Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) nyunyu válasza Valaki87 (#436) üzenetére


nyunyu
félisten

Jysk Trige?

Annyira akcios 30k-ert, hogy novemberben 25k-ert vettem, szinten "akcioban".

Kb. annyi is lehet a realis ara, csak ket akcio kozott felviszik 50-60k-ra, hogy legyen mit athuzni a reklamujsagban. :W

Ugyan hasonlit az elozo, Antares Alfa 066 fotelemre (az kb. 40k korul mozgott, amig lehetett kapni.), DE fenyevekkel gyengebb minosegu:
- nem tudom, mi ez a fenyes fekete muanyag ize rajta, valami textilbornek csufoljak (regi fotelem tehenbol volt, csak az apolas hianya miatt szetrepedt+szakadt)
- sokkal gyengebben van tomve az ulo+hattamlaja, regi fotelem 10 ev nyuzas utan is kemenyebb volt, mint ez 2 honap utan.
- csak a karfak tartjak ossze az ulo+hattamlat (Alfa 066-on volt egy massziv acel L alaku pant a ketto kozott, igy kettetort, meg hianyos csavarzatu karfakkal is tartott a hata)
- csak hinta ON/OFF letezik (elozo fotelem aljan tekerovel lehetett allitani a rugo kemenyseget is, hogy mennyire akarjon felegyenesedni.)

Ja, miota szeket csereltem, a szokasos felig fekve szamitogepezestol folyamatosan faj a hatam, derekam.
Regi fotellel nem fajt ennyire.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#452) idegen lény válasza nyunyu (#451) üzenetére


idegen lény
őstag

Az műbőr. Én sem értem, hogy mit áradoznak róla a vásárlók az oldalukon, hogy mennyire kényelmes. Kipróbáltam, a derekat semmi sem tartja. Görnyedve lehet benne ülni. Éppen ezért, meg a fémkarokért, fémlábért, meg a memóriahabért inkább rádobtam ötezret, és a TAMDRUP-ot vettem meg harmincezerért akcióban. Abban legalább van anyag. Az árakról meg annyit, hogy máshol még drágábbak az ugyanilyen vagy rosszabb minőségű székek. Én még a JYSK-öt találtam a legolcsóbbnak. Kérdés persze, hogy megéri-e. Az IKEA drágább, viszont tíz év a garancia, nem csak kettő!

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#453) Valaki87 válasza nyunyu (#451) üzenetére


Valaki87
senior tag

Nem Trige lett hanem ez :)
Mennyire volt jó választás az majd kiderül hamarosan, 120kg alatt hamarabb előjön a probléma :D

[ Szerkesztve ]

(#454) idegen lény válasza Valaki87 (#453) üzenetére


idegen lény
őstag

Hogy-hogy hamarabb? Te vagy annyi?

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#455) Valaki87 válasza idegen lény (#454) üzenetére


Valaki87
senior tag

max. Terhelhetőség: 120 kg - gondolom ha így ki centiztem és nem 150kg-at néztem akkor....
amióta nem edzek feljött egy 20kg, és így pont kerek 120 :K

(#456) koxx


koxx
MODERÁTOR

Azt hiszem kicsit morcos vagyok az AK szék miatt, gari lejárta után 2 héttel elkezdett szakaszosan engedni a gázrugó :((( még jó, hogy olyat vettem ami hivatalosan 150kg-ig bír (105 vagyok). A kinti oldalról 40€-ért berendelhető, de nem gondolnám normálisnak, hogy csak 1 évet bírjon ki.

(#457) idegen lény válasza koxx (#456) üzenetére


idegen lény
őstag

Nem lehet, hogy egy hamisítványt fogtál ki? A gyártótól csak a gázlift kerül csaknem ennyibe: [link] De tényleg mindenhol csak egy éves garanciával árulják! Egy 70 ezres széket! :Y

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#458) koxx válasza idegen lény (#457) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

72ezer volt a szék, a gázrugó kerül 40€-ba :) Aquánál vettem, de ma úgyis megyek hozzájuk megkérdezem mennyiért szerzik be.

(#459) idegen lény válasza koxx (#458) üzenetére


idegen lény
őstag

Jól félreértettem! :DD Hátha elfogadják még azt a garanciát, de ha nem, akkor én lehet, hogy inkább egy erősebb gázliftben gondolkoznék, mert lehet, hogy az új is csak egy évig fog tartani. Persze csak, ha találnék kompatibiliset hozzá. Nem hiszem, hogy próbálkoznék még egyszer az AKRACING-ével, ami ráadásul elég rövid is.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#460) koxx válasza idegen lény (#459) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Aquánál rákérdeztem nem tudnak szerezni.
Írtam az AK Racing Europe-nak a weboldalukon keresztül, elmondtam mi a probléma. (kb 5percen belül válaszoltak)
A válasz

The extended gas lift is a couple of centimeters taller so it will raise your chair a bit. But this is a warranty issue so if you live within the European Union we can send out a new one for free. So get back to us with your address and hopefully we can help you out.

Best Regards,

Gustav Svensson Möller / Support at AKRacing

Ha ez így megy akkor beszarás jó a supportjuk :Y

[ Szerkesztve ]

(#461) idegen lény válasza koxx (#460) üzenetére


idegen lény
őstag

Szerencséd, hogy még nem léptünk ki az únijóból. :DDD

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#462) koxx válasza idegen lény (#461) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Már fel is adták :D Na igen, az tényleg szerencse.

(#463) idegen lény válasza koxx (#462) üzenetére


idegen lény
őstag

Vagy hogy még nem rúgtak ki minket. :)) Amúgy elégedett vagy a székkel? Van hozzá deréktámasz és fejtámasz is, ugye? Azok nagyon tetszenek.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#464) koxx válasza idegen lény (#463) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Persze, amúgy semmi bajom vele, de ha visszakeresel akkor írtam róla :)

(#465) koxx válasza koxx (#460) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Update

Ma kihozta a postás a 9.-én feladott AK csomagot. Beszarás ez a support komolyan, egy gázrugóról volt szó erre bontom ki a csomagot és ez van benne [link] :Y

(#466) klampfer válasza koxx (#465) üzenetére


klampfer
tag

Lassan mi is eljutunk oda, hogy ilyen supporttal biztosított termékek is elérhetőek lesznek :)
Jó lenne minden területen ide eljutni

Udv, G.

(#467) idegen lény válasza koxx (#465) üzenetére


idegen lény
őstag

Megspóroltak vele egy postát. Inkább arra lennék kíváncsi, hogyan operálod ki a gázliftet a székből. Nem hiszem, hogy az olyan egyszerű művelet.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#468) koxx válasza idegen lény (#467) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Azt még nem tudom, én is sokat agyaltam rajta. A csillag ugyan fém, de talán egy nagyobb kalapáccsal és egy fával kiüthető a gázrugó.

(#469) idegen lény


idegen lény
őstag

Most látom, hogy AKRacing/DXRacer bemutató darabok vannak az aprón 52 ezerért. Nekem még így is drága, de hátha mást érdekel.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#470) Nova96


Nova96
őstag

Olvasgattam itt, hogy az Ikea Markus széket, de miutab külföldi oldalakat olvastam mindenhol azt olvastam jo, jo de a dereket nem tamasztja rendes ulesnel ami nalam nagy baj mert nagyon durvan meggorcsol a hatam tole. Es jobban olvastam hogy pl. Azok a jok ahol derek alla van támasztva. Pl.
http://www.amazon.com/dp/B0046H56JS/?tag=t10br-20
(linkert bocsi, telefonrol vagyok)
A texas lattam, de zart nem levegozik. Van valakinek ilyesmi szekrol velemenye es otlete megkoszonem.

(#471) Nojbee


Nojbee
tag

Sziasztok

DX Racer OH/FE08/NR és Vertagear SL4000 között kellene döntenem.
Külsőre mindkettő tetszik. Melyik az ajánlottabb, minőségibb, kényelmesebb cucc?
Köszi

[ Szerkesztve ]

(#472) Peppo válasza Nojbee (#471) üzenetére


Peppo
őstag

Pár hónapja használok egy DX-et, egyelőre jól megvagyunk. Kényelmes, masszív, tényleg igyekszik a helyes testtartásra kényszeríteni. Egyedül talán a kartámasz ami kicsit lehetne puhább, de ezt leszámítva máson nem változtatnék.

A másik széket nem ismerem, a márkát is most láttam először. De ez persze nem jelent semmit. :)

(#473) idegen lény válasza Nojbee (#471) üzenetére


idegen lény
őstag

Futólag átnézve a Vertagear minőségibb anyaghasználatúnak tűnik. A gázlift is erősebbnek tűnik.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#474) Nojbee válasza idegen lény (#473) üzenetére


Nojbee
tag

Köszi, végül a dx-et vettem meg ma. Mert a másik pvc bőrből van. Amúgy nagyon jól néz ki, és kényelmes, viszont nem ér ennyit. A bolti ár felét éri meg véleményem szerint

(#475) idegen lény válasza Nojbee (#474) üzenetére


idegen lény
őstag

Innen vetted? [link]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#476) Nojbee válasza idegen lény (#475) üzenetére


Nojbee
tag

Igen.

Nem az árut szóltam le az előző hozzászólásomban, tehát vegyétek vigyétek, tényleg kényelmes meg minden. De a bolti 90-100k az vicc érte.

(#477) MaTpr0F


MaTpr0F
senior tag

Üdv!

Széket nézegetnék, de nem igazán tudok elindulni.
Most egy régebbi műbőr irodai forgószékem van. Az a bajom vele, hogy a fém rész amire fel van fogatva az egész felső ülőrész, már igencsak nyekereg, kattog, pattog, ha ráülök pedig nem vagyok egy nehéz ember (77kg).
A hasonló kialakítású székektől csak az tart vissza, hogy látom ismerőseim fele ennyi idős hasonló székeit, amik szintén nyerítenek meg bégetnek ha beleül valaki. Van olyan gyártó aki strapabíróbbra készíti ezeket az elemeit?

Netán van olyan szék ami nem guruló-forgó, de mégis kényelmes íróasztal mellé? Ezt néztem korábban, de sajnos alacsony asztal mellé.
Továbbá megnéztem jópár gamer széket és aláírom, hogy biztos egészségesek, viszont ez a sportkocsi ülés kinézet elég okádék, főleg egy normálisan berendezett szobában (ha lenne egy fölös szobám csak gamingre ott nem érdekelne persze).

Ha esetleg van bevált darab, vagy ötlet azt megköszönöm! :R

(#478) regener


regener
veterán

Sziasztok, amint látom nem pörög annyira a topic de hátha valaki erre jár:
20 ezer körül (vagy alatta) keresnék hosszabb távon kényelmes forgószéket itthonra.

Valami tipp esetleg? Néztem párat de fogalmam sincs melyik lenne jó :D
pl.:
Kring Hans
Sigma Ec18
Niceday Malaga (erről bíztatóak az értékelések)

[ Szerkesztve ]

(#479) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Sziasztok! 60k alatt milyen "gamer" széket tudtok ajánlani? Fontos, hogy kényelmes legyen több óra után is, és a személyre szabhatóság. Előny ha vannak plusz párnák amik megtartanak a deréknél és a fejnél, illetve a karfák lehetőleg legyenek kicsit szélesebbek az átlagnál mert elég nagy darab vagyok... :))

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#480) TBT


TBT
addikt

Sziasztok!

AK Racing széket vennék, ám nem tudok dönteni a kettő kiszemelt közül:
Gaming Black Chair
Nitro Gaming Chair

Az ár mindegy, mivel nem sok különbség van ebből a szempontból a kettő között.
Inkább a kényelem és tartósság a fontosabb számomra. Melyik kényelmesebb és tartósabb?
Akinek van már tapasztalata ezekkel kapcsolatban, leírná a véleményét?
A mostani székem nem ilyen Gamer ülés (csak valami standard irodai szék), így nincs tapasztalatom ezekkel kapcsolatban (ez lenne az első ilyen számomra - csak nem 1-2 évre vásárolnám, hanem picit hosszabb távra, ha már ilyen áron adják), ellenben ezt már cserélni szeretném, mert sokat üldögélek a gép előtt és egy idő után már kényelmetlen.

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#481) koxx válasza TBT (#480) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nekem a gaming black van tavaly április óta. Ha rákeresel a postjaimra akkor írtam róla pár mondatot.

(#482) Gigi01


Gigi01
őstag

Hali!

Kényelmes széket szeretnék,a jelenlegi bőrfotelom helyett.
A lényeg,a helyes testtartás,mert most valahogy nem ezt érzem,és már a bőr is kopik.
Az itt kaphatóakról szeretnék véleményeket kérni.
Kinézetre a VertaGear nagyon bejövős.

[ Szerkesztve ]

(#483) pokerecske1


pokerecske1
csendes tag

Sziasztok!

max kb 20-30k -ért milyen széket érdemes venni?

szerk.:
Kb 95kg vagyok, eddig elég sok szék tönkrement alattam, szóval valami masszívat keresek.

[ Szerkesztve ]

(#484) idegen lény válasza pokerecske1 (#483) üzenetére


idegen lény
őstag

Talán ezeket érdemes lehet kipróbálni: [link]
Csak a TRIGE-t nem ajánlom.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#485) idegen lény válasza idegen lény (#484) üzenetére


idegen lény
őstag

És olvasd el róluk az értékeléseket is!

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#486) pokerecske1 válasza idegen lény (#484) üzenetére


pokerecske1
csendes tag

:R

(#487) idegen lény válasza pokerecske1 (#486) üzenetére


idegen lény
őstag

Én a memóriahabos TAMDRUP-ot vettem meg, mert az nem lapul le idővel, nem deformálódik.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#488) Norbbika1985


Norbbika1985
csendes tag

Sziasztok! Forgószék vásárlás előtt állok. Kinéztem a jysk-ben a TAMDRUP-ot, naggyon kényelmes volt. Csak volt mellette egy ugyanolyan, aminek a karfáján szanaszét volt repedve a textilbőr. Látom páran itt már vettek ilyent. Jól bírja? Most 35k-ért van, annyit nekem megérne, csak nem tudom mennyire tartós.
A segítséget előre is köszönöm. :)

(#489) Gigi01 válasza Gigi01 (#482) üzenetére


Gigi01
őstag

Jöhet más ajánlás is gamer székre,de árban ezek fölé nem mennék. :B

(#490) LionW


LionW
tag

Olcsóbb jysk székekről vélemény? (60 kilót kellene elbírniuk)
http://jysk.hu/dolgozoszoba/irodaszekek/basic/irodaszek-rungsted-szurke-szovet
http://jysk.hu/dolgozoszoba/irodaszekek/plus/irodaszek-spjald-fekete-szovet
http://jysk.hu/dolgozoszoba/irodaszekek/plus/irodaszek-dalmose-fekete

Nemtudom melyik tartaná jobban a gerincet. Bár abban sem vagyok biztos hogy a jysk-ról kellene rendelnem, volt már egy székem tőlük ami baromi túlárazott, kényelmetlen, és alacsony minőségű volt.( http://jysk.hu/dolgozoszoba/irodaszekek/plus/irodaszek-snertinge-fekete-kek-0 )

Esetleg ezen gondolkoztam még(Magyar gyártmány, de ez sem tűnik ergonómia bajnoknak.)
http://http-irodai-forgoszek-arukereso-hu.arukereso.hu/antares/megane-p232555781/#
Antares Megane

Jysk széknél még lehet így is jobb lenne, ahogy olvasom elég sok embernek vannak garanciális, minőségi problémái a székeikkel, gázrugókkal stb, és 60 km-re van a legközelebbi jysk. :/

[ Szerkesztve ]

(#491) Feketelaszlo válasza LionW (#490) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

Az olcsó/tartós/kényelmes közül 2-t válassz. Az egészséges már egy külön témakör - szerintem egyik szék sem lehet az, amiben egyhuzamban órákat ül az ember, mert egyszerűen nem erre lett kitalálva a szervezet (nem csak a gerinc, de a keringés sem, sőt, én újabban arra gyanakszom, hogy még az agysejteket is károsítja ;] ). Bár egyes gyártók kifejezetten építenek arra, hogy kényelmetlen legyen a szék, ezáltal folyamatosna mocorogjon benne a delikvens (a sámlin ülés módszere), de szerintem egyszerűbb betartani az ülőmunkához ajánlott időnkénti testmozgást, mint keresni a nekünk legmegfelelőbb széket.

(#492) idegen lény válasza Norbbika1985 (#488) üzenetére


idegen lény
őstag

Az enyémen öt hónap óta még nem tapasztaltam ilyet. Ki tudja, mivel takarítanak a Jyskben? Pici, halk nyekergés időnként előfordul, de engem nem zavar. Egy év jótállást adtak rá.

Feketelaszlo
Ami olcsó is, és egészséges is, az az ülőlabda meg a térdeplőszék. De egyiken sem lehet huzamosabb ideig megmaradni. Szerintem a legegészségesebb ülőalkalmatosság a ló vagy a teve. A rodeószék magyar találmány, de horribilis ára van.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#493) Norbbika1985 válasza idegen lény (#492) üzenetére


Norbbika1985
csendes tag

Köszönöm a választ! Pénteken meg is veszem, aztán majd kiderül. Azóta is próbáltam párat, egyik sem volt ilyen kényelmes. :)

[ Szerkesztve ]

(#494) szimcsi válasza Norbbika1985 (#493) üzenetére


szimcsi
senior tag

Egyelőre nekem is csak a nyekergés a negatívum a TAMDRUP székben másfél hónap után. Bár kb hetente újrahúzom a csavarokat, eleinte teljesen megszünt a nyikorgása ilyenkor, de most már hiába húzom, egy kicsi hangja van előre vagy hátradőlésnél.

XP

(#495) szimcsi


szimcsi
senior tag

Meg nem tudom mennyire kéne stabilnak, merevnek lenni az ülésnek, háttámlának, ha rögzített állásra van állítva, tehát nem a hátradőlősre. Nekem ilyenkor is kileng valamennyit, lehet ezért is de én legtöbbször a hátradőnthető állásban használom.

XP

(#496) szimcsi válasza szimcsi (#495) üzenetére


szimcsi
senior tag

*kileng
lehet túlzás volt a kifejezés, tehát rögzített állásban kicsit fura holtjátéka van, előre hátra meg oldara is kicsit olyan lötyögősnek érzem. Másnál?

XP

(#497) idegen lény válasza Norbbika1985 (#493) üzenetére


idegen lény
őstag

IKEA Markus is megvolt? Ugyan drágább, viszont tíz év a garanciája. Tíz év nyugalom. Nem tudom, hogy a TAMDRUP kibírja-e addig.

(#496) szimcsi válasza szimcsi (#495) üzenetére
Szerintem ez minden forgószéknél így van. Ez nem fotel. Inkább ez, meg egy kis nyikorgás, mint hogy törjön.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#498) Norbbika1985 válasza idegen lény (#497) üzenetére


Norbbika1985
csendes tag

Hát IKEA sajnos a közelünkben nincs, úgyhogy az kiesett. Holnap megyek a tamdrupért, félrerakattam egyet. Aztán majd idővel elválik. Pár évig remélem bírja. :)

(#499) LionW válasza Feketelaszlo (#491) üzenetére


LionW
tag

Megvettem a Antares Megane-t, a görgők + a gázlift jobb minőségűnek tűnik mint a régi jysk székemen, bár lehet csak azért mert még új. Kényelmesebb is egy fokkal, háttámla dönthető ami sokat dob rajta.
Olcsóbb székek közül nem rossz választás.

(#500) Zsiráfnyál


Zsiráfnyál
aktív tag

Üdv,

Szék vásárlás előtt állok, [a jelenlegi székem] borítása sajnos több helyen is elkezdett szakadni, a kerekei gyakran kiugranak a helyükről, a gázrugója is gyengélkedik, és egy ideje olyan irányba is képes dőlni, amerre gyárilag nem kéne neki (félek hogy egyszer szétesik alattam). Kb 2 év alatt jutott ide, a Kikás színvonalhoz képest ez annyira nem rossz, de amúgy szerintem az.

Viszonylag nagy vagyok, ~200 cm és 110 kg, ezért ami számomra a legfontosabb :
- Bírjon el (de tényleg, és ne kezdjen el recsegni, ropogni 2 év után). A mostanira 120kg van írva, de 110-et is úgy bír el, hogy éppen csak nem esik szét. Ha jól láttam, van amire 150-et, 200-at is ráírnak, elsősorban ezek érdekelnek.
- A fejtámlája a fejemet tartsa, és ne a hátamat, legyen kifejezetten magas a szék, az alacsony támlájúak nekem sajnos elég kényelmetlenek.

Ezen felül :
- Legyen tartós, ne szakadjon el, ne törjön el, ne engedjen el a gázrugó (vagy legyen rá garancia).

Elsősorban a "gamer" székek terén keresgélek, ezekről szeretnék egy kicsit bővebb, elsősorban valós tapasztalatokból származó infót kérni tőletek.
- Úgy általánosságban tényleg jók ezek, vagy parasztvakítás ? Nem sajnálom rá a 100 ezret, nagyon sokat használom a székemet, ha ennyit kell kiadni érte, hogy jó legyen, akkor ez nem probléma, de tényleg ezen a téren érdemes keresnem, vagy ebben az árkategóriában van a fenti paramétereknek megfelelő "nem gamer" szék, amivel jobban járok ? Kétszer annyi pénzért tényleg kétszer annyira jók is, vagy előbb-utóbb ugyanazok a problémák lépnek fel ezeknél is, és csak rádobtak +50 ezret, mert "gamer" ?
- Melyik gyártó az ajánlott közülük ? Nagyon sok fajtát látok, nekem így ránézésre az AkRacing és a Vertagear tűnik szimpatikusnak, de sose ültem egyikben se (sajnos Pécsen ezek a lehetőségek korlátozottak, DxRacert és Arozzit láttam talán kiállítva), felhasználói tapasztalatokra lenne szükségem. Melyik a jó, melyik a gagyi ?

Köszi előre is.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.