Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13101) rainmen válasza szbalogh (#13100) üzenetére


rainmen
aktív tag

Jaaa, azt hittem CM0.40-t vettél... :))

(#13102) szbalogh válasza rainmen (#13101) üzenetére


szbalogh
őstag

CM.040D na :DDD Ami AK 102 vagy AK 105 kinézetű

Nick: HE_Storm

(#13103) sptkyle válasza rainmen (#13101) üzenetére


sptkyle
senior tag

A dealextreme.com-on is van pár B6 klón, ott is körülnézhetsz. Elég alacsonyak az árak, és free shipping van.

[ Szerkesztve ]

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#13104) szbalogh


szbalogh
őstag

Taiwangunról valaki rendel mostanában? Olyan fasszentos tártartóik vannak :F

Nick: HE_Storm

(#13105) sptkyle válasza szbalogh (#13104) üzenetére


sptkyle
senior tag

Olyat használok énis. Akartam is neked említeni.
De 2300ft a nekedvaló az airsoftcentrumban.

[ Szerkesztve ]

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#13106) rainmen válasza sptkyle (#13103) üzenetére


rainmen
aktív tag

38$-ért van van iMAX B6 free shippinggel. Igaz, hogy amerikai dugós, de megy 240-ről is és van átalakítóm. Erre lehet, hogy benevezek.

(#13107) Hege1234


Hege1234
addikt

csáó mindenki !

már jó ideje szeretnék magamnak valami faja aep pisztolyt
15000 es árakategóriában mit ajánlanátok ? olcsóbb lehet :)
használt is lehet de nem agyonhasznált

előre is kössz !

[ Szerkesztve ]

(#13108) sptkyle válasza Hege1234 (#13107) üzenetére


sptkyle
senior tag

Cyma CM.030 Glock 18C

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#13109) Hege1234 válasza sptkyle (#13108) üzenetére


Hege1234
addikt

kössz a gyors választ

én ezt néztem ki ASG CZ99 AEP melyik jobb ?

akinek esetleg van eladó aep pisztolya az nyugodtan bombázzon Pű vel
előnyben aki a felsorolt tipusokkal keres meg :)

[ Szerkesztve ]

(#13110) sptkyle válasza Hege1234 (#13109) üzenetére


sptkyle
senior tag

Hát ASG CZ99 még nem olvastam/hallottam semmit.
Mellesleg az ASG nem ilyen átcsomagoló cég? Nem emlékszem, csak rémlik valahonnan.

Viszont a Glock már piacon van jópár éve, elég sok embernél bizonyított, hogy jo ár/érték aránnyal rendelkezik. Nem elhanyagolható dolog, hogy Marui koppintás, Marui és Cyma alkatrészek is vannak hozzá azért dögivel. Szervizelésüket is kitanulta már az összes szervizes, nemigen hozható össze vele nagyon problémás meghibásodás. Kiegészítők is vannak elég szép számmal hozzá, lévén hogy maga a Glock is elég népszerű típus.
Én a Glock-ot választanám a kettő közül. De persze ez csak az én véleményem.

stefanitsr kolega mintha árulta volna pár hete a glockját.. nem tudom eladta e..

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#13111) sptkyle válasza Hege1234 (#13109) üzenetére


sptkyle
senior tag

Valamiért duplán küldte el.. sorry

[ Szerkesztve ]

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#13112) Hurkaleves


Hurkaleves
őstag

AEP-be nem gyártanak valami lazább képességű LiPo-t? ami nem dilaj de azért határozottabb mint egy NiMh.

(#13113) Hege1234 válasza sptkyle (#13110) üzenetére


Hege1234
addikt

oksa akk glock lesz :)

(#13114) sptkyle válasza Hurkaleves (#13112) üzenetére


sptkyle
senior tag

Mókolni szoktak bele.
Nem láttam még aep-be való LiPo-t... valószínű nem véletlen.

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#13115) stefanitsr válasza Hege1234 (#13113) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Lehet lesz egy eladó glokkom hamarosan. Vadonás új...

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13116) szbalogh válasza sptkyle (#13105) üzenetére


szbalogh
őstag

:R még woodland is wan :C

Hege1234: sptkyle által említett oldalon van is raktáron újonnan

Nick: HE_Storm

(#13117) stefanitsr válasza szbalogh (#13116) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Azt ne feleddjük, hogy a magyar oldalakon van a személyes átvétel, meg a magad által megszervezett futárszolgálat és annak a + költsége.

A pisztolytokra is rakódik 2k posta költség.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13118) Hurkaleves válasza sptkyle (#13114) üzenetére


Hurkaleves
őstag

hm.. érdekes cikknek tűnik. átfutom ha lesz időm.
köszi!

(#13119) szbalogh válasza Hege1234 (#13113) üzenetére


szbalogh
őstag

Viszont amit stefantitsr-től kapsz azt csak használnod kell és nagy valószínűséggel soha nem lesz probléma vele :K

Nick: HE_Storm

(#13120) Hege1234 válasza stefanitsr (#13115) üzenetére


Hege1234
addikt

okkéjs benne vagyok :) :R
am mit jelent nálad a hamarosan ? :))

jahh meg akk még ez is hozzá jönne ?

A feltüntetett ár nem tartalmazza a fegyver kötelező bevizsgálásának (MKH kártya, sorozatszám gravírozás) 3990ft-os költségét.

[ Szerkesztve ]

(#13121) stefanitsr válasza Hege1234 (#13120) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Igen,

Tehát a 15k + 6k lenne a végösszeg, ha találsz futárt 2k-ért...

Hogy mikor jön ? Remélem a jövő héten már itt lesz, de egyelőre nem ígérgetek semmit.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13122) Hege1234


Hege1234
addikt

sorry lejárt a limit
am ezeket az aksikat is kikel sütni ?
hallottam valami olyasmi cuccrol ami kisüti ezeket
de azt lehet hülyeségeket írok

stefanitsr: neked glock-on van már ilyen mkh + sorozatszám gravir ? (bár ennek nemtom mihh értelme van )
meg rem azért a tied már kivan sütve mert én nem akarom hogy elxarjam az aksiját

és te mennyiért adnád oda ?
de ha gondolod áttérhetünk privátra is

[ Szerkesztve ]

(#13123) stefanitsr válasza Hege1234 (#13122) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Bontatlanul fog jönni.

MKH gravír annak a feltétele, hogy a magyarországi kereskedő eladhassa a terméket. Semmi máshoz nem kell. Lehúzás, nem egyéb.

Gravír nélkül tervezem értékesíteni, semmi értelmét nem látom... Rendőr amúgy is leszarja, ha rossz passzban van gravírostul megpróbálja elvinni, amihez totál nincs semmi joga, ha szabályosan szállítod.

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13124) sptkyle válasza Hege1234 (#13122) üzenetére


sptkyle
senior tag

Az MKH bevizsgálás (ezzel együtt a fegyverre a gravírozás, és a kártya) a magyar jogszabályok miatt kell Mo-on kereskedelmi forgalomba kerülő fegyvereknél. (ennek a díja a forgalomba hozót kellene hogy terhelje, de a magyar AS shoppok olyan kedvesek, hogy ezt a vevőre hárítják) A bevizsgálásnál megnézik, hogy ténylegesen 15J alatti légfegyver, és erről egy "bizonyítványt" adnak. A gravír azért kell, hogy beazonosítható legyen , hogy arra a fegyverre vonatkozik a bevizsgálás. Magánszemélyként külföldről rendelés esetén erre a bevizsgálásra nincs kötelezettség. Bővebben: [link]

szerk: lassú vagyok :C

[ Szerkesztve ]

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#13125) Hege1234 válasza stefanitsr (#13123) üzenetére


Hege1234
addikt

értem akk ok

mkh-t nemszeressük lehúzó egy bagázs :)

[ Szerkesztve ]

(#13126) szbalogh


szbalogh
őstag

AK sling 1
AK sling 2
Hátha másnak is újdonság :DDD

Nick: HE_Storm

(#13127) rainmen válasza szbalogh (#13126) üzenetére


rainmen
aktív tag

Csini a vastag, szockom fürdőszoba-kék ragasztószalaggal összerakott tár az elsőben. :DD

(#13128) rainmen válasza szbalogh (#13126) üzenetére


rainmen
aktív tag

Más téma: cserélnének szoftéren AK tokfedél alá való LiPo-t, ha még aktuális részedről a keresés. 11,1 V 1700mAh 15C.

(#13129) zalman90


zalman90
őstag

vettem 1 állitolag cellahibás akksit , feldobtam töltőre , nem csinált semmit , 4 cellás aksi ként sikerült el inditani a töltést , most 7 cellásként tölti már (annyi is)

hogy tudom ki deriteni van -e baja? üres motorra rá kötöttem 5 perc töltés után és pörgeti rendesen

[ Szerkesztve ]

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#13130) szbalogh válasza zalman90 (#13129) üzenetére


szbalogh
őstag

Attól függ mit jelent az, hogy rosz cella. Meg kell mérni mindegyik feszültségét. Ha van benne rövidzáras azt dobni kell. Ami 1.0V vagy felette van talán menthető. Az nem sokat jelent, hogy terheletlenül meghajtja a motort, a lényeg, hogy mekkora áramot tud leadni. Ha nagyon meg van gyötörve a többi is akkor fegyvert nem fogja meghajtani még ha cellánként eléri az 1.4V-ot is.

Nick: HE_Storm

(#13131) zalman90 válasza szbalogh (#13130) üzenetére


zalman90
őstag

nah ez jó kérdés , aki től vettem ő se tudja igazán mi a baja . holnap rámérünk az akksira mennyi az annyi , ha nincs meg a 8.4v akkor szétbontjuk és ahogy irtad rámérünk cellánként

az alatt mit értesz hogy megvan gyötörve ?

[ Szerkesztve ]

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#13132) rainmen válasza zalman90 (#13131) üzenetére


rainmen
aktív tag

Akkus fúró aksiját feltöltöttem a gyári töltővel-konzollal. Beraktam a fúróba, 4-6 mp üzem után már csak nyekergett. Mérés, 13,xx V. Burkolat bontás, üzem közben feszültségmérés, kb. 8 V volt benne. Terheletlenül a cellákban volt fesz, terhelve 3-4 darab nullás volt.

Tehát terhelve is mérjetek rá a cellákra.

(#13133) stefanitsr válasza Hurkaleves (#13088) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Kipróbáltam a motort egy kalash AK-ban, tényleg nem igazán jó. Baromi nagy áramokat felvesz már aránylag nem túl erős rugó mellett is. Lesz videó, majd mutatom.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13134) szbalogh válasza stefanitsr (#13133) üzenetére


szbalogh
őstag

Valahol zárlatos lehet. Mérd meg van-e kontakt a forgórész lemezei és a kommutátor felületei között! Ha zárlatos szívesen áttekerem... már nagyon profi vagyok benne :DDD

Nick: HE_Storm

(#13135) Hurkaleves válasza stefanitsr (#13133) üzenetére


Hurkaleves
őstag

van egy marui EG700-as motorom is donornak ha esetleg a kettőből össze lehet varázsolni valamit...
egyébként mi a véleményed mit lehetne kezdeni vele?
köszi a tesztet várom a videót!

szbalogh:

neked van valami speckó szerszámod a motor szétszedéséhez? mert én régebben szétkaptam az F2000-es gyári motorját nagynehezen vésővel, baltával, kalapáccsal :) de nem egyszerű a művelet.

[ Szerkesztve ]

(#13136) szbalogh válasza Hurkaleves (#13135) üzenetére


szbalogh
őstag

Én is úgy szedtem szét... működik :DDD
Amúgy kicsit érdemes megmelegíteni mielőtt ráütsz. A pinion ilyenkor icipicit meglazul és könnyebben lejön. Gyorsan kell csinálni. Vissza ugyanaz, pinion megmelegít aztán határozottan visszanyom.
Ha meg hernyós a felfogatás akkor mindegy.

Nick: HE_Storm

(#13137) szbalogh


szbalogh
őstag

Szétkaptam a 040D-t. A gb egyik csavaja sem volt rendesen meghúzva, a csapágyak úgy maguktól kiestek a helyükről, mindegyik fogaskerék tengelyén 1-1 db ugyanakkora hézagoló volt vagyis csak úgy összadobták. A nózi nem tömített, a hengerfejet befogva és a dugattyút betolva szépen szelel a sorjás o-gyűrű mellett.
Vettem hozzá egy 100-as és 110-es shs rugót. Ami benne van vastagabb anyagból van de a három közűl a legrövidebb. Persze van előfeszítő a dugattyúban.
Ez utóbbit dobni fogom, teszek 2mm alukarikát a dugattyú és a dugattyúfej közé és lereszelem a 2. fogat a dugattyúról, beragasztom a csapágyakat és a szokásos o-gyűrű csere és normális hézagolás után remélheőleg még működni is fog a hosszabb fajta tömített shs nózival :DDD
Ja és ilyen apróságok, hogy a tűzkapcsoló érintkezőnyelve ~20 fokos szöget zárt be a mozgásiránnyal, amúgy ez a rész nem volt odacsavarozva a gb-hez. Direkt vagy véletlenül hagyhatták ki a csavart :DDD
A lecsapót tartó csavar nem tartja valami határozottan az egyeslövés alkatrészt ami ezért kicsit lötyög, ez talán nem lesz baj ha eddig nem volt.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#13138) evilzombie válasza szbalogh (#13137) üzenetére


evilzombie
tag

"lereszelem a 2. fogat a dugattyúról" Ez miert kell?

En nem csinaltam meg egyiken sem!

Na náááá

(#13139) szbalogh válasza evilzombie (#13138) üzenetére


szbalogh
őstag

Nem kell :DDD
De a sectorkerék kicsit könnyebben kap bele a dugattyúba így.
röviden

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#13140) #40835072


#40835072
törölt tag

helo!

szerintetek egy full fém Jing Gong (6681) Golden Eagle g36c 32.000ft ért GARIVAL vagy egy
Boyi Scar full fém szintén garival 45 ért!

melyik jó, jobb és miért? melyiket érdemesebb megvenni?

[ Szerkesztve ]

(#13141) stefanitsr válasza szbalogh (#13136) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Nem a pinion a para, hanem hogy hogy vakarod le róla az alját, mert nem látom a módját. Mintha össze lenne préselve. Az meg tzumi úgy.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13142) stefanitsr válasza #40835072 (#13140) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Ha valaki azt mondja ezekre, hogy fullféjm azt átb@sz ! :DDD

Scar alsó tok része, g36 teljesen múanyag.

A harmadikat érdemes megvenni, a Cyma Cm.045A-t 45-ért boltból. :DD Mert az nemcsak hogy fullféjm, de aczél. Ez nem vicc, nemcsak a küle, hanem a bele is nagyon jóféle, erős, pontos, igen könnyen szerelhető, és nagyon megszerethető ezek miatt. A gyári motorja erős és energia takarékos (a többiekben olyan amilyen, dboys scarban átlagon aluli) ás általában a gyári akkuja is jó. G36-osé is jó szokott lenni, boyié kuka kb.

Ha ebből a kettőből kell választani akkor inkább a scar, boxot gyengítve a körítés tartósabb, strapabíróbb (tűzváltó, hopup függesztés, tusára vigyázni kell, nem feszegetni mert törhet a retesz meg az a műanyagdarab amibe a retesz kapaszkodik)

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13143) #40835072 válasza stefanitsr (#13142) üzenetére


#40835072
törölt tag

nemtom ismeritek e Lizardot te tőle venné az illető és a g36c belül fém és a legújabb golden eagle JG :S

ls a Cyma Cm.045A nél valami szebbet tudsz ajánlani?

AK vagy valami más , de ez nem eg yszép darab és a tára elég bóvlinak néz ki!

(nem én venném az illetőnek nem tetszik küllemre de eg ymásik ak ami jó azt megvenné szerintem)

[ Szerkesztve ]

(#13144) stefanitsr válasza #40835072 (#13143) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Bármelyik újabb generációs cyma ak.

Az új genes g36 is ugyanolyan parás mint az elődei. Akinek van az persze dícséri, akinek meg van mellette más is az hallgat. :DD

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13145) zalman90 válasza szbalogh (#13130) üzenetére


zalman90
őstag

kössz a válaszokat

meg mértük az akksit teljesen feltölve , 8.4v ez terheletlenül (másik 8.4 es akksim 9.6v terheletlenül)

rof vele nem is annyira rossz még igy se , tálán azért mert firefox :D elvileg ezekszerint 1 cella lehet benne rossz , szerintem igy hagyom , teljesen megfelel

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#13146) zalman90 válasza rainmen (#13132) üzenetére


zalman90
őstag

találtam ithon 1 nemhasznált fúró akksit , 20.4v os 1200mah , 1.2v os cellákból áll , azokbol tudok csinálni fegyverbe akksit ?:D

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#13147) drahotab


drahotab
tag

Sziasztok!

Eladó airsoft fegyóm: [link]

(#13148) evilzombie


evilzombie
tag

Erre a cso "egyenesitesre "kivancsi vagyok! :D

Vagy valami mast ertenek cso kiegyenesitesen?

Na náááá

(#13149) sptkyle válasza #40835072 (#13143) üzenetére


sptkyle
senior tag

Igen , ismerjük sajnos....
Elvileg régi motoros a sportban, illetve régóta szerel.
Nem mondanék többet.

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#13150) szbalogh


szbalogh
őstag

Valaki tudna egy képet a VFC fajta AK ebb megoldásáról? Az érdekelne, hogy mi és hogyan köti össze a dugattyút és a hüvelykivetőt. A gb ki van vágva oldalt és a hüvelykivető lemez (vagy mi) is lyukas. Gondolom oda kell beakasztani valamit.
Nem találok róla képet csak egy youtube VFC aims videót ahol a fele látszik egy pillanatra :F

Nick: HE_Storm

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.