Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) Sz_Imre válasza idegen lény (#400) üzenetére


Sz_Imre
senior tag

Igaz akkor pirosat linkeltem, mivel azt linket választottam (és dilemmáztamis hogy melyik is legyen), de végül a zöldet választottam.
Nem fém a karfa, hát nem is tudom, ilyen műanyag szerűség, sajnos nem tudom pontosan minek nevezik ezt.
A szokatlan benne, hogy ilyenen ülök, mert eddig 1-2 alkalommal ültem ilyen forgós székbe.
Legmagasabb állásban is éppen, de leér a lábam.

(#402) idegen lény válasza Sz_Imre (#401) üzenetére


idegen lény
őstag

Én azt szeretem, ha nem ér le, de ez az egyéni dilim. Szerencsére a TAMDRUP ilyen.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#403) Peppo válasza hulp01 (#380) üzenetére


Peppo
őstag

Nem túl régóta használom, nagy hőségben még nem nem ültem rajta, de eddig nem volt gond vele. Pedig nekem már akkor is melegem van, mikor mások még keresik, mit vehetnek magukra. :) Szóval szerintem e miatt nem kell aggódnod. Persze a nyári kánikula még megtréfálhat, de szerintem mire ebbe beleizzadsz, már bármelyik másikba is bele fogsz.

(#404) Moonwolf


Moonwolf
senior tag

Sziasztok!

Melyik lehet a kényelmesebb szék? :)

Kring Ergo
US 29 Bristol

=Privát üzenetre illik válaszolni!= \...Az élet értelme nem a létezés, hanem a létezés által megtett út...\

(#405) Feketelaszlo válasza Moonwolf (#404) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

Ez a Kring úgy néz ki, mint egy Aeron és egy vallatószék szerelmegyermeke. Az ülőlap egyébként jó széles, de az a két részből álló háttámla minimum furcsa. Kép alapján nem akarom véleményezni.
A másik ugyanazt az alapot használja, amit a magyar bútoráruházakban kapható gagyi székek többsége. A bőr esélyes, hogy rövid időn belül foszlani kezd, plusz a gázlift és a lábak sem szoktak túl tartósak lenni. Ezt semmiképp nem venném (ettől függetlenül egyébként lehet kényelmes).

[ Szerkesztve ]

(#406) batagy válasza Moonwolf (#404) üzenetére


batagy
őstag

Kring:
Én biztos nem bírom, ha a széken a hátlapon függőlegesen a gerinc vonalában bármilyen elváltozás van, legyen ez akár kiemelkedés, akár ilyen "üreg sáv" mint ezen a széken. Azt gondolom, irritálná a hátamat, érezném ahogy ott fut végig egy üres sáv, pont a gerincet irritálná.

(#407) tipuka


tipuka
addikt

Sziasztok!

Én is szeretnék venni irodai forgószéket. Légy szívesen segítsetek. Árat nem tudok rá mondani, fogalmam sincs róluk, de 30-40k nem probléma, ebből fontos jót venni, ha már napi 8-10 órát ülök benne. A mostanim már 12 éves, de már nagyon ramaty állapotban van, súlyban és magasságban is kinőttem az évek során. :D
A mostani magassága a földtől mérve az ülésnél ~50-51cm, karfánál ~70-71cm, háttámlája ~110cm.
Ennél magasabbat szeretnék kb. ~10 cm-rel (ha magasabbra lehet állítani az ülését nembaj, csak alacsonyabb ne legyen a maximumja a széknek). Annyi a bajom, hogy a mostaninál a karfák magasabban vannak és vállaim így jobban fent vannak a kelletnél. Meg jó lenne, ha strapabíró lenne, 2 év múlva nem szeretnék venni másikat.
Az íróasztalom magassága ~79,5cm.
Én ~95kg és ~ 195cm vagyok.
Szegeden vagy a környékén jó lenne, ha személyesen is kitudnám őket próbálni, egy kis utazás még belefér, mert sok időre venném és rászánom az időt, hogy kipróbáljam őket.
Ha valami fontosat kihagytam nyugodtan jelezzétek és köszönöm a segítséget.
Nagyon rugalmas vagyok, beszéljük meg, fontos egy jó szék a számomra! :)

[ Szerkesztve ]

(#408) run4fun


run4fun
tag

Sziasztok!

MARKUS vagy Arozzi Enzo? Vásárlás előtt állok, JYSK-es 8000 ft-os székemet lelaktam 3 év alatt, még így is megérte. Már eszméletlenül recseg minden mozgásra, nem akarom, hogy alattam törjön szét. :D
Melyik széket ajánlanátok ezek közül? Esetleg ha van még valami best buy 50e ftig, akkor szívesen meghallgatom. :)

Köszi előre is!

(#409) Sz_Imre válasza run4fun (#408) üzenetére


Sz_Imre
senior tag

Szia!

Én magam részéről tudom ajánlani az Arozzi Enzo széket. "bár kinek mi a kényelem".
Egy negatívuma van eddig, hogy az ülepen egy idő után zsibbad.
Bár a Markus szék is elég jónak néz ki.

[ Szerkesztve ]

(#410) LógaGéza válasza run4fun (#408) üzenetére


LógaGéza
addikt

Pont múlt héten ültem egy Enzoba, egy dolog tetszett benne, hogy bárhol le tudtam fixálni a dőlés szögét. Minden másban inkább MARKUS.
Nem szinkronmechanikás, kevésbé stabil, és nagyon nem tetszett, hogy "zárt", nyáron tuti bele lehet izzadni, mint a fene...

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#411) run4fun válasza LógaGéza (#410) üzenetére


run4fun
tag

Már egészen meggyőztél, MARKUS mellett döntöttem (volna), de látom, hogy IKEA nem szállít, Székesfehérváron pedig nincs üzletük. :(
Valami hasonló jó, mint a MARKUS esetleg és elérhető fehérváron vagy szállítanak?

(#412) LógaGéza válasza run4fun (#411) üzenetére


LógaGéza
addikt

Nekem is ez volt a problémám, aztán fogtam magam egyszer és elementem megvenni :P
Ezzel amúgy rengeteg ötletet láttam lakásberendezésre, ami pont jókor jött :K

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#413) idegen lény válasza tipuka (#407) üzenetére


idegen lény
őstag

A Jysk GOLD minőségű székei most pont erre az árkategóriára vannak akciózva, jól néznek ki. Persze lehet, hogy szükség lesz majd két év múlva egy gázrugócserére.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#414) szimcsi


szimcsi
senior tag

Sziasztok

Erről valami vélemény? [link]
A teherbírását mondjuk egy kicsit keveslem, bár még belefér (180cm/85 kg vagyok)

Vagy max ilyen 30-40 ezres kategóriában más alternatíva?
Nincsenek extra elvárásaim, csak hogy ne essen szét, ne kopjon le a húzat, bírjon ki minél több évet.

Köszönöm!

XP

(#415) idegen lény válasza szimcsi (#414) üzenetére


idegen lény
őstag

Ki kell próbálni, és ne hízz meg! Az egy éves garanciát keveslem. A legtöbb helyen kétéves garanciákat adnak, az IKEA-ban meg még többet. Az előző hozzászólásomban írtam alternatívát. A GOLD kategóriában 120 kg a súlyhatár és két év a garancia, de mindent ki kell próbálni! Nem tudom, hogyan határozzák meg ezeket a súlyhatárokat, de szerintem nem árt minél erősebbet venni, mert nálam már esett össze gázlift nem tudom, mennyi hónap vagy év után a leírása szerint 110 kg terhelhetőségű Texas széknél, pedig sosem voltam száz kg-nál több: [link]

(Szerintem erre a 102 kg-os terhelhetőségre kérdezz rá, mert nekem gyanús, hogy elírták, és az 120 kg lesz. Kerek számokat szoktak írni. :) )

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#416) idegen lény válasza idegen lény (#415) üzenetére


idegen lény
őstag

Utánanéztem, és máshol is a 102 kg-os terhelhetőséget írják rá, és mindenhol csak egy éves garanciát adnak rá, ami nekem kicsit gyanús. Itt a legolcsóbb: [link]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#417) Szevam


Szevam
aktív tag
LOGOUT blog

Sziasztok!

Széket keresek egy olyan felhasználónak, aki a napja nagy részét töltené benne (dolgozik). A legfontosabb az ergonómia lenne, hogy ne fájjon a dereka. Milyen széket tudnátok ajánlani kb 60-70 000 ft-ig? Esetleg valakinek van ötlete, hogy a szék mellé lábtámasznak milyen lenne a legjobb kb 9-10 000 Ft-környékig (jó lenne, ha a dőlésszög állítható lenne, és maga a lábtámasz pedig stabil)? (ha nincs ötletetek, akkor hol tudnék ezzel kapcsolatban érdeklődni?)
Válaszotokat előre is köszönöm :R :R :R

Képeim: https://www.flickr.com/photos/106029883@N02/ A természettől nem félni kell, hanem megismerni azt. A megismerés pedig nem csak arról szól, hogy ránézek valamire és hiszek valamit az által, hanem arról, hogy foglalkozom vele hagyom, hogy megmutassa önmagát.

(#418) espada99 válasza Szevam (#417) üzenetére


espada99
csendes tag

Én múlt héten cseréltem széket, szintén minimum napi 8 órát munka miatt benne töltök. Ikea Markus lett a választás, 10 év garancia van rá, hihetetlenül kényelmes, szvsz jól is néz ki és 45k a bolti ára :)

Egyedül azt bánom, hogy nem korábban vettem meg...

(#419) idegen lény


idegen lény
őstag

[9 szék hátfájósaknak]

Nekem közülük a Wobble szék tetszett a legjobban az árakat is figyelembe véve.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#420) idegen lény


idegen lény
őstag

Ezek is nagyon komolyan néznek ki: [link] Nem tudom, mennyibe kerülhetnek, ha egyáltalán lehet nálunk kapni őket.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#421) idegen lény


idegen lény
őstag

Ha valakit érdekel, a TAMDRUP holnaptól 30 ezer a Jyskben.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#422) szimcsi válasza idegen lény (#421) üzenetére


szimcsi
senior tag

Szia,

Köszi az infót, én még gondolkozok rajta.
Egyébként lehet csak én nem látom a leírásban, de mekkora a teherbírása a széknek, és mekkora az összsúlya? Azért is mert gondoltam, ha ezt venném, akkor kézben hoznám el az üzletből, ha elbírom:)

[ Szerkesztve ]

XP

(#423) idegen lény válasza szimcsi (#422) üzenetére


idegen lény
őstag

A dobozára 120 kg volt írva. A súlya olyan 23-25 kg dobozzal (acélláb, acélkarok, meg nagy szék beépített memóriahabokkal), de még ha el is bírnád, egy idő után tuti leszakadnának a kétoldalt lévő nyílások, máshogyan meg nem tudod megfogni, mert nagyon széles, ezért csak valahogy oldalazva tudnál vele menni nagyon lassan. Én megpróbáltam a raktárban, de hamar beláttam, hogy ennyi szenvedést nem ér meg, hacsak nincs valami jó kis szállítóeszközöd hozzá. A legjobb lenne egy áruházi bevásárlókocsi, csak annak az elvitele lopásnak számít, és bevisznek a rendőrök. Nincs egy ismerősöd, akinek van autója? Amikor én rendeltem, még csak 1500 Ft volt az interneten rendelt házhozszállítás, de most már látom, hogy 4200 Ft lett! Akkor kb. ennyi lett volna, ha a boltból rendeltem volna. Talán még a taxi is olcsóbb lenne. Ha tudod, akkor próbáld ki előbb a széket a boltban, de hívd előtte fel a boltot, hogy van-e belőle kiállítva!

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#424) szimcsi válasza idegen lény (#423) üzenetére


szimcsi
senior tag

Köszi.
10 perc séta lenne kb:)
Egyébként mennyire strapabíró szék, nem tudod? Mert gondolom, hogy kipróbáláskor tetszene biztos. De vajon 1-2 év múlva is állná a sarat? A mostani székemnek az lett a baja, hogy a kartámlája vált el az üléstől és ennek is hasonló a kartámla és az ülés csatlakozása. Mennyi év garanciával adják vajon?

XP

(#425) idegen lény válasza szimcsi (#424) üzenetére


idegen lény
őstag

Ja, azt nem írtad, hogy csak tíz percről lenne szó. De nem ártana még valaki segítségnek. Azért csak próbáld ki, mielőtt megveszed! Mindenkinek más szék jó! Nálam még egész új, a memóriahabok sosem fognak kilapulni, ami a szivacsos székeknél jellemző, és attól sem kell félni, hogy a karfái eltörnek, mivel acélból vannak. Amit írtál, az persze lehetséges, meg a gázlift is elfáradhat idővel. Két év garanciát adnak, de a garanciális ügyintézésről nem tudok mondani semmit.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#426) szlibud válasza szimcsi (#424) üzenetére


szlibud
tag

Én tegnap ráültem erre a székre, és nekem nagyon nagy, sztem ez egy nagydarab pasinak jó legfeljebb méretben :(

Mondjuk nem akarok ilyet venni, csak kíváncsiságból néztem, ha már itt írtátok.

Én ha egyszer rászánom magam, drágább kategória lesz :D

(#427) Valaki87


Valaki87
senior tag

üdv

erre valaki - valamit ? vélemény ? :U hány kg-ig van azt nem is írják...

árban ez a max amit ki tudok adni egy székért jelenleg, a régi szétment így most vásárlás előtt állok.

[ Szerkesztve ]

(#428) LógaGéza válasza Valaki87 (#427) üzenetére


LógaGéza
addikt

Én ültem ilyenben nemrég, szerintem a MARKUS még mindig jobb

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#429) idegen lény válasza szlibud (#426) üzenetére


idegen lény
őstag

Ez nem gyerekszék. Ha belegondolsz, az IKEA Markus széke negyvenezerért sem sokkal drágább, ha a tíz éves garanciát is figyelembe veszed, mégis egy remek szék.

Original01 [120 kg]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#430) Valaki87 válasza LógaGéza (#428) üzenetére


Valaki87
senior tag

azt mondod jobb a Markus ? - kérdés mennyire tölt fel a szövet anyag....

idegenlény: köszi, pont annyi vagyok :DDD ( 183 cm )

[ Szerkesztve ]

(#431) LógaGéza válasza Valaki87 (#430) üzenetére


LógaGéza
addikt

Nem jó pont kiszámolni...
Markus engem a 3-4 hónap alatt most először rázott meg a héten - ha olyan pólóban vagy, akkor minden meg fog úgy is rázni.
Van amúgy bőrrel is, de nekem nyárára nem kéne...

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#432) Valaki87 válasza LógaGéza (#431) üzenetére


Valaki87
senior tag

nyáron megy a klíma a lakásban úgy is... megnézem mind a 2 anyaggal.... vagy nézzek inkább 150kg-ig ?

[ Szerkesztve ]

(#433) szlibud válasza idegen lény (#429) üzenetére


szlibud
tag

És ki gyerek???

Nem is értem miből vontad le ezt a következtetést.

(#434) idegen lény válasza szlibud (#433) üzenetére


idegen lény
őstag

Írtad, hogy "nekem nagyon nagy" a szék. Ez egy főnöki szék, azok mind ekkorák. Hogy nézne ki egy kicsi főnöki szék? Ezeknél pont az a lényeg, hogy úgy érezd magad, mint ha Jocky Ewing lennél. Hatalmas és ellenállhatatlan. :)

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#435) Valaki87 válasza LógaGéza (#428) üzenetére


Valaki87
senior tag

megnéztem a Markus-t... nekem rövidnek tűnt az ülőlapja.

(#436) Valaki87


Valaki87
senior tag

ERRE valaki vélemény ? Most 7végén feláras lesz tehát "csak" 30.000.- ! Gondolkodom rajta.

(#437) szlibud válasza idegen lény (#434) üzenetére


szlibud
tag

Sajnálom azt a főnököt akinek csak ilyen szék jut... :(

Egyébként meg egy magas pasinak OK, de én nő vagyok, túl hosszú az ülőlapja. Gondolom nem véletlen van a drágább székekből 2-3 féle méret is, akár főnöki, akár bármilyen más.

(#438) amadeus11 válasza Valaki87 (#436) üzenetére


amadeus11
senior tag

Nekem ilyen van, nagyon kényelmes. Pár hónapja vettem, akkor 26 volt! Talán kicsit nagy az én 75 kilómhoz, de még aludni is lehet benne! :)

There is a star

(#439) Valaki87 válasza amadeus11 (#438) üzenetére


Valaki87
senior tag

közben úgy alakult, hogy ez lett belőle. :)

(#440) idegen lény válasza szlibud (#437) üzenetére


idegen lény
őstag

177 cm vagyok. Ez átlagos magasság lassan már nőben is. Nő meg ne legyen főnök. Legfeljebb főnöknő. :P

Szerintem jobb választás, mint a TRIGE. Ez legalább tartja a hátat.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#441) idegen lény válasza idegen lény (#440) üzenetére


idegen lény
őstag

A vége Original01-nek ment volna, csak már nem engedett szerkeszteni.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#442) Valaki87 válasza idegen lény (#441) üzenetére


Valaki87
senior tag

Attól jobb, az Arozzi Enzo-tól pedig nem tudom mert olyanban nem ültem.

(#443) gulac12


gulac12
tag

Olvasva a fórumozók tapasztalatait igen megtetszett az IKEA MARKUS szék. A gondom viszont az, hogy a jelenleg használt székem ülésmagassága mindössze 44 cm és még ez is egy kicsit magas, lábalátét kell, hogy kényelmesen üljek. A Markus legalacsonyabb ülésmagassága viszont 46 cm, ez már nekem túl sok. Szeretném megkérdezni, hogy a talpból a görgők beszerelését el lehet-e hagyni, ezáltal a Markus ülésmagasságát lehet-e csökkenteni és így talpgörgők nélkül mennyi lenne a minimális ülésmagassága. A képeket nézve attól félek, hogy görgők nélkül a légrugó alja alacsonyabban lenne, mint a szék görgők nélküli lábai és nem lehetne beilleszteni a helyére. Jelenleg nem érhető el számomra IKEA áruház, megköszönöm a válaszotok.

(#444) batagy válasza gulac12 (#443) üzenetére


batagy
őstag

Szia!

Otthon lemérem neked, hogy a gázrugó alja mennyire van a földtől és a görgő milyen magas.

Amúgy Office Depot-ban vehetsz 10 mm-es csapos fix talpat hozzá, ami alacsonyabb mint a gyári görgő, ezt is lemérem neked.

(#445) batagy válasza gulac12 (#443) üzenetére


batagy
őstag

Szia!

Lemértem neked a Markust.

A gyári görgő magassága 63 mm, tehát ha a görgőt kihagyod, ennyivel lejjebb kerül a szék.
A gázrugó alja a földtől (a gyári görgő használata esetén) 57mm.

Azaz valóban jogos az aggodalmad, a görgőt csak így simán nem tudod kihagyni, mert a gázrugó lejjebb érne.

Viszont, az a megoldás, hogy veszel olyan fix talpat, ami alcsonyabb.
Nekem konkrétan van ilyen, még le is fotóztam anno, csak ezt a képet nem raktam ki. (5 db helyett 6-ot vettem).

Ennek a magassága 35-37 mm. Azaz a gyári görgő helyett ezt rakva, a szék 63 - 37 = 26 mm-rel alacsonyabbra kerül. Ennél még a gázrugó nem ütközik bele a földbe, viszont nyertél kb 2.5 cm-t.
Office Depot-ban kapható, az ára 600 Ft/db . 10 mm-es csapos fix talp néven kell keresni.
A fix talp megnevezés egyébként annyiból csalóka, hogy eléggé csúszik a földön, sima a felülete, főleg szőnyegen, állítom jobban csúszik mint a görgő. Ezenkívül kicsit kotyog is, szóval hangokat adhat ki ha izegsz mozogsz rajta.

Remélem segít.

[ Szerkesztve ]

(#446) gulac12 válasza batagy (#445) üzenetére


gulac12
tag

Nagyon szépen köszönöm, hogy válaszoltál a kérdésemre.

(#447) gulac12 válasza batagy (#445) üzenetére


gulac12
tag

A Markus görgői helyett berakható csapos fix talpra szeretnék még rákérdezni. Azt írtad, hogy 10 mm-es kell, de ez kicsit kotyog. Nem lehetséges hogy 11 mm-es lenne az igazi? Például itt kapható tappancs forgószékhez, 11-es csappal, vagyis fix csúszótalp görgők helyett, 11 mm-es csappal.

[ Szerkesztve ]

(#448) batagy válasza gulac12 (#447) üzenetére


batagy
őstag

Nem, bocsi, akkor félreérthető volt.
10mm-es kell, és az a része nem kotyog. A fémtengely rendesen stabilan áll az állvány furatában, ott van egy zégelgyűrű is, az is erősít rajta.

Nem ott kotyog . Hanem a fekete műagyag tappancs burkolatában a fém tengely "kotyog", pontosabban holtjátéka van, és ez sem vízszintesen, hanem függőleges irányban kb 1-2mm-t lötyög, de azért kicsit vízszintesen is. Tehát úgy képzeld el, hogy most itt van előttem az asztalon a szabadonálló tappancs, megfogom a fémtengelyt és 1 mm-t felfelé emelem a tengelyt , a fekete műanyag alja még lent marad az asztalon. Tehát a burkolatban a tengelynek van egy holtjátéka.

Ezt, ha a székbe rakod, ha ráülsz nyilván semmit nem okoz, mert lenyomódik. Annyi az egész, hogyha esetleg kicsit megemeled valamelyik lábat (valamilyen oknál fogva) vagy tologatod a széket, akkor esetleg néha kotyogó hangot adhat .

Azt javaslom, először az Office Depotba menj el, ha van lehetőséged, és nézd meg ezt a tapancsot, akkor megérted miről beszélek. De szerintem nem tragikus, lehet hogy nem is okoz gondot, csak én meglepődtem hogy holtjáték van a fix talpban, mikor fix.

(#449) salmiakki válasza salmiakki (#228) üzenetére


salmiakki
tag

1.5 évvel később elmondhatom, hogy életem egyik legrosszabb vétele volt. A műbőr repedezik több helyen is, a szivacsok teljesen kilapultak, a műanyag töredezik, a csavarmenetek megszakadtak. Pénzkidobás volt.

(#450) idegen lény válasza salmiakki (#449) üzenetére


idegen lény
őstag

És a "24 hónap gyártói garancia"?

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.