Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9062) Coxee


Coxee
csendes tag

Sziasztok!

Most már másodjára járok úgy egy 1TB-s WD vinyóval, hogy a windows10 pendrive készítő progija véletlenül a winyómra teszi a telepítőt, nem pedig a pendrive-ra. Ilyenkor csinál egy 32GB FAT32 partíciót és a maradék rész nem kiosztottá válik. És persze ott csücsül minden zeném a meghajtón.

Egyszer sikerült visszaállítanom elég szépen EASEUS Data Recovery-vel. Minden rendben volt, nulla veszteség. De nem emlékszem akkor milyen verzióval csináltam.
Most egy technician editionnel kezdtem neki újra. Még az eredmény nincs meg, már 8 órája megy a progi, de sík ideg vagyok, mert a könyvtárszerkezet sem az eredeti az elkészült file-oknál és a file-ok is át vannak nevezve mindenféle számmal és hablattyal ellátott elnevezésre.

És ez utóbbi a legnagyobb probléma, mert átnevezett file-ok között nem fogom megtalálni azt amit keresek.
Gyakorlatilag így értelmét vesztette az egész recovery.

Bazi nagy pánikban vagyok, mert lemezlovasként nekem a megélhetésem függ a zenéimtől. És ennyi file-t egyszerűen lehetetlen vissza nevezgetni egyesével történő belehallgatás után közben.

Köszi előre is a segítséget!

Coxee

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.