Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12951) szbalogh válasza Hurkaleves (#12950) üzenetére


szbalogh
őstag

Ezt a kólásdobozos kronót kéne már valakinek rendesen kimérnie és akkor sok játékostárs élete lenne sokkal egyszerűbb. Nekem van mindenféle dobozom csak egy rendes kronó kéne arra meg nincs pénz :F

Nick: HE_Storm

(#12952) rainmen válasza szbalogh (#12951) üzenetére


rainmen
aktív tag

Főleg üres sörösdoboz, mi? :D

(#12953) BaKeSZ87


BaKeSZ87
senior tag

Rendeltünk csapattársammal 1-1 A&K SVD-t, ha mégsem jön be, annyiért amennyiért vettük, simán el tudjuk adni sofair-en.

(#12954) szbalogh válasza rainmen (#12952) üzenetére


szbalogh
őstag

(#12955) szbalogh


szbalogh
őstag

Azon filózok, hogy nem stick lipo-t veszek hanem egy 3-5 Ah-s zippy-t vagy turnigy-t hobbykingről. Olcsóbbak és sohase merülnének le, de vajon a telitusban elég hely van-e egy ilyen aksinak? :F
Egy 3Ah-s 3 cellás azért már túlzás nem? Ilyen nagy kapacitásúakból 2 cellást elég venni ugye?

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#12956) Hurkaleves válasza szbalogh (#12955) üzenetére


Hurkaleves
őstag

nekem most egy Turnigy 7.4V 25C 2200mAh van ami 55A ad le és nagyon kegyetlen! a "trigger response" atom minimál! olyan érzésem van mikor tüzelek, hogy ezt a rendszert most semmi nem állíthatja meg! a rof is szép és a szaki akitől vettem azt mondta, hogy 2-3 nagyobb játékot is kibír 1 töltéssel. ennek ellenére minden game után/előtt tölteni fogom mert nem akarom pedzegetni a cellák határait mivel (még) nem tudom monitorozni a feszt. mérete pedig kisebb mint egy 7 cellás 8.4V-os mini aksinak. súlyra is jóval könnyebb. állatság. (örül)

(#12957) stefanitsr válasza szbalogh (#12955) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Mivel elvileg a behajtható válltámaszban van a rögzítő retesz, amivel oldalra csapott állapotban rögzül a tusa, korlátozott lehet benne a hely ilyen szempontból. Ugyanakkor a 7,4v 1600 mAh elfér a tokfedél alatt, és azzal a motorral nagyon sokat kibír. Számolhatsz nyugodtan 1 mAh / lövéssel, de lazán több van benne... Felesleges átlag magyar aegbe midcapek mellé 1200/1600 feletti akku, mert a többit is ajánlott game előtt feltölteni és nem feszegetni a határait mint anno HollyBonny tette...

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#12958) szbalogh


szbalogh
őstag

Köszi a tapasztalatokat! AKkor már biztos a 7.4V. A zippy meg olyan olcsó hogy nem hagy nyugodni. Holnapra tolódott a nagy nap, délután kapom meg a stukkert. Akkor mindent meglátok, hogy mi hova fér :DDD

Nick: HE_Storm

(#12959) Hurkaleves


Hurkaleves
őstag

meg ez a töltő amit kaptam hozzá aszonta a szaki, hogy többet is tölt bele mint 7.4, de még nem lépi át a 8.6 voltos határt vagy mennyi az...
bár nem balanszeres a töltő, de aszonta, hogy egy teljesen új aksinál amit ha rendeltetés szerűen használunk nem lehet baj. minden esetre venni fogok a töltőhöz egy ilyen kis balanszert tuti ami fix mert idővel elképzelhető, hogy a 2 cella feszkója elmászkál az egyen értéktől...

(#12960) kop8


kop8
őstag

Üdv mindenkinek!

Segítség kellene!
Valaki tudja hogy a JG G36-okban milyen áttételű a fogaskerék szett?

Mert vettem egy 160-as rugót, hogy sniper puskát csinálok a puskámból de nem tud csak egy párat lőni és lemerül, 11.1-es 2400-as lipo aksi van benne!

Gondolom nagyobb áttételű fogaskerék szett kellene, csak mekkora?

GIGABYTE Z77X-UD5H / i7 2600k Scythe Mugen 2 / 20GB DDR3 1600Mhz / RX570 / Corsair RM550 ----Thermaltake Commander MS-I----xiaomi mi5/ mi11

(#12961) Hurkaleves válasza kop8 (#12960) üzenetére


Hurkaleves
őstag

na, erre biztos jön majd egy két megjegyzés... ;]
nekem van eladó nagy nyomatékos fogaskerék szettem például...itt

[ Szerkesztve ]

(#12962) kop8 válasza Hurkaleves (#12961) üzenetére


kop8
őstag

Sniper puskába nem sok a 160-as rugó szerintem, vagy igen?

Ez az?
[link]

Néztem 32:1-hez, de akkor félfogazású dugatyút is kell vennem....

Lehet így hagyom ahogy van :DDD

[ Szerkesztve ]

GIGABYTE Z77X-UD5H / i7 2600k Scythe Mugen 2 / 20GB DDR3 1600Mhz / RX570 / Corsair RM550 ----Thermaltake Commander MS-I----xiaomi mi5/ mi11

(#12963) BaKeSZ87 válasza szbalogh (#12955) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Nekem annyi van változtatva a fegyveren, hogy egy 110-es guarder rugó van benne, meg guarder csapágyas rugóveztő, meg FET, minden más gyári a gearboxban, és nekem a 11.1V-os 1200mAh-s firefox LiPo úgy meghajtja, hogy a hi-cap-ek nem tudják lekövetni, delayerrel biztos mennének, de nem nagyon haszálok hi-cap-et, se sorozatot, így lesz@rom. Szóval szerintem a 7.4V bőven elég.

(#12964) Hurkaleves válasza kop8 (#12962) üzenetére


Hurkaleves
őstag

igen pontosan az! ettől nagyobb nyomatékú szerintem nem nagyon létezik... fizikai képtelenség. nem férne a boxba bele.
egyébként a sector kerék uccsó kilépő foga le van flexelve (nem tudom olvastad e)

mod:

ja, stefanitsr: lehet nincs szükség a nagy mAh-os aksira, de az is meghatározó tényező a leadott áramerősségben és így befolyásolva a trigger response-ot. akinek számít a billentyű meghúzásától számított reakcióidő akkor annak nagyobb mAh-os akksi javallott.
én például majdnem gyorsabban tudok tüzelni egyes lövéssel mint sorozattal... :)

[ Szerkesztve ]

(#12965) BaKeSZ87 válasza kop8 (#12962) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

G36-ból "sniper" dologba nem mennék bele.
AEG nem lőhet 500 felett. Jó tömítettséggel /pl cnc-zett hopup ház/ lehet, hogy még a 150-es rugóval is több lesz mint 500. De minek?

(#12966) Hurkaleves válasza BaKeSZ87 (#12965) üzenetére


Hurkaleves
őstag

itt az első megjegyzés! :DDD én már direkt el sem kezdtem... :N

(#12967) BaKeSZ87 válasza Hurkaleves (#12966) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Nem megjegyzés, csak ha olyat vár a tuningtól ami nem reális, akkor inkább felhívjuk a figyelmét, hogy: " Bazz, felejtsd el, mert nem lesz olyan soha!"

(#12968) Hurkaleves


Hurkaleves
őstag

srácok! egy fontos kérdéssel fordulnék hozzátok!
eladtam egy SHS nagy nyomatékos rövid motort.
most írt a tag, hogy "kösz, hogy rossz motort küldtél el" majd leírta, hogy szétnyomott egy AB fetet egy 11.1v-os lipo aksit és még a T csatlakozó is megégett. azt mondja a szerelője, hogy "túl nagy áramot vett föl"!! nálam tökéletesen működött és kb. annyit használtam, hogy szinte bolti állapotban volt. nomeg írtam neki, hogy akkor szerinte mibe szánták ezt a motort? fűnyíróba? gyanús egy kicsit, hogy a szerelő valamit sántít és rám akarja kenni az esetleges ballépését.. szereltem már egy párszor most meg elég bivaj cuccot raktam össze nyomatékos motorral fettel plusz bivaj lipo-val és érdekes módon nem égett le semmi... :U
hozzászólásokat várom.
thx.

(#12969) stefanitsr válasza Hurkaleves (#12964) üzenetére


stefanitsr
senior tag

http://www.youtube.com/watch?v=2xs3OuqVJrg 1:08.

Nem kell ahhoz auto akku, hogy rendes legyen a trigger response... Elég egy rendes motor ;) (11,1v 1100 mAh 15c)

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#12970) stefanitsr válasza kop8 (#12962) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Figy, most szedd szét, ha a box orra letört, akkor meg vegyél egy rendes puskát, mondjuk egy acél cyma AK-t.

(Jó tömítésekkel SP130-M140 rugókkal alulról nyalja a MASZ 2010 DMR limitet egy jól összerakott puska.)

Teszem hozzá MASZ 2010 szerint minimum 95 centis, optikás, DMR puska replikája lehet csak DMR, tehát szabályszerűen NEM játszhat G36-ból készült erős puska. :D

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#12971) sptkyle válasza stefanitsr (#12970) üzenetére


sptkyle
senior tag

kop8: Miért kínzod azt a szerencsétlent? :D
Mellesleg ha tényleg mindenképp g36-ost akarsz dmr-nek (150-es rugóval), az jo sok melóval fog járni. És nem csak a fogaskerékszettet fogod cserélni. Első körben a gyári motort kukázd. Szerintem bőven kevés a 150-eshez.. és ha erőlteted, akkor csak szétégetsz mindent. Igen.. a box törésről nem is beszélve. Mellesleg nem írtál márkát. Nem mindegy.

Stefanitsr: A 96cm és az optik simán meglehet egy G36E-nél. És nem mindenki használ MASZ2010-et.. (vagy egyáltalán szabályrendszert :DDD )

@pisztoly: Elmondottak alapján a kedves szerelőnek kellett épp egy nagynyomatékú motor... meg némi szervízköltség. :) Én már nem lepődnék meg ilyenen lásd: [link]
De lehet hogy csak a srác akar rafinált lenni...

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#12972) stefanitsr válasza sptkyle (#12971) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Ha figyelmesen megnézed, akkor ez egy C. ;)

És, ugye JG, az meg széthullik magától is, nem kell bele agyatlan tuning. :D

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#12973) szbalogh válasza Hurkaleves (#12968) üzenetére


szbalogh
őstag

Volt benne biztosíték vagy sem?
Ha meg nem akkor meg miért baszatta míg leégett ha nem ment? :DDD

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#12974) Hurkaleves


Hurkaleves
őstag

köszönöm a kommenteket! valahogy én is így gondolom. sántít a dolog.
most írt a srác, hogy bocsánatot kér mert valszeg az aksi volt a hibás. namondom..
meg írta, hogy ennek ellenére nagyon melegszik a motor. mondom mit csináljon? hűtsön? :)
azt mondta, hogy még a T-csati is megégett meg lerobbant a vezeték meg szikra villám minden volt... azt mondja, hogy elvileg a T csatik 150A-ig bírják. hogy keletkezhetett ettől több abban a rendszerben??? a motor rágenerált még egy százast vagy mi?
most írtam neki, hogy mondja már meg a lipo-jának az adatait. kíváncsi vagyok, hogy egyáltalán mennyi ampert tud leadni az az aksi.
további kommenteket szívesen fogadom. és az eddigiekért köszönöm. :R

(#12975) sptkyle válasza stefanitsr (#12972) üzenetére


sptkyle
senior tag

Akkor figyelmetlen voltam.. nem láttam, hogy C... Kop8: C-ből semmiképp ne csinálj DMR-t. :P
Hát JG nem a legjobb, de azért meg lehet csinálni használhatóra (mondjuk 350fps körülire)
Erre tudok is példát. (bár általánosságban igaz, elég betegesek mondjuk Cyma ak-khoz képest)

pisztoly: Fogadjunk hogy egy noname 15C-s akkuja van a srácnak? :DDD

[ Szerkesztve ]

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#12976) Hurkaleves válasza sptkyle (#12975) üzenetére


Hurkaleves
őstag

nem írta a márkáját de egy 11.1V 2450mAh 30C akkuja van. az elég jóféle, de akkor sem kéne szétégetnie mindent a motor hibájából. felhívta WD-t és azt mondta neki a szerelő, hogy ezek a motorok nagy áramot vesznek föl a semmiért. biztos van benne valami ennyire nem vágom a motorok tulajdonságait, de én logikusan úgy gondolom, hogy a motor annyi áramot tud felvenni amennyit az akku kínál neki. namost ha az akku 68-73 amper körül tud leadni akkor, hogy került a rendszerbe olyan áramerősség (~150+A) ami szétégetett mindent?
a motor miatt??? ugye, hogy nem igazán kóser? nekem nem áll össze a kép..

(#12977) szbalogh válasza Hurkaleves (#12976) üzenetére


szbalogh
őstag

Ezek hallatán lehet, hogy mégiscsak benne hagyom a biztosítékot a stukkerben :DDD
Már csak 4 óra és itt is van :C

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#12978) zalman90 válasza sptkyle (#12945) üzenetére


zalman90
őstag

köszönöm a válaszokat :R

itt irjátok hogy mindenkinek ilyen 1200 meg 1600 as aksija van, és azt mondjátok hogy az elég? akor az emberek minek vesznek 4000mah-st meg stb ? :F

nekem most 2db aksim van , egy 1200 as meg 2000 res , ilyen 3000bb -t ki lehet a 2 vel lőni 1 töltéssel

amugy a töltő 8.4v os akksimba 9v ot tölt bele , ez normális? (ni-cd akksi)

[ Szerkesztve ]

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#12979) szbalogh válasza zalman90 (#12978) üzenetére


szbalogh
őstag

9.8-10.5V között kéne lennie a 8.4-es feltöltött aksinak terhelés nélkül mérve.

Z30002S-40 - ZIPPY Flightmax 3000mAh 2S1P 40C $14.05
Asszem ez lesz :DDD

Nick: HE_Storm

(#12980) stefanitsr válasza Hurkaleves (#12976) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Nem tudjuk mit csináltak, lehet megfőzték a motort, lehet csak simán rövidre zártak akármit és úgy kulált be, vagy akár volt egy rossz motorjuk, kicserélhették a tiédre és most a sajátjukat akarják visszaküldeni "rossz" címszóval. De lehet, hogy pont náluk romlott el...

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#12981) Hurkaleves válasza stefanitsr (#12980) üzenetére


Hurkaleves
őstag

én is hasonlóra gondolok... ha egy motor fullra szar akkor sem kéne ekkora galibát csinálnia..
mondtam neki, hogy nagyon sajnálom, de én ezért nem fogom kárpótolni. ez van asszem nem én tehetek az esetről.

(#12982) stefanitsr válasza zalman90 (#12978) üzenetére


stefanitsr
senior tag

A nagyobb akksikat macerásabb elhelyezni és pl nekem PEQ box oly mértékű vizuális környezetszennyezés (értsd RHANDA), a másik lehetőség ugye ha tusába teszed, de eléggé sok fegyvernek nincs meg a tradis puska tusa. Vannak még a különféle akkuzsákok, szíjak, odaszigszalagozom megoldások, egyik rushnyább mint a másik. Érdemesebb inkább 1100-1200-1600-as akksit venni, mert azokat csont nélkül el lehet tenni úgy, hogy ne legyen rusnya és ne törje meg a fegyver fegyverszerűségét, ugyanakkor 1000+ lövést kibírnak azok is...

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#12983) stefanitsr válasza Hurkaleves (#12981) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Nah, kicsi a világ. Msn-en megtalált az a srác aki megvette a motorod. :D

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#12984) zalman90 válasza stefanitsr (#12982) üzenetére


zalman90
őstag

peq box nekem se teccik , az a tusra rakott aksi meg szerintem macerás , meg elrontja az összképet , meg leeshet stb

nagy aksimat sikerült haverral szétszedni : kép , elég ronda lett :DDD de majd kap zsugorfoliát , szilikon kábel meg nemvolt , meg k.rva nehéz volt forrasztani azt ami rajta volt , ezért 220 as kábelt kapott , anyira nem lényeg hogy néz ki , m4 tusban épphogy elfér és nem látszik :D

100-200 lövés után rámérve van benne 9.1v

[ Szerkesztve ]

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#12985) Hurkaleves válasza stefanitsr (#12983) üzenetére


Hurkaleves
őstag

:)
ajánlatot tettem neki. megtarthatja a motort és még választhat egyet vagy kettőt az eladó cuccaimból. van egy jópár. remélem meg tudunk egyezni.

(#12986) szbalogh


szbalogh
őstag

Na megvan!
Skeleton tusnál a tuselem lyukas. Alakítgatás nélkül ki lehet tolni az aksit a tuba. Az meg ott élére állítva védett helyen van, oldalaira meg teszek valami vékony kemény lapot aztán bebandázsolom.

Nick: HE_Storm

(#12987) stefanitsr válasza Hurkaleves (#12985) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Javasoltam neki hogy próbáljon bele a motorba egy másik forgórészt, úgyis a mágnes miatt "nagy nyomatékú" egy motor. Szerintem így jár a legjobban ő is, ha ez bejön neki.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#12988) stefanitsr válasza szbalogh (#12986) üzenetére


stefanitsr
senior tag

A skeleton az a jó, hogy skeleton. ;)

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#12989) kop8 válasza stefanitsr (#12970) üzenetére


kop8
őstag

Így hagyom most, jó így is, 130-as garder rugó van benne, de jelenleg nemtudom milyen erős...

Utoljára 28-as bb-vel 340-350-et lőtt, ami kevés mert lőtt már 390-400-at is.
De tegnap egy rakat cuccot kicseréltem benne a mi csak javíthat rajta :K

Az AK puskákat sosem szerettem, kizárt hogy olyat vegyek, inkább egy M4, de nem szeretném lecserélni mert ez nagyon jó fegyó, sokaknak van ilyen is :K

(#12965) BaKeSZ87
Én csak azt szeretném hogy messzebbre lőjön a puskám ezért tuningolgatom.

[ Szerkesztve ]

GIGABYTE Z77X-UD5H / i7 2600k Scythe Mugen 2 / 20GB DDR3 1600Mhz / RX570 / Corsair RM550 ----Thermaltake Commander MS-I----xiaomi mi5/ mi11

(#12990) kop8 válasza sptkyle (#12975) üzenetére


kop8
őstag

Már most 450 körüli a puskám nem 350 :K
Gyári box és gyári JG fogaskerék szettel működik és elég jó már így is, csak a tuning a mániám :DDD

Itt egy jó írás a JG g36C-ről, nem olyan rossz az!
[G36C]

GIGABYTE Z77X-UD5H / i7 2600k Scythe Mugen 2 / 20GB DDR3 1600Mhz / RX570 / Corsair RM550 ----Thermaltake Commander MS-I----xiaomi mi5/ mi11

(#12991) szbalogh válasza kop8 (#12990) üzenetére


szbalogh
őstag

Publikálva:
2009. augusztus 12. 17:57
:DDD
Nekem meg itt a birtokomban a szuper acél VFC kopi AK 105 :C

Nick: HE_Storm

(#12992) stefanitsr válasza kop8 (#12990) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Ismerem, nálam mások a sztenderdek. ;)

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#12993) stefanitsr válasza szbalogh (#12991) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Gratula, végre van egy rendes fegyvered. :D

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#12994) kop8 válasza szbalogh (#12991) üzenetére


kop8
őstag

Igen régi már!

De az oldalon sok infó megtalákható mindenről :K

GIGABYTE Z77X-UD5H / i7 2600k Scythe Mugen 2 / 20GB DDR3 1600Mhz / RX570 / Corsair RM550 ----Thermaltake Commander MS-I----xiaomi mi5/ mi11

(#12995) stefanitsr válasza kop8 (#12994) üzenetére


stefanitsr
senior tag

2-3 évvel ezelőttről. :D

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#12996) szbalogh válasza stefanitsr (#12993) üzenetére


szbalogh
őstag

ÉÉÉéééssss... már lőttem is vele :DDD Jók hozzá a táraim, bár kicsit erősebben kell helyrenyomni a 031-hez képest, először el is ejtettem. Még a célzók is szépen be vannak rajta állítva, oda lő ahol a pecek van :C
Szép rozsdafoltok vannak rajta itt-ott. Asszem újra kiélhetem olajozási mániámat :DDD
Kicsavaroztam a tus végét. Valami eszement megoldás van odabent. Egy rugó fogja a kioldó gombot és azt a rejtekajtó valamit. Amint leszedtem szétugrott... most legózhatom össze.
Gyorsan ledobtam róla a Tamyát és ráforraszttottam a T csatit mert az aksin is az volt. Most megy a szakadt aksim töltése. Valóban egész jó motor lehet benne ha egy ilyen ezer éves 3 hónapja nem töltött aksival és azzal a vezetékeléssel elindult :DDD
Nagyon jó masszív szerkezet és nem is olyan nehéz mint vártam.
Valóban nincs sok hely az aksinak a tokfedél alatt. A rúdaksi épp befér... a képeken csalóka volt, nagyobbnak tűnt a hely. A tusban talán van 1.5cm széles hely a bemélyedés alatt is. Holnap megmérem egy lécdarabbal.
Azt vettem észre az elmúlt pár napban, hogy erről a típusról nem nagyon van magyar teszt, külföldi se nagyon. Lehet, hogy írni kéne egyet..

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#12997) stefanitsr válasza szbalogh (#12996) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Ne bántsd a vezetékelést, ha nincs toldozgatva, nem sérült a szigetelés, akkor csak azért mert piciny szemed világának nem tetszik felesleges cserélni.

Az a motor az egyik oka amiért ezt a puskát megvesszük, no meg a meglepően jól megcsinált kompressziója... Ja és volt idő, amikor 30k-ért vesztegették őket vaterán... (30!, úgy hogy nagynyomatékú motor, acél tok, tök jól összerakott gearbox, fasza kompresszió, gyárilag 6,04-es cső, és teljesen vállalható hopup gumi... Out of the box 430 fps, tartósan, pontosan...)

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#12998) sptkyle válasza kop8 (#12990) üzenetére


sptkyle
senior tag

350-et arra írtam, hogy annyira belőhető a JG G36, és azzal (ha már C, illik arra is használni amire való) , kint is , bent is használható ezzel az erősséggel, és esélyes a hosszútávú aránylag problémamentes használat. Ellentétben a 450, vagy a főlé húzott JG-kkel. De nagyon nem zavar.. nem fogunk játékon találkozni szerintem. :)
JG G36-ot nem kell bemutatni köszönöm szépen.. volt 2 is. Szeretem.. de nem árt tisztában lenni a képességeivel.

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#12999) szbalogh válasza stefanitsr (#12997) üzenetére


szbalogh
őstag

Namost ez még nem volt szétszedve soha. Azért hézagolást meg kell csinálni gondolom. Most itt van rá a soha vissza nem térő alkalom... 3 nap szünet :DDD
Gyengébb rugót kéne akkor beletenni? Mert amíg azt nem vettem meg nem szedném szét.

Nick: HE_Storm

(#13000) stefanitsr válasza szbalogh (#12999) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Gunner.hu-ról az SHS M100 perfekt lesz bele.

Vezetékelést felesleges bántani.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.