenetére


stefanitsr
senior tag

H lenyomót megveheted, oszt mivel bizonyos puskákban nem nagy kaland cserélgetni a gumit meg a lenyomót, ha nem jön be addig próbálkozol míg tuti nem lesz.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13514) sowi


sowi
őstag

nincs otletetek, hol lehetne ABS egylovetu shotgunt venni (hopupos verziot)? olyasmi mint ami az airsoftgunban van, asszem vmi m3000 neven fut

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#13515) rainmen válasza sowi (#13514) üzenetére


rainmen
aktív tag

(#13516) sowi válasza rainmen (#13515) üzenetére


sowi
őstag

kosz, elfelejtettem irni, hogy tusas verzio kene :)

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#13517) rainmen válasza sowi (#13516) üzenetére


rainmen
aktív tag

Akkor maradnak az északi barátaink: [link]

(#13518) sowi válasza rainmen (#13517) üzenetére


sowi
őstag

na pont ez kell nekem, csak gyozzem kivarni mire lesz megint raktaron :)

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#13519) zalman90 válasza stefanitsr (#13513) üzenetére


zalman90
őstag

szétszedtem már párszor a fegyverem , tök egyszerű gumit és lenyomót cserélni benne valóban , nem drága 1 H lenyomó szóval kipróbálom :K

valaki nem rendel airsoftdepó ról ?:D mert a posta 3x annyiba kerül mint amit venni akarok :D

mellesleg ez a jg aug a3 megéri ? link

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#13520) stefanitsr válasza zalman90 (#13519) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Ennyiért nem rossz vétel, de az aug szvsz egy nem szerencsés konstrukció, pláne a jg anyagválasztásával karöltve...

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13521) zalman90 válasza stefanitsr (#13520) üzenetére


zalman90
őstag

nem lenne rossz , ha válaszolna az e-mailra :D de 880 megtekintésnél nem reménykedek

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#13522) macilaci78 válasza szbalogh (#13479) üzenetére


macilaci78
nagyúr

:N

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#13523) rainmen válasza sowi (#13518) üzenetére


rainmen
aktív tag

Raktárkészletet nem is figyeltem... :Y

(#13524) mykos válasza Hurkaleves (#13510) üzenetére


mykos
aktív tag

Veszel egy darts-os boltban lehúzó gyűrűt, elvágod és olyan méretre állítod be, hogy pont befeszüljön a szelepfenékbe. Soha többet nem fog egy gramm gáz se mellé menni, erőlködni se kell vele. Ha ez nincs akkor a szelep lefagyásával vigyázz.

AS8935G, TM G3 Custom, TM DE .50 AE HK, SGS2, SG Alpha ghfr77vvt76buzzu89v 6ztt

(#13525) BaKeSZ87


BaKeSZ87
senior tag


stefanitsr

Beszerző féle M14 lenyomó hozott valamit pontosságban?

(#13526) stefanitsr válasza BaKeSZ87 (#13525) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Nem mérethelyes így nem nyom le semmit. A jobb m14-ek meg általában az átlag aeget alázzák pontosságra, már alaphangon is.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13527) BaKeSZ87 válasza stefanitsr (#13526) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Értem.
Szétkaptam az M14-est, volt kellemes és kellemetlen meglepetés is a fegyverrel. A gearboxban több a nyalánkság, mint a hirdető mondta. Guarder csap. rugvez., acél cut off lever, alu csapágyas dugfej, acél cilinderfej, krómozott henger, igaz króm már nincs benne, az alu dugfej kiírtotta, fém guarder csúszócsapágyak. Motorfékes FET volt benne, de inkább raktam bele saját kezűleg nem motorfékest, ezt én raktam be, ebben jobban bízom. A belsőcső nem gyári (sajnos :( ), szerintem teflonos guarder, legalábbis a külseje ilyen szürke bevonatos.
Külső akkuval használta az előző tulaj, így kicsit meg van reszelve a tusa hátulja, illetve a felhúzókarcsattogtatás következtében eltört jobb oldalt az a pálca szerű alkatrész amit két csavar fog. Egy csavar hiányzik a gearboxból, de ezeket leszámítva egész rendben van.

(#13528) stefanitsr válasza BaKeSZ87 (#13527) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Én meg ma ki kellett iktassam a marui mk23 tárjának biztonsági szelepét... Szép kis történet volt.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13529) BaKeSZ87 válasza stefanitsr (#13528) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Addig keresgéltem neten, amíg találtam egy képet egy TM M14 DMR-ről, amiről levették azt az alkatrészt ami nekem eltört, nem hiányzik annyira, szóval én is levettem :) így már nem idegesít annyira :D

(#13530) rainmen válasza stefanitsr (#13528) üzenetére


rainmen
aktív tag

Nofene. Csak nem arcba tolta a gázt??? :Y

(#13531) stefanitsr válasza rainmen (#13530) üzenetére


stefanitsr
senior tag

A talpában elrejtve volt a szelep így a tár test és a tárfenék közötti résen engedte el szép lassan a gázt. (Tudtam hogy van benne ilyen, "benne volt a pakliban" jelenség, ennek tudatában vásároltam)

Ez meg egy kis videó a sniper cuccomra szerelt kamerával

Ez meg az a videó amiből az ötletet merítettem

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13532) Hurkaleves válasza stefanitsr (#13531) üzenetére


Hurkaleves
őstag

elég jól nyomja a srác...

tegnap próbálgattam a pisztolyt és kivitt vagy 2.5 tárat... namondom ez már barátibb...
mondjuk a tár kint volt a napon használat előtt.

(#13533) stefanitsr válasza Hurkaleves (#13532) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Én meg eladtam az enyémet... Valahányszor GBB-t veszek a kezembe rá kell döbbenjek, hogy igazándiból csattog meg izébigyó, de játszani cumi egy ilyen... Pontatlan, nem üzembiztos, eleve némelyik olyan illesztésekkel-lötyögésekkel, meg olyan gyenge kakas meg helyretoló rugóval jön, hogy néha csak a fejed vakarod, hogy HOGY A PICSÁBA tud ez működésre hasonlító tüneteket produkálni egyáltalán ? :]

Ráadásul a megkent belső szerkezet + annak nagy fokú nyitottsága szinte mágnesként vonzza a könnyen bejutó szennyeződéseket és koszt, kényes a hőmérsékletre, pff... Üzembiztosságban, pontosságban sehol nincsenek az mk23-ashoz képest. Egyébként az STTI nevű jószág elég jó marui klón...

Mk23 rulz, na...

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13534) Hurkaleves válasza stefanitsr (#13533) üzenetére


Hurkaleves
őstag

mennyibe adtad el?
a co2-s pisztolyokról tudnál mondani egy két szót?

(#13535) stefanitsr válasza Hurkaleves (#13534) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Én nem vagyok co2 rajongó, és nem is használok ilyet, nem tudok tapasztalatokról beszámolni.

Egy valamit viszont látok, a legolcsóbb kategóriában gyakori a co2 patronos cucc, lásd pl asg cz75d, asg m&p40, stb...

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13536) macilaci78 válasza stefanitsr (#13533) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nem tudom, a TM G26Ad-emel 20 méteren sörös dobozra lőttem és találtam.

Tény, hogy a GBB-k hajlamosak koszolódni, de ha kézben van, rendszerint nem kertészkedsz vele, egyébként meg egy jól elhelyezett jó tokkal lehet segíteni a koszolódáson.

Most hétvégén legszebb lövésem KWC G18C-vel volt, jól jött. :)

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#13537) macilaci78 válasza Hurkaleves (#13534) üzenetére


macilaci78
nagyúr

CO2-nál oda kell figyelni, hogy milyen pisztolyt veszel, beszerezhető-e pótalkatrészek hozzá. Jellemzően a szelepek tudnak elhalni a nagyobb nyomáson használt töltőgáz miatt, erősebb helyretoló rugó, tömítések. Amire még érdemes figyelni, hogy egy CO2-es pisztoly ereje könnyen mehet sniper kategóriába, sőt, softairen láttam 650fps-es CO2-s revolvert, ahol a hirdető ki is emelte, hogy MASZ szerint nem is játszhat a fegyver.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#13538) stefanitsr válasza macilaci78 (#13536) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Minden relatív.

Én Marui mk23 socommal játszom, .25g névleges tömegű G&G Bio bogyóval (valóságban kb .27). Eddig bármilyen pisztolyt vettem a kezembe utána, mind pontatlan vaczak volt. :D

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13539) #40835072


#40835072
törölt tag

Helo!

Tudom hogy ez nem airsoft értékbecslő topik de csak itt tudom feltenni a kérdésem!

Lehet hogy eladom az airsoft felszerelésem anyagi okok miatt és mennyit kérjek a következőkért?

Kompletten:

G36C (JG)
470 Hi cap tár + 2 120 as Low Cap tár (mindekttőnek hiányzik az aljáról egy gumikör)
48 as Magyar Honvédségi Gyakorló Nyári zubbony + Hungary felvarró + Honvédségi vállvarró!
48 as Magyar Honvédségi Gyakorló Nyári nadrág + öv
Magyar Honvédségei Rohamsisak + Magyar Huzat
teljes arcvédő maszk
Woodland Kalap
Gyorstöltő
2 db fegyvertisztító pálca
akku+ töltő
3000 0,20 Blaster BB
2 tárnak Combtártok!

Mennyiért hirdessem ? :R

(#13540) stefanitsr válasza #40835072 (#13539) üzenetére


stefanitsr
senior tag

35-50k közt.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13541) #40835072 válasza stefanitsr (#13540) üzenetére


#40835072
törölt tag

35?

annyi volt maga a fegyver...

(#13542) stefanitsr válasza #40835072 (#13541) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Bizony, vannak különbségek az "eladni akarom" és a "hirdetem" között. :D

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13543) #40835072 válasza stefanitsr (#13542) üzenetére


#40835072
törölt tag

:/ nekem legalább 65 mbe volt ha nem többe és 10 játékon voltam vele!

(#13544) dFactor válasza #40835072 (#13543) üzenetére


dFactor
tag

Softair.hu -n külön-külön hirdesd meg a cuccokat, úgy többet fogsz érte kapni.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ I mean if my show does not make people vomit and have an erection at the same time, then I've let my audience down.

(#13545) szbalogh válasza #40835072 (#13543) üzenetére


szbalogh
őstag

Akkor a 35-50-ből válaszd az 50-et! :DDD

Jó sok G36C van most fent.

Nick: HE_Storm

(#13546) macilaci78 válasza #40835072 (#13543) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Tudod, mitől van különbség a deviza vételi és a deviza eladási árfolyama között?
A vevőt kurvára nem érdekli, Neked mennyibe fájt, őt az érdekli, amennyibe neki fáj. :P

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#13547) stefanitsr válasza szbalogh (#13545) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Ha el is akarja adni akkor jg g36-osért ne kérjen többet 25-30-nál sallangokkal együtt sem, és ezzel már feltételezem, hogy pipecül újszerű, karcmentes, csitti fitti cuccot árul. (új ára 36 vagy valahogy így, szóval ez így is optimiska).

MH cuccosért szinte nem is lehet pénzt kérni, nagyon olcsón szoktak menni... Szóval, ha ténylegesen el akarja őket adni, akkor úgy kell árazni. Ha hirdetni akarja akkor meg tetszés szerint kell árazni.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13548) macilaci78 válasza stefanitsr (#13538) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nyilván. Én is a saját pisztolyommal lövök a legpontosabban. :) Bár maroklőfegyverek terén kivételes helyzetben vagyok, azt hiszem. :B

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#13549) stefanitsr válasza macilaci78 (#13548) üzenetére


stefanitsr
senior tag

A Glock 17 is a sajátom. ;)

Annyi a titka, hogy nincs hátrarúgás, nincs szánban lötyögő külső cső, abban lötyögő belső cső, és a gázban levő szilikonon túl nincs, vagy minimális szilikon juthat a csőbe-hopupba, szóval a jelen esetben a lőtáv/pontosság oka itt kereshető, nem máshol.

Én egyébként nem lövészkedem, épp elég volt belőle egy életre, minden formájából.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13550) #40835072 válasza macilaci78 (#13546) üzenetére


#40835072
törölt tag

szépek a kilátások!

Ha meg nem veszik ennyiért akkor kiny....ják a hátsóm!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.