Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13951) stefanitsr


stefanitsr
senior tag

Basszus.

Az emberek nagy része még most is dobozban él. JG m4-ért 70-es irányár, lerúgott, agyon koptatott fullféjm (spijátér) klasszikármi m4 retekért 100 ! 100...

Pöpec, fullos, épp csak kávét nem főz és le nem sz*p SRC m4a1 taccarbine 70k ITTHON boltból, ÚJONNAN, mkh-val, + rugóval mindennel ! Csak akku kell bele azt lehet vele gyakni az ellent és olyan szépen meg van csinálva, hogy g&p-nek is van mit takargatnia ha a kettőt egymás mellé teszem...

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13952) sowi válasza stefanitsr (#13951) üzenetére


sowi
őstag

ja a CA 99ert az nekem is fajt :)

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#13953) soulreaper válasza zalman90 (#13925) üzenetére


soulreaper
tag

semmi extra nincs rajta :))
-a tus táska totál felesleges
-shoti shellek nemtudom hogy jönnek oda - ráadásul fejjel lefele van
-az a reflex sight kifejezetten csúnya
-túl steril
-hüvelykivetőt lenyitni

Private Military Contractor

(#13954) szbalogh


szbalogh
őstag

Akarom megrendelni az OD Meister Glockot erre már nincs raktáron :W

Nick: HE_Storm

(#13955) Mcray


Mcray
senior tag

Az álmok halnak meg utoljára... 2 éve volt egy álmom, de fel kellett adnom.

Tegnap megint feltámadt az álom:

M96 Beryl Rifle stock

Hmm, kemény 2 darab van fent egész Lengyelben a neten. A jobb állapotúakat már elvitték 250 Zlotyiért...

Azt tudtátok hogy a Boyi szabvány egy rakás fos??? Félig Inokatsu, félig VFC szabvány, de véletlen sem fordítva hogy legalább az ilyen éles tusokat fogadja átalakítás nélkül...VFC testre ez simán felmenne...

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#13956) szbalogh válasza stefanitsr (#13951) üzenetére


szbalogh
őstag

"Lazán Tolja 20g-os BB-vel a 420Fps-t 25g-ssel 400Fix"
Létezik ilyen? :DDD

Nick: HE_Storm

(#13957) Hurkaleves válasza szbalogh (#13956) üzenetére


Hurkaleves
őstag

nem.
nekem .20-al 400fps -> .25-el 355fps
az ott .25-el kb ~370fps
tag benézte

[ Szerkesztve ]

(#13958) sss


sss
senior tag

Üdv!
Eddig 4-5 airsoft játékon voltam és mivel megtetszett, meg haverok közül többen is rákaptak, ezért vennék vmi olcsóbb fegyvert. A kisebb fegyverek tetszenek: mp5, ak beta, ak-74 ilyesmik. Olvasgatom már egy ideje a topikot, látom h főleg az ak szériát preferáljátok, de kicsit bizonytalan vagyok h mit vegyek. Esetleg vmi ötlet?

(#13959) stefanitsr válasza sss (#13958) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Ha az AK tetszik, miért ne vennéd meg azt ami ezért a pénzért kapható leginkább pontos, erős, és megbízható ? :D

CM.045 aks74u.

MP5-ből a cima cm.041 sorozat,

ak betából is inkább a cyma, de jellemzően a JG-t tartják a boltban. Anyaguk miatt a fenti kettőt választanám.

G36 és M4 lehetőségek esetén a gen3-as SRC-kből válogatnék.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13960) sss válasza stefanitsr (#13959) üzenetére


sss
senior tag

Köszi a választ. Nézegettem már a cm045-öt korábban és tetszik is, kb. ennyi lenne a lélektani határ amit maximum kiadnék fegyverért most. A dboys/boyi rk-01w ez spiáter tokos vagy miért ilyen sokkal olcsóbb gunfire-ön? Csak mert kinézetre eléggé hasonló. :)

(#13961) sowi válasza sss (#13960) üzenetére


sowi
őstag

acel tokos, ugyanannyi spiater van rajta mint a cm045oson, a belseje joval gyengebb mint a cyma, a kalashbol csak a fullacel belseje van annyira kitomve mint a 045os

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#13962) stefanitsr válasza sowi (#13961) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Itt helyesbítenék, a fullacél kalacs bele első ránézésre ígéretesebb, a gyakorlatban problematikusabb, mint a cyma cm.045-é.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13963) sowi válasza stefanitsr (#13962) üzenetére


sowi
őstag

az enyemben a nozit, a hoopupkamrat csereltem meg kihezagoltam es megy lassan tobb mint egy eve

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#13964) stefanitsr válasza sowi (#13963) üzenetére


stefanitsr
senior tag

No, pl a hopup kamra perfekt a cymában, de mondhatnám, hogy a motorja is jobb (kinek mi az igénye, de az tuti hogy erősebb rugóval is jobb az egyes, fegyverszerűbb, gyorsabb), a teli csapágy nem tud szétesni (ugye az, hogy neked nem ment szét benne, még nem statisztikai sokaság, ami alapja lehetne súlyos konzekvenciák levonásának)... :)

Ez azért 3 olyan dolog ami miatt úgy gondolom hogy az igazi ultimáté csájnéz áká a full steel kalacs küle + a cyma cm045 bele (és a cymában a kamra mellett a gumi is igen jó alaphangon, nem szükséges cserélni, boxra ráfér egy átnézés, de eldöczög anélkül is évekig).

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13965) sowi válasza stefanitsr (#13964) üzenetére


sowi
őstag

ez teny, en nem is hasznalom medveolo rugoval, valami hasznalt kinai szar van benne eppen 350fps korul, a csapagyak nem estek meg szet, azt meghagyom a GP-nek :) ettol fuggetlenul kis odafigyelessel siman jo lehet a kalash GB is, de kolteni kell ra az biztos, a cyma meg out of box fasza, csak azt a spiatert felejtenek mar el...

[ Szerkesztve ]

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#13966) sss


sss
senior tag

Főleg gunfire-ön nézelődtem, ott pedig:
rk-01w - 106 eu (out of stock)
cm045a - 149 eu

Ennyivel jobb a cyma belseje, hogy 1,5x annyiba kerül? Vagy lehet, hogy a boyi ára el van írva, mert pl taiwngunon ennél jóval drágább.

(#13967) stefanitsr válasza sss (#13966) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Mivel nincs belőle, a mellé írt árnak NINCS jelentősége, az első szállítmány beérkeztekor várhatóan változni fog mert kb biztosan a legutolsó szállítmány ára van odaírva. Namost, azt az akkori beszerzési árat és árfolyamot figyelembe véve számították, ami ma már 100% biztosan más (magasabb) lesz.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13968) sss válasza stefanitsr (#13967) üzenetére


sss
senior tag

Mondjuk gyanús volt igen. Most már akkor csak azt kell kitalálnom h cm045 vagy cm045a legyen, és hogy hol vegyem meg. Írtam is egy mailt taiwangunnak, remélem válaszolnak gyorsan.

(#13969) zalman90


zalman90
őstag

szombaton megyek éjszakai játékra , de ilyenen még nem voltam , hogy készüljek erre?

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#13970) alph4


alph4
tag

Mid cap AK tárat hogyan lehetne szétszedni?

Kb ilyen van: [link]
Az alján vagy egy négyzet alakul rész amit oldalra belehet nyomni, de nem tudom utána levenni a talp részt, csak annyi hogy érzem hogy lazábban mozog.

Rugóhoz akarnák hozzáférni, mert túltöltöttem és ez miatt sztem megszorúlt. (nem jön fel teljesen)

(#13971) szbalogh válasza alph4 (#13970) üzenetére


szbalogh
őstag

A tár tetején elől van (vagy egy másik is hátrébb) egy stift amit oldalra kell kitolni ami után a tár bele kiszedhető. Utána egy csavar kitekerése után a rugó kihúzható, vagy a többi csavar kiszedése után ketté is szedhető a bele.

Nick: HE_Storm

(#13972) alph4 válasza szbalogh (#13971) üzenetére


alph4
tag

Kösz, sikerült. Össze volt gabalyodva kicsit a rugó :DDD

(#13973) BaKeSZ87 válasza szbalogh (#13956) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

20g és 25g-os bb-t még nem láttam, de biztos én vagyok lemaradva.

(#13974) szbalogh válasza BaKeSZ87 (#13973) üzenetére


szbalogh
őstag

Arról nem is beszélve :DDD

Nick: HE_Storm

(#13975) z.bodog


z.bodog
csendes tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni a tapasztaltaktól:

A Magyar Postán pihen egy airsoft rendelésem: A&K SVD Dragunov Sniper Rifle, Hong Kongból.

Visszatartják, el kell faxolnom (wtf!) nekik a csőtorkolati sebességét a fegyvernek (440 fps). Van valakinek tapasztalata arról, hogy ilyenkor mi a teendő? Hivatalos irat kell nekik, amit honnan is szerezzek? Vagy nyomtassam ki a honlapról az infót? Mennyibe fog ez kerülni?

köszi!

(#13976) macilaci78 válasza z.bodog (#13975) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nyomtasd ki nyugodtan, de ha hivatalos formában költesz egy angol nyelvű levelet és azt kapják meg, ugyanolyan jó. A Magyar posta 800Ft-ért faxolja az első oldalt. Ha gondolod, faxolásban én is tudok segíteni.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#13977) stefanitsr válasza z.bodog (#13975) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Ilyenkor szokták kérni az "utalási bizonylatot" is ami pl lehet egy paypal kivonat is, kinyomtatva (ha vámolják és lesz rajta vám illetve áfa, ez fogja adni az alapját).

A torkolati energia igazoláshoz meg elegendő a webshop oldal kinyomtatva, amin szerepel az fps érték, esetleg a joule-ban odaírt torkolati energia.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13978) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Sziasztok!

Airsoft fegyvert szeretnék vásárolni. Pisztolyt szeretnék, nincs nagy elvárás, szimplán lőlapra lövöldözgetnék, de itt meg is akadtam! Milyet típust ajánlotok? Mire figyeljek oda? Hol vásároljak? A célprofilból eredendően nem szeretnék rá túl sokat áldozni.

A segítséget előre is köszönöm! :R

when the sun shines, we'll shine together

(#13979) szbalogh


szbalogh
őstag

Első festésem

Nick: HE_Storm

(#13980) Hurkaleves válasza szbalogh (#13979) üzenetére


Hurkaleves
őstag

szép munka! bár nekem nem tetszik ha egy fegyó minden alkatrésze egységesen le van festve... egy pár dolgot kihagytam volna. de ez teljesen szubjektív.

(#13981) alph4 válasza Hurkaleves (#13980) üzenetére


alph4
tag

Nekem sem tetszik. Kinézetre se szép, meg sok értelmét se látom, kivéve ugye a sniper fegyvernél, de ott is csak akkor jó ha igényesen van megcsinálva. Bár ha ezzel a fegyverrel is a kempelés a fő cél, akkor értem ;]

(#13982) szbalogh válasza alph4 (#13981) üzenetére


szbalogh
őstag

Kezdőként nincs sok esélyem csak ha kempelek.
De hát ilyen a háború :DDD

Nick: HE_Storm

(#13983) stefanitsr válasza mexicanraven (#13978) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Tercel/bell 1911, nem vészes az ára, marui kompatibilis és elég tartós. Vaterán nézz szét utánuk.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13984) stefanitsr


stefanitsr
senior tag

Hétvégi eksön videók

Bányász kórház pályabejárás videó

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13985) alph4 válasza szbalogh (#13982) üzenetére


alph4
tag

Ez hülyeség, pont akkor tudsz sikereket elérni ha mész és kockáztatsz. És is most kezdtem. Persze benne van hogy kilőnek, de voltak olyan körök amikor legtöbbet és tettem hozzá, valamikor a fél csapatot kilőve (6embert) nyertünk úgy hogy már vesztésre álltunk. De én nem is szeretek 2 percél tovább egy helybe lenni, sosem értem azokat akik akár fél óráig is elvannak egy fedezék mögött... Múltkor volt egy játék ott ezen nagyon felidegesítettem magam, neki állt a támadó csapat kempelni, de ilyen majdnem fél óráig egyik se ment tovább 1 métert sem. Kérdezem nem kéne vmi idő limit, mert ennek kb semmi értelme? válasz: Minek, háborúban sem volt... Mondom akkor menj a háborúba! Mert ez itt egy játék...és nem fog évekig tartani. Többet oda se kell menni.

(#13986) stefanitsr válasza alph4 (#13981) üzenetére


stefanitsr
senior tag

A festményektől és az autóktól eltérően a slukkerek festésének célja hogy elrejtse, összeolvassza a környezettel a fegyverforma látványát. Ha művészkednek vele mint pl a softair optikai tuningos topikjában Hardballer az m14-el, csinálnak egy amatőr számára tetsző, ám játék során már messziről világító, csillogó, és a valós fegyverfestésektől merőben különböző kreálmányt.

Tehát, nem szempont a tökéletes fedés, fényes festés, és a többi, a távolról ködölés, a lehető legkevesebb szabályos forma meghagyása a nyerő, éppen ezért bizonyos alkatrészek festése és más szabályos formájú részek feketén hagyása sem szolgálja a fenti célt.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13987) BaKeSZ87


BaKeSZ87
senior tag

Ha taiwangunos rendelés érdekel valakit, szóljon privátban!
Üdv!

(#13988) szbalogh válasza alph4 (#13985) üzenetére


szbalogh
őstag

Na jó, igazad van. Velem is történt olyan, hogy ketten hegynek felfelé lezúztuk egy egész rajt szemtől szemben ;)
De olyan is megesett, hogy egy fenyő alá befeküdtem és AEP-el szedtem ki egy veterán játékost aki mellettem sétált el. Piros pólóban voltam, az első játékomon történt.

Nick: HE_Storm

(#13989) rainmen válasza szbalogh (#13979) üzenetére


rainmen
aktív tag

Szerintem jó, eléggé töri a festés az éleket. És szerintem ez hasznosabb, mint amikor bizonyos részei -pisztolymarkolat, tár- eredeti színben pompáznak.

(#13990) alph4


alph4
tag

Megérkezett tesómnak egy SRC M4 TC. Lenne pár kérdésem, jobban stefanitsr van képben, ő tesztelte.

A lőképe 30-re nem valami jó, hop-up állításához ugye nehezen hozzáférni. Minden esetre tudom tekergetni, viszont nem sokat (egy fél-fél) menetet lehet előre-hátra tekerni. Ez normális? Mert hiába tekerem egy egyik végletbe utána a másikba kb ugyanazt lövi, hamar leesik a golyó ergo semmiféle ho up hatás nem tapasztalok. Mi lehet a gond?

Egy kérdésem lenne még, hogy lehet szétszedni, hogyha a hopup kamrához akarok hozzáférni? Mert elől van ugye egy kis csavar, amit ki kell csavarni utána a csapszeget kiütni. És húznám előre de nem engedi egy 2-3cm után tovább, a tárnál néz a hopup kamra alsó része megakad. Felfele meg nem tudom.

(#13991) stefanitsr válasza alph4 (#13990) üzenetére


stefanitsr
senior tag

A hopkamra alja elakad az alsó tokfélben ezért szétszedéskor kell vele kissé ügyeskedni és finoman feszegetni, hogy szétjöjjön. Célszerű az uppert a front szettel lehúzni a lower+hopkamra+ cső együttesről és később leműteni a boxról + lowerről a csövet.

Ofkorz a tárat ki kell venni az ilyen mókák előtt, illetve egyes lövéssel alaphelyzetbe kell hozni a boxot (nózi legyen hátul). Nekem a tesztelt tc alaphangon perfekt volt, hozzáteszem, hogy NEM a taiwangunról van (ennek ellenére az alap szétszedést megcsináltam vele, hogy lássam kb mi búg benne).

A fakebolt nem sokat megy hátra, és az a pici, egy egy fordulat is sok esetben m4 hopupnál túl sok, tehát csak a durva állítás során zavaró a sok vacakolás, a finombeállításnál szinte milliméterek törtrészeit mozdítod a keréken.

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13992) alph4 válasza stefanitsr (#13991) üzenetére


alph4
tag

Próbáltam "feszegetni" de még akkor is kell 1-2mm hogy ki tudjon jönni.
Alaphelyzetben: [link]
Kihúzásnál: [link]
Az a rossz hogy csővel együtt jön. Azt hogy tudnám megoldani hogy a belső cső maradjon, és csak az upper + front legyen leszedve ahogy írtad?

(#13993) stefanitsr válasza alph4 (#13992) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Ebből a videóból próbálj puskázni.

Miután az upper lejött kell kicsit feszegetni a külső csövet meg a kamrát, de utána már szétjön.

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13994) alph4 válasza stefanitsr (#13993) üzenetére


alph4
tag

Ezt a videót már pont néztem tegnap. De a lényeg hogy nagy nehezen sikerült. :))
A gyanúm beigazolódott, mindkét irányba tekerve se látszódott a lenyomó a hopup gumi csövébe nézve.

Szétkaptam az egészet, és találtam egy kis érdekességet. Nem volt benne külön lenyomó, hanem a hop up lenyomó karnak volt úgy kialakítva formára hogy volt egy H lenyomó utánzat rajta. Megoldás annyi volt hogy az azt hajtó fogaskerék belső részére tekertem egy kis vékony ragasztó szalag csíkot. Így aztán mikor tekertem már lenyomta rendesen a gumit.
Le is teszteltem gyorsan, így belőve nagyon szépen lő 40 méterre. kb 15cmx15cm dobozt letámasztva stabilan lőtte.

Annyi kérdésem még lenne stefanitsr, hogy láttam benne most egy zöld rúgót (vagy kék nem tudom már.) ezt milyen erősségű? Mert volt mellékelve egy sima nem színezett is. Mert ha a 120as van benne akkor a 100as kicserélném.

(#13995) stefanitsr válasza alph4 (#13994) üzenetére


stefanitsr
senior tag

A türkiz rugó a 120-as, a színtelen a 100-as.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13996) Hurkaleves válasza stefanitsr (#13993) üzenetére


Hurkaleves
őstag

ennyi fps-t dobott a hosszabb cső? wow.

(#13997) ClayMore


ClayMore
aktív tag


sikerült szereznem egy ilyesmi rögzítést az államhoz
1,5k ért kicsit sokallom, de nem kell mamámnak mókolni vele és jó erősnek tűnik az anyaga.
a vipera replikának a fekete gumi gyári bizbasza ami az álladra megy az nagyon idegesítő és kényelmetlen.

[ Szerkesztve ]

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#13998) stefanitsr válasza ClayMore (#13997) üzenetére


stefanitsr
senior tag

A sisak alapvetően nagyon idegesítő, és kényelmetlen, ugyanakkor airsoftban a látványon túl nagyon sok értelme sincs. :D

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13999) ClayMore válasza stefanitsr (#13998) üzenetére


ClayMore
aktív tag

ahogy nő majd a tapasztalatom sztem az ilyen dolgokat úgy is elhagyom idővel azt meg szépen softairre hirdetésnek. de én az a fajta balfasz vagyok aki sosem méri fel jól fizikailag a teret maga körül és mindig mindennek nekimegyek. szval a sisak nálam nem a bb-t fogja :B

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#14000) Hurkaleves válasza stefanitsr (#13998) üzenetére


Hurkaleves
őstag

az erszoft pont a fílingről meg a látványról is szól.
nekem egy M88-as sisak van és nagyon szeressem plusz egyszerűen teccik. :) jópár lövést hárított már és a fülemet is bevédi. emellett meg viszonylag jól is szellőzik...
zavarni még sose zavart csak akkor idegesítő mikor ágas bogas részen mászkál az ember és a hozzá csapódott gajjakat képes találatnak hinni.. mert kb olyan a hangja mint mikor eltalálják BB-vel.. :) de ettől eltekintve nekem bejön. persze ez is totál szubjektív, mindenki maga dönti el, hogy miben fájtol.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.