Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) zsadnok


zsadnok
tag

Sziasztok!
Akit érdekel: Emagnál arozzi torretta v2 52.9 eFt

[ Szerkesztve ]

(#902) olle válasza Dyingsoul (#817) üzenetére


olle
senior tag

Jajj te az a Robbie szék. :D egy katasztrófa. :D

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#903) Zsiráfnyál


Zsiráfnyál
aktív tag

Egy kicsit irigylem a kamionosokat, milyen üléseik vannak már. [Ez] pl valami random Scania-é. Tök magas, órák után is kényelmes, légrugó, full komfort. Kár, hogy az extrái miatt 200.000 Ft felett van egy ilyen. Ha meg lehetne venni csak az ülés részét, azonnal erre szerelnék valami kereket. :U

[ Szerkesztve ]

(#904) jozsi252


jozsi252
veterán

Na Pixelnél BF akcióba beújítottam egy AKRACING Player széket, 90k-ról volt lenyomva 83k-ra az ára. Nagyon kíváncsi vagyok hogy hosszú távon mennyire válik be! 100kg környéke vagyok ès 186cm. Elvileg ez a Player széria való hozzám, legalábbis ami a súlyt illeti. Nitro is bejött de az inkább vékonyabb emberkéknek jó.

Azt hiszem a mostani Jysk-es Trige széket háttámlástól csillagostól dobom ki.. sok gond van/volt vele. :(((

Most már így jobb vétel hogy 2 év gari van rá, mondjuk az IKEA-s Markust a 10 év garival nehéz lenne űberelni, de ez kényelmesebb nekem.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#905) Jani_007


Jani_007
csendes tag

Sziasztok!

Kinéztem magamnak egy AKRacing Premium V2 széket (189 cm magas vagyok kb 115 kg) szerintetek megfelelő lehet a testalkatomhoz és megérné az árát? ( 2 év garanciával)
5 éve van meg a jelenlegi JYSK Mark szék, de már bármelyik percben kitörhet alólam, annyira kiszolgálta magát a műbőr huzatról nem is beszélve. :DDD

(#906) koxx válasza Jani_007 (#905) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Attól függ mennyiért veszed, de sztem megéri az árát. Az én 193/105-ömhöz teljesen jó az AK gamer.

(#907) Jani_007 válasza koxx (#906) üzenetére


Jani_007
csendes tag

Köszi a válaszodat :R
A Pixelnél ahol néztem 102990 Ft, de én csak náluk láttam 2 év garanciát, a többi üzletnél "csak" 1 évet adnak, és 94.000Ft- tól kaphatóak, ezért a 2 év garancia miatt gondoltam, hogy talán megérheti a plusz felárat.

(#908) jozsi252 válasza Jani_007 (#907) üzenetére


jozsi252
veterán

Ők hivatalos forgalmazók az AK-nak, azért tudnak adni 2 év garit. Én is amiatt vettem tőlük, meg azért mert kicsit faragni lehetett az árból a BF alatt.
Ha jól tudom akkor a Pro X rendelkezik a legszélesebb ülőfelülettel, ergo az a szék ajánlott 110-140 környékén.

(#906) koxx

Az AK Gamer oldalt ahol van a combtámasz, nem nyom sehol sem az a szék?

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#909) koxx válasza jozsi252 (#908) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nem vagyok pálcika alkat, de nekem teljesen jól elfér a combom. Ma eddig olyan 4-5 órát ültem benne és semmi bajom. Lehet, hogy egy 140 kilós embernek már nem lenne túl komfortos, de vannak elvileg nagyobb méretű ülőhellyel rendelkező modellek is.

(#910) jozsi252 válasza koxx (#909) üzenetére


jozsi252
veterán

Akkor nekem sem lesz gondom. :K Várom már nagyon hogy végre legyen egy normális székem. Néztem a Tankot, pfú milyen bazi nagy szék. Az tényleg ilyen 150+-os embereknek van. :)

Múltkor írtad hogy a csillagot le kell venned, mert a gázrugót le kell cserélni. Sikerült megoldani azóta vagy nem? Írtam hogy esetleg csapágylehúzóval lehetne megoldani, csak a lábakat nehéz hozzáfogatni a csillaghoz hogy ne mozduljon el, utána már szerintem nem lehet vészes.
Vagy a régi módszer (kalapács).

iPhone 13 Pro Max

(#911) koxx válasza jozsi252 (#910) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Áh, nem jutottam még el oda, hogy szétkapjam, de kalapács lesz belőle mivel úgyis újat rakok bele. Csapágylehúzóm sajnons nincsen itthon.

(#912) Frozzy


Frozzy
őstag

Hali

Rendeltem BF-on emagról egy Kring Bokai forgó széket. 50ről volt leértékelve 20ra.

Van valakinek ilyen széke és tudna róla véleményt mondani ? Vagy valaki tud róla h milyen minőségű mennyire kényelmes stb ? :R

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#913) Jani_007 válasza jozsi252 (#908) üzenetére


Jani_007
csendes tag

koxx , jozsi252
Köszönöm a válaszokat és a tanácsaitokat!
Még annyit szeretnék ebben a témában kérdezni hogy az AK-7001-BB ill. AK-7002 Akracing Premium V2
típusok között van-e valami különbség esetleg szélesebb vagy újabb típus, vagy ez nem jelent semmit?
Annyit látok a sorozat típus alapján, hogy:
AK-7001-BB az a barna fekete
AK-7002-BB - fekete fekete,
AK-7002-CB - karbon fekete,
AK-7002-BS - ezüst fekete

Eddig a barna fekete amit valószínűleg választanék, de ha valami módosítás lenne a 7001-7002 típusok között, könnyebben tudnék választani.
Előre is köszönöm a válaszaitokat, mert igazán nem vagyok járatos ezekben a kérdésekben. :R

[ Szerkesztve ]

(#914) koxx válasza Jani_007 (#913) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

AK weboldalan fent vannak a meretek is, ott kell nezelodni

(#915) Jani_007 válasza koxx (#914) üzenetére


Jani_007
csendes tag

Megnéztem a hivatalos oldalon a paramétereket, ott nem láttam méretbeli változtatást.
Akkor valószínűleg csak a szín miatt más a típus :K

[ Szerkesztve ]

(#916) topjoyy


topjoyy
tag

Sziasztok!

Mi a véleményetek erről vagy erről? Van rajta fej támasz? Van olyan kényelmes mint a 80-100ezres konkurencia?

[ Szerkesztve ]

(#917) koxx válasza topjoyy (#916) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Tartossagra sztem a kozeleben sincs a dragabb szekeknek

(#918) topjoyy válasza koxx (#917) üzenetére


topjoyy
tag

De a kényelme?

(#920) jozsi252 válasza #45553408 (#919) üzenetére


jozsi252
veterán

Ha valaki egy normális ár érték arányút szeretne venni akkor az IKEA Markus mellett dönt. Sokan meg vannak vele elégedve. Megfelelő a szék ülőlapjának a szélessége, háttámla magassága is elegendő, 10 év garit meg sem említem.

De azért mindenképpen ki kellene próbálni!

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#922) Frozzy válasza #45553408 (#921) üzenetére


Frozzy
őstag

Nem tudom te, hogy vagy vele. de azt a kartámaszt 2 nap alatt leszakítanám :DDD

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#924) Frozzy válasza #45553408 (#923) üzenetére


Frozzy
őstag

Szerintem a garancia épp nem terjed ki arra ha felhasználói beavatkozásra megrongálódik. Így a törött kijelzős telók is ízi javítást kapnának. Valahogy élből az ilyen székről nem a kényelem jut nekem eszembe. Jobban szeretem az ergonomikus formákkal el látott vastag béléses székekre rá nézni :Y

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#925) jozsi252 válasza #45553408 (#921) üzenetére


jozsi252
veterán

Szívesen. De mindenképp várd meg mások véleményét, de szerintem ők is ezt fogják javasolni. Amúgy ha úgy használod a széket ahogy kell, nem hinném hogy ki lehetne törni. Feltéve ha nem ülni akarsz a kartámaszon, vagy direkt oldalra feszegetni, akkor nem valószínű hogy lenne bármi baja neki.

Itt van 2 kis review a székről

IKEA MARKUS Chair Review - Best Budget Chair

IKEA Markus Office Chair - Assembly

De ha még keresel akad bőven bemutató erről a székről.

(#924) frozzyZTE

Akkor neked egy Hermann Miller Aeron az ajánlott kategória, az biztos jobban bírja a keményebb használatbavételt.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#926) topjoyy


topjoyy
tag

Mi a véleményetek a Arrozi Torretta – Azureről? Mint anyagban, mint kényelemben?

[ Szerkesztve ]

(#927) tomspice72


tomspice72
tag

Hát, most

(#928) tomspice72 válasza topjoyy (#926) üzenetére


tomspice72
tag

Most jövök a Pixeltől, nem semmi. A két kolléga nem törte magát. Az egyik rám se hederített, a másik se nagyon, valamit mondott, de dícsérte a székeit, ez rendben. A AKracing prime és nitro nem jók, a Rush már elfogadhatóbb, de nem kényeémes, a háttámla jó. Az ülés semmilyen, de nem rossz, de nem is kényelmes. Viszont a DXracerek borzalmasak
Kőkemény az ülés, az eladó, az aki szóra méltatott, azt mondja, az a jó, ha kemény, nem, ha kényelmes. Szerintem tiszta gyagya. Ki is jöttem, más megoldás kell. NEm a 90ftot sajnálom, lewhet felőlem 150 is, de jó legyen . Az össze gamer szék élőben nem meggyőző, olcsó feelingje van és műanyag szerű érzetet kelt.

Kiszolgálás 1 pont a 10ből, mert észrevették, hogy bejött valéki az ajtón.

Senkinek sem ajánlom a boltot.

(#929) tomspice72 válasza Zsiráfnyál (#903) üzenetére


tomspice72
tag

Na ilyen kell nekem

(#932) jozsi252 válasza tomspice72 (#928) üzenetére


jozsi252
veterán

Ezt cáfolnám azért. 2 napja kaptam meg az AKRACING Player széket, és baromi kényelmes! Amikor bementem próbálni a székeket, ketten is segítettek, 6-7 széket ki is próbáltam amit preferálok. Műanyag hatásúnak nem mondanám mert 22-23 kg a szék, a csillag fémből van pl. és a szék vázából sem sajnálták a fémet.

iPhone 13 Pro Max

(#933) tomspice72 válasza jozsi252 (#932) üzenetére


tomspice72
tag

Akkor veled rendesek voltak. Itt meg se mozdultak, én is kipróbáltam vagy 7et, de ezek nem voltak Nekem megfgelelőek, lehet, hogfy túl sokat akarok, jobban kimkell nyitni a bukszám. A kényelmes mást jelent

(#934) jozsi252


jozsi252
veterán

A megfelelő szék kiválasztásához kellene tudni egy magasság súly adatot, ha nem titok. Hatalmas választék van 50-60kg-os emberkéknek, meg van olyan ami 150-200kg-hoz van tervezve.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#935) topjoyy


topjoyy
tag

Akkor mi a véleményetek róla? :)

(#936) vjacintka


vjacintka
tag

Sziasztok!

Milyen gaming széket ajánlanátok(én már jó ideje nézegetem őket..) :((

Kritériumok/adatok:
- állítható magasság
- állítható háttámla(filmnézéskor szeretem hátra dönteni)
- bőr mindenképp (mű vagy igazai nem számít)....vászonra nem tudok vigyázni és nem is szeretem
- bőr borítás a kartámlán (kényelmesebbnek tartom ha épp böngészgetek csak)
- 170 cm és 68 kg vagyok
- olyan 60.000 ft-ig

Arozzi Enzo-t és Monza-t néztem...

Előre is köszönöm urak!

(#937) Casoli


Casoli
őstag

Hát srácok, unatkoztam, mentem foteleket próbálni. Jyskben Trige és Tamdrup. Katasztrófálisan kényelmetlen és gagyi. A tízezer forintos forgószékem kényelmesebb és masszívabb. Szomszédban office depot. Sokkal nagyobb volt a választék, és sokkal profibbak a forgószékek is. Itt érdemes körbenézni, vagyis bocsánat, körbeülni. Volt nagyon sok kényelmes és meggyőző forgószék. Talán még jobban is tetszett, mint az Ikeás Markus. És olcsóbbak is.

[ Szerkesztve ]

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#938) Zsiráfnyál válasza Casoli (#937) üzenetére


Zsiráfnyál
aktív tag

Én már teljesen lemondtam a klasszikus irodaszékről, nem is keresem tovább, autókereskedéseket járok. :D

Egyszerű, alap, de kényelmes, nagy, szövetborítású ülés max 50.000-ből (pl az Audi ülések eddig kényelmesnek tűntek, Suzukiban is találtam jót, a Volvonál még nem voltam, sokak szerint nekik vannak a legjobb üléseik), arra asztalossal / lakatossal valami minél masszívabb fém láb, az aljára meg 5-6 db ~60kg teherbírású rendes bútorgörgő, és max 100 ezerből kész a 300kg teherbírású, soha el nem szakadó, 90 centi magas háttámlás, minimum 15 év várható élettartamú ülésed. Semmi gázrugó, semmi elkopó kommersz mechanika, semmi szakadós sz*r műbőr, és nem gyerek, hanem felnőtt méretben.

A megfelelő alap választása esetén a háttámla és az ülés dőlése az ülésbe eleve beépített tekerőkkel állítható, az ülésmagasság állíthatóságát valami retesszel / csavarós elemmel meg lehet a lábban oldani, ezen felül opcionálisan akár ülésfűtéssel és biztonsági övvel is bővíthető. :D Forgónak talán nem is kell lennie, elég ha a kerekei jók, és azokon képes fordulni.

Csak nagyon jól be kell lőni a láb pozícióját és szélességét, hogy ne tudjon eldőlni a szék. Elmegy rá vagy fél év tökölés, meg meló, de a végeredménnyel egy sima irodaszék szerintem nem is versenyképes. Árban meg... három ilyet legyártok egy "felső kategóriás" irodaszék árából.

(#939) _Atesz


_Atesz
addikt

Sziasztok.

Ilyen széket vettem BF alkalmából 23k-ért (még nem jött meg).
Mi a vélemény róla?

(#940) topjoyy válasza _Atesz (#939) üzenetére


topjoyy
tag

(#941) _Atesz


_Atesz
addikt

Gondoltam, hogy nem 10 évig fog szolgálni. A kényelem érdekelne, van-e valakinek személyes tapasztalata.

(#942) tomspice72 válasza Zsiráfnyál (#938) üzenetére


tomspice72
tag

Ez érdekel. Az a baj, nem vagyok barkács, de ha ez összejön, kifizetem az összeget.

(#943) MarciKING24


MarciKING24
tag

Sziasztok!

Na, ma voltam Mömaxban, majdnem vettem 85ért egy DXRacer széket. Haverral ott álltunk mellette fél óráig és nézegettük telefonon, egyszerűen nem találtuk meg neten. Nem mertem megvenni. Az mi?? Bele van írva, hogy DXRacer Drifting, de egyszerűen nem találtam semmi ehhez hasonlót.
Más. 175vagyok és 95kg. DXRacer Racing-et néztem pixelen. Jó lehet az nekem? Tudom, nézzem meg, persze, vidéki gyereknek aki reggel 7:30tól dolgozik 18:00ig elég nehéz... Szóval valaki tud valamit erről a Racing nevű székről? Azthiszem 105.000 pixeléknél.

Straight outta Compton

(#944) salytmasztor válasza MarciKING24 (#943) üzenetére


salytmasztor
aktív tag

"..egyszerűen nem találtuk meg neten.."
Google elsőre simán adja a találatokat... :U
link1
link2
link3
stb

[ Szerkesztve ]

(#945) MarciKING24 válasza salytmasztor (#944) üzenetére


MarciKING24
tag

Köszönöm!
Azért remélem nem feltételezed, hogy nekem nem jutott el addig, hogy beírjam googleba :U
Ha bemennél Mömaxba és megnéznéd a széket, lehet rájönnél mit írtam. Igaz nem írtam oda, hogy ez csak annak szól, aki már látta azt a széket. Nos, köszi a linkeket mégegyszer, de egyikre sem hasonlít! Mégcsak hasonlót sem találsz, nemhogy Drifting, de semmilyen név alatt sem. Ez volt ami aggasztott és ezért nem vettem meg, hiszen fentebb olvastam, hogy ez valami "kamu" verzió. Hát ezt a látottak után csak megerősíteni tudom, mert bár nem ismerem ezen székek minőségét és ez nem tűnt első blikkre rossznak, elég problémás, hogy nem leltem meg neten.

Straight outta Compton

(#946) salytmasztor válasza MarciKING24 (#945) üzenetére


salytmasztor
aktív tag

A írásodból annyi jött le, hogy nem találtátok a DXracer Drifting székeket. :U
Csak a válaszodból derül(t) ki, hogy külön ugyanazt a típust vagy kinézetűt nem találtatok a netes DXracer-ek között, ami a Mömaxba van.
Ok, no problem. ;)

[ Szerkesztve ]

(#947) Casoli válasza MarciKING24 (#945) üzenetére


Casoli
őstag

Igen, talán ha pontosan fogalmaznál, akkor nem lenne félreértés. Egy büdös szóval nem írtad, hogy nem úgy néz ki mint az eredeti. És még neked áll feljebb :C

Egyébként meg valami kínai hamisítvány lehet. De az sem biztos, hogy sokkal rosszabb mint az eredeti. Manapság már semmit nem jelent, ha valami drágább mint a többi. Egy 300ezer forintos csamcsung csúcsmobil sem biztos, hogy jobb mint egy 100ezres csájnafon. A márkás szitázás manapság nagyon drága :Y

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#948) Pete55555


Pete55555
addikt

Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata EZZEL a székkel? Most egész jó árban van, délután elmennék megnézni.
Most egy ILYEN van, ezt is féláron vettem anno - vagy 5-6 éve, de már eléggé tönkrement, a textilbőr kifoszlott, billeg a szék, úgyhogy kéne egy másik...

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#949) LógaGéza válasza Pete55555 (#948) üzenetére


LógaGéza
addikt

Ilyen van öcsémnek ha jól rémlik, kb fél éve. Ha ráülök a 80 kilómmal, és kicsit előre dőlök vele, akkor leereszt a gázrugó. Pedig ő se erőlteti meg (12 évesen).

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#950) Pete55555 válasza LógaGéza (#949) üzenetére


Pete55555
addikt

Szomorú :(

Azért meglesem majd, annyit megér...

...Szeretem leracsniztatni...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.