Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13551) Fityusz


Fityusz
tag

Sziasztok!
A héten volt alkalmam lőni egy amd 65 el nem airsoftal hanem igazi volt nagyon megtetszett az egész és elkezdtem nézegetni az airsoft fegyvereket , szeretnék a közeljövöbe vásárolni egyet csak nem tudom hol induljak el ezért kérném a segítségeteket egy ak 47 et szeretnék van 40000 ft os kategoria egy elektromos meg van 10000 ft os ez rugos nade mi a külömbség a rugos meg elektromos között??

Ha olyan képem lenne mint neked, nevetve mennék neki a körfűrésznek!:)

(#13552) macilaci78 válasza Fityusz (#13551) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Attól függ, mire akarod használni.
A 10k-s gagyi küllemben is, anyaghasználat, súly, miegymás. Minden lövés előtt fel kell húzni, kicsi lőtáv, nagy szórás, nem egy időtálló darab, faldísznek is gagyi.
A 40k-s kategóriában kapni olyat, aminek rendes fém teste van fa agyazással, 30 méter célozható lőtáv, súlya közel az eredetihez (pár10 dekával tér csak el), kezelése az eredetihez hasonló, stb.
Arra kell, hogy elmondhasd, van, akkor nincs különbség. :))

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#13553) stefanitsr válasza Fityusz (#13551) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Szia,

A cyma CM.045A vagy 045 tök jó kezdő fegyver. 45-47k között kapható, teljesen jó, acél (nem féjm =spiáter, ACZÉL ! :DDD ) , nagyon jól eltalált, tartós, erős, jó belsőségekkel jön alapból. Ritka jó kombináció.

Igaz hogy AKS-74U, tehát rövid, behajtható válltámaszos, de ezzel együtt is mindent tud amit airsoft aeg valaha is érdemben tudhat.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13554) Fityusz válasza stefanitsr (#13553) üzenetére


Fityusz
tag

Kalashnikov AK47 Tactical FS ez milyen? a te általad ajánlottra rákerestem kinézet alapján elég furcsa nekem.. interneten házhozszálítással lehet vásárolni valahol??vagy ez?Cyma AK47-S Tactical [link]

[ Szerkesztve ]

Ha olyan képem lenne mint neked, nevetve mennék neki a körfűrésznek!:)

(#13555) stefanitsr válasza Fityusz (#13554) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Lehet.

Ezeket ne vedd meg helyette, nem sokkal olcsóbbak, ugyanakkor építési minőségben meg belsőségekben elmaradnak a megjelölttől.

Még a cm040 sorozat darabjait érdemes lehet megnézned, kicsit hosszabbak, de kb annyi a differencia. Olcsó AK-ból ma már ne vegyen az ember műanyagot, vagy spiátert, 6-10k-val kerül többe egy acél, ami amellett, hogy acél még egy klasszissal könnyebben is szerelhető és általában a belseje is fullos.

Magyarhonban ezek nem igazán küldenek ki fegyvert a törvényi szabályozás miatt, viszont pl lengyelországból a taiwangun.com-ról minden további nélkül.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13556) sowi válasza stefanitsr (#13555) üzenetére


sowi
őstag

APS-rol nem tudjatok az mennyire acel? nezegettem az aks74u-t amit gyartanak, de egyertelmuen sehol nem irjak mennyire acel

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#13557) stefanitsr válasza sowi (#13556) üzenetére


stefanitsr
senior tag

m4-ek bele önmagukkal kompatibilis, szóval szerintem cidás. Emlékeim szerint a tokja acél az aps-nek is, de inkább végy boyit vagy cymát...

SLR 105 Compact revjú

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13558) sowi válasza stefanitsr (#13557) üzenetére


sowi
őstag

vennek en boyit de nincs sehol mar :)

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#13559) stefanitsr válasza sowi (#13558) üzenetére


stefanitsr
senior tag

105-ös van

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13560) sowi válasza stefanitsr (#13559) üzenetére


sowi
őstag

azt tudom, de SU kene :)

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#13561) stefanitsr válasza sowi (#13560) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Neked mindig az kellene ami nincs. :DDD

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13562) macilaci78 válasza stefanitsr (#13561) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Mert mindig akkor akarja, amikor már nincs. :D

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#13563) Hurkaleves


Hurkaleves
őstag

a mai napon megjött a fém handguard cap és a delta ring is. nyomban kipróbáltam a magpul moe handguard-al és frankón passzolnak. jó akkor tegyük fel a csőre. de sajnos az egész cucc kb 4-5mm-el hoszabb mint a gyári handguard.. :W namondom...
így nem tudtam az első irányzék 2 csapját a helyére rakni mert ugye nem a marásba esett a lyuk.. hanem 4-5mm-el fentebb.. ejj.
most az van, hogy valahogy marok a külső csőbe 2 új barázdát vagy nemtudom...
szóval félöröm idáig a dolog. de jól néz ki! :DDD
most csak a kis imbusz csavar tartja a helyén az első irányzékot amit tövig behúztam. elég jól fogja, de nem akarom így hagyni mert erősebb behatástól elmozdulhat.

(#13564) stefanitsr válasza Hurkaleves (#13563) üzenetére


stefanitsr
senior tag

"de jól néz ki!"

Akarod mondani, neked tetszik ! :D

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13565) sowi válasza stefanitsr (#13561) üzenetére


sowi
őstag

[link]
ez lehet tenyleg full steel?

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#13566) stefanitsr válasza sowi (#13565) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Persze, AKSU formája van, szóval bőven lehet full steel is.

A körömhegynyi képen levő cucc a 3 évvel ezelőtti fényessel festett aksura emlékeztet.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13567) sowi válasza stefanitsr (#13566) üzenetére


sowi
őstag

kepeket nem szoktam nezni, mert legtobbszor azt teszik be ami eppen keznel van, lasd taiwangunos anomaliak

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#13568) stefanitsr válasza sowi (#13567) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Vagy amit három évvel ezelőtt betettek.

A friss, neked küldendő cuccról készült nagy felbontású képről lehetne megmondani mágnesezés nélkül, hogy full steel-e a cucc.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13569) sowi válasza stefanitsr (#13568) üzenetére


sowi
őstag

mar irtam nekik egy mailt, hatha erdemben valaszolnak

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#13570) Hurkaleves válasza stefanitsr (#13564) üzenetére


Hurkaleves
őstag

pontosan! ;) nekem a sztenderd nem jött be...

(#13572) macilaci78 válasza #40835072 (#13571) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ebben 360-80FPS? HUNGARY felitarral? (zubbony , nadrág is 48as) Sízokni mérete? venne tárolni) ~75-80 EZER Forintba került - És?

Ha gondolod, átolvashatom még egyszer. ;)

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#13573) szbalogh válasza #40835072 (#13571) üzenetére


szbalogh
őstag

Nézd má meg azokat a midcapeket hogy működnek-e! 1 perc kb

Nick: HE_Storm

(#13574) sowi válasza #40835072 (#13571) üzenetére


sowi
őstag

semmit, remenykedj, hogy lesz palimadar ra

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#13575) zalman90 válasza #40835072 (#13571) üzenetére


zalman90
őstag

szerintem ennyiért senki nem fogja megvenni :( egy g36-ot már 25-30k ért találsz szoftairen tárakkal eggyüt

a ruha meg biztos nem fog 40.000 be kerülni + ba

[ Szerkesztve ]

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#13576) stefanitsr válasza zalman90 (#13575) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Mintha valami ilyesmit írtam volna én is. :D

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13577) zalman90 válasza stefanitsr (#13576) üzenetére


zalman90
őstag

:B :U

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#13578) rainmen válasza zalman90 (#13575) üzenetére


rainmen
aktív tag

:C

Meg ahogy tanult kolléga is mondta: [link]

(#13579) sowi


sowi
őstag

[link]
balfasz verseny uj induloja

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#13580) stefanitsr válasza sowi (#13579) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Szerintem csak elgépelte és egy 1-est biggyesztett az irányár elé. :D

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13581) zalman90 válasza sowi (#13579) üzenetére


zalman90
őstag

omfg

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#13582) szbalogh válasza sowi (#13579) üzenetére


szbalogh
őstag

Jó az ár de a hirdetést rosszul szerkesztette.
Igy kéne:
Eladó málha taktikai öv és térdévő. Ha a héten megveszed kapsz mellé egy törött Boyi-t :DDD

Nick: HE_Storm

(#13583) rainmen válasza sowi (#13579) üzenetére


rainmen
aktív tag

Aszondja: alkuképes, de ésszel. Hirdetés feladásánál is kellett volna használni... :DD

(#13584) dFactor


dFactor
tag

Üdv!

TM M14-ben melyik cucc fog nekem jobban muzsikálni?

FALCON CNC Steel Hop Up Cushion

vagy

Beszerző féle CNC lenyomó

Köszi

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ I mean if my show does not make people vomit and have an erection at the same time, then I've let my audience down.

(#13585) stefanitsr válasza dFactor (#13584) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Beszerző féle finoman el van méretezve, így beszerelt állapotban nincs elegendő lenyomó hatás, kidobott pénz.

A másik meg kommersz h lenyomó.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13586) dFactor válasza stefanitsr (#13585) üzenetére


dFactor
tag

Köszi! S tudsz javasolni valami rendes H lenyomót bele?

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ I mean if my show does not make people vomit and have an erection at the same time, then I've let my audience down.

(#13587) alph4


alph4
tag

Hello.

Jövőhéten rendelek 3 db AEG-et: M4, AK, SVD
M4-et ugye magamnak, amihez stefanitsr ajánlotta a ASG ultimate 50 hopup gumit.

Kérdésem az lenne hogy a többihez is jó ez a fajta, érdemes azoknak is kicserélni már az elején?

Illetve még olyan kérdésem lenne hogy melyik fegyverhez milyen bb-t (hány g-st) ajánlanátok? (0,23ason gondolkodtam, sniperhez pedig 0,28at) márkába guarder, ami megéri ugye?

[ Szerkesztve ]

(#13588) stefanitsr válasza dFactor (#13586) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Nem feltétlen kell bele H lenyomó, a marui m14-esek elég pontosak. (cymák is, mert marui klónok) Csak akkor cseréld benne, ha ténylegesen gondod van a pontossággal, csak azért mert xyz azt mondta hogy ettől meg attól az övé pontosabb lett, ne bántsd.

Ugyanez vonatkozik az utánad következő kollégára, ha jó bb-vel (guarder .25 .28, bbone ugyanezek, g&g .25 28, g&g bio .25 .28) gondod van a pontossággal, pl nincs elég hop hatás, 30 méteren teherautónyi szórás korrekt lövész technikával akkor bántsd csak, egyébként egy jól lövő fegyveren bőven tudsz rontani.

És még valami, pl m14 eléggé kényes a gumira (legalábbis a környezetemben levő 3-4 darab plusz az enyém) pl az anyagára, valamint a szájának az átmérőjére. Ha sikerül olyanba belenyúlni amit nem szeret, akkor biza lehet vele csőstől adagolási para, duplatöltés, stb stb. :D

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13589) stefanitsr válasza alph4 (#13587) üzenetére


stefanitsr
senior tag

AK-ból acélt nézz, svd helyett meg végy egy jó aeget. :D

Kettővel alatta van a cm048, az acél, kemény 10 zlotyival drágább. Acél cymák: cm.40, .45 és .48.

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13590) dFactor


dFactor
tag

Az az egyik baj, hogy néhány lövésenként jelentősen eltekeri a BB-t jobbra vagy balra. A másik, hogy a lőtávja ott körül van, mint egy 100 FPS-sel gyengébb AEG-nek. Okozhatja ezt magában egy rossz gumi? Ismerősöm 70es Guardert ajánl bele.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ I mean if my show does not make people vomit and have an erection at the same time, then I've let my audience down.

(#13591) stefanitsr válasza dFactor (#13590) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Első körben be kell méretni, aztán meg kell nézni hogy a gumija rendben van-e. Teljesítménytől függően mehet bele az 50-es vagy 70-es asg, guardert nem szeretem mert el van méretezve, belső átmérője láthatóan nagyobb mint a cső külsője ezért ott szelelhet meg berakni sem egyszerű emiatt a kamrába mert elmegy tőle a külső mérete is... Amúgy sem egy nagy durranás.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13592) alph4 válasza stefanitsr (#13589) üzenetére


alph4
tag

AK ból most van itt csomó új (steel) de BOYI a márka, erről vmi infó?
Vagy inkább válasszak a Cyma 40B,45,48 közül?

SVD-ért megvan örülve ismerősöm, már vett egy 25e forintos gillie ruhát is :S Ha megunja meg lesz miből vennie neki AEG-et :P

(#13593) stefanitsr válasza alph4 (#13592) üzenetére


stefanitsr
senior tag

A téma ennél összetettebb.

A kínai AK közül a cymák bele a legjobb, dobozból kivéve rommá lehet vele alázni az egyébként nem rossz képességű usereket is, mert erős, pontos és nem utolsósorban az aegek közül a lehető legegyszerűbb belső felépítésű (főleg az acél).

Ha teljesen acélt akarsz akkor jelenleg kettő ilyet látok az a boyi rk08s full steelt illetve az rk10s full steelt. Ritkán lehet őket találni de ezeknél a külső csövet leszámítva minden acél, válltámasz retesz, első irányzék, hátsó irányzék tömb, infrabak, stb. Ha ezek valamelyike tetszik akkor vedd ezeket, annak ellenére is, hogy a boyi ak-k bele általában munkásabb mint a cymáké. Pl esélyesen hopkamrát kell benne cserélned, egy rendes motortól szárnyakat kap stb, míg ezek a cymákban úgy jók ahogy vannak.

A simán acéltokos dolgoknál pl irányzék lehet spiáterből, stb, de a boyinál is csak a full steelek vannak a csövet leszámítva teljesen acélból, a nem teljesen acél verziók hasonló felépítésűek mint az acél cymák külsőleg, de a belük jobb, és általában "mindig kaphatóak".

Tehát: Cyma: jobb, erősebb, pontosabb, üzembiztosabb belső, Boyi: Van a "full steel" verzió, amelynek a teljes külleme acél, de a belvilág sajátosságai miatt olyan valakinek ajánlott inkább, akinek van adottsága, ideje, türelme és érdeklődése foglalkozni a belével.

Simán, dobozból kiszedve elmenni, játszani a cyma jobb, és őszintén szólva az acél cyma ak-nál csak drágább és "nekem jobban tetszik" aeg van a piacon bármely kategóriát ide sorolva, jobb nem nagyon.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13594) alph4 válasza stefanitsr (#13593) üzenetére


alph4
tag

Köszi hogy részletezted a dolgokat. :)) Így akkor egyértelműen Cyma, mivel barátomnak lesz és nekem, ő még annyira se fog/akar babrálni a fegyverrel. Neki tökéletes lesz és végülis ahogy írtad ár/érték arányban is a legjobb.

(#13595) stefanitsr válasza alph4 (#13594) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Viszont .042-t választottatok ami marui rendszerű, spiáter 47-es. Én javasolnám helyette a 48-ast, ami ugyan 74-es, de acél tokos és vfc rendszer. Kb ugyanaz az érzés, de jobb a tokja és szebb a fája is, egyszerűbb szerelni és összességében ugyanaz az ára...

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13596) sowi válasza stefanitsr (#13595) üzenetére


sowi
őstag

a 048s es m az AKM, nem 74

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#13597) stefanitsr válasza sowi (#13596) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Kettővel alatta pediglen a 048 sima vanik, ami, voilá, 74.

Bár a kolléga talán arra célzott, hogy küllemében az akm igen közel áll a kinézett 42-höz, (48M) és árban minimális a különbség, a bele meg ugyanaz mint a sima 48-asnak.

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13598) sowi válasza stefanitsr (#13597) üzenetére


sowi
őstag

ezert irtam, hogy 048s es m

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#13599) rainmen


rainmen
aktív tag

Ismerősnek kellene RC-be másik akku. Most 9,6 V-os van benne. Viszont hamar merül, szerintem talán 400 mAh-s lehet. Milyen LiPo-t ajánlotok helyette? A hosszú üzemidő lenne a legfontosabb.

(#13600) szbalogh válasza rainmen (#13599) üzenetére


szbalogh
őstag

Valószínűleg standard lipo méretű hely van a készülékben.
Itt keresgéljetek!

Nick: HE_Storm

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.