Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12651) stefanitsr


stefanitsr
senior tag

Jejzus.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#12652) zalman90 válasza stefanitsr (#12651) üzenetére


zalman90
őstag

egy airsoft fegyver egyáltalán ellő 100 méterig ? :F nekem 50 méter után leesik a golyó

shadow5304: az aeg ben is rugó azaz spring van :B

[ Szerkesztve ]

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#12653) shadow5304 válasza zalman90 (#12652) üzenetére


shadow5304
csendes tag

el lő csak megfelelően kell kezelni eddig az összessel sikerült legalább 100m-ig ellőni lemértem(nem koppan kkorát mint 30m-en de eltalálom vele a célt)
2.
-Tény de ha a rugó közben elfárad nem fog akkora erővel...valami blablát mondott még itt valamivel de nem értem a fizikusokat ezért már nem emlékszem rá mit mondott na m1 azt mondta h a manuális spring a legerősebb hosszu-rövidtávon

[ Szerkesztve ]

(#12654) zalman90 válasza shadow5304 (#12653) üzenetére


zalman90
őstag

a sniperben is elgyengül a rugó , de ahoz vagy 2000 ret kell lőni vele..

és akor se tulzottan , ilyen 5-10 fps vesztés lesz csak

és aeggel is tudsz 1 es lövést leadni , amihez felhúzni sem kell :DDD

[ Szerkesztve ]

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#12655) stefanitsr válasza shadow5304 (#12653) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Szerintem hagyd a dolgot, és végy egy ak-t. Ha meg 100 méterre akarsz lövöldözni, akkor egy Slavia 631-est. :D

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#12656) shadow5304 válasza zalman90 (#12654) üzenetére


shadow5304
csendes tag

Én nem tudom most mondta a fizika tanár ^^
minnyár hazafutok és onnan írok tovább.

(#12657) shadow5304 válasza stefanitsr (#12655) üzenetére


shadow5304
csendes tag

igennn:DDD pontosan ezt fogom tenni köszönömmm :R :R :R :D :DD :DDD
de szerényen visszahúzódom a sniperek világába és megelégszem az M40A1 és Barett M82 50.Cal-al :)

[ Szerkesztve ]

(#12658) zalman90 válasza shadow5304 (#12657) üzenetére


zalman90
őstag

különben te melyik oldalon nézted a fegyvereket? hogy 50k ért láttál siget

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#12659) stefanitsr válasza zalman90 (#12658) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Szerinted ? :D A hozzá hasonló zöldfűlű kemény kezdők mindig a kíbergányról jönnek kérdezni. :D

(Ezért hívják éles nevükön a cyma-jg cuccokat, valamint ott jelölik 423 fps-nek az svd-t)

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#12660) zalman90 válasza stefanitsr (#12659) üzenetére


zalman90
őstag

nah igen.

asszem arról az oldalról irtad hogy hajlamosak 0.12 es bb vel mérni az fpst :DDD

shadow5304:

sig 40k ért :
és akkor ebben van prec cső is ami nem is olcsó ,

[ Szerkesztve ]

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#12661) shadow5304 válasza zalman90 (#12658) üzenetére


shadow5304
csendes tag

http://www.airsoftgun.hu
amugy nem vagyok kezdő csak pár éve nem játszottam (és ezért írtam h elég kezdő vok-> félreértésért "Gomene":D):DDD :DD :D viszont egy csomó mindent elfelejtettem így pár dolgot nem értek...de megtaláltam a régi Classic Armys fegyverem Lucky! :D

[ Szerkesztve ]

(#12662) shadow5304 válasza zalman90 (#12660) üzenetére


shadow5304
csendes tag

[link]
Énmeg mutatok ilyen SIG et 50K ért :DDD
tom nem tuningolt mint a 40 es sig de ez van :DDD
OOO és felette egy HK 416-os :D

[ Szerkesztve ]

(#12663) sowi válasza stefanitsr (#12639) üzenetére


sowi
őstag

kozelrol meg cymanak

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#12664) Hurkaleves válasza stefanitsr (#12629) üzenetére


Hurkaleves
őstag

igen, kéne egy másik fegyó mert erre ebben az állapotban nem mindig lehet számítani... :O
de kidobni sem akarom...

(#12665) zalman90


zalman90
őstag

nah kiderült hogy a dboys m4 em aluminium , le van kopva a festék ahol a tár megy be és ott láccik , de meglehetősen nehéz ettől függetlenül a fegyver.

de a tárat fogja a mágnes :DDD

pisztoly: milyen fegyvered van most?

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#12666) szbalogh válasza stefanitsr (#12655) üzenetére


szbalogh
őstag

Én simán ellőttem 100 méterre 330 fps-el... erőteljes hátszélben 45 fokban felfelé lövöldözve :DDD
Grat a nyereményhez!

Nick: HE_Storm

(#12667) stefanitsr válasza szbalogh (#12666) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Jaja, 100 méterre. Én meg lúzer vagyok hogy a húszadik összerakott nagy teljesítményű aeg és gázos/spring sniperrel is csak 70 méterig tudok emberalakot eltalálni. :D

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#12668) sptkyle válasza stefanitsr (#12667) üzenetére


sptkyle
senior tag

Ahogy shadow5304 mondta:
"el lő csak megfelelően kell kezelni "
meg
"tuti eltalálok mindenkit 120m belül "
meg
"amugy spring tökkéletesen elég 90% os lövési pontossághoz 200M en"

Ezek alapján azt kell mondanom stefanitsr, hogy benned van a hiba. :P

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#12669) stefanitsr válasza sptkyle (#12668) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Ez van, tudom és érzem, nincs mit tenni. :D

Egyébként rémlik egy urbánus legenda, amely szerint valaki gyorstöltővel ért el találatot. Igaz ő többszintes épület valamelyik felső emeletén volt, míg alatta sétáltak az ellenek.

Végülis ha belegondolsz, semmi egyebet nem kell tenned, mind odafutni a 120 méterre levő ellenhez és a fejére bogyózni a gyorstöltőből. Heccsát ! :DDD

(Rémlik egy marék bb-vel megdobom az ellent módszerrel elért találat is, de most hogy így öregszem már nem tudom személyhez kötni a sztorit)

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#12670) Hurkaleves válasza zalman90 (#12665) üzenetére


Hurkaleves
őstag

JLS FN F2000 (Belga)
de úgy döntöttem, hogy nem foglalkozok tovább vele... ez nagyon elszomorít, de muszáj voltam meglépni mert csak a pénzem viszi és nem haladok előre... ami menthető belőle azt kiárusítom és beszerzek egy populárisabbat mondjuk egy M4-et mert ahhoz minden sarkon lehet kapni minden sz@rt. a jelenlegimhez meg majdnem semmit. persze az újat is felpimpelem majd! ;) a jelenlegi F2000-em MARPAT mintát kapott tőlem és nagyon fajin! de sajnos a polcra kell, hogy kerüljön.. :O

(te nem ismered az előzményeket így röviden: szétment a gearbox-om és NEM lehet kapni hozzá mert nagyon speciális!! azóta megy az agyalás, modding, pénzkihajítás, stb... és mostanra elégeltem meg illetve adtam föl..)

(#12671) rainmen válasza stefanitsr (#12669) üzenetére


rainmen
aktív tag

Valahol én is olvastam a sztorit (talán softair :F ). Mindenesetre a kollégám, akitől van a karboncsövem, az az asszonyát lőtte fenéken vele, de úgy, hogy majdnem kapta a sodrófát! :D Próbálgatta hülyeségből fúvócsőként, de nem lett vicces a vége. :N

(#12672) stefanitsr válasza Hurkaleves (#12670) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Sajna van egy rakás olyan puska, aminek hasonló a krahája... Pl ares tavor. Nem valószínű, hogy annak a boxa valaha is törne de akármilyen kis apróság elhullik benne akkor jön a fejvakarás hogy honnan és hogyan.

A type97-esekhez meg minden rendelhető több helyről is, ehobby, stb... KWA-hoz usából rendelhető cikkszám alapján minden. Szóval végül is ha a gyártó akarja akkor tudja erősíteni a bizalmat az ügyfélben, aki tudja hogy ha valami elhal az egyébként erősen egyedi dolgokból összerakott cuccában, akkor minden van és rendelhető hozzá.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#12673) sptkyle válasza stefanitsr (#12672) üzenetére


sptkyle
senior tag

Csapatban az FN2000-es ugyanígy járt, csak még tavaly. :( Sajna ilyen ez a popszakma.
De ha találsz valami bennszülött larpot, akkor csak:
tüdő+belső cső+bb
Mint említettem régebben 110fps elérhető vele. :C
Lőtávot nem néztük mondjuk. De lehet meglenne a 120m-es távolság, hisz csak "megfelelően kell kezelni". :DDD

Még egy kérdés, komolyabbra fordítva a szót. Ismer valaki eu-s as webshopot? (mo-ra postázással persze) A taiwangun-on, az airsoftguns.pl-en, meg az airsoft hq-n kívül?
Örülnék felettébb, ha nem kéne túl messziről rendelni.

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#12674) Thome válasza sptkyle (#12673) üzenetére


Thome
addikt

Hát egyet ezeken kívül tudok, de ha az jól rémlik, cefetdrága: Gunfire.pl

[ Szerkesztve ]

(#12675) sptkyle válasza Thome (#12674) üzenetére


sptkyle
senior tag

Ja igen, ez kimaradt, pedig itt is jártam már.
Köszi :R
Még valami? (közben azért találgatok én is.. ha belefutok valami értelmesbe, majd megosztom)

[ Szerkesztve ]

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#12676) Hurkaleves válasza sptkyle (#12673) üzenetére


Hurkaleves
őstag

igen.. sajna amíg nincs másik addig köpőcső üzemmód van! :)
viszont a múltkor játszottam egy kölcsön fém M4A1-el ami eladó is egyben. jó állapotú és megkapnám 30k-ért! ahogy elnéztem (és mondták) teljesen gyári de alig használt.
nekem meg van egy csomó cuccom amivel fel tudnám piszkálni. a múltkori gémen 370 fps-t mértünk vele ami így önmagában sem rossz. már csak zsetont kell szereznem és meg is venném. a tipusát nemtudom de most hétvégén megint azzal tolom és jobban utána érdeklődök!

(#12677) zalman90 válasza Hurkaleves (#12676) üzenetére


zalman90
őstag

mivan mostanában mindenhol az m4 a menő? aszittem az ak 47 :D

FN2000-t én is akartam venni , mert teccik kinézetre , de ezek alapján jó hogy nem vettem

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#12678) stefanitsr válasza zalman90 (#12677) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Eddig csak a JLS volt ami, valljuk be, annyira nem volt egy jó konstrukció. Most már kapható a G&G féle is, számos egyedi és érdekes megoldással, még akár tetszhetne is, de valahogy számomra nagyon túlméretezettre és bumfordira sikerült. A Tavor arányosabb, ügyesebb ergonómiát tekintve, nagyon jól eltalálták rajta a dolgokat, a type97b meg kisebb, jobban össze van rakva, és szerintem jobb anyagokból van. Remek kis jószág. És a type97-ben nem M4 hopup van. :) Hogy azt mi a fenének erőltetik mindenféle érdekesebb aegbe, fel nem foghatom. Minden valamire való gyártó ezt hajintja ki a valamennyire is saját fejlesztés termékéből elsőként.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#12679) Hurkaleves válasza zalman90 (#12677) üzenetére


Hurkaleves
őstag

nekem nem jön be az AK.. anno honvédségnél volt szerencsém kipróbálni.
hát akkor tetszett, hogy AK meg, hogy lövök, stb... de formára, kezelhetőségre, komfortra (főleg arra) nem igazán jön be...
M4-et meg jobban lehet pimp-elni a saját ízlésedre..:)

stefanitsr:

jaja, G&G-t láttam anno, hogy befutott az ehobby-n. néztem is az árát és hát nem egy súlycsoport a JLS-el. :N sokkal kidolgozottab és valószínű tovább is bírja a gearboxa.
de ha annak is szétmegy akkor még nagyobbat lehet vele szívni mert 3x annyiba került a stuki mint a JLS..
áhh lemondtam a hiper szuper bullpup cuccokról mert egy pár kivételével szinte semmit nem találni hozzá... természetesen még mindig a bullpup lesz a kedvencem, de airsoft-nál (sajnos) mást is figyelembe kell venni ami merőben leszűkíti a fegyvervásárlást populárisabb cuccokra.. :O

mod: ja, nemtudom fogtál e már kezedbe F2000-et, de lehet megváltozna a véleményed! ;) nagyon kényelmes darab!

[ Szerkesztve ]

(#12680) stefanitsr válasza Hurkaleves (#12679) üzenetére


stefanitsr
senior tag

20+ fegyverem volt, a végére rájöttem hogy az AK-val semmi sem versenyezhet összetettben. Igen pici játék után annyira természetes lesz a használata mindenféle pimpelés meg optika meg minden szar nélkül, hogy kevés az ékesszólásom hogy teljes valójában érzékeltetni tudjam.

Egy jól összerakott AKS-74U újonnan 4x k, lásd CM045A, és dobozból úgy lő, hogy ő maga a nagybetűs Párjanincsium. Mindenféle tárat fogad, alapból nagynyomi motorja van, jó hopup, jó box (semmi csilivili sokmilliméteres golyós, egyszerű hatos acél csapágyazás, csapágyazott rugóvezető, stb), alapból prec cső, acél tok, egyszerű szerelhetőség (tűzváltó, pisztolymarcsa le (2 csavar), hopkamra előrelök, hopp szabad a box felfele). A válltámaszt előrecsapva minimális hosszra rövidül. Ha nagyon pimpelni akarja az ember, oldalszerelék + rasos előagy, és már lehet is karácsonyfázni... De az a puritán egyszerűség, magától értetődő használhatóság amit ad igazából csak hosszabb együtt élés és játék után mutatja magát, és simán nem érted utána mi a fenét szerettél a felkarácsonyfázott, nehézkes cuccokban.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#12681) Hurkaleves válasza stefanitsr (#12680) üzenetére


Hurkaleves
őstag

örülök, hogy neked bejött! nekem egyszerűen csak nem igazán tetszik... bár láttam egy RIS-es betát ami elég jól nézett ki, de valahogy még úgy sem... a másik meg, hogy az F2000-be M szériás tár kell és már van hozzá 3db. ez is leszűkíti a kört az ezt befogadó fegyverekre... mert nem akarok megint tárat venni ezeket meg eladni..stb...
plusz csomó V2-es GB cuccaim vannak plusz egy preccső ami szintén az F2000-be van plusz alig használt systema hopup gumi meg h lenyomó amiket mindet szépen át tudok majd pakolni az M4-be. nekem így is illetve ebben is kell gondolkodni, tudod..

(#12682) sowi válasza Hurkaleves (#12679) üzenetére


sowi
őstag

az AK-t fossa lehet pimpelni, csak erteni kell hozza

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#12683) Hurkaleves válasza sowi (#12682) üzenetére


Hurkaleves
őstag

oké, rendben, de ha nem tetszik akkor nincs mit tenni... szerencsére sokféle fegyó van a piacon így mindenki megtalálhatja a neki valót..
egyébként túl nagy pimp-et nem szándékozok eszközölni rajta inkább csak színben.
tan+black-et szeretnék.

(#12684) szbalogh válasza Hurkaleves (#12681) üzenetére


szbalogh
őstag

Mennyit használtál AK-t? Eső játékomon sokfajta fegyót megfogdostam és az AK volt az emire azt mondtam, hogy na ezt soha. Aztán közeledett a következő játék és kellett már egy rendes aeg, mert nem akartam megint pisztollyal játszani. 1-2 hét otthoni kertirambózás és második játékom után nagyon megtetszett. Közben vettem az MP5k-t. Az egyiknek mennie kellett, persze az AK ment mert az új szerzemény jobban érdekelt. Harmadik játékom után 2 hétig sajgott a csuklóm annyira hátra van hajlítva a pisztolymarkolata. Most megint AK-t akarok, de acélt és a közepes hosszú csövűt és ebben az sem akadályozhat meg, hogy már bevásároltam MP5 tártartóból és tárakból :B
Bár egy AK az FN2000 ellentetje az egyszerűségét tekintve. Lehet, hogy ha ilyet vennél sokat unatkoznál mert nem lenne mit szerelni :DDD
AK pimp. Szerintem oldalsó sínnel és nyílt optikával a sukár :DDD de még egy melső markolatra kalapált lámpát sem vetnék meg.
u.i.: az M4 nekem is tetszik, de leginkább egy cm.041 MP5 sd6nak örülnék de az nagyon drága mostanában.
u.i.2: van most egy rk02 softair-en 35-ért. Sajnos ez a hosszúcsövű, pedig lassan összegyűlik a zseton a doozkában :DDD

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#12685) stefanitsr válasza szbalogh (#12684) üzenetére


stefanitsr
senior tag

RK08S-t keress inkább. Ha megérem, az lesz a következő AK projectem.

Közben jött egy neodím mágneses cyma motor, amit majd az m14-be szeretnék belepróbálni. Már kicsit meg is moddoltam mert a cyma m14-ek motor tengelye rövidebb mint a többié...

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#12686) sptkyle válasza Hurkaleves (#12683) üzenetére


sptkyle
senior tag

Én egyet tudok érteni pisztollyal. Nekem sem jön be az AK sajnos. Pedig tudom, hogy vannak jok.. nagyon is. De én azt vettem észre magamon, hogy ami külsőre nem tetszik, azzal nem érzem jol magam játék közben. (lehet kényelmes, meg megbízható, meg jo ár/érték aránnyal rendelkező cumó, akkor se) :(
Ettől függetlenül ha valaki jo as fegyvert keres, szoktam neki említeni egyes kalash, és cyma típusokat.

Amugy ha valakit érdekel, itt vagy egy gyűjtés,jó pár eu-s shopról. A legtöbb kapásból felejtős, olyan áraik vannak, de érdemes lehet végignézegetni.

És egy rövid bónuszvideó érdekességképp. Nekem tetszett.

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#12687) Hurkaleves válasza szbalogh (#12684) üzenetére


Hurkaleves
őstag

ha meglesz (egyszer) az M4 rendbe rakom és nem akarok a mechanikához nyúlni amíg meg nem hal!! szeretek bütykölni, de néha már az agyamra megy.. látom sokan szeretitek az AK-t és javasoljátok is, de ha nem jön be akkor annyi.

(#12688) szbalogh válasza stefanitsr (#12685) üzenetére


szbalogh
őstag

Jaja, azt néztem ki. Vajon ki lehet cserélni a tusát vaskeretesre?
Most beteg vagyok így ráértem olvasni egy kalash rk01-cyma 035 összehasonlítást. Jelen pillanatban pedig a VFC hopupkamra rejtelmeibe merültem el :DDD

Nick: HE_Storm

(#12689) stefanitsr válasza Hurkaleves (#12687) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Ha boyi akkor valami mindig bekulál majd benne. Hol egy egyeslövés alkatrész, hol egy golyós csapágy, hol egy visszaforgásgátló, vagy annak a rugója, hopkamrája alapból kuka, motorja szintén... Volt már annyi bajom ezekkel, hogy azok után akár egy G36-ot is szépnek tud látni az ember. :DDD

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#12690) szbalogh válasza stefanitsr (#12689) üzenetére


szbalogh
őstag

Most akkor a boyi és a kalash nem ugyanaz? Ha pedig nem akkor mindkettő csinál rk08-at csak a boyi kerülendő? :F

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#12691) Hurkaleves válasza stefanitsr (#12689) üzenetére


Hurkaleves
őstag

aham.. mondom nem vágom, de hétvégén megnézem tüzetesebben. meg sok GB belsőségem van. szinte mindent ki tudnék cserélni.

(#12692) sptkyle válasza szbalogh (#12690) üzenetére


sptkyle
senior tag

De, ugyanaz a cég. Csak az AK-it Kalash név alatt hozza ki. (amikből vannak azért jo ár/érték mutatóval rendelkezők)
DBoys az M4 szériájuk amiről stefanitsr most beszélt sztem. :) Ezeket kötudottan elég macerás belsővel szerelik.
De összességében bármelyikre mondhatod, hogy boyi, megértik :)

Amugy Ace of Spades nevű AS márkáról hallott már valaki valamit? Nem tul régi gyártó (ha jol láttam gyártó), és ők árulnak még fém tokozású olcsó m4-eket.

[ Szerkesztve ]

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#12693) stefanitsr válasza sptkyle (#12692) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Valójában 3 cég szövetsége, a BOYI gyártja az M szériát, a Kalash az AK-kat, a DBoys meg a tartozékokat.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#12694) sptkyle válasza stefanitsr (#12693) üzenetére


sptkyle
senior tag

Ó.. párdon.

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#12695) szbalogh


szbalogh
őstag

Köszi mindkettőtöknek! AKkor a lényeg, hogy ami AK 105 alakú és boyi vagy kalash vagy kls az mind jó? :DDD

Nick: HE_Storm

(#12696) stefanitsr válasza szbalogh (#12695) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Háttő...

A fő csapás irány ha acél VFC rendszerű AK-t szeretnél, hogy előre tudd mi számodra a fontos. A Kalashokból van kétféle felszereltségi szint, a steel és a full steel. A full steel bizonyos jegyekből megkülönböztethető a nem full steeltől. Belsejükben is különböznek, de a külsejük esetében a full steelnél a külső csövet leszámítva elvileg minden acél, míg a steelnél az első irányzék tömb, a hátsó irányzék tömb, az infrabak, a felhúzó kar és ha van ilyen a puskán akkor a válltámasz retesze spiáter öntvény. Az acél-fa változatoknál a full steel verziók fája igényesebb, tartósabb, látványra és fogásra is jobb érzés.

Az acél cymák külső felszereltsége a sima steel boyikhoz hasonló.

A full steel jelző a kalashoknál a belső felszereltségnél is többet jelent. A full steel esetében csapágyazott dugattyúfej, csapágyazott rugóvezető, 7mm-es golyós csapágy amivel többet kap a user a sima verzió műanyag rugóvezetőjével és műanyag csapágyaival szemben. A motor mindkét verziónál azonos (nem egy ugróegér, gyenguszka, akár egy cyma vagy jg alapmotorra cserélésével is látványos trigger response és rof növekedés jöhet, nagynyomatékúval meg pláne). Mindkét verziónál elég gyenguszka a tömítés a nózi és a hopkamra környékén, a nóziból érdemes az SHS AK long verziót beletenni, vagy 5x1mm-es O gyűrűt ragasztani a gyári nózira, a kamra sületlenségei általában hopup gumi cserekor kerülnek felszínre (Ha nem jó a kamra akkor csere element piros kamrára, a nem jó azt jelenti hogy gumi csere után elmegy nyaralni vagy 100 fps). Szóval a boyik a teljesen acél külső mellett kívánnak némi kétkezi munkát és alaposan megválasztott alkatrészeket, mire olyan szintre jönnek mint a cyma és amilyen szintre m4 sosem fog felnőni. :D

A cymák esetében jó a tömítés, jó a hopup kamra, a fegyver alap gumijával is meglehetősen pontos, nagy nyomatékú motorjának köszönhetően a trigger response pattogós, a rof jó. 9,6v nagy rúd akkuval durva jelenség lesz. A csöve alaphangon 6.04-es prec cső. Dobozból általában igen jól használható, sokáig. A jó motor miatt a gyári mini rúd akkuval is jól teljesít (ami egyébként egy egész jóféle 1400 mAh darab újabban). A boxa nincs elbonyolítva golyós csapágyakkal, stb, egyszerű 6v 7mm-es teli acél csapágyai vannak, csapágyazott rugóvezetővel. Az ára jutányos, főleg az dobozból kivéve jó használhatóságáért, megbízhatóságáért, jó anyagválasztásáért és józan konstrukciójáért.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#12697) szbalogh válasza stefanitsr (#12696) üzenetére


szbalogh
őstag

Na ezek után asszem akkor marad a cyma 0.40 B , skeleton tussal :DDD Pedig nagyon jól hangzott az a full steel dolog. Még azt is olvastam, hogy pl cm.040-ben fém hopkamra van. Igaz ez? Jobb ez nekem?

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#12698) stefanitsr válasza szbalogh (#12697) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Életed a mókolás, végy nyugodtan full steel boyit. :D (Én is azért vettem, oszt tegyük hozzá, hogy minimális mókolással is faja lett, de hát nem állhattam meg ott vele).

Lehet benne fém, az újabbakban az van, de kb semmit nem jelent, max hidegben gyorsabban áthűl és nehezebben melegszik fel, ezért esélyesen több lövésen keresztül lesz lustább a hophatásod, mint egy műanyag kamrás kartácsnak.

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#12699) sptkyle válasza stefanitsr (#12696) üzenetére


sptkyle
senior tag

Illetve Kalashnál a steel/full stell megkülönböztetés a típusszámban az S. pl.: RK01S ű8fullsteel)
Mármint legjobb tudomásom szerint.

Kalash fullsteel-t is érdemes lehet megvenni, ha számít a külső kidolgozottság. Az említett változtatásokkal egy kívül-belül pöpec fegyverhez juthatsz. (és nem egy Inokatsu árában)
Ha meg csak a használhatóság/jó belső a lényeg, akkor Cyma.
De persze ez csak szerény véleményem. stefanitsr tapasztaltabb kolega.
szerk.: lassan gépelek :DDD

Más: Az esetlegesen újonnan idetévedőknek akik "mostkezdema zerszoftot, és szniperleszek" hozzáállással rendelkeznek, ezt ajánlom: [link] Mert olcsó.
Ugyanugy nem mentek vele semmire, mint egy 30-40k-s alap sniper fegyverrel, de legalább kevesebbet adtok ki feleslegesen , amíg rájöttök, hogy nemjó/nem nektek való a dolog.

[ Szerkesztve ]

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#12700) sptkyle


sptkyle
senior tag

Újabb gyöngyszem:
A legendás Clok :C

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.