Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12051) zalman90 válasza Hurkaleves (#12049) üzenetére


zalman90
őstag

néztem vaterát , nem is kerülne sokba fel tuningolni a fegyvert

dealextre -t énis ismerem , nagyon olcsó minden , még nem rendeltem , mert nem tudom hogy működik

[ Szerkesztve ]

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#12052) stefanitsr válasza zalman90 (#12051) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Mielőtt egy működő fegyvert tuningolsz, vagy "tuningoltatsz" nem árt tisztában lenni a képességeivel, (szórás, pontosság, lőtáv, torkolati energia) mert pl a Cyma Cm028-ast elég jól lehet húzni nem feltétlen érdemes mert már dobozból is közel van a masz határhoz és eléggé pontos.

Van úgy hogy egy valag pénzt beleölsz, azt nemhogy a játékélményed javulna, hanem a végén alkatrészenként megy softairre a puska, lásd Bonifác esete.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#12053) zalman90 válasza stefanitsr (#12052) üzenetére


zalman90
őstag

én ugy vettem észre hogy nem valami erős a fegyverem

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#12054) stefanitsr válasza zalman90 (#12053) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Mérés nélkül ez legszebben fogalmazva is tapasztalatlan szubjektív becslés.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#12055) zalman90 válasza stefanitsr (#12054) üzenetére


zalman90
őstag

értem, szóval akkor chronózni kellene

másik : azt irtad , jó lenne tisztába lenni a pontosság és a lőtávval . Ezek mitől függnek? esetleg belső cső ? hop-up ?

[ Szerkesztve ]

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#12056) stefanitsr válasza zalman90 (#12055) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Hopup gumi, illetve jó BB.

"Tuning" előtt mindenképp kronózás, különben nem csak azt nem tudod hová mégy, hanem azt sem honnét indulsz, vagy egyáltalán megéri-e elindulni.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#12057) BaKeSZ87 válasza zalman90 (#12053) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Biztos nagypapásan hangzik, de annak idején a 280 fps-es BAX-os CYMA AK-val, /a híresen szar/ "extreme precision" 0.20-as bb-vel is élveztem a játékot. Manapság senki nem használ BAX-os fegyvert, van alkatrész utánpótlás /értem ez alatt pl. a töménytelen féle hopup gumit/, lehet kapni jó minőségű bb-t. Így belegondolva manapság egy 280 fps-es AK-nak, jó hopup gumival, jó minőségű bb-vel, mindenre elégnek kéne lennie.
Most neked adott egy AK, ami nem BAX-os, valószínűleg már így alapból többet lő mint 350, egy hopup gumi nem kerül őrült összegbe, pénzt spórolni sem úgy kell, hogy a gagyi bb-t veszed, inkább úgy, hogy jó minőségű bb-t veszel, és nem locsolsz. El kell vinni egy hozzáértő szerelőhöz, aki ért hozzá, és nem húz le. Átnézi a gearboxot, kicseréli a hopup gumit, tömítéseket. Ezek után semmi dolgod, csak venni minőségi bb-t, megtanulni beállítani a hopup-ot, tanulmányozni a MASZ-t, és játszani. Ami karbantartást még néha el kell végezned az a cső pucolása, de a fegyvert ne bontsd meg, ha működik. Ha nem működik, ne nyúlj bele, mert lehet, hogy többe kerül pénzben és időben a ténykedésed, mintha elvitted volna a szerelőhöz.

[ Szerkesztve ]

(#12058) Hurkaleves válasza stefanitsr (#12050) üzenetére


Hurkaleves
őstag

igen én is csak az esetben javaslom a magyar boltokat illetve vaterát ha gyorsan kell valami.

ellenpélda: nekem gyorsan "kellett" volna egy nagy nyomatékú motor.
keleti fronton találtam is egész elfogadható áron! (kb 800ft-tal volt drágább mint ha kintről hozatom. ezt még egész elfogadhatónak találtam.) okés, rendeljük! ez volt november 25-én!
előre utaltam és elsőbbségi levélként kértem! tegnap írtam rájuk, hogy mi a helyzet??!!!
írták, hogy "bocs a csúszásért" és, hogy pénteken (holnap) kapom. namondom fasza. mivan ha nem írok?? így is a rendeléstől számítva több mint 2 hét mire kézhez kapom!
már nem akartam írni, hogy ennyi idő alatt kintről is bejött volna olcsóbban és, hogy azért vásárolnék (nagyritkán) magyar boltból, hogy gyorsabban mondjuk max 3-4 nap alatt megkapjam a kiszemelt alkatrészt! hádenem? ehhez képest... basszus. már nem tudom mit mondjak... a keletiből az előző rendelésem is másfél hét volt... most akkor ezekre nem szóltak még rá elegen? vagy úgy gondolják, hogy ez így jó és korrekt vásárló kiszolgálásnak minősül??
wtf...

(#12059) zalman90 válasza BaKeSZ87 (#12057) üzenetére


zalman90
őstag

értem , átnézetni hol tudnám ? a közelembe senki nem csinál ilyesmit

Az ak-m kezdő sebessége elvileg 95m/s , az átszámolva fps be ~312

bb-t eddig a helyi vadász boltban vettem , de láttam 1kg -s cosmagban vaterán , most innen fogok rendelni. van valaki tapasztalata esetleg ezzel a bb vel ? link

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#12060) szbalogh válasza zalman90 (#12059) üzenetére


szbalogh
őstag

Nekem az tetszik amikor azt írja "rendicsek" :DDD :DDD :DDD
Ha nem hazudik és valóban japán akkor nem lehet olyan rossz ;)

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#12061) stefanitsr válasza zalman90 (#12059) üzenetére


stefanitsr
senior tag

BB beszerzéshez:

bbdepo.com. .20, vagy .25. A kájbergány honlapján leírt érték nem lényeges, a puskádat be kell kronózni. A CM.28-asok 370-380 körül vannak gyárilag, az meg egy pont olyan érték ami jó eséllyel minden bb-vel és kronóval a MASZ szerinti 400-as limit alá esik és engednek vele játszani (ezért kell mindenképpen méretni mielőtt bármit csinálsz vele, nem jó érzés ha a kronónál azon agyalnak hogy visszaküldjenek a parkolóba).

Ismeretlen bb-ért ne fizess, pláne vaterán.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#12062) stefanitsr válasza szbalogh (#12060) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Pppppersze, japán, lol. Manapság ami nem kínai az hamisítvány. :D

Ezt az eladót ismerjük, jó áron adta anno a cm040-eseket amik remek puskák. Viszont BB-ből az ismert minőségű, és nevű cuccosok az ajánlottak, amik másoknál beváltak és jók. A .25-ös bbone-t rendeld inkább.

Ajánlom ízlelgetni a "kínai nagykeráru" eladó nevet a "japán bb" kifejezést együtt, ismételgetve. :D

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#12063) kop8 válasza Hurkaleves (#12047) üzenetére


kop8
őstag

Remélem jó lessz nekem is sokáig az az shs cucc.

Én jobban szeretek itthonról rendelni mert nem vagyok jártas a külföldi rendelésekben még :D

Most csak attól félek kinyírja az aksim a motort a puskában,
Ezárt csak rővid sorozatokat fogok lőni.

Valaki nem tud használtan G36C-re nagy előagyat használtan?

GIGABYTE Z77X-UD5H / i7 2600k Scythe Mugen 2 / 20GB DDR3 1600Mhz / RX570 / Corsair RM550 ----Thermaltake Commander MS-I----xiaomi mi5/ mi11

(#12064) dFactor válasza Hurkaleves (#12058) üzenetére


dFactor
tag

Hát, épp ma történt velem valami hasonló, csak más lett a vége.

Rendeltem egy nadrágot webshopból. 14 napos határidőre szólt a szállítás. A 15. napon felhívom őket, hogy mi van már? Először azt mondták, hogy nézzem csak meg, 14 MUNKAnapra vállalnak szállítást. Mondom fair, de megnézem a honlapot. Ott szó sincs munkanapról, 14 nap van írva kerek-perec.
Kérdem, akkor most hogy is állunk. Mondják nekem a 15. napon, hogy 4 nap múlva lehet(!) az országba érkezik az áru. Majd akkor érdeklődjek.
Ekkor közöltem velük, hogy akkor én ezt a rendelést lemondom. Erre a kolléga a telefon másik végén igen érdekes hangon azt mondta, hogy köszi, hogy megszívattam őket. Magyarul más szavakkal, de lebunkózott.
Bunkó voltam?

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ I mean if my show does not make people vomit and have an erection at the same time, then I've let my audience down.

(#12065) stefanitsr válasza dFactor (#12064) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Nem.

Lemondod a megrendelést és kész, kapja be.

Sajna nekem most lengyelekkel van gondom, preordert nagyon nehezen akarják szállítani, vámon rekedt árukészletre hivatkozva. Már most kb 1 hónapos csúszásban vannak a kiírt határidőhöz képest, mindenesetre azt hiszem hogy megvárom mi lesz a vége (SR-10-ről van szó).

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#12066) Hurkaleves válasza dFactor (#12064) üzenetére


Hurkaleves
őstag

ennyi erővel én is nyithatnék boltot, hogy mikor rendelnek tőlem akkor rendelem én is kínából... persze így a legolcsóbb és áruba sem kell fektetni, de nem erről kéne szólni a dolognak... hanem arról, hogy ha már itthonról rendelek akkor azt 3-4 napon belül teljesítsék és legyen készleten az amit kitesznek a shop-ba.
még a lengyelek is gyorsabbak nálunk ahogy vissza emlékszem egy pár hsz-ből kifolyólag...
(én még nem rendeltem onnét)

(#12067) dFactor válasza Hurkaleves (#12066) üzenetére


dFactor
tag

Hát ez az! Tipikus magyar hozzáállás, hogy még neki állt feljebb...

Ellenpélda: tegnap 15.50-kor rendeltem egy bajai üzletből cuccokat. Rendes posta 1700 körül van, 1 napos gyors posta 2000. Ez utóbbit választottam.
Ma délelőtt itt volt a csomag. Nem volt 24 óra sem és az áraik bizonyos termékekre szerintem nagyon korrektek.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ I mean if my show does not make people vomit and have an erection at the same time, then I've let my audience down.

(#12068) sptkyle válasza kop8 (#12063) üzenetére


sptkyle
senior tag

E előagyat nem fogsz találni. K-t esetleg, de az is ritka. De megjegyezném, hogy nem tul jo dolog G36C-t hosszabbra alakítani. Nem gazdaságos. (legfeljebb akkor, ha a két szettet megtartod, és játék függvényében cserélgeted... esetleg. De nem nagyon van olyan kinti szitu, ahol a G36C "rövid" lenne)
Ha veszel előagyat, akkor ugyebár veszel kölsőcsövet (toldalékot).. a K-ra, és az E-re más lángrejtő való, mint a C-re, szal azt is.. ekkora csőhöz illik új (hosszabb) belső csövet is venni (nekem legalábbis volt már ebből negatív tapasztalatom), hosszabb cső meg hozza a többi módosítást... Mint említettem : Nem tul gazdaságos.

Én most Lizard-nál láttam G&G BB-t sztem elfogadható áron, veszek belőle egy csomaggal kipróbálni, mert szokták dicsérni. (Guarder nagyon olcsó, de nem vagyok vele megelégedve :( )

Lengyeleknél nem nagyon szokott gond lenni. Pár nap alatt mindig itt a cucc. Meg levélben is korrektek, gyorsak, és segítőkészek. (bár néha nyelvileg nem tul helyes amit írnak, de mindig érthető :) ) Én elhinném nekik, hogy őket is megszivatták. :(

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#12069) rainmen válasza Hurkaleves (#12066) üzenetére


rainmen
aktív tag

Ne habozz, vaterán rengetegen ezt csinálják. Nézd csak meg a hirdetéseket:
- pénz beérkeztétől számítva 2-3 hét...
- érdeklődj, van-e raktáron...
- stb...

(#12070) Hurkaleves válasza rainmen (#12069) üzenetére


Hurkaleves
őstag

áh.. ahogy mondtad rengetegen ezt csinálják.. én nem akarok a "rengetegedik" lenni! :)

(#12071) stefanitsr válasza sptkyle (#12068) üzenetére


stefanitsr
senior tag

G&G biot a legjobbnak tartom azok közül amikhez eddig szerencsém volt.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#12072) Hurkaleves


Hurkaleves
őstag

ma jött meg az SHS nagy nyomatékú motor (2 hét után budapestről.. :((( ). még nem próbáltam majd este, de alig tudom kézzel tekerni! van benne bél..

(#12073) Hurkaleves válasza Hurkaleves (#12072) üzenetére


Hurkaleves
őstag

ja. és csapágyas!

(#12074) stefanitsr válasza Hurkaleves (#12073) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Én is vettem kettőt, egy hornbill rövidet az aksuba, meg egy hosszú jg m93-ast a scarba.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#12075) kop8 válasza sptkyle (#12068) üzenetére


kop8
őstag

Én nem hasszabítani akarom, hanem lehet kapni G36C-hez olyan előagyat ami nagyobb vagyis vastagabb és nagyobb aksi is belefér.

Csak drága újan :O
Aksim meg nem fér be a mostaniba....

GIGABYTE Z77X-UD5H / i7 2600k Scythe Mugen 2 / 20GB DDR3 1600Mhz / RX570 / Corsair RM550 ----Thermaltake Commander MS-I----xiaomi mi5/ mi11

(#12076) Hurkaleves válasza stefanitsr (#12074) üzenetére


Hurkaleves
őstag

azabaj az én boxommal, hogy elég egyedi... így a motor sem stimmel bele 100%-ig!
a tengelye még így is túl hosszú, hogy a rövid verzió... :W
szétbasz az ideg. a jelenlegi motormon is faragnom kellett, hogy jó legyen...
a nagy nyomatékú fogaskerék szett miatt is flexelnem kellett a boxot egy helyen... de működik és szépen húzza a kemény rugókat is még úgy is, hogy nem a nagy nyomatékú motor van benne! mert azzal egyelőre szorul és meg sem moccan... :(((
a másik negatívum, hogy a flexelés miatt most egyeslövésnél kiakad a kapcsoló és nem működik... :(( nem megyek bele a részletekbe.
a harmadik atom gáz, hogy a boxom hengerfejénél lévő részén fönt eltört! és most kezd repedni alul is! szal ha még használnám egy picit úgy szállna le a hengerfej mint a huzat! és ezzel jókora kárt is okozna... szal most pihi van a fegyómnak. szar spiáteres box..
a negyedik probléma, hogy ezt a fajta boxot nem lehet kapni!!! szóval le kell mérnünk és be kell vinnünk a 3D-s rajzát CAD-be és CNC-vel kimarni acélból. már dolgozok is az ügyön..
fasza. még egy kis hab a tortára, hogy nincs másik fegyóm... szal most egy ideig hanyagolnom kell ezt a hobbyt... :O :((

(#12077) stefanitsr válasza Hurkaleves (#12076) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Áruld ki alkatrészként, és végy valami AK-t. Sajna ezek a JLS cuccok nem az örökkévalóságnak készültek. Volt nálam egy scar, több éves volt már, a tok gyakorlatilag MÁLLOTT szét, mikor szétszedtem...

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#12078) zalman90


zalman90
őstag

ezt az oldalt ismeri valaki?

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#12079) szbalogh válasza zalman90 (#12078) üzenetére


szbalogh
őstag

Ezt spec nem de vaterán már láttam őket. Egész jók az árak. Egy 50-es gumit lehet hogy veszek is tőlük próbaképp.

Nick: HE_Storm

(#12080) szbalogh


szbalogh
őstag

Megkérdeztem őket. Vaterán lehet előreutalás után 330Ft ajánlott levelet is választani apróságokhoz.

Nick: HE_Storm

(#12081) sptkyle


sptkyle
senior tag

OMG.. Ez milyen már?
Csapattárs vett egy uj fegyvert (neki uj, de gyakorlatilag 1játékot látott), gondoltuk elvisszük egy tapasztalt szerelőhöz, mit érdemes már most rajta cserélni. Szétszedte, elmondta, kb16k lesz. Oké.
Pénteken haverom hívja a szerelőt, hogy mehet e a fegyverért. Szerelő:
Minden nagyon szép és jo, frankók benne az alkatrészek, de szerelés közben leégett a motor. :DDD
És igen.. a szerelő kifizetette az újat a vásárlóval..
Ez csak szerintem incorrect?

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#12082) Hurkaleves válasza stefanitsr (#12077) üzenetére


Hurkaleves
őstag

igen, már agyaltam ilyenen is hirtelen fölindulásomban, de miután lecsillapodtam tudtam, hogy nem adhatom föl... hisz legolcsóbban csak így jöhetek ki a dologból ha lemérem és CNC-zek egy új boxot. (ahol öcsém tanul suliba ott meg is tudnák csinálni sőt az egyik tanára egy airsoft-os kolegám aki szintén CNC-ni akar boxot.) nomeg a fegyó nagyon tetszik. plusz anno tettünk egy olyan fogadalmat, hogy az első fegyverünket nem adjuk el.. :)
ja és így, hogy cnc-zek módom nyílik arra, hogy kedvemre változtassam a box néhány részét!
ami jól is jön mert van egy két rész benne ami változtatásra szorul..

[ Szerkesztve ]

(#12083) szbalogh válasza Hurkaleves (#12082) üzenetére


szbalogh
őstag

Nem cnc-znél nekem egy szabvány V3 boxot acélból? :DDD

Nick: HE_Storm

(#12084) BaKeSZ87 válasza Hurkaleves (#12082) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Iskolán keresztül könnyű, céggel csináltatni nem érné meg. Annyi lehet még rajta a bukó, ha nincs hozzá szerszám. Nálunk az volt, hogy hiába akartál magadnak gyártani valamit, nem volt szerszám. Ha van, akkor zsír :), ha nincs, akkor valószínűleg nem fog a kedvedért az iskola hozzá való szerszámot venni.
Mi pl. kopott lapkákkal gyakoroltunk, vizsgáztunk. Mondjuk nem lehetett akadály, századmilliméterre stimmelt a méret :). Arról nem is beszélve, hogy a program amit vizsgán kaptunk, nem arra a munkadarabra volt írva, mint amit géprajzként megkaptunk, szóltunk a tanárnak, mondta, hogy nem baj, a program szerint legyen legyártva a munkadarab. :)

(#12085) Hurkaleves válasza BaKeSZ87 (#12084) üzenetére


Hurkaleves
őstag

remélem lesz szerszám..
de ha már ott tartok akkor készíttetek helyből 2 példányt, hogy legyen széftibe! :)

(#12086) zalman90 válasza szbalogh (#12079) üzenetére


zalman90
őstag

jaja , ennek az oldalnak a cuccai vannak fenn vaterán , 100 ft al drágábban is :DDD énis hop up gumit néztem , mert rájöttem a fegyveremben bax van , valszeg jól el kopott mert félre visz.

más: van 1 kis gondom , az mért lehet hogy ahol van oldalt a felhúzó kar (vagy mi) az kicsit lötyög , és lövöldözés után meg akad a tűzváltó kar mert nem tud vissza menni a hejére a felhúzó rész miatt

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#12087) stefanitsr válasza Hurkaleves (#12085) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Én egyelőre kételkedem abban hogy sikerülni fog ezt mérethelyesen és működőre legyártani, a nem egyedi, elvileg kompatibilis boxokkal is van szopoda csőstől. (ráadásul tömbből kimarni, hmm... izgalmas. Ha kész lenne mindenképpen érdekelne pár fotó a készültéről, beépítéséről, leírások stb)

25k-ért láttam cyma betákat softairen. Kiárulod a motort meg a kerékszetteket azt csak picit kell hozzátenned, és tudsz játszani. Én egyébként elég sokra tartom az újabb cyma cuccokat, a kedvenceim kb. Ha meg van ennyi cash vedd meg nyugodtan ennyiért tovább lehet adni és belemegy a motor (kerékszett is de szerintem felesleges) a boxa meg elég erős rugókat elbír. (egy fém csapágy szett + tömítős nózi + csapágyazott rugóvezető nem feltétlen rossz gondolat bele, de elketyeg nélkülük is sokáig)

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#12088) sowi válasza stefanitsr (#12087) üzenetére


sowi
őstag

foleg, hogy lehet kapni normalis aron 7075 CNC alu gearboxot, tok folosleges otthon barkacsolni

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#12089) stefanitsr válasza sowi (#12088) üzenetére


stefanitsr
senior tag

JLS FN2000-be szerintem nem olyan egyszerű CNC boxot kapni, de úgy legyen. :D

Airsoftglobalnál elbasztam. Véletlen nyomtam egy csekkoutot múlt héten, felvették velem a kapcsolatot, hogy nem fizettem itt a paypal link - mondom bocsi éjjel volt, mellényomtam de rövidesen menni fog az order. Most meg 408-ról felnyomták 450-re az árát. No ez nekem már pont az a különbség ami miatt parkolópályára teszem a dolgot. Kedvesek.

Tavort meg elvitték. Kicsit sajnálom mert nem volt egy rossz darab ez...

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#12090) Hurkaleves válasza sowi (#12088) üzenetére


Hurkaleves
őstag

ilyen boxot NEM találsz... ezabaj... :O

(#12091) szbalogh


szbalogh
őstag

Szétkaptam a szuper Galaxy motoromat.
Szépen áttekerem vastagabb rézzel.

Nick: HE_Storm

(#12092) Hurkaleves válasza szbalogh (#12091) üzenetére


Hurkaleves
őstag

és így mivel lesz jobb? :F

(#12093) BaKeSZ87 válasza Hurkaleves (#12090) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Valahol láttam review-t, hogy belerakott a srác egy sima ver.3-as gearboxot.

CNC-zést nem neveznék otthoni barkácsolásnak :D Jó az, főleg amikor nem találsz KAC RIS-hez megfelelő delta ringet, ami meg "talán jó" lenne az 4.000 HUF+pk, és csak egy szaros sajtolt lemezdarab. Inkább megcsináltam esztergán meg marón. És mivel CNC-n készítettem, olyan pontosan illeszkedett, hogy csak na. Nyilván egy gearboxot nem ilyen egyszerű megcsinálni. Én inkább a V3-as GB belekendácsolásán agyalnék.

(#12094) szbalogh válasza Hurkaleves (#12092) üzenetére


szbalogh
őstag

Elvileg kisebb ellenállás a huzalon ezért nagyobb áram megy át rajta. Erősebb lesz és talán felhúzza a 120-as rugót :DDD Csak 5 méter huzal kll hozzá ami pont van itthon ezért kíváncsiságból megpróbálom.
Persze többet is eszik majd.

Nick: HE_Storm

(#12095) Hurkaleves válasza BaKeSZ87 (#12093) üzenetére


Hurkaleves
őstag

akkor inkább a jelenlegi boxhoz hasonlót kéne venni... mondjuk ilyesmit..

(#12096) BaKeSZ87 válasza Hurkaleves (#12095) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Ezt nyálazd át ha még nem tetted. Én ver.3 gearbox-szal próbálkoznék.[link]

[ Szerkesztve ]

(#12097) sowi válasza stefanitsr (#12089) üzenetére


sowi
őstag

fn2000-ert ki az aki egyaltalan penzt ad? :D

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#12098) sowi válasza stefanitsr (#12089) üzenetére


sowi
őstag

pedig meg ugy is alatta van az osztrak 449 euros arnak

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#12099) Hurkaleves válasza BaKeSZ87 (#12096) üzenetére


Hurkaleves
őstag

ezer köszönet! valszeg bele is vágok... :)

(#12100) BaKeSZ87


BaKeSZ87
senior tag

Lehet, hogy kiárulom a CYMA AK74-est alkatrésznek, ha így lenne esetleg kellene valakinek belőle valami?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.