Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13901) Hurkaleves válasza Hurkaleves (#13900) üzenetére


Hurkaleves
őstag

csak kár, hogy a legolcsóbb szállítás is 27 dolcsi lenne (ha jól értelmeztem)... :(((
be kéne rendelnem vagy 10-et, hogy megérje.. :D

mod: az uncompany oldalára nem kell beregisztrálni? csak a vásárlásnál kell beírni az adatokat és kész?

[ Szerkesztve ]

(#13902) BaKeSZ87


BaKeSZ87
senior tag

Taiwangunos rendelésbe esetleg beszállna valaki?

(#13903) sowi válasza BaKeSZ87 (#13902) üzenetére


sowi
őstag

bazz, pont a mult heten rendeltem :(

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#13904) zalman90 válasza BaKeSZ87 (#13902) üzenetére


zalman90
őstag

énis :DDD

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#13905) szbalogh válasza BaKeSZ87 (#13902) üzenetére


szbalogh
őstag

Bzz pont most fogyott el a pénzem :O

Nick: HE_Storm

(#13906) zalman90


zalman90
őstag

ez a bb king 1 kupac fos lőszer , uj hop gumival is pontatlan mint az állat :((( :((

milyen bb-t ajánlatok ami jó ? bbone-t nézegettem , az még viszonylag olcsó , de jó is?

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#13907) sowi válasza zalman90 (#13906) üzenetére


sowi
őstag

a BBkingrol ez eddig is nyilvanvalo volt ;)

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#13908) zalman90 válasza sowi (#13907) üzenetére


zalman90
őstag

bb king itthoni kertben lövöldözésre jó.... rájöttem

de akkor bbone az jó? azt megvehetem?

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#13909) szbalogh válasza zalman90 (#13908) üzenetére


szbalogh
őstag

meg

Nick: HE_Storm

(#13910) BaKeSZ87


BaKeSZ87
senior tag

:D na mindegy.

(#13911) macilaci78 válasza stefanitsr (#13898) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Alap, hogy a tár nem ereszt. Ez annyira banális hiba, mint nyitott kocsiajtóval elindulni.

És melyik fegyver is lő ki lőszert? Lövedéket inkább. Ha már precízkedünk. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#13912) stefanitsr válasza macilaci78 (#13911) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Ok, ne erőltessük, nem megy ez. :D

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13913) szbalogh


szbalogh
őstag

Restaurált már közűletek valaki M1942-es sisakot?

Nick: HE_Storm

(#13914) zalman90


zalman90
őstag

vettem taiwanról ilyen golyó álló mellény replikát , vagy taktikai mellény nem is tudom minek nevezzem

de annyira kemény és merev , fog ez változni a használat során?

(mellesleg 3 nap alatt meg jött a csomag :Y :C )

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#13915) alph4


alph4
tag

Haveromnak van egy A&K SVD-je, amit próbáltunk volna belőni hogy pontos legyen, de akár hogy állítottuk pl a hop-upot mindig jobbra lőtt kicsivel. KB null hopupal volt a legpontosabb, de 30méter után már "lesett" a BB.

Mit kéne benne cserélni és mire hogy használható legyen a fegyver?

(#13916) sowi válasza alph4 (#13915) üzenetére


sowi
őstag

hopupgumit biztos, meg lehet, hogy csovet is, de leginkabb az egesz puskat

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#13917) evilzombie


evilzombie
tag

Uj G36-ok!

Valakinek volt mar a kezeben umarexl(g36 csalad)?

Na náááá

(#13918) szbalogh válasza evilzombie (#13917) üzenetére


szbalogh
őstag

blöoáááá

Nick: HE_Storm

(#13919) macilaci78 válasza alph4 (#13915) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A hopgumi van rosszul benne, jobb oldalt túlságosan belóg, vagy a cső van benne elfordulva.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#13920) stefanitsr válasza alph4 (#13915) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Sajna sosem lesz igazán pontos.

Ellenőrizni kell, hogy a cső belseje hibátlan-e illetve nem görbe-e, aztán fikszálni kell a belső csövet a kölsőben, a külső csövet a tokban (+ csavarok + furatok + menetek), ellenőrizni kell a gumi rendesen van-e berakva, a lenyomó egészben van-e vagy már megette-e az imbusz csavarkája és végül ha ezek biztosan tuti de 100%-ra rendben vannak akkor rendes bb-t kell használni szélcsendes helyen a belövéshez.

Az atoz rokonság okán az egyik fő problémája ennek az svd-nek az, hogy két pindurka imbuszcsavar folyamatos lelazulása okán a puska előagya + első csöve úgy jár mindenfele mint b*zik f*sza a gőzben.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13921) macilaci78 válasza stefanitsr (#13920) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Színtelen körömlakk, mint csavarrögzítő. ;)

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#13922) stefanitsr válasza macilaci78 (#13921) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Nos igen, az egy csomó más helyen jó lehet ! :D

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13923) ClayMore


ClayMore
aktív tag

Estét!

meg is van hol kezdek->Köv szombat Újvárosban a volt kertészetnél a vasművel szemben. kis pici játék szval ideális h szokjam a dolgokat és beletanuljak ebbe-abba.

olvastam a sapka vagy kendő 40-40->narancssárga is lehet vagy CSAK fehér engedélyezett? narancssárga elfekvőben az van :U

köszi a választ!

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#13924) szbalogh válasza ClayMore (#13923) üzenetére


szbalogh
őstag

A játékkiírásban feltüntetik, hogy melyik szabályrendszer lesz a játékon. Olyan színűt vigyél amit abban írnak.
Vigyél fehéret és narancsot is!

Nick: HE_Storm

(#13925) zalman90


zalman90
őstag

véleményt kérnék , erről : link :B

hozzáteszem élőben jobban néz ki , itt nem adja vissza :N

[ Szerkesztve ]

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#13926) szbalogh válasza zalman90 (#13925) üzenetére


szbalogh
őstag

Saiga 12? :DDD

Nick: HE_Storm

(#13927) zalman90 válasza szbalogh (#13926) üzenetére


zalman90
őstag

:o csak ilyen volt itthon :D és igaziak , nem dííszek :D

dúúúúúrvagy aza fegyver :D a tus emlékeztet a fagpulra

[ Szerkesztve ]

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#13928) stefanitsr válasza zalman90 (#13925) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Kommersz m4, 12 egy tucat, shotgun shell tartót meg tedd át shotgunra. :D

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13929) zalman90 válasza stefanitsr (#13928) üzenetére


zalman90
őstag

kommersz m4?

azt ahotgun shell tartót meg a tus táskához kaptam

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#13930) sowi válasza zalman90 (#13929) üzenetére


sowi
őstag

az, kutya kozonseges m4 amin van egy reflex sight meg egy borzalmas tus taska, a shotgun shelleket mar nem is mondom, foleg, mert forditva van felrakva mint logikus lenne
m4bol nehez olyat csinalni ami ne lenne klise, ha meg lehet is akkor marha draga, ez van

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#13931) zalman90 válasza sowi (#13930) üzenetére


zalman90
őstag

:W

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#13932) sowi válasza zalman90 (#13931) üzenetére


sowi
őstag

itt nezelodj ihletert ;)
[link]

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#13933) zalman90 válasza sowi (#13932) üzenetére


zalman90
őstag

nem fogok a fegyver kinézetére költeni.....

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#13934) sowi válasza zalman90 (#13933) üzenetére


sowi
őstag

te irtad, hogy velemenyt kernel...az en velemenyem ez volt

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#13935) ClayMore válasza zalman90 (#13933) üzenetére


ClayMore
aktív tag

különleges mert a tied :D
így most jó?

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#13936) stefanitsr válasza ClayMore (#13935) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Én meg vettem fagpul marcsát, meg fagpul ms2 szíjat a sentrymre, lehet csinálok ezekről egy csoportképet. Így már nem annyira tucat az a vacak. :D

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13937) ClayMore válasza stefanitsr (#13936) üzenetére


ClayMore
aktív tag

erre vettél->
magpul angle foregripet?
vertical magpul gripet
vagy
magára az előagyra célzol a marcsával?

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#13938) stefanitsr válasza ClayMore (#13937) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Igen, kapott egy RVG-t, meg egy olívzöld ms2-t (amit mellesleg nem is erre vettem, hanem a type97-esre, mert normális kétpontos épp nem volt a boltban)

Régebbi képek fb-n

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13939) ClayMore válasza stefanitsr (#13938) üzenetére


ClayMore
aktív tag

sosem taperoltam még doctor sight-os acoq-ot. mennyire használható? mármint a nyitott része.

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#13940) stefanitsr válasza ClayMore (#13939) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Jó, be is van állítva, használható, de menet közben azon kapom magam hogy mindent az acoggal oldok meg, vagy pisztolyt veszek elő. Docterről szinte egész játékon le sem veszem a takarót...

Valahogy így

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13941) Badsheep


Badsheep
csendes tag

Tiszteletem az uraknak!

Már régóta olvasgatom a fórumot (fórumokat), és véleményeteket ill. tanácsot szeretnék kérni!
Kb. másfél éve kezdtem airsoftozni ezért még a felszerelés gyűjtögetés fázisában járok ,most éppen fegyvert szeretnék vásárolni ehhez kérnék egy kis segítséget...
A következő alanyokat szemeltem ki:

-CM.045A kalasnyikov nélkül lehet élni de minek...

-Double Eagle M56A Shotgun csak a fííling kedvéért...

ezeket esetleg még idén ha összejön :

-SR36 MG [SRC] gen.III csupa jókat írnak róla...

-P08 S FULL METAL[WE] gyerekkorom óta nekem ez a "pisztoly"

Távolabbi jövőben:

-SR40 [SRC] gen. III EBB csak elképzelés szinten (óóh de jó lenne)

-G-11 Submachine gun[WELL] nem hiányzik de tetszik nagyon...

Igen van egy kis gyűjtői hajlamom de semmi más hobbim se káros szenvedély ezért csak az asszonnyal kell megküzdenem értük (na meg $ is kell azé...)

Üdvözlettel : Kopter

Cogito ergo ...bumm!

(#13942) Badsheep


Badsheep
csendes tag

Ja majd elfeledtem a lényeget , hol érdemes megvenni szerintetek a fegyókat?
Néztem a taiwanon de ha rászámolom a szállítási és a mkh kártya összegét kb ugyanott vagyok... kivéve ha egyszerre venném az összest!? De hát az nem megy sajnos...
Itthon meg a Depo árai jók de ott meg nincs minden csak a az AK meg a shoti

-üdv-

Cogito ergo ...bumm!

(#13943) Hurkaleves válasza stefanitsr (#13940) üzenetére


Hurkaleves
őstag

szóval akkor azt mondod, hogy a 4x-es acog az állatságos?
azt figyeltem, hogy a pisztolyon a hangtompítót elég sűrűn váltogatod..
van annak valami értelme? a váltogatásnak és egyáltalán a hangtompítónak? thx.

(#13944) stefanitsr válasza Badsheep (#13942) üzenetére


stefanitsr
senior tag

mkh nem kell, ha nem itthon veszed (KIZÁRÓLAG az itthoni forgalomba hozatal feltétele, van ugyan egykét madár aki minden fegyverére megcsináltatja (elmegy érte pestre, visz akkut, gázt bb-t, fizet, hazahozza, stb), de teljesen felesleges, pénzkidobás).

4x acog akkor jó, ha a neked bejön a nagyítása, meg hogy aránylag közel kell hozzá hajolni, hogy éles képet adjon, szóval erősen embere válogatja.

Ezen a pisztolyon erősen van. A célpont oldaláról nem hallani a lövést, ha rajtvan... (nbb egyik előnye hogy csak a csőtorkolat fele megy gáz, nincs gb vagy más szerkezeti elem, ami hangot adjon ergo a csövet elhagyó bb után kiszabaduló gázfelhő okozta pukkanást fogja meg a tompító, más hangja meg nincs)

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13945) Hurkaleves válasza stefanitsr (#13944) üzenetére


Hurkaleves
őstag

noigen. akkor én nem az a tipus vagyok. jobb szeretem a nyíltabb célzást szal marad tervbe a holosight. kösz az infót.

mod.: akkor miért nem hagyod fixen rajta a tompítót? macera vele belerakni a pisztolytokba mi? vagy nem is lehet...

[ Szerkesztve ]

(#13946) sowi válasza Badsheep (#13942) üzenetére


sowi
őstag

softairen vegyel valami hasznalt cuccot, illetve nekem is van egy vadiuj cm045 amin a spiater alkatreszeket lecsereltem acelra es elado, nem a legolcsobb, de at van nezve es csak hasznalni kell

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#13947) stefanitsr válasza Badsheep (#13941) üzenetére


stefanitsr
senior tag

A felsorolt dolgok jó választásnak tűnnek, annyi lesz az sr36-ossal, hogy a hopupját meg kell igazítani.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#13948) Badsheep válasza sowi (#13946) üzenetére


Badsheep
csendes tag

Az az igazság ,hogy nem akarnék használt cuccot venni mert sose jövök ki belőle jól, jobb szeretem ha én nyúlok a dolgokhoz először. Másrészt szeretem magam bütykölni a dolgaimat és így is úgy is kibelezem , hogy olyan legyen amit én elképzelek... Egyébként nem első fegyók lennének már van (CM M14,CM MP5K,CM Glock 18c aep) csak mint mondtam van egy kis gyűjtögető hajlamom...
De a cm045-ről beszélhetünk esetleg ha tényleg "vadiúj"

-üdv-

Cogito ergo ...bumm!

(#13949) rainmen válasza Badsheep (#13948) üzenetére


rainmen
aktív tag

Kollégát ismerve azzal a cm045-tel csak jól járhatsz... :K

(#13950) Badsheep válasza rainmen (#13949) üzenetére


Badsheep
csendes tag

Hi!

Nem vagyok én semmi jónak elrontója csak az a baj , hogy messze vagyunk egymástól...
De majd meglátjuk ,hogy össze tudjuk-e hozni a bizniszt! :))

-üdv-

Cogito ergo ...bumm!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.