Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12601) Thome válasza feka007 (#12600) üzenetére


Thome
addikt

-7 fok, hó, Érd, 120 fő. Adta neki rendesen. :D
Idény pléjer.. Cöhh.. Az nem valódi Airsoftos. Az Airsoftos hóban-sárban is játszik. ;)
Még az eső adja neki rendesen a feelinget. Hú, régi emlékek, emlékképek előbukkannak, pláne hogy most azok a zenék szólnak, amiket azokban az időkben (2-2,5 éve) hallgattam. Ejj, régi szép idők. :U

Ahogy látom Váci vagy, egy köpésre van Fót, ott van az USMCHUN HQ-ja, ha bírod az USMC-t, és akarsz egy jó csapatba bekerülni, akkor jelentkezz. ;) (Ha nincs full USMC ruházatod + M4-ed, attól még jelentkezz, de ezek követelmények. :) )

[ Szerkesztve ]

(#12602) szbalogh válasza feka007 (#12600) üzenetére


szbalogh
őstag

Én soha nem voltam csapatban.
Tudom ajánlani az egyik szakaszhoz csapódást. Engem is általában bedobnak egy foghíjas társaságba :DDD

Nick: HE_Storm

(#12603) Thome


Thome
addikt

Na most legyetek okosak... :DDD
Hogyan állapítod meg valamiről, hogy az adott fém az spiáter, vagy pedig alumínium? :P
Azon kívül, hogy ha rávágsz baltával, akkor ha törik akkor spiáter, ha hajlik, akkor alumínium? :DDD

(#12604) zalman90 válasza Thome (#12603) üzenetére


zalman90
őstag

ez jó kérdés , ezen gondolkodok énis :D

a mágnes gondolom itt nem jöhet szóba

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#12605) rainmen válasza Thome (#12603) üzenetére


rainmen
aktív tag

Spiáter nehéz, alu könnyű. Spiáter felülete nem homogén, "foltos", alumínium egyenletes szürke. Ha nagyon ügyes vagy és ismered Archimédesz törvényét, akkor az alu 2,7g/cm3, a spiáter ~7 g/cm3. :P

(#12606) stefanitsr válasza szbalogh (#12599) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Nem szoktam mérni, játék előtt töltöm, ezzel tudom a legtöbbet tenni a túlmerítés ellen. :)

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#12607) stefanitsr válasza Thome (#12603) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Igen, alu látványosan könnyebb, a festetlen részeken a szín is árulkodó lehet.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#12608) Thome válasza rainmen (#12605) üzenetére


Thome
addikt

A súly az relatív, mert egy M4 testről kellene megállapítani, ahol nem igazán érezni a különbséget... :)
Színét sem látom, mert fekete teljesen... :D

(#12604) zalman90: A mágnes nem játszik, mert a spiáter meg alumínium ötvözet (+réz+cink), és egyik sem mágnesezhető. :)

(#12609) szbalogh válasza Thome (#12608) üzenetére


szbalogh
őstag

Leméred a tömegét. Aztán belemeríted vízbe. Amennyivel megnő a víz szintje na annak leméred/kiszámolod a térfogatát majd ezzel elosztod az elején mért tömegét.
Az alunak és a spiáternek sem árt a víz.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#12610) Thome válasza szbalogh (#12609) üzenetére


Thome
addikt

Tyű, elég logikus, majd megcsinálom holnap szerintem! :C :R

(#12611) zalman90 válasza szbalogh (#12609) üzenetére


zalman90
őstag

és a teljes fegyvernek hogy deritem ki hogy aluminum vagy spiáter ? :D

gondolom azt nem tesszük bele a vizbe, és le van festve az egész , sulyra elég nehéz :D

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#12612) rainmen válasza zalman90 (#12611) üzenetére


rainmen
aktív tag

A fegyvertestek ritkábban alumíniumok. Acél, spiáter vagy ABS, üvegszál. A GB 98%-ban spiáter, a belseje acél vagy spiáter. Belső cső alu vagy réz, esetleg rozsdamentes acél (ezt sem fogja a mágnes). Külső cső acél vagy spiáter. Nézni kell az öntési felületet, ha nem fogja a mágnes, akkor sanszos a spiáter. Mondjuk manapság már figyelnek a sorjára. Testnél a nagy falvastagság nagy súllyal párosítva spiátert sejtet.

(#12613) Thome válasza rainmen (#12612) üzenetére


Thome
addikt

Nomármostakkor: Lehetséges hogy nem alu cső van a fegyverben, hanem acél? Belegondolva... Nehéz is volt (illetve kicsi volt a bemarás a hopupnál, ezért megpróbáltam bereszelni), illetve reszelni sem bírtam, tehát kemény. Ezzel még mit tudok kezdeni? Kemény reszelő, és addig tolni neki, amíg jó nem lesz? Akármennyi szenvedés árán?

(#12614) feka007 válasza Thome (#12601) üzenetére


feka007
nagyúr

Igazából nem is játék közben van a gond sztem, hanem amikor állni kell egyhelyben minuszban, az elég szívás. :) Bringázni is sokat szoktam, de 8 fok alatt nem szoktam tekerni.

Thompson, M4, M1911. Szerintem armorilag megfelelnék :D

#12603: A spiáter hidegebb mint az alumínium, nem? Alumínium cuccok általában elég langyos tapintásúak asszem :D

szbalogh: Szakasz az mit takar pontosan? :)

[ Szerkesztve ]

(#12615) rainmen válasza Thome (#12613) üzenetére


rainmen
aktív tag

Benne lehet a pakliban a rozsdamentes acél. Amit nehezebb megmunkálni. A hagyományos reszelőnek is vinnie kéne, hacsak nem kopott. Ha van gyémántreszelőd, próba azzal. Ha nincs akkor valami másikkal, lehetőleg ne valami obis-tescós cuccal, mert az hamarabb fog megkopni. :))
Flexet nem ajánlom, kissé hirtelen szedi ki a cuccot. :D

(#12616) Thome válasza rainmen (#12615) üzenetére


Thome
addikt

Nem Obi-s cuccal csinálom, hanem még a régi időkből megmaradt kemény reszelővel. De ez sem akarta nagyon vinni (Mondjuk az idő vasfoga ugyebár)... :))
Aztán próbáltam még régi időkbeli tűreszelőkkel, azok nem voltak kopottak, de nem akarták megreszelni azok sem... Úgyhogy megy a filó, hogy mivel kéne... :DDD

(#12614) feka007: És a Woodland Marpattal (eredeti) + CB színű molle mellénnyel + Desert/Tan/CB színű bakanccsal hogy állsz? :)

(#12617) feka007 válasza Thome (#12616) üzenetére


feka007
nagyúr

Woodland marpat sztem beszerzésre kerül idén, mert a bannedes multicam eléggé kicsi rám. :U Ruhát érdemes eladni softon? 1 éves, de tavaly voltam 4 játékon, úgyhogy jó az állapota.. :D

(#12618) Thome válasza feka007 (#12617) üzenetére


Thome
addikt

Méret, ár? :DDD

(#12619) rainmen válasza Thome (#12616) üzenetére


rainmen
aktív tag

Hát amennyiben nincsen az ismerősi körödben marós vagy huzalszikrás akkor maradni fog valami új, jófajta reszelő beszerzése. Esetleg valami kézi csiszoló turbómaró fejjel. De azért, mert nekem ezek a cuccok természetesek, másnak nem biztos, hogy könnyű hozzájutni. :N

(#12620) Thome válasza rainmen (#12619) üzenetére


Thome
addikt

Hát nincs semmi ilyen, úgyhogy marad a "reszeljükareszeljüka"... :)

(#12621) zalman90 válasza rainmen (#12612) üzenetére


zalman90
őstag

értem

hát ez nem tudom vastagnagnak számit -e , csináltam két képet a test ről ahova a tár megy

kép
kép

a fegyver eleje a ras elött azt fogja a mágnes , máshol nem igazán , csak ilyen fém gyűrűknél

[ Szerkesztve ]

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#12622) stefanitsr válasza zalman90 (#12611) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Pedig marha egyszerű. Spiáter nehéz mint a dög. Alu tokos M4-et meg felveszed és pille. Éééééés ! Nem is annyira ritka ! A&K M4-esek pl aluból vannak.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#12623) rainmen válasza zalman90 (#12621) üzenetére


rainmen
aktív tag

Hát akkor marad stefanitsr által is említett súlytesztelés. Bár az a nevetséges, hogy tudnának olyan spiátert is gyártani, ami közel acélszilárdságú és zárványmentesen önthető. Nem értem, hogy miért nem azt nyomatják. :F

(#12624) Hurkaleves válasza szbalogh (#12585) üzenetére


Hurkaleves
őstag

persze, hogy az. de elenyésző..
de nem is így kérdeztem hanem, hogy öö.. például aksi közvetlen rákötve a motorra vs. aksi+fet és úgy a motor. arra lettem volna kíváncsi, hogy fet-tel is hozza e azt a pówert mintha közvetlen aksira lenne rákötve a motor!? thx.

(#12625) szbalogh válasza Hurkaleves (#12624) üzenetére


szbalogh
őstag

Természetesen nem. De fetet csak 11.1V lipóval használ az egyszerű airsoftos aminél meg nem lehet érezni a különbséget :DDD szerintem

Nick: HE_Storm

(#12626) sptkyle válasza szbalogh (#12625) üzenetére


sptkyle
senior tag

Én 7.4v-ossal se éreztem igazán különbséget. Csak annyit, hogy az elsütő billentyű meghuzására hamarabb reagált a fegyver. Fürgébbnek hatott a munkafolyamat is. (érzésre), és ezáltal rászoktam az egyeslövésekre hálisten.
Személy szerint én a fegyvereimbe (tapasztalatom alapján) a jövőben is betetetem. Nekem tetszik.

@stefanitsr: A G&P Sentry is alu nem? Legalábbis egy AGM HK 416 -hoz képest meglepően könnyű.

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#12627) Hurkaleves válasza szbalogh (#12625) üzenetére


Hurkaleves
őstag

nálam 9.6V (1600mah) aksi is szétégette a gyári kapcsolót...
de mivel most csak sorozatlövésre tudom átmoddolni a fegyóm ezért az elsütő billentyű egy pillanatkapcsolót fog közvetlen működtetni. és ha már itt járok akkor egy "izmosabb" pillanatkapcsolót fogok beszerezni és valszeg kiveszem a fet-et...

(#12628) stefanitsr válasza sptkyle (#12626) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Igen, alu.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#12629) stefanitsr válasza Hurkaleves (#12627) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Érdemes volna már kicserélni vmi rendes stukkerre. :)

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#12630) sptkyle


sptkyle
senior tag

Hamarosan uj fegyver vásárlása lesz nálam. De előre nézelődök.
Eddigi jelöltek:
G&P Sentry
G&P Troy
SRC SR4 CQB
CA M15A4 C.Q.B. Compact SEAL

(szempont: M széria, RAS-os előagy, rövid kialakítás, 100k alatti ár
előny: európai beszerezhetőség korrekt áron)
Valaki ajánlana még valamit a listába?

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#12631) sowi válasza sptkyle (#12630) üzenetére


sowi
őstag

ocsemnek az src m4a1-et ma probalgattuk kint, hat, meggyozo volt teljesen gyari allapotaban is

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#12632) shadow5304


shadow5304
csendes tag

Hali!

Eléggé új vagyok még ilyen airsoft témában de szeretnék játszani.
Van egy Gagyi Well D90F-em :P de Szeretnék beújítani egy Dragunov SVD t ha már jobban megy(és lessz rá pénz :DDD ). Azt kérdezném meg hogy Kisújszállás közelében lesznek-e ilyen "meccsek" és ha lesznek bevesz-e valaki :)

(#12633) sptkyle válasza shadow5304 (#12632) üzenetére


sptkyle
senior tag

Hát a Well D90F játékra valóban nem alkalmas sajnos. :(
Közeli csapatokat a softair fórum Települések szerint című topicjában tudsz nézegetni. (te tudod, hogy neked esetleg mi van közel, mennyire tudsz mozogni...stb.) És ha esetleg találsz közeledben csapatot, netán ők mennek valamerre játszani, tudsz velük menni (ha a helyszin maga messze is van), ha adott esetben beférsz a kocsiba. :)
Nézegettem Kisújszállást, merre is van... háát...
Mezőtúron : [link]
Szolnokon is:[link]
[link]
Marfűn,Törökszentmiklóson,Kengyelen,Kunszentmártonban,ha jól tudom Abonyban ...stb is vannak csapatok.

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#12634) feka007 válasza Thome (#12618) üzenetére


feka007
nagyúr

Nemtom, L-es asszem. :DDD Olyan 180 centire jó, én 191 vagyok. Mondjuk a zubbony az tökéletes, de a nadrág szar. Am maga a multicam bejön

(#12635) stefanitsr válasza sptkyle (#12630) üzenetére


stefanitsr
senior tag

KWA SR7 devgru ? :)

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#12636) stefanitsr


stefanitsr
senior tag

Nah egész életemben nem volt még ilyen eddig...

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#12637) zalman90 válasza stefanitsr (#12636) üzenetére


zalman90
őstag

jól veszem ki ? nyertél valamit?

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#12638) sptkyle válasza stefanitsr (#12635) üzenetére


sptkyle
senior tag

Spec és review alapján jonak tünik. Köszi. :R Bekerült a listába.

Óóóó.. Gratulálok. :C Azt se tudtam, hogy játék van. Mi volt amugy a lényeg?
Amugy elég furcsa a videó. Dobozok : jobb oldalt az sg1 bal oldalt az sg 2. Fegyverek az elején ugyanígy. Amikor mondja a típusokat, akkor megcseréli a fegyvereket. Tehát jobb oldalt sg2 bal oldalt sg1 (így is mondja) , a videó végén amikor ki vannak írva a nevek akkor meg megint az eredeti állapot van. :D
Szóval akkor most sg1-et vagy 2-őt nyertél?
//irigység ON// Rádfér amugy még egy fegyver, majdnem nincs mivel játszanod. :DDD //irigység OFF//

[ Szerkesztve ]

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#12639) stefanitsr válasza sptkyle (#12638) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Á, messze nem biztos hogy meg is kapom. Ezek a webshopok nem nagyon szoktak europába postázni, javarészt bizonyos export korlátozások miatt.

Amúgy JG MP5-nek tűnnek messziről.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#12640) shadow5304 válasza sptkyle (#12633) üzenetére


shadow5304
csendes tag

köszi szépen mondjuk ez a d90F csak gyakorlásnak van most szeretnék beújítani egy A&K Dragunovot csak azt nem tudom mennyire jó ? erről nem tudsz valami infót mert körülnéztem de nem sokat mondtak róla csak azt h 423FPS e van többet nem nagyon hallottam róla

(#12641) stefanitsr válasza shadow5304 (#12640) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Aeget vegyél.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#12642) shadow5304 válasza stefanitsr (#12641) üzenetére


shadow5304
csendes tag

Aeg nem jó csipának mert nem olyan erős mint a spring és az aeg dragunov(meg bármeik másik drága egy 16 évesnek^^)Drága
Volt régen egy aeg m14 em de nagyon lomha golyoja volt meg gyenge is volt(124fps) pedig tuningmotor meg nagyakksi volt benne(még nagybátyámé volt)

De tudod ez olyan kinek a pap kinek a papné :)

[ Szerkesztve ]

(#12643) stefanitsr válasza shadow5304 (#12642) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Olvasd el az aláírásomat, és vegyél aeget.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#12644) shadow5304 válasza stefanitsr (#12643) üzenetére


shadow5304
csendes tag

:):) igen :DDD
ha lenne rá pénzem meggondolnám :P
amugy spring tökkéletesen elég 90% os lövési pontossághoz 200M en:D
Megy Egy SiG 550 esen gondolkoztam még amcsi fórumokon nagyon dicsérik csak 50kiló:/
spórolni kell^^

(#12645) sptkyle válasza shadow5304 (#12642) üzenetére


sptkyle
senior tag

AEG-et vegyél!
Ne akarj sniper lenni!
Ha olcsó aeget keresel, AK és MP5 variánsokat nézegess. (softair-en 20k -tól már vannak, és játékra ezek már alkalmasak)

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#12646) shadow5304 válasza sptkyle (#12645) üzenetére


shadow5304
csendes tag

tudom mondják is h ne legyek sniper csak hát a csábítás:) mivel azzal vagyok a legjobb meg rejtőzés is megy jelentkeztem is snipernek csak kirugtak mert megfeküdtem a kitartás teszten ^^
Amugy veszek-Kapok AEG et barátomtól egy M4A1 est az tökéletes lesz
ruházat meglessz azt magamnak csinálok CAMO-t meg egyebet.

(#12647) zalman90 válasza shadow5304 (#12642) üzenetére


zalman90
őstag

124 fps?? :F az akkor nagyon gagyi fegyver lehetett

egy aeg is lehet 350-400 fps ( vagy több , de akkor nem engednek rendezvényen jáccani)

ha tuning motor attol még nem fog erősebbet lőni , max gyorsabban , se az akksitól

aegba is tehetsz akkora rugót (spring) hogy legyen 420 fps ;]

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#12648) stefanitsr válasza zalman90 (#12647) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Most próbálgattam picit a Cyma Socomomat, 490-494 fps között lőtt .20-as guarderrel, sok lövésből stabilan... Aranyos kis jószág. :D

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#12649) shadow5304 válasza zalman90 (#12647) üzenetére


shadow5304
csendes tag

nemtom gagyi volt e vagy sem nemsokra emlékszem belőle^^ de az tuti h 124 volt
még a müanyag rugós piacos AK m is jobb volt azzal lehetett galambot vadászni

(#12650) shadow5304 válasza stefanitsr (#12648) üzenetére


shadow5304
csendes tag

Én álltalába 0.25 set használok ha csipázok akkor 0.40-et(Kölcsönbe kaptam egy L96-ost)
Amúgy azért inkább springet szeretnék mert jó lövő vagyok és tuti eltalálok mindenkit 120m belül és mivel balkezes vagyok gyorsabban húzom fel^^ régen ezért nem szerettek velem játszani :DD
M16A4 SHa Sniper MOD 3x scope odavágott

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.