Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) la_cc


la_cc
addikt

Az egyébként miért van, hogy az összes műbőr? Nem futja teljesen bőrre egy 100k-s széknél? :))

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#752) koxx válasza la_cc (#751) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Remélem viccelsz :) egy jó bőrcipő is 50-150e ft. Kaptam ajánlatot irodai székre amit olaszban készítenek megrendelésre. 590€...és még abban sem vagyok biztos, hogy bőr. Igazából nincs is sok értelme.

(#753) la_cc válasza koxx (#752) üzenetére


la_cc
addikt

Rendben. Köszi szépen a segítséged!

Valszeg egy Akracing Premium V2 lesz az Aqua-tól. :B

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#754) Egon válasza koxx (#752) üzenetére


Egon
nagyúr

Egyrészt Salamander bőrcipőt lehet kapni 35K-ért is, másrészt ugye nem gondolod komolyan, hogy a 150K-s bőrcipő árának jelentős részét a bőr ára teszi ki?!? :U

[ Szerkesztve ]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#755) koxx válasza Egon (#754) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nem is azt irtam, hogy az alapanyag miatt 150k a cipo.

(#756) Egon válasza koxx (#755) üzenetére


Egon
nagyúr

Akkor viszont teljesen irreleváns a példa a bőrszék árazására...

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#757) Kerteszx válasza Casoli (#724) üzenetére


Kerteszx
csendes újonc

Én a KIKA-ban vettem 2 darabot a pirosból, választhattam, hogy azt kapom meg, ami ki van állítva, vagy rendelnek újat. 2 hónap volt mire megérkezett, mindkettő teljesen megfelelő eddig. Nagyjából 8 hónapja van meg.

(#758) Goblin12


Goblin12
őstag

Szasztok.

Keresek egy görgős széket, amit a következőknek felel meg:

170cm magas, seggtől fejtetőig 83cm jó lenne ha a fejemet is neki tudnám dönteni.
85kg
ülőfelület keresztben ~50cm az az csípő szélesség
seggtől térdhajlatig ~59cm
ülésmagasság ~42cm
Hintázási lehetőséget ennek erősségének állíhatósága, háttámla állíthatóság, karfa

Tartós hosszútávra lenne.

Árat nem tudok mert nem tudom milyen árban van egy ilyesmi szék.

Köszi. :R

(#759) Zsiráfnyál


Zsiráfnyál
aktív tag

Keresgéltem kicsit.

[Dx Racer egyik] (8:20-tól) Szakad, törik, szétesik

[Dx Racer másik] Rendelt vagy 4-et a srác (mindig visszaküldte, és kért cserét), zsinórba 3-4 (!) szakadt, törött, vagy gyári hibás volt

[Dx Racer harmadik] Hajlik, görbül, nyekereg, közel sem bírja el azt a sújt, amit ráírnak

Szal ja... biztos lehet találni tízszer ennyi pozitív véleményt is róluk, de ezek után nekem elég egyértelműen ajándék szék fanboyság, meg kamu marketing az egész. Arról nem beszélve, hogy random külföldi keresgéléssel 50-60 ezerért látok full fém vázas, 150kg-t röhögve bíró székeket (normális karfával és huzattal). Nem hogy 150 ezret nem érnek meg a Dx-ek, de még annak a felét se. Tartós műbőr, meg masszív fémváz a nagy francokat, kétszeresen túlárazott pofátlan kamu az egész.

[ Szerkesztve ]

(#760) bullseye válasza Zsiráfnyál (#759) üzenetére


bullseye
addikt

A középső érdekes volt, de főleg a hibás (és nem kicsit demagóg) logikája miatt az elején. Mert mindennek, amit elmondott a hiteltelen videókról, annak kb. az ellentéte is igaz.

1, Aki fizet a székért, pláne ennyit, az gyakran kötődik hozzá és a döntéséhez, így elfogult, míg aki ingyen kapja simán lehet kritikus, főleg, ha ez a munkája.
2, Sokan csak azért hihetetlen kritikusak bármivel a neten, mert az menőség és edgy
3, Nyafogást mindig könnyebben fogalmaznak meg az emberek, mint dicséretet, ráadásul akkor ritkábban támadják be őket, hogy selloutok (mondjuk azért mesélhetnék)

Ami engem illet, a húdemagas minőséggel én sem találkoztam. Ennyi pénzért jobbat vártam, és lehet, hogy csak azért, mert idehaza ez nagyon sok pénz, de szerintem ez még nyugaton is elég szép összeg ahhoz, hogy nagyobb precizitást várhasson érte az ember. Másrészt nagyon kényelmes egyelőre (a fej/nyakpárna mondjuk lehetne kicsit laposabb nekem), és a derekam is rendben van, mióta ezt használom, szóval ilyen szempontból minden pénzt megér – ha nem esik szét, főleg a műbőr része.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#761) blessbygod válasza blessbygod (#744) üzenetére


blessbygod
csendes tag

Valaki tudna ajánlani pár jó ár/érték arányú széket?
Köszi!

(#762) koxx válasza Zsiráfnyál (#759) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nálam 1,5 éves az AK szék és kurvára semmi baja. Pedig 105kg vagyok és napi 5-6 órát ülök benne. A dx erősen túlárazott, 150-et tuti nem ér. De azért csodát ne várjatok, 40 ezerért nem fogsz olyan széket kapni ami mindent tud és kiszolgál min 5évig.

(#763) negoro válasza Zsiráfnyál (#759) üzenetére


negoro
csendes tag

Hát, én hál'isten nem vok 150 kg, csak 80. Fizettem érte vagy sem, a DX-em tökéletes, és én nem is hiszem, hogy rövid időn belül elromlik, vagy nyekereg, mert erős és jó anyagból van. Van 10 éves minőségi (de noname) bőrszékem is, az is hibátlan, pedig sokat használtam, szerintem a tárgyak jó működéséhez két dolog kell:
1. szerencse :)
2. megbecsülés

(#764) hulp01 válasza Zsiráfnyál (#759) üzenetére


hulp01
senior tag

Azért arra kíváncsi lennék, hogyha röhögve találsz sokkal jobb székeket harmad ennyi áron, akkor minek nézegeted egyáltalán ezeket?
Ha 50-60e Ft-ért találnék egy frankó széket, akkor biztos nem nézegetnem a 100-150 ezres kategóriát.

Amúgy én is székvásárlás előtt állok, és bár nagyon tetszik a DX Racer King, de egyelőre még nem szántam el magamat, hogy vegyek. És ezek a videók sem igazán erősítenek meg ebben.
Azért a második videóhoz annyit hozzáfűznék, hogy a csávó egy honlapra felrakott marketing bullshiten akadt ki a legjobban. Ki az a hülye gyártó, aki azt írja ki a honlapjára, hogy szart adunk drágán. Ettől függetlenül többször kapott rossz terméket, ami miatt jogosan lehet dühös.

Itt korábban már írta valaki, hogy az AK Racingnek pl. pont olyan fos mechanikája van, mint a 20e Ft-os székeknek. Nekem pl. ez már eleve kizáró ok. Szívem szerint fognám az autóm ülését és azt használnám irodai széknek is, mert az számomra tökéletes anyagában, keménységében, formájában, de még színében is.

Most már előbb-utóbb el kell szánnom magamat a székvásárlásra, mert a mostani nemsokára szétesik. De azért 150e Ft-ot nem szívesen adok ki egy székre. Az 50-70 ezres kategória meg nem bejövős. Kb. mindenhol ugyanazok a székek vannak, és vagy 20-at kipróbáltam, de egyik se nyerte el igazán a tetszésemet, ráadásul szinte mindegyik vacak volt mechanikailag, vagy a támlát a karfa tartotta. Felépítésüket tekintve még talán ezek a gaming székek tűnnek a legjobbnak.

(#765) bullseye válasza hulp01 (#764) üzenetére


bullseye
addikt

Ha pesti vagy, vagy meg tudod oldani, menj ki a Pixelhez beleülögetni, mert elég nagy különbség van érzetre a székek között, szerintem legalábbis.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#766) la_cc válasza hulp01 (#764) üzenetére


la_cc
addikt

Akkor mégis milyen székeket nézel, ami ennyi igényt kielégít?

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#767) salytmasztor


salytmasztor
aktív tag

Pixel-en kívül én egy helyet találtam (bár még én sem voltam a boltban), ahol elég sok forgószéket ki lehet próbálni:

officeplaza.hu



[ Szerkesztve ]

(#768) koxx válasza hulp01 (#764) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Arra azért kíváncsi lennék, hogy mire alapozod ezt a fos mechanikát, netán van vele tapasztalatod :F :U
Vegyél egy sparco ülést, tegyél rá egy 5csillagos lábat aztán problem solved.

[ Szerkesztve ]

(#769) hulp01 válasza koxx (#768) üzenetére


hulp01
senior tag

Pont ebben a fórumban olvastam korábban. Ha jól emlékszem valaki még képet is rakott be róla. De mint írtam még nem vettem meg semmilyen széket, szóval tapasztalatom nincs. És mivel nem fogok 10 féle széket megvenni még csak összehasonlítani se tudom majd őket.
Egyébként valóban az lenne a legjobb, ha az autóülésre tennék gázrugót meg csillagot kerekekkel, aztán kész.
Lehet, hogy 150e Ft-ot fogok kiadni egy székre, hát az teljesítse is az összes igényemet, akármennyi is van.

(#770) Casoli válasza hulp01 (#769) üzenetére


Casoli
őstag

Autosulesen mar en is gondolkoztam. Bontoban korbe kellene nezni. Biztos rakhato lenne ra valamilyen konzol.

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#771) Zsiráfnyál válasza hulp01 (#764) üzenetére


Zsiráfnyál
aktív tag

"Szívem szerint fognám az autóm ülését és azt használnám irodai széknek is, mert az számomra tökéletes anyagában, keménységében, formájában, de még színében is."

Pontosan ! Én is gondoltam már erre, még utána is jártam, hogy úgy mégis mibe kerül egy normális autóülés. 20-30 ezer ft. :D Oké, lába nincs, azt valahogy rakni kell rá, de a többi tulajdonsága kb lekörözi akármelyik irodaszéket.

A másik a fotel. 100-ért olyat lehet venni, amiben masszírozós elektronika van (nem mint ha kéne, csak hogy azért az árért ilyenek járnak). Ugyanúgy forgathatóak, csak a magasságuk és a karfájuk nem állítható. 60-ért kapsz olyan fotelt, amiből fel se akarsz állni, olyan kényelmes.

Elmehet az egész irodaszék piac a francba. 50-60 ezer felett nettó parasztvakítás az egész. Annál többet nem ér egyik szék sem. Főleg az "XL" kategória. Extra teherbírás címszó alatt kb 2 csavart kicserélnek, és simán rádobnak +50 ezret az árra. A magyar forgalmazók termékleírásaiban (az 50-100 ezres kategóriában) akkora kamu szövegeket olvasok, hogy az ember esze megáll. Egészen elképesztően pofátlanul verik át az embereket. Nagyon óvatosan kell választani.

(#772) koxx válasza Zsiráfnyál (#771) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

"Extra teherbírás címszó alatt kb 2 csavart kicserélnek, és simán rádobnak +50 ezret az árra" azért a hülyeséget ne terjeszd

(#773) mgoogyi


mgoogyi
senior tag

Csak egy nagyon rövid beszámoló, voltam a pixelben.
A cél az volt, hogy az akracing prime(az alap szövet székük) és premium v2 széküket össze tudjam hasonlítani.
A paramétereim: 186cm/90kg
~43cm combszéltől combszélig, ~48 cm vállszélesség. Enyhén szétálló lábakkal mindkét széknél elég hely van a lábaknak, viszont vállban útban vannak a prime vállrészei (a rush határeset volt), a premium jó volt vállban is.
Combban már sokkal többet nem bír el érzésre a premium, vállban még bőven vannak tartalékok.

Még alszok rá egyet, de valszeg veszek egy premium v2-őt.

(#774) vvega30


vvega30
senior tag

Hello

Sajnos 100k-t nem tudok kiadni egy székért, de 50-et már lehet.
Az Arozzi székeket mennyire ajánljátok? Ha igen, melyik típust? Monza, Enzo, Mugelló? Illetve több oldalon is látok ilyen 130-150kg-os terhelhetőséget, ez igaz?

Köszi.

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#775) laci_8519


laci_8519
tag

Sziasztok!

Találtam egy nagyon jó és olcsó gaming széket és gondoltam megosztom itt, hátha valakit érdekel.
Ez előtt AK Racing Premium széket használtam és mivel egyszerűen kitört alólam, és nem volt egy ugyan ilyenre pénzem, elkezdtem keresgélni a neten egy olcsóbb alternatívát.
Nitro Concepts C80 Comfort néven találtam 44k-ért egy vélemények alapján is jónak mondott széket.
Már fél éve használom és nagyon meg vagyok vele elégedve. Mind anyaghasználat és kényelem szempontjából teljesen megfelelő. Annyi negatívuma van, hogy nem dönthető az ülés és a kartámasz is fix.
Mondjuk én az AK Racing-en sem állítgattam sosem, így nekem ez nem volt lényeg. A hátat nagyon jól tartja és az egész napos gép előtt ülés után sem fáj a hátam.
120kg teherbírást írnak a gyártó oldalán, ami véleményem szerint meg is felel a valóságnak. 183 cm magas és 95 kg vagyok és kényelmesen elférek benne. Van belőle "Pure" néven futó változat is, de nekem a "Confort" masszívabbnak tűnt képek alapján.
Ennyiért egy nagyon jó alternatíva azoknak akiknek nincs 100ezer forintjuk rá, de egy minőségi széket akarnak venni.
A legtöbb ismertebb hazai webshopból meg lehet venni.

[ Szerkesztve ]

(#776) la_cc válasza laci_8519 (#775) üzenetére


la_cc
addikt

A karfa tartja a háttámlát. :/ Nem a legjobb megoldás szvsz.

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#777) Casoli válasza laci_8519 (#775) üzenetére


Casoli
őstag

Ennél a típusnál is a kartámasz tartja a hátlapot az ülőlaphoz. Szóval ez nem annyira jó konstrukció. Rövidebb, hosszabb idő után el fog törni. Kivéve ha fémből van, de az nem annyira jellemző.

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#778) redhunter


redhunter
senior tag

Nekem itthon az egyik olcsóbb gamer szék ilyen , ahol a kartámasz tartja a hátlapot ,és semmi gond.Pedig én sportolok is,igy nem az átlag testalkatom van.Egyébként 3 éve használom és semmi baja,egy kis huzat kopáson kivül.

[ Szerkesztve ]

PSN - RedFoxHun

(#779) laci_8519 válasza Casoli (#777) üzenetére


laci_8519
tag

Ennek fémből van a kartámasza, nem hiszem, hogy gond lesz vele hosszabb távon.
Régebben volt olyanom ami műanyag volt és az valóban eltörik egy idő után.

Az AK Racing-em is hű de prémium volt, aztán csak lestem amikor a földön ültem. :D
Garancia lejárta után kitört alattam.

[ Szerkesztve ]

(#780) koxx válasza laci_8519 (#779) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ééés ilyenkor szépen fotóval dokumentálva írsz a supportnak és még azt sem tartom kizártnak, hogy kaptál volna egy új széket.

(#781) Zsiráfnyál válasza koxx (#772) üzenetére


Zsiráfnyál
aktív tag

[Normál] - 65.000

[XXL] - 133.000

Itt is minden bizonnyal csupán a látvány megtévesztő, a becsületes szakemberek rendkívül alapos munkát végeztek azért a +20 kg teherbírásért. Minden kétséget kizáróan megéri a más színű lábkereszt a +70.000-et. Sőt, ez baráti ár, most akciós. Parasztvakításnak nyoma sincs.

Ugyanezt csinálja az összes. XL = lehúzás.

[ Szerkesztve ]

(#782) koxx válasza Zsiráfnyál (#781) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Mert nyilván belelátsz a szék belsejébe, hogy esetleg mit cseréltek ki nagyobb teherbírásúra. Adott esetben nem kell látnod szemmel a változást. 1mm-rel vastagabb/nagyobb átmérőjű vagy más anyagok használata megnöveli a szék teherbírását/élettartamát. Másrészt nem lineárisan nő az ár. Nézd meg pl intel prociknál a csúcskategóriát, +20% sebességért 3x-os felár.

(#783) deadwing


deadwing
addikt

No akkor Jysk és TAMDRUP tapasztalatok.
Hazavittem és összeszerelés közben -illetve már a kicsomagolásnál feltűnt-, hogy az egyik karfából hiányzik a fém persely. Ennek hiánya miatt ugye nem lehet oda csavart tenni, hogy fogjon is. Nézem tovább, a szivacs az elejénél nullára összenyomva, továbbá a karfa szivacsot tartó 3 db csillagcsavar feje, láthatóan -körömbeleakadósan- kontármunkától sérült. Kiakadtam, mert BKV-val hoztam haza, fogtam magam, elvittem az egész karfát a boltba és itt jön a pozitív dolog, szó nélkül kicserélték!

Ez egy refurbished termék volt, nem vitás, ami nem feltétlen baj, de egyrészt ezt illene jelezni, másrészt gondolom a svédek úgy gondolták, jó lesz ez a selejt Magyarországra. :( Ez elég szomorú...
Még jó, hogy a személyzet azonnal reagált és így... Nem volt neki ugyanis ismeretlen az ilyen jellegű probléma sajnos.
Szóval 1 mínusz a Jysknek és egy plusz a magyar kollégának :)
A szék egyébként baba, talán nyomhatná jobban a derekam, mint a vesém :DDD
A deréktámasz is lehetne lejjebb kicsit, 170 vagyok, így lehet csak magasabb embereknek ideális, nem tudom. Ettől függetlenül nagyon megéri a mostani árát, ami 30k. Elvitel előtt viszont minimum a karfákat nézzétek meg!

Jut eszembe. Van valami megoldás arra, hogy a hinta mechanikát félúton megállítsam? Akkor lenne az űber fotel. :) Maszek megoldás is érdekel! :DD

60Hz = lakossági frissítés :) Jabarkas!

(#784) dashed válasza deadwing (#783) üzenetére


dashed
senior tag

Garancia utan is cserelnek karfat..
Nekem legalabbis a SKODSBORG -hoz garancia idon belul 1x az utan pedig 2x is adtak uj karfat..

[ Szerkesztve ]

(#785) batagy válasza deadwing (#783) üzenetére


batagy
őstag

A Jysk az nem svéd, hanem dán.

Amúgy a Jysk nagyon pozitívan áll hozzá mindenféle garanciális kéréshez, cseréhez, problémához. Nekem eddig még mindig segítettek, ha bármi miatt is vittem vissza cuccot.

(#786) deadwing válasza batagy (#785) üzenetére


deadwing
addikt

Ok, akkor dán, köszönöm a kiigazítást. :R
Ettől függetlenül amit elmondtam, az igaz, és nem korrekt, magától a gyártótól, hogy ilyen szarokat küld ide. Van ott 1-2 olyan ember aki nem igazán úgy dolgozik, ahogy azt a cég gondolja és elvárná.
A normális az lenne, hogy nem kell visszavinni... :)

[ Szerkesztve ]

60Hz = lakossági frissítés :) Jabarkas!

(#787) Alg


Alg
veterán

Nah az asztalt is kicseréltem, Ikeás Gerton lap lett a régi repedt helyett.

De basszus aki kitalálta hogy tömör keményfába 3 centis facsavarból kell belehajtani 5öt lábanként, azzal szívesen megcsináltatnék pár tucatot... több csavar feje hamarabb kezdett szétszakadni mint hogy teljesen bele tudtam volna hajtani :W

Szóval aki ilyet vesz vegyen hozzá rövidebb facsavart, szerintem a 2 centis már elég.

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#788) negoro


negoro
csendes tag

Megnéztem, a DX-ben a csavarok 8.8 -asok.

(#789) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Na most lett vége a székes dolognak: múlt héten csütörtökön este rendeltem egy Maxnomic Leader-t. Ma reggel már meg is hozta a DPD:

Holnap fogom kicsomagolni, készítek majd róla unboxing és vélemény videókat is. Ha érdekel valakit majd belinkelhetem a topikba.

Az ára szállítással együtt OTP-s deviza váltással 116.8k volt.

Egyébként csak 175 cm körüli vagyok, 73 kg de kis gázrugóval (cylinder) rendeltem így a szék magassága állítható 43-49 cm között azaz simán le fog érni a lábam és az asztalomhoz is pont jó lesz a magassága mert kb ugyanez az intervallum a jelenlegi székemnél is. Egyébként háromféle gázrugójuk van, bármelyiket lehet kérni bármelyik székükhöz: rendelés leadásakor csak simán be kell írni a megjegyzés mezőbe,. hogy melyiket kérjük. Ez az infó sehol nincs feltüntetve az oldalon, a supportra kellett írnom, hogy megtudjam így a szék és a rugó méreteit.

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#790) Snorbi19 válasza Dyingsoul (#789) üzenetére


Snorbi19
tag

én is ezzel a székkel szemezek csak én 120kg vagyok :)

Amikor egy ajtó bezárul, valahol kinyílik egy másik.

(#791) Dyingsoul válasza Snorbi19 (#790) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Akkor te ezt ne próbáld ki mert veszélyes, engem még elbírt. :DDD

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#792) Gaborka30


Gaborka30
aktív tag

Sziasztok!

Vertagear SL4000 és a Arozzi Toretta székek közül melyiket érdemesebb megvásárolni?

Köszi!

(#793) Alg válasza Gaborka30 (#792) üzenetére


Alg
veterán

Torretta vállban (is) elég szűk (nekem a 185 centimmel és 80 kilómmal is az volt)

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#794) Gaborka30 válasza Alg (#793) üzenetére


Gaborka30
aktív tag

Köszi!
Akkor valószínűleg nekem is az lenne...

(#795) negoro


negoro
csendes tag

Szerintem a 100 kg fölötti, főleg a 120 kg ember súlya abnormális, elhízott. Biztosan van igény erre is, vannak speciális székek... de lehet, hogy nem a székeket kéne erősíteni, hanem fogyókúrát tartani, olcsóbb lenne.

(#796) Cyrin válasza negoro (#795) üzenetére


Cyrin
addikt

Taníts még minket MESTER! :W

(#797) koxx válasza negoro (#795) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Köszönjük Emese a magvas gondolatokat. Arra gondoltál már, hogy egy 190 centis embernél nem ritka a 100 kilós testsúly?
Ulisses Jr is 100kg körül van és milyen dagadt te jó ég :Y [link]

(#798) deadwing válasza koxx (#797) üzenetére


deadwing
addikt

No azért őt sem nevezném normálisnak :DDD

60Hz = lakossági frissítés :) Jabarkas!

(#799) koxx válasza deadwing (#798) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Az abnormális az stimmel :DDD

(#800) Gaborka30


Gaborka30
aktív tag

Aztaku... táplálkozásügyi tanácsadónkat olvastuk...
Klasszik köszönjük emese.. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.