Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) bullseye


bullseye
addikt

Azért valahol igaza van, végtére is, ha valaki 120 kiló és addig nem vesz széket, amíg a 90 kilót elbíró kis izékbe bele nem fér, akkor sokat fog állni, és könnyebben fogy.

Vagy csak valaki a "lelkes újonc" helyett a "lelketlen újonc" rangra hajt. ;]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#802) Gaborka30 válasza bullseye (#801) üzenetére


Gaborka30
aktív tag

:C

(#803) Snorbi19 válasza bullseye (#801) üzenetére


Snorbi19
tag

bocs beleférek a kis 90kilot elbíró kis izékbe csak az 5 éve vet 20 000 ft-os székemnek tönkrement a gázrugója és elkopott térdhajlatban a műbőr, és mivel mostanában megengedhetem magamnak a prémium kategóriát így abban nézelődők ennyi...
az hogy hány kiló vagyok a saját és az asszony véleményén kívül másé nem érdekel, úgyhogy az építőjelegű kritikákat tartsátok meg magatoknak.

Amikor egy ajtó bezárul, valahol kinyílik egy másik.

(#804) Gaborka30 válasza Snorbi19 (#803) üzenetére


Gaborka30
aktív tag

Úgy érzem nem ment át a szarkazmus bullseye kolléga hozzászólásban :D

(#805) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv! Fáj a derekam, gyakran hátam nyakam. Balesetből eredő károsodás. Olcsó forgószékeknek (10 000 Ft körüliek) hamar kitöröm a háttámláját, nem bírja a lemez ahol a háttámla az üléshez kapcsolódik vagy valamelyik kerék törik ki. Szerintem arra van szükségem, hogy a háttámla a padlóval kb. 130-140 fokos szöget bezárva legyen rögzíthető.

Azt látom gamer székek drágák. BTW nem játékra kell, arra kell minél tovább bírjak a gép előtt lenni. Mit érdemes tudni vásárlás előtt? Segítene ha meg lenne nevezve néhány ajánlott szék miért jó, néhány másik miért nem ajánlott miért rossz. Vagy egy oldal ahol jó tanácsok vannak összegyűjtve, FAQ. Pénz kevés, ésszel kell döntenem. Nincs is igényem fölösleges extrákra, beépített thai masszázsra, minibárra.

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#806) Zsiráfnyál válasza negoro (#795) üzenetére


Zsiráfnyál
aktív tag

Köszi a tippet, Mester !

Akkor a 200 centimmel lefogyok 80 kilóra, meg ha már úgyis ki fog látszani tőle a csontom, akkor le is vágok a gerincemből pár centit, hogy a magas háttámlával se legyen probléma.

Menjek a francba a 49-es lábammal is, kéne tartani azt a fogyókúrát, nem cipőboltokat járni a hájas lábfejemmel...

A jelenleg hatályos jogszabályok szerint az ember 180 cm és 80 kg. Mindenki más dögöljön meg, mit különcködnek meg lázadnak itt a méreteikkel.

[ Szerkesztve ]

(#807) Dyingsoul válasza Zsiráfnyál (#806) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Szerintem félreértettétek a kollégát. Igen általánosítva írta ez igaz, de egész biztosan nem vette számításba a testmagasságot, gondolom az átlagos 170-175 cm-es magasságra gondolt és amellé írta azt az értéket. Felesleges felkapnotok a vizet, ne vegyétek magatokra ha tisztában vagytok a saját helyzetetekkel. A gond a túloldalon van amikor valaki valóban túlsúlyos, de lesz*rja.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#808) koxx válasza Dyingsoul (#807) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ez egy szimpla trollkodás volt részéről semmi más. Aki ilyeneket ír az némileg árulkodik a szellemi szintjéről. :U

(#809) Casoli


Casoli
őstag

EZ egész kényelmes, kipróbáltam. Jó vastag ülőszivacsa van és nem nyeklik nyaklik. A 180 centimhez viszont egy picit alacsonyan van a karfa. Markus továbbra is kényelmes, de nekem már drága :DDD

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#810) RexpecT


RexpecT
addikt

A két szék közül melyiket lenne érdemesebb megvenni?
Arozzi Torretta vagy Akracing prime?

(#811) koxx válasza RexpecT (#810) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Sztem az AK jobb.

(#812) RexpecT válasza koxx (#811) üzenetére


RexpecT
addikt

Elvileg az Arozzi az Akracing leányvállalata. Amivel jobbnak néz ki az a full fém váz, de lehet az Arozziban is az van. Amit viszont nem láttam, hogy az Akracingnél forgatható-e a kartámasz.

(#813) negoro válasza Casoli (#809) üzenetére


negoro
csendes tag

Szerintem is: magas
Az itt 100+ kilósoknak speciális szék kell, hiszen nem átlagos a súlyuk, és ahogy írtam, a 120 kg már a kalapgörbe széle, a 200 cm is. Mi a gond ezzel? Az ehhez való széket, ruhát, egyéb cuccot bőven meg kell fizetni. Nincs ebben semmi rossz. Nem engem kell szidni ezért.
Szerintem a DX Racing a legjobb. Nekem ez van, és jó. Nagyobb súlynál ki tudja, melyik a jobb, én nem.

[ Szerkesztve ]

(#814) Zsiráfnyál válasza negoro (#813) üzenetére


Zsiráfnyál
aktív tag

Mi a gond ezzel? Az ehhez való széket, ruhát, egyéb cuccot bőven meg kell fizetni. Nincs ebben semmi rossz.

Ezzel az a probléma, hogy ezt úgy hívják, lehúzás, és az ember nem szereti, amikor teljesen nyíltan és pofátlanul megpróbálnak (némi parasztvakítással árnyalva) kicsalni belőle mondjuk jelen esetben ~100.000 Ft-ot.

Ha mondjuk holnap a boltban azt mondják neked, hogy másnak 200 Ft a liter tej, neked meg 1.200, mert kék a szemed, és vagy kifizeted vagy nem lesz tejed, mehetsz haza szárazon enni a müzlit, akkor biztos vagyok benne, elég hamar megérzed, mi ezzel az üzletpolitikával a probléma.

Én pl szoftverfejlesztőként nem mondok olyat, hogy ha valaki rövidlátó, 80% felárért megnövelem neki a programban a betűméretet, mert nem vagyok egy paraszt. Tisztában vagyok vele, hogy ez egy fillérekből megoldható probléma, és nem verem át a vásárlót. Az irodaszékek piacán ezek a normák pl láthatóan nem léteznek. Mint irodaszék vásárlót, ez engem zavar.

[ Szerkesztve ]

(#815) negoro válasza Zsiráfnyál (#814) üzenetére


negoro
csendes tag

Csakhogy itt nem a szem színében van a különbség, hanem a tejben :)
Biztos, h a plusz anyagon felül, ezek a nagy teherbírásúak nem készülnek akkora sorozatban, mint az átlagosak, ezért is drágábbak.
Nem akartam +bántani senkit, és részemről ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#816) Casoli válasza la_cc (#751) üzenetére


Casoli
őstag

Régi kérdés :DDD

[ Szerkesztve ]

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#817) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Elkészült a videó a Maxnomic Leader székről. :DD

00:00-02:53 ► Bevezető
02:54-05:56 ► Unboxing
05:57-11:18 ► Összeszerelés
11:19-14:18 ► Kipróbálás, első reakciók
14:19- ► Magas minőségű képek a székről, konklúzió, első benyomások, vélemények.

Videómmal remélem sikerül megkönnyítenem azok döntését akik ebben az árkategóriában gondolkodnak.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#818) Goblin12


Goblin12
őstag

Hali.

DxRacer vajon ő eredeti?

(#819) flash-


flash-
veterán

ajánlgattátok itt a jysk tamdrup széket nagyon..

hát befürödtem vele..

cégnél több is szétment nagyon rövid időn belül(1-2 hónap)
és otthon is...

lötyög-inbolyog..

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#820) koxx válasza flash- (#819) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Az olcsó szarnál nincsen drágább. (ráadásul nem is annyira olcsó)

(#821) Kryzard


Kryzard
újonc

Sziasztok,
én is szeretnék egy jó minőségű széket venni ajándékba egy 190 centi soványabb fiatalembernek :)
Mivel meglepetés lenne, így jól jönne néhány jó tapasztalat.
Igaz ebben a témában már nagyon sok választ lehet találni, de éppen ezért nehéz kibogoznom.

Kérlek segítsetek, hogy melyik szék az, ami nem túl drága, de mégis megérte megvenni.

Köszönöm előre is a választ:
egy debreceni lány

(#822) koxx válasza Kryzard (#821) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

A nem tul draga az elegge mast jelent mindenkinek, ezt jobb lenne pontositani mert enelkul nehez ajanlani barmit is.

(#823) Kryzard


Kryzard
újonc

Körülbelül 80 ezerig vennék széket, afölött már semmiképp.

(#824) Dyingsoul válasza Kryzard (#821) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Irigylem a barátodat! :DDD

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#825) Ádám16 válasza Kryzard (#821) üzenetére


Ádám16
addikt

Ugyanerre a kérdésre keresem a választ, viszont 185 centi vagyok, 85kg, és 20-25 ezerig mennék el. Ezek alapján melyek a best buy székek?

egy debreceni fiú :D

(#826) luk88 válasza Ádám16 (#825) üzenetére


luk88
tag

Hasonló áron szeretnék én is, találtál valamit eddig?

(#827) Ádám16 válasza luk88 (#826) üzenetére


Ádám16
addikt

Nem kerestem, az itt lévő urak véleményére hagyatkoznék. :)

(#828) Alg válasza Ádám16 (#825) üzenetére


Alg
veterán

Tökmind1, ugyanolyan sz@r lesz mind :(

Én ennyiért ilyen leselejtezett, újkorában heroinárú, multiknál használt irodai forgószéket néznék valahol

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#829) Ádám16 válasza Alg (#828) üzenetére


Ádám16
addikt

Marad a Markus székre várás, míg ismét akcióba nem kerül.
Úgy voltam vele, hogy hátha van ilyen árban is olyan, ami tuti. De akkor szánok rá kicsivel többet.

(#830) attiati


attiati
veterán

ikea marcus szeknel lehet fixalni a labon levo gorgoket?

hogy ne guruljon

(#831) batagy válasza attiati (#830) üzenetére


batagy
őstag

Szia!

Nem lehet fixálni, viszont úgy van kialakítva, ha nincs terhelés (nem ülsz rajta), akkor nehezebben gurul.

Lehet venni fix talpat is. Írtam erről korábban itt. De az a véleményem, hogy a fix talp (legalábbis ez az Office Depot-os típus) jobban csúszik mint a saját görgő. :)

(#832) Impulsivex


Impulsivex
tag

Sziasztok!

Forgószék vásárlás előtt állok.
Max ár kategória nálam 30.000Ft .

Ezt a 2 modelt néztem:
CHAIRMAN 727 Főnöki Forgószék

LGA 69T főnöki forgószék

Számítógépezéshez kellene, napi több órás otthoni használatra.
Van esetleg ezeknél jobb ami jobban megéri?

Előre is köszönöm a segítséget!:)

(#833) deadwing válasza flash- (#819) üzenetére


deadwing
addikt

Kicsit imbolyog, kicsit nyikorog... engem jobban zavar hogy még mackóban beleülve is azonnal elkezdi izzasztani a seggem :( Ez az anyag, ez valami borzalom...
Raktam bele egy vastagabb törölközőt, hogy elviselhető legyen.

60Hz = lakossági frissítés :) Jabarkas!

(#834) nyunyu


nyunyu
félisten

Kb. egy éve vettem egy Jysk Trige széket, de már hullik darabokra. :W

- jobb karfáján kilapult a szivacs, ahol sokat könyökölök+oldalt kirepedt a műanyag huzata
- ülő párnája is kilapult, nem tart semmit
- ülő párna alul visszahajtott részén is kiszakadt a műanyag huzat
- tényleg csak a karfa tartja a hátlapot

Ne dőljetek be az ilyen-olyan szuper akcióknak, ez a szintet bármelyik 20k-s szék megugorja.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#835) jozsi252 válasza nyunyu (#834) üzenetére


jozsi252
veterán

Sajnos ugyanez van nálam is a Trige székkel kapcsolatban. :( Épphogy a gari lejárt, a gázrugó elkezdett szarakodni. Nyekereg nyikorog össze vissza (főleg éjszaka zavaró mikor más aludna), a karfa nálam is kilapult teljesen, ülő rész szintén. Szóval hulladék..

Egy ideje gondolkoztam a vásárláson én is, de most jött el az idő hogy rá is vegyem magamat. Legjobban az AKRACING Player Gaming Chair Black Blue szék jön be. Most épp keresek elérhetőséget hogy hol a legolcsóbb.

iPhone 13 Pro Max

(#836) nyunyu


nyunyu
félisten

November közepén vettem, így még nem járt le az 1 év.
Úgyhogy kereshetem elő a garijegyet.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#837) Casoli válasza nyunyu (#836) üzenetére


Casoli
őstag

Műbőr szakadásra nem valószínű, hogy kiterjed a garancia.

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#838) Songo


Songo
senior tag

Sziasztok

Gamer széket szeretnék venni. A fotelben fetrengéstől már a kezem és a hátam kivan így át települnék egy saját asztalhoz végre.

185cm és 95kg vagyok. Napi 6-12 óra gép előtt ülés munka és játék miatt.
Nem nagyon vagyok otthon a világban. De ha azok a gamerek akik ebből élnek eltudnak benne tölteni 8-12órákat akkor szerintem nekem is menni fog :D
150körülig nézelődők (nem kőbe vésett összeg)

köszönöm a javaslatokat.

(#839) Ribobon válasza Songo (#838) üzenetére


Ribobon
tag

Én ezt ajánlanám:

NOBLE CHAIRS EPIC Series Real Leather Gaming Chair

http://www.noblechairs.com/en/epic-series-real-leather-gaming-chair-black/

- Valódi bőr bevonat (műbőr székek hamar kopnak)
- Fémvázas ülőrész (olcsóbb székek ülőrésze egy falemez)
- Fém lábcsillag (olcsóbb székeké műanyag)
- Megerősített ülésmagasság állító fémszerkezet
:C

(#840) Songo válasza Ribobon (#839) üzenetére


Songo
senior tag

Köszönöm. esetleg ez valahol megtekinthető élőben? vagy kipróbálható valahol?
vagy bármilyen másik szék? :D

(#841) Ribobon válasza Songo (#840) üzenetére


Ribobon
tag

Nagyker:

http://kellytech.hu/

Ők közvetlenül nem adnak el neked, mert nagykereskedés, de meg lehet kérdezni, hogy valamelyik üzletben ki lehet-e próbálni.

Amúgy, ha kiskerből interneten megrendeled, 14 napon belül elállhatsz a vásárlástól, ha mégsem leszel elégedett a székkel. (Annyi a macera az elállással, hogy mivel a gázrugó kúpos mindkét végén, házilag nehéz kiszedni a lábcsillagból vagy az ülésvasból).

:DD

Széket nem sok kisker tart raktáron, a Pixelnél sok félét ki lehet próbálni, de nem a fenti típusból...

[ Szerkesztve ]

(#842) jozsi252


jozsi252
veterán

Nincs AKRACING weboldalán valamilyen általános kupon kód ami mondjuk 5-10% kedvezményt ad esetleg? Mert látom hogy van lehetőség beírni kupont, de nem nagyon találtam.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#843) Goblin12


Goblin12
őstag

Beállok a sorba egy DxRacer Drifting DE91-el. Kényelmes, szövet, nekem pont elég nagy, elvárásaimnak megfelel, pipa.

DXRacer
Drifting DF91
<-- nem innen vettem, de ez az. van egy DE91 is de nem tudom mi a különbség

(#844) bullseye válasza Goblin12 (#843) üzenetére


bullseye
addikt

Kíváncsi leszek, mert nagyon olyannak tűnik, mint az én Ironom, de az így két hónap után néha reccsen egyet, meg hintázásnál huppangat.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#845) Songo válasza Ribobon (#841) üzenetére


Songo
senior tag

kényelem szempontjából van valami infó róla? elég vékonyka ülőlapi szivacsozás van rajta. és azért napi 10+ óra ücsörgésre kellene :D

(#846) Goblin12 válasza bullseye (#844) üzenetére


Goblin12
őstag

Nem tudom, az enyémnek még mindig semmi baja, továbbra is kényelmes, nem recseg ropog, top. :)

(#847) powerwade


powerwade
senior tag

Sziasztok, hamarosan a dolgozó szoba lesz a "irodám". Napi 8-9 órát kell majd gép előtt ülnöm és az irodai székemet sajnos nem hozhatom haza, de kapok "támogatást" saját szék vásárlásra. A segítségeteket kérném, hogy merre induljak el... Az IKEA/KIKA/Jysk/stb székeket nem tartom tartósnak, ezért azokat ki is zárnám a játékbó. Deréktámaszos, nem bőr forgószéket keresnék 60-70k körül. Alacsony vagyok, 65kg szóval ennnyi könnyítés van a dolgoban :)

[ Szerkesztve ]

(#848) RexpecT válasza powerwade (#847) üzenetére


RexpecT
addikt

Én most vettem egy Arozzi Torretta széket, nagyon kényelmes, remélem tartós is lesz. Ez full textil, kivéve a hátulját, mert az ilyen karbon hatású műbőr. Árban 63 körül mozog.

[ Szerkesztve ]

(#849) powerwade válasza RexpecT (#848) üzenetére


powerwade
senior tag

Látom ez gamer szék. Kipróbálható valahol? Vagy csak innen lehet rendelni?

(#850) RexpecT válasza powerwade (#849) üzenetére


RexpecT
addikt

Pixel-nél ki lehet próbálni ezt a verziót is szerintem, mert rengeteg bemutató darabjuk van. Én kipróbálás nélkül szavaztam a széknek bizalmat, mert nem pesti vagyok, csak emiatt meg nem akartam felmenni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.