Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13401) evilzombie válasza stefanitsr (#13354) üzenetére


evilzombie
tag

:R

[ Szerkesztve ]

Na náááá

(#13402) stefanitsr válasza evilzombie (#13401) üzenetére


stefanitsr
senior tag

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13403) evilzombie válasza stefanitsr (#13402) üzenetére


evilzombie
tag

naon szeep!

ujonnan vetted ?

Na náááá

(#13404) stefanitsr válasza evilzombie (#13403) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Neem, elég ritkán látom készleten újonnan, meg eléggé durva az ára is, használtan jött.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13405) evilzombie


evilzombie
tag

ma sikerult eltornom a G36 selector platejet!

G36 selector platek egyformak, vagy talalkozott mar valaki masmilyennel!

Egyenlore Ca es SRC platet talaltam ami van raktaron is!

Na náááá

(#13406) BaKeSZ87 válasza stefanitsr (#13402) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Utállak! :D

(#13407) stefanitsr válasza evilzombie (#13405) üzenetére


stefanitsr
senior tag

King arms selectort raktam JG-be, az passzol oda. KWA lehet hogy kismértékben eltér a marui rendszertől, de azért annyira nem valószínű.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13408) jozsi252


jozsi252
veterán

Sziasztok

Kicsit utánaolvasgattam pár napja airsoftnak, és lenne 1 -2 kérdésem.

Ugye végülis 2 kategória van nagyrészt fegyókba mégpedig gázos és elektromos. AEP, AEG illetve GBB, GBBR. Elég sok cikket olvasgattam de pontos választ nem kapta a következő dolgokra.

1; Elektromosnál nemkell semmilyen gáz, elektromotor húzza hátra a szánt és így lövi ki a BB-ket jól gondolom?

2; Néztem gázos fegyókat is viszont ugyanúgy néznek ki mint az elektromosan, értsd ez alatt hogy kerestem azt a helyzet ahova a gáztartály van berakva viszont nem találtam meg, olyan kicsi elég az airsofthoz hogy eltudták rejteni a fegyóba, ellenben a paintballal ahol elég nagy a gáztartály.

3; Valamint gondolom mindenképp elektromosat érdemes venni főleg aki hidegbe is szeretne játszani illetve jobbak az elektromosak? 1 feltöltött aksival hány golyót lehet kilőni naggyából?

4; Utolsó kérdésem lenne hogyha úgy döntök hogy beruházok akkor milyen fegyvert ajánlotok megvételre, mármint milyen márkából érdemes vásárolni.?

köszönöm a segítséget.

iPhone 13 Pro Max

(#13409) .45 válasza jozsi252 (#13408) üzenetére


.45
csendes tag

Szia!
1.Jól gondolod
2. a fegyverben(gbb) illetve a tárban(gbbr) van a gáztartály)
3.akksi és rugófuggo,valamint az idojárásnak is van hozzá koze
4.cyma ak,lehetoleg újgenerációs acéltestes

amúgy itt olvasgass foleg :[link]

(#13410) evilzombie válasza jozsi252 (#13408) üzenetére


evilzombie
tag

Ezen minden szepen jol egyszeruen latszik egy AEG mukodese!

Mindenkepp AEG-et vegyel.
Persze ez csak szemelyes velemeny!

Na náááá

(#13411) BaKeSZ87 válasza jozsi252 (#13408) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

AEP - elektromos pisztoly
AEG - elektromos fegyver
GBB - gázos blow back-es, azaz szánhátrasiklásos
GNB - nem blow back-es, de gázos
GBBR - gázos blow back-es fegyver

1. nem kell gáz, elektromotor húzza fel fogaskerekek segítségével a DUGATTYÚT, nem a szánt. Lásd: http://3.bp.blogspot.com/_1VVWwgJe-Do/RjywpFwgoRI/AAAAAAAAAAM/PwjMkRu_alE/s1600-h/AEG.gif /valamiért nem tudom berakni linkként/

2. A gáz a tárban lévő tartályban van.
GNB psztolyoknál a pisztoly markolatában van egy tartály, GBB pisztolyoknál a tárban, CO-s fegyvereknél a CO tartályt kell a tárba tekerni, vagy a pisztoly markolatába.

3. Az elektromosoknak kisebb az FPS szórásuk, télen is használhatóak.
Akkutól függ, hogy mennyi LÖVEDÉKET lehet kilőni. Minél nagyob a kapacitás /mAh/, annál több a kilőhető bb-k száma. LiPo akkuk arányaiban nézve NiMh ill. NiCd akkukkal szemben kisebb kapacitás mellett is képesek annyi bb kilövésére mint az említett NiXX társaik.

4. Ne ruházz be egyből, menj el egy játékra bérfegyverrel, /először olvasd el a MASZ-t, és olvass még többet/ játsz, ha tetszik, olvass olvass olvass, ha még mindig van kérdés, készséggel válaszolunk.

(#13412) evilzombie válasza jozsi252 (#13408) üzenetére


evilzombie
tag

4. Velemenyem szerint AUG A2-ot.De nemsokara lesznek joparan akik maskepp velik! :)

V3-as gearbox(konnyen szerelheto es strapas),jo hop up,konnyen beszerezheto tarak, kis modositassal elfer benne egy nagy li-po is.
Hatranya szerintem a nehezkes tarazas(meg lehet tanulni).iron sight hianya. :)

Itt arulnak is egyet.Lehet versenyzek is erte :)

Na náááá

(#13413) BaKeSZ87 válasza evilzombie (#13412) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Ezt én is néztem, olcsón adja, de nekem most M14 kell. Amúgy szerintem nem könnyű hozzá tárat beszerezni. Nem egy M4 vagy AK tárak szempontjából.

[ Szerkesztve ]

(#13414) jozsi252


jozsi252
veterán

Köszönöm mindannyiotok segítségét.

A MASZ szabályzatán átmentem többször is viszont lenne ehhez 1-2 kérdésem.

1; Ha hivatalosan van airsoft meccs rendezve értem ez alatt hogy rendes erre tervezett pálya meg stb.. akkor a kronós játék elött megnézi a fegyvered teljesítményét? Ahogy tuningolod a fegyvered úgy nő a lövedék sebessége (fps) valamint gondolom ezzel együtt nő a fegyvered teljesítménye is ( joule )

2; Néztem a táblázatot hogy a fegyvereknek mekkora a teljesítménye, tudom hogy egy ismétlős sniper illetve egy kis kézipisztoly sebzése eltér, de arányát tekintve mennyire fájdalmas ha egy sniper eltalál tegyük fel 20-30-ről? Vagy úgy átlagban mennyire fájdalmasak a lövések mind közelről mind távolról?

- paintballba azért ha közelről eltalálnak (belső comb) na azzal volt már fájdalmas élményem meg lila foltok, illetve vádlinál is fájdalmas tud lenni.

- valamint néztem evilzombie linkelt tube-os videóját a fegyver működéséről, elektromosnál a dugattyúval érintkezik fizikálisan a golyó vagy ahogy a dugattyú hátramegy a golyó betölt a dugattyú előremegy és ilyenkor a golyót az a levegő hajtja meg amit a dugattyú maga elött tol?

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#13415) evilzombie válasza jozsi252 (#13414) üzenetére


evilzombie
tag

minden esetben a levego vagy a gaz, ad mozgasi energiat a BB-nek!

De mint latom meg sokat kell olvasnod az airsoft ujonc oldalt, amit nem reg linkeltek neked, es a jatekot is probald ki eloszor!

A csapat vagy banda akikkel jatszani tudsz is nagyon fontos hogy jo legyen!

Na náááá

(#13416) jozsi252 válasza evilzombie (#13415) üzenetére


jozsi252
veterán

Egyszer átolvastam az egész oldalt de, még párszor átfogom. Igazából mi paintball-t nyomtuk aztán azután kicsit más az airsoft, főleg tecnikai téren, a lényege ugyanaz. Bár itt azért sok múlik mások becsületességén, értem ez alatt hogy paintball alatt nemlehet eltitkolni ha eltalálnak mert hát nyoma van.

Bár nem igazán tudom itt airsoft-ba ha úgy találnak el hogy nem érzem akkor mi van? Vagy ha eltalálnak akkor minden esetbe érezni fogok kis ütést, a ruhán vagy rajtam?

iPhone 13 Pro Max

(#13417) evilzombie válasza jozsi252 (#13416) üzenetére


evilzombie
tag

En is painball-oztam es sajnos ott is voltak "TERMINATOROK", a festek es a fajdalom ellenere.
A festek csak az elso max 2. korben lenyeges.A tobbi korben mar barki mondhatja hogy az elozo korben kaptam a "nyomot "!

A BB-ket meg fogod erezni, foleg nyaron :)

De ha nem vagy biztos benne hogy talalat-e akkor is mond talalatnak!Legalabb is en igy szoktam.

Na náááá

(#13418) stefanitsr válasza evilzombie (#13417) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Kezdésnek egy olyan cyma acél ak mint ami Bakesznek is van, perfekt. Aug-ot több okból kerülném, pl elég hátul a tokban letörnie a két fülnek ami tartja a boxot helyén tartó műanyaglapot azt már agyalhatsz is hogy fogod rendesen a helyén tartani a boxot.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13419) szbalogh


szbalogh
őstag

Jajjajajdejót játszottam ma :DDD
5.-ek lettünk a 8 csapatból :C
AK tökéletes volt. A 393fps nagyon jól jött. Olyan messziről szedtem ki egy csomó embert fedezék mőgűl, hogy csak lestem :Y Pontos és erős.... ennyi
Pedig a zöld 0.2-es GG-t használtam amit kb 30 méterig látok. Az aksi is nagyon szuper volt.
Levontam a tanulságokat is. Csak G&G BB-t, aztán kéne még térdvédő is, a reddotom napsütésben kaki és innivalónak valami izotóniás italt kell vinni mert kutyául elfáradtam és minden végtagom begörcsölt.

Nick: HE_Storm

(#13420) sowi válasza stefanitsr (#13418) üzenetére


sowi
őstag

plusz baromi dragak es ritkak a tarak hozza

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#13421) evilzombie válasza sowi (#13420) üzenetére


evilzombie
tag

5DB king arms 110-es mid capet vettem 35 ojuroert! :DD
Nem gondolom dragabbnak mint a tobbi fegyoet :P

Na náááá

(#13422) stefanitsr válasza evilzombie (#13421) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Nos, a king arms tárak m szériához és m14-hez pl nem véletlen olcsók, de legyen szerencséd. :D

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13423) stefanitsr


stefanitsr
senior tag

Hétvégi videó #1

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13424) zalman90


zalman90
őstag

mennyi fps kell ahhoz hogy át lője a fegyver az energy drink alját? nekem ez nem sikerül , csak nagyon behorpad meg lessz rajta lyuk de a golyó nem megy át rajta

az ha oldalról lövöm mind2 oldalát átlövi

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#13425) BaKeSZ87 válasza zalman90 (#13424) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Nem tudom, de a játékélményt nagyban befolyásolja, hogy átlövi-e vagy nem.

(#13426) stefanitsr válasza zalman90 (#13424) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Poor man's chrono

Hétvégi videó #2

Fa cuccos G3-ason

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13427) zalman90 válasza BaKeSZ87 (#13425) üzenetére


zalman90
őstag

a biztos is

csak azért kérdeztem mert multkor beszéltetek erről

#13426) stefanitsr: nem volt nehéz tényleg , de nem tudok angolul annyira :U yutyubon néztem már énis..

korábbi videoid láttam , voltál a zalaegerszegi meccsen?

[ Szerkesztve ]

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#13428) BaKeSZ87 válasza zalman90 (#13427) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Arról akkor nyilván lemaradtam.
Vettem egy Marui M14-est, a héten valószínűleg megkapom, kíváncsi vagyok rá nagyon.

(#13429) stefanitsr válasza zalman90 (#13427) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Voltam. :D

Videó #3

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13430) BaKeSZ87 válasza stefanitsr (#13429) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Bár nekem csak springes marui mk.23-asom van, nagyon szeretem, pontos, hasznos fegyver, ahogy látom a gázos testvére is fasza.

(#13431) szbalogh válasza zalman90 (#13424) üzenetére


szbalogh
őstag

Nekem most 396fps és az energiaitalos alját egyszer átviszi egyszer nem a 0.2-es. Persze a dobozt asztallapra tettem és nem volt kitámasztva. Amikor nem viszi át akkor úgy 1-2méterre repíti... túl könnyű az energiaitalos doboz.

Nick: HE_Storm

(#13432) rainmen válasza szbalogh (#13431) üzenetére


rainmen
aktív tag

Vegyél az ALDI-ban sört. Annak jó a doboza, vas, nem alu. Na annak van súlya... :D

(#13433) szbalogh


szbalogh
őstag

JG G36C-re mi a 350-400 fps és elfogadható pontosság recept?
Csapattársnak kéne :B

Nick: HE_Storm

(#13434) stefanitsr válasza szbalogh (#13433) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Vesz helyette egy Cm040d-t !

Amúgy ASG ultimate 50 gumi, SHS M100-M110 rugó, esetleg shs vagy supershooter csapágyazott vezető, ha műanyag csapágyas akkor hozzá illő csapágy szett (mert lehet 6 és 7mm-es is, kiadástól függően, újabbak hetesek), és kb ennyi.(m100-as már elérheti a 400 fps-t shs-ből úgyhogy bőséggel elég lehet)

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13435) BaKeSZ87 válasza szbalogh (#13433) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Adja el, és vegye meg a CM.040D-met. Vagy dobjon rá 15 ropit, és cserélhetünk :D

(#13436) szbalogh válasza stefanitsr (#13434) üzenetére


szbalogh
őstag

Okés, köszi. Reload Army-s James-től vette. De valami nagyon nincsen jól benne, mert 310fps ha jól emlékszem.
Mondtam neki, hogy 40-es cymát vegyen.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#13437) stefanitsr válasza szbalogh (#13436) üzenetére


stefanitsr
senior tag

A well és hasonszőrű cutykok után a méltatlanul népszerű jg g36cxyzek meg a boyi m4 vezetik a vásárlási listákat, főleg mert a jóskapistának is az van, és persze ne felejtsük el a mindent vivő észérvet: "MER' TECCIK". :C :DDD

Úgy vélem itt értő közönség van, aki nem csak befogadja, hanem terjeszti is az igét, amelyet képviselek, és melynek alapja a "nem vagyok ellensége a pénztárcámnak" elmélet, ezért kerüli a fent megjelölt szépségeket. :D

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13438) rainmen válasza stefanitsr (#13437) üzenetére


rainmen
aktív tag

Hát, ha belegondolok, én is G36-ot akartam, csak a RIS-es verziót, a la JG... :D

(#13439) stefanitsr válasza rainmen (#13438) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Abból van a hangtompítós, risrasos (sirsaros :D ) verzió M4 tárfészekkel és m4 stock tube adapterrel, no azon az alap g36 parákon túl a tárakasztó szokott szerte meg széjjel esni, illetve a m4 stock tube adapter szokott törni mert jg-sen erősre konstruálták az adaptert, szóval végülis is a risras JÓ RAJTA !! :D

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13440) stefanitsr válasza rainmen (#13438) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Egyébként aki G36-ost akar a GEN3-as SRC-ket pofátlanul olcsón megkapni olyan extrákkal mint pl K szereléksínes előagy, optikás hord fogantyú, ugye belsőségek gen3-asak (mindehol csapágy, boxban 8mm, egyrészes hopkamra, üvegszálas amid tok), valamivel olcsóbban házhoz szállítva mint egy csittifittire feloptikázott gyári jg g36 risras. Igaz elsőre kevésbé menőbbnek néz ki, de csak addig amíg a stock tube le nem rottyan a jg-ről meg nem akar benne felakadni a tár. :D

Őjaz.

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13441) stefanitsr


stefanitsr
senior tag

Osztán itt meg a helyette ajánlott SRC SR36K Gen3.

Kevésbé tacticool, de legalább szerkezetileg (úgy külsőt mint belsőt tekintve) tartósabb és egyben maradóbb, mint a JG. (Igen, tudomtudom hogy a tulajok akiknek épp ilyen van, a legjobb, legtartósabb, 3 éve semmi baja és tökéletes, perfekt über, stb... :D)

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13442) sowi válasza stefanitsr (#13441) üzenetére


sowi
őstag

SRC rulez, johetnenek az AK szeriaik is a taiwangunba

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#13443) stefanitsr válasza sowi (#13442) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Alu tokosak, és emiatt is nem vettem SRC ak-t vagy RPK-t...

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13444) sowi válasza stefanitsr (#13443) üzenetére


sowi
őstag

ha olyan alu mint az m4 akkor nem olyan nagy baj az, en ugyis festenem :)

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#13445) stefanitsr válasza sowi (#13444) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Ha már AK akkor azért legyen acél, na. Nem M4 ez. :D

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13446) sowi válasza stefanitsr (#13445) üzenetére


sowi
őstag

ez igaz, foleg ha van mar az embernek egy fullllaczel kalash AK-ja :D

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#13447) alph4


alph4
tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni. Szeretnék venni egy airsoft fegyvert. Olvasgattam már több felé mostanában és csak elbizonytalanodtam teljesen, főleg a márkáknál és típusoknál. Sokan írták hogy az alap fegyverek, nem valami jók és költeni kell még rá. Én viszont ehhez nem értek hogy mit kell cserélni/tuningolni rajta hogy jó legyen.

Amit én akarnék az egy M4es hasonló kinézetben:

Tehát világos sárga színben, egy holosight red dot-al.

Viszont Mo-i shopokban csak feketében találtam (SCAR volt csak 1-2 helyen hasonló színben, mondjuk az is tetszik kicsit). Ezeket nem tudom lehet később festeni stb.

Linkelném is őket, hogy meg tudjátok nézni. Jó-e vagy sem ennyiért:
DB M4 1
Dboys M4
Szóval ilyen hasonló kinézetűt kerestem.

Kíváncsi vagyok nagyon a véleményetekre. Jók-e, kell e sokat fejleszteni stb. Vagy inkább felejtsem el. Esetleg ha van amit ajánlanátok, írjátok nyugodtan.

Nem szeretnék nagyon sokat költeni rá, de viszont szeretnék egy pontos, nekem tetsző fegyvert a magaménak tudni, amit apróbb változtatásokkal picit egyedivé tudok alakítani.

Pénzben erre olyan 50e körül gondoltam fegyverre +20, amibe egy red dot benne lenne.

Előre is köszi a segítséget, ahogy látom van itt pár ember aki már profi a témában és sok tapasztalattal rendelkezik ebben a témában. :)

(#13448) BaKeSZ87 válasza alph4 (#13447) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Nemrég volt tárgyalva, hogy kutyák után jó dobálni, nagyon másra nem. Nekem is volt, test tört, cut off leverrel is volt szopásom.
Azt mondják az okosok, hogy SRC, A&K, G&P...ha jól emlékszem ezeket ajánlott venni.
Vagy barátkozz az AK-kkal, és akkor CM.040D!

(#13449) stefanitsr válasza alph4 (#13447) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Dboys boyit kerüld.

Vedd meg ezt. 60k körül jön be. Kicsit túl van a megjelölt kereten, de hidd el, hogy megéri mert ami cida a boyikkal szokott lenni simán több mint az a 10k amivel ez többe kerül szállítással mint a boyi anélkül (tehát nettó 8k pluszban vagy és nagyon tuti belseje van, mondhatni fullos - nem is beszélve a SOKKAL igényesebb külsejéről).

Akku nem jár hozzá, ezért egy akkut meg egy dugasztápot nézel hozzá softairen 3k körül. (crane akku fog kelleni).

Nézel hozzá egy reddotot vagy holot softairen a maradék összegből, crane stockot, előagyat leveszed, lefúvod montana gold kutyabarnára, cserélsz egy hopup gumit egy jóféle ASG ultimate 50-esre, és első körben kifúvod magad eljársz játszani.

Gyűjtögetsz egy ilyen daniel defense risre, vagy egy akármilyen risre, 8-20k környékén. DD drágább, de ilyesmi mint a képen.

Nem érdemes dboys boyi satöbbikkel vacakolni, mert olyan szinten alapvető parái vannak hogy anyagilag többé-kevésbé rosszabbul jössz ki a végére, pláne ha nem tudsz szerelni. SRC gen3 dobozból nagyon tuti szokott lenni, nem nagyon kell vele vackolni, lehet foglalkozni a kiegészítőkkel, festéssel, dotokkal.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13450) rainmen válasza alph4 (#13447) üzenetére


rainmen
aktív tag

Úgy van, új SRC volt múltkor belinkelve, azt hiszem 53 körül jönne be. DBoys felejtős.

Megelőztek... :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.