Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) Dyingsoul válasza koxx (#599) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Hát nem tudom, nem vagyok egy szék-szakértő de szerintem nagyon sok minden befolyásolhatja azt, hogy egy szék mekkora magasságú embereknek ajánlott. Én ezért nem furcsállok semmit. Viszont az is igaz, hogy ami egy 175 cm magas embernek totál kényelmes az egy 185 cm-esnek nem biztos, hogy az. Viszont ez fordítva is lehet! Attól, hogy valami nagy és bőven beleférsz, nem biztos, hogy kényelmes. Kicsit olyannak tánik nekem ez a szék téma, mint egy cipő: minél jobban behatárolják egy modell méreteit, szerintem annál kényelmesebb lehet adott méretekkel rendelkező emberek számára és a túl nagy általánosítás (túl nagy méret intervallum) nem biztos, hogy az intervallum szereplőinek ugyanolyan komfortérzetet ad.
Jah és amit linkeltél azok külső méretek. A szivacs kialakítása nagy befolyásoló tényező ám!

De most ugye csak ötletelek, mert mint mondtam nem vagyok szakértő. :DDD

(#600) Zedz: Én csak a gyártó oldalán lévő infókra hivatkoztam méret és ár tekintetében. :K

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#602) Zedz válasza koxx (#599) üzenetére


Zedz
addikt

A Racing széria 195-ig ajánlja. Bár a képeken ez nem tűnik olyan szélesnek, illetve "csak" 100 kilóig írja.

(#603) negoro válasza Dyingsoul (#589) üzenetére


negoro
csendes tag

Fentebb írtam, hogy dx Racer -t vettem. Pont ez az, ami megfogott: nehéz, tömör, csupa jó anyagból van, brutál a mechanikája, kényelmes, de kemény. Alig bírtam a dobozt fölvinni az emeletre.

(#604) negoro válasza Dyingsoul (#598) üzenetére


negoro
csendes tag

A DX tökéletes, 178 vagyok... fölteszek egy képet az aljáról :)

[ Szerkesztve ]

(#605) Dyingsoul válasza negoro (#603) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Én pont ettől tartok: inkább valami puhára vágynék. És a bőrt is jobban preferálnám, ezért hajlok a Drifterre.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#606) koxx válasza negoro (#604) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Pont ugyanilyen az AK :) nagy különbségek sztem nincsenek már ebben a kategóriában. Max a huzat anyaga.

(#607) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

DXRacer Drifter videó. Na itt pont olyan 2 hónapos tapasztalatokról mesélnek amire kíváncsi voltam. :) Ráadásul olyan szögekből mutogatják, hogy látszik a különbség házon belüli székekben is (pedig azok nem is szerepelnek a vidin) és ujjal is végre megnyomogatták. Azt hiszem pont ilyen szintű puhaságra és anyagra vágytam, úgyhogy a héten-jövő héten remélhetőleg be is rendelek egyet a hivatalos EU oldalról. Esetleg ha tud valaki olcsóbb forrást, akkor jöhetnek tippek. (OTP deviza árfolyamon 103ezer körül jön ki szállítással együtt a szék.)

(#603) negoro: Igen hát elméletileg maga a szék 22 kg. :DDD Csomagolása gondolom rádob még némi súlyt, 25 kg-ra tippelem.

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#608) Peppo válasza Dyingsoul (#607) üzenetére


Peppo
őstag

Merlinhardver is behozza. Hogy olcsóbban-e, azt nem tudom, de hogy nem sietik el, az biztos. :)

(#609) #41133696


#41133696
törölt tag

Nos nekem ilyen van:
Irodaszék SNERTINGE fekete/kék

http://jysk.hu/dolgozoszoba/irodaszekek/plus/irodaszek-snertinge-fekete-kek-0

Klassz, kényelmes :K

(#610) Dyingsoul válasza Peppo (#608) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Köztudott, hogy Merlin neve = hatalmas felár. De miért kellene behozatni? Simán megrendelem és a stockholmi raktárból meg elküldik. 2-5 munkanapos szállítási időt ígérnek.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#611) koxx válasza Dyingsoul (#610) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Gyari garit megkapod, supportot is, ennyi. Ha meg az ar is jobb akkor foleg megeri.

(#612) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Na most nézem, hogy amit kinéztem magamnak DXRacer Drifter out of stock. :DDD A piros-feketét nézegettem és ez sajna nem kapható jelenleg. :/ Otthonról majd írok nekik egy mailt (most melóban nem szenvedek vele) addig is van valakinek tapasztalata velük, meddig tart egy termék restockingja vagy ez változó lehet modelltől függően?

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#613) Zedz válasza Dyingsoul (#612) üzenetére


Zedz
addikt

Én is amint megrendeltem a széket, a webshopban máris drágább lett 6 ezerrel, gondolom nem tartanak belőlük túl sokat. De lehet ha írsz nekik, akkor az igény miatt megsürgetik a dolgot. Próba szerence. :)

(#614) negoro


negoro
csendes tag

Még egy kép a "kikás" dx -ről, aztán megszűnök :). Van valódi bőr forgószékem is, az kényelmesebb rövid távon, de ez mivel keményebb, tovább bírom benne. Érdekes.

[ Szerkesztve ]

(#615) Dyingsoul válasza negoro (#614) üzenetére


Dyingsoul
veterán

LoL amúgy most néztem egy videót a DXRacer (Drifter) összeszereléséről és megakadt a szemem a gas lift karján. Ez detto ugyanaz a szerkezet, mint ami az én 20.000 Ft-os (12.5k akcióban) székemen van. A linken más a neve a széknek, én a Kikában vettem de biztosan sokaknak ismerős. :)

Ez nem ciki amúgy a DXRacerre nézve? Vagy a kar mindegy milyen minőségű csak a lift legyen jó? Nem értek ehhez a részéhez, csak azt tudom hogy az én székem jelenleg ott tart hogy ha sokat mocorgok rajta a karja kioldódik észrevétlenül és rögzítettből hinta módba megy át.
Néhányszor már majdnem hanyatt vágtam magam miatta... Persze a DXRaceren ettől még lehet más a mechanizmusa de az esetemben olyan hogy ki-be kell tolni ezt a kart, azzal vált a hinta és stabil mód között.

Megnéznéd, hogy nálad is ugyanilyen-e a kar? Bár gondolom igen lesz a válasz. :DDD

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#616) negoro válasza Dyingsoul (#615) üzenetére


negoro
csendes tag

Ugyanolyan a mechanizmusa. A másik, bőrszékemen is ilyen megoldás van, az 55e volt, évek óta használom, sosem ugrott ki a tolattyú.

[ Szerkesztve ]

(#617) negoro válasza Dyingsoul (#615) üzenetére


negoro
csendes tag

Sőt, a görgője is ugyanúgy görög :)

(#618) idegen lény válasza koxx (#590) üzenetére


idegen lény
őstag

Szerintem ez a videó csak azt akarja szemléltetni, hogy mekkora különbség lehet az első látásra megtévesztően hasonló Racer utánzatok és az eredeti között. Nyilván nem véletlen a hasonlóság, bár csak annyira hasonló, mint például ez. De akkor már inkább ezzel hasonlítottam volna össze.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#619) bullseye válasza rioter (#575) üzenetére


bullseye
addikt

Érdekelnének a tapasztalataid, mert hasonló cipőben járok, csak +2 cent meg 30 kiló. Szóval nekem is valami széles, ergonómikus szövet változat kell.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#620) Zsiráfnyál


Zsiráfnyál
aktív tag

Üdv,

Új széket keresek egy ideje, de nem találom a megfelelőt. A segítségeteket szeretném kérni a választáshoz.

Ennek kéne megfelelnie :
- 200 cm vagyok, tartsa meg a fejemet, legyen magas a háttámla.
- 110 kg vagyok, bírjon el (minimum 150kg teherbírást írjanak rá).
- Legyen tartós, masszív ne menjen tönkre pár év alatt, ne szakadjon el a borítása sem.

Egyaránt kerestem "gamer" és "sima" székek között, de eddig egyik sem látszik megfelelni az igényeimnek.

Amik majdnem jók, de mégse :
- AKRacing Premium V2 : Túl keskeny az ülő része (útban van az oldalsó "fala").
- AKRacing ProX : Túl keskeny az ülő része (útban van az oldalsó "fala").
- DXRacer King : Túl alacsony a háttámla.
- DXRacer Boss : Nem találok magyar forgalmazót, kicsit túl drága is.
- DXRacer Tank : Nem találok magyar forgalmazót, kicsit túl drága is.

100-150 ezret nem szívesen, de ráköltök, ha rá kell, persze nyilván ha ennél olcsóbban is meg tudom úszni, annak csak örülök. A lényeg, hogy legyen rám méretezve, és ne kelljen 2 év múlva lecserélnem.

[ Szerkesztve ]

(#621) koxx válasza Zsiráfnyál (#620) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Pedig a prox bazira széles. Én 193/102 vagyok és elférek a AK gaming székbe (ami keskenyebb) akkor te sem lehetsz arányaiban nagyobb.
A dxracer boss és tank sztem kva drága, ennyit nem ér meg.

[ Szerkesztve ]

(#622) Zsiráfnyál válasza koxx (#621) üzenetére


Zsiráfnyál
aktív tag

44cm-t ír a weboldalukon az ülés belső szélességére, azt ha rámérem így ülve a lábamra mérőszalaggal, az egyik lábam felénél vége van. Szigorú katonás vigyázülésbe még csak-csak elég (szűkösen), de én szeretek fókásan szétterülni.

Bele kéne ülni kipróbálni, de arra itt (Pécsen) nincs lehetőség. Így pusztán a számok alapján nekem kevésnek tűnik.

[ Szerkesztve ]

(#623) koxx válasza Zsiráfnyál (#622) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nekem kényelmesen beülve 48cm a comb szélesség. És teljesen jó a szék.

(#624) Zsiráfnyál válasza koxx (#623) üzenetére


Zsiráfnyál
aktív tag

Ez melyik székük pontosan ?

(#625) koxx válasza Zsiráfnyál (#624) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

(#626) Zsiráfnyál válasza koxx (#625) üzenetére


Zsiráfnyál
aktív tag

Hát, azon azért jóval kisebb a hupli, gondolom azért nincs annyira útban.

[Egyik]
[Másik]

Én inkább olyan széket keresek aminek az ülése oldalra nyitott, nem szeretek ilyen egyenesen ülni. Nem is feltétlenül "gamer" szék a cél, igazából csak azért lyukadtam ide ki, mert mást nem találtam.

[ Szerkesztve ]

(#627) Alg


Alg
veterán

Sziasztok!

Új szék kell mert a mostani borzalmas, gondoltam akkor már minőségit...

Voltam Ikeában, néztem ezt az ajánlott Mörküs Markust, de annyira nem voltam tőle oda, mondjuk az látszik hogy masszív és a 10 év garival kb. örök élet. Viszont ültem Kikában kiállított gamer székekben, és hát... ez az első gamer jelzős dolog amire azt mondom ér is valamit ;]

De ezek a 8-90 ezres csodák nagyon túl vannak a lélektani határon, viszont itt aprón egy kolléga árul Arozzi Torrettát 50ért ami még bele is férne (talán...).

Kérdés: Üzletelt-e valaki már az említett eladóval, megbízható forrás-e? Illetve mi a vélemény a Torrettáról? (Jómagam 187centi/80 kiló "átlagosan sportos" testalkattal).

U.I: Számítógépasztalos topic van? :U

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#628) mgoogyi


mgoogyi
senior tag

Sziasztok,

Akracing Premium V2 székről érdekelnének tulajdonosi tapasztalatok.
Illetve ha valakinek ilyen van megtenné, hogy megméri, hogy mekkora az ülőfelület legkisebb szélessége?

[ez a C=375 mm megadott adat pont teljesen haszontalan]

Köszönöm,
Gábor

[ Szerkesztve ]

(#629) Zsiráfnyál


Zsiráfnyál
aktív tag

Ikea Markus-ban ült már közületek olyan, aki 110 kg körül van ? Elbírja hosszútávon a névleges terhelhetőségének felső határát, vagy ez -20 kg-al értendő ?

(#630) dragon1993


dragon1993
őstag

Sziasztok !

Sajnos IKEA nincs Győrben ezért a Markus kiesik viszont a Trige szék akcióban 25k lenne. Megéri szerintetek annyiért ?

Esetleg a Cortina jobb lenne ?

[ Szerkesztve ]

(#631) idegen lény válasza dragon1993 (#630) üzenetére


idegen lény
őstag

#559-től leírtam a véleményem a Trigéről. Nekem most 50 alatt ez tetszik a legjobban: [De nincs róla semmilyen tapasztalatom!] Csak szimpatikus.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#632) tkesy válasza Alg (#627) üzenetére


tkesy
őstag

Szia,

Szerintem ha teheted menj el a Pixel-hez, és próbáld ki a székeket, mielőtt rendelsz. Én pl. a sima Torretta-ba nem fértem bele-, csak az XL-be,- derékban és vállban pedig nem vagyok egy átlagosan sportos alkat sem (190cm / 95kg)

ui.: ez az asztalos topik is csak keres rá :)

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#633) Alg válasza tkesy (#632) üzenetére


Alg
veterán

Köszi, találtam is ötletet: a mostani kopott, görbe, félig repedt asztallapot leszerelem a lábakról és a helyére tudom tenni ezt a korábban valaki által említett hossztoldott tömör fa asztallapot, így 20ezerből megvan az asztalcsere 50 helyett. :K

Mondjuk kábelrendezésre jól jönne valami ötlet: két monitor, az egyiken USB elosztó, egér, bill, külső hangkártya, hangfalak, UPC modem szóval rengeteg kábelem lóg a semmibe.

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#634) Zsiráfnyál válasza Alg (#633) üzenetére


Zsiráfnyál
aktív tag

Ez jó cucc, nálam bevált : [Ikeás kábeltálca].

(#635) Fernet


Fernet
senior tag

Kérdésem lenne valakihez aki Jysk-es TAMDRUP-ot használ. Nemrég vettem egy ilyen széket és nagyon elégedett vagyok ami a kényelmet illeti, viszont a gurulása kicsit nehézkes. Most néztem meg a görgőit és elég furán állnak. Ez csak nálam ilyen vagy másnál is? Nyilván nem hatalmas gond, mert nem szoktam körbegurulni a szobát naponta, csak fura.

[kép]
[kép]
[kép]

(#636) tkesy válasza Alg (#633) üzenetére


tkesy
őstag

Én 30x15-ös kábelcsatornát daraboltam és fúrtam fel az asztal aljára... illetve gyorskötözővel összefogtam a kívánt kanyarodási / csatlakozási pontoknál, és a köztes szakaszt pedig szintén kábelcsatornába rejtettem el...

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#637) Casoli


Casoli
őstag

A 30ezres kategória minősége. Kb. 3 éve vehettem a forgószéket. 10 hónap után elkezdett csúnyán nyikorogni a hintamechanika. Nem foglalkoztam vele, mert a világ végén volt a márkaszervize, majd jól beolajozom inkább. Talán picit halkabb lett. Közben vettem hozzá görgőket, mert a gyári semmit nem ért, egyfolytában ragadt, nem akart rendesen gurulni. 12 hónap garancia lejárta után pár hónappal eltörött az ülővas. Hát ezért nyikorgott. Ha tudtam volna... Sebaj, vettem hozzá ülővasat bontottat frankó krómozott csillagtalppal. Itt volt az ideje a műanyag csillagtalpat is cserélni, mintha egy picit csálén állt volna. Rá egy évre a párnázott könyöktámasz is eltört, mert ugye az tartja a hátlapot. Nembaj, gyerünk beszerezni, valamin ülni kell. Még fél év múlva az ülőrészen a textilbőr műbőr része kezdett el leperegni. Ezen rész újrakárpitozása saját kezűleg.

Nem mondanám hogy túl nehéz vagyok, mindössze 100kg. Tényleg ilyen sz@r ez a kategória vagy csak kifogtam? A fotelből már csak a hátlap az ami eredeti :DDD

[ Szerkesztve ]

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#638) koxx


koxx
MODERÁTOR

Úgy láttam FB-on, hogy az AK-nél free shipping van. Talán érdemes ránézni aki ilyet venne.

(#639) idegen lény válasza Fernet (#635) üzenetére


idegen lény
őstag

Egyáltalán nem így kell kinéznie egy jól összeszerelt lábnak! Szerintem nem pontosan az [Összeszerelési útmutató] szerint jártál el. A három fékkerekes görgőt (a rajzon C10-zel jelölve) valószínűleg pont egymás mellé sikerült betenned. A két C9-es sima görgőnek közöttük kellene lennie. Mondjuk azt nem tudom, hogy ki lehet-e még szedni őket.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#640) Fernet válasza idegen lény (#639) üzenetére


Fernet
senior tag

Köszi, megnézem ha hazaértem. Összeszereléskor nem a saját kerekeit, hanem külön vásárolt parkettagörgőket tettem bele (azok között nem volt fékkerék). Mivel azok is így álltak, visszatettem az eredeti kerekeket, de nem lett jobb a helyzet. Bevallom akkor nem figyeltem melyik fékkerekes. Megpróbálom a cserét otthon, hátha. (viszonylag könnyen cserélhetőek).

(#641) Alg


Alg
veterán

Nah kezd szűkülni a kör:

60k körül szerintetek Arozzi Torretta vagy Vertagear SL5000?

80ért lenne akracing premium még, gyönyörű az a barna-fekete de annyit nem akarok érte adni.

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#642) mgoogyi válasza Alg (#641) üzenetére


mgoogyi
senior tag

Hol van 80-ért premium v2?

(#643) Alg válasza mgoogyi (#642) üzenetére


Alg
veterán

Találtam egy "kiállítási darabot" - nem csak ebből, de amíg nem döntöm el addig hadititok ;]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#644) idegen lény válasza Alg (#641) üzenetére


idegen lény
őstag

"Arozzi Torretta vagy Vertagear SL5000?"
Alig van különbség az értékelésükben.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#645) mgoogyi válasza Alg (#643) üzenetére


mgoogyi
senior tag

Ok, akkor az Arozzit javaslom, aztán küldd el priviben, hogy hol van a kiállítási darab. :K

Bár ha a jófogáson találtra gondolsz, ami már 70k-s, azzal nem tudok mit kezdeni, mert nem válaszol az eladó, pedig olvasta, amit írtam.

[ Szerkesztve ]

(#646) Xalderon


Xalderon
tag

Ikea-s Markus szekem van, kb. 3 eve. A fejtamla szivacsanak a boritasa hartyavekony (nem igazi bor, inkabb valami muannyaggal kevert borutanzat ) es sajnos mar nem birja, berepedezett es elkezdett szepen lejonni. Mondhatom szep latvany.

A [10 ev gari] csak a vazszerkezet es a mozgo reszek anyaghibaira es gyartasi hibaira vonatkozik. Szoval bassza meg az Ikea a 10 ev garijat!

Apamnak otthon szinten ilyen szeke van (o kesobb vette, mint en a sajatomat), nala is mar megy tonkre a fejtamla boritasa. A munkahelyemen kb. 6 embernek (engem is beleertve) ugyancsak ilyen szeke van kb 3-4 eve. 6-bol kb. 5-nek mar szinten jon le folyamatosan a fejtamla boritasa, szoval egyaltalan nem egyedi esetrol beszelunk. Szerintem a 6. is csak ido kerdese...

Kenyelmesnek kenyelmes ugyan (az uloresz az valodi bor), de ha ezt elore tudom valoszinuleg nem veszem meg anno a szeket. Szoval aki ebben a szekben gondolkodik, csak ovatosan!

Egyebkent tegnap engem is elkapott a DXRacer laz es orakat nezegettem a honlapjukat, meg egyeb teszteket.
A kanadai oldalon talaltam egy hasznosnak tuno vasarlasi segedletet a megfelelo szek kivalasztasahoz: buyer's guide .

[ Szerkesztve ]

(#647) malacka87 válasza mgoogyi (#628) üzenetére


malacka87
senior tag


Karfától karfáig 70cm az nem látszik annyira. Nekem V2 van. Minél többet ülök benne annál kényelmesebb. igaz kicsit lehetne nagyobb az ülőfelülete. Igaz ennek ellenére is igen kényelmes.
C méret 45 cm ha a támasz csúcsát nézem. Vékonyabb vagyok szerencsére. Nagyobb ember már nem hiszem hogy elférne ebben a székben.

[ Szerkesztve ]

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#648) idegen lény válasza Xalderon (#646) üzenetére


idegen lény
őstag

Egy telefont talán megérne, hátha. Vagy talán lehet is venni hozzá ilyen elemet, és ki lehet cserélni. Vagy ráragasztani egy bőrdarabot.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#649) Alg


Alg
veterán

Én meg kipróbáltam a torrettát, hát nem vagyok egy izmos alkat de nekem keskeny :(
Ha egy picit is oldalra nyúlok a kezemmel, már nyomja a vállamat a "szárnya".

Szóval ebből szerintem AK Premium v2 lesz, bármennyire is drágállom. Remélhetőleg csak egyszer kell megvenni.

Jysk-be is benéztem, szülinapi féláras akcióban a 60ezres székek, hát a fél árat talán megéri... beleülök és érzem ahogy szépen lassan besüppedek a merevítésig, a fix karfa előre lejt és túl alacsony, a kiállított darab már nyikorog és lötyög stb.

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#650) mgoogyi válasza malacka87 (#647) üzenetére


mgoogyi
senior tag

Köszi! Isten vagy! :R
Nekem kb 43 cm, ami C-ben minimum kell combszélesség alapján, szóval ezek szerint a Premium V2 már elég nagy. Neked a súly/magasság mennyi? 186 cm / 90 kg vagyok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.