Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2124) kinghaxor válasza Geller72 (#2102) üzenetére


kinghaxor
aktív tag

Szia. Nagyon köszönöm a segítséget, de úgy néz ki sikerült találnom egyet. :) Bár nem volt egyszerű. Pár híján felhívtam az összes hirdetőt aki bontva hirdeti a három ajtós kettes Punto-ját a Racing Bazáron. És persze semmi. Megmondtam mit szeretnék aztán jött is a válasz, hogy az nincs. Aztán az utolsó hirdető akit megkérdeztem vissza írt, hogy neki van egy hibátlan állapotú. Elméletileg már valahol a postán is van. :) Mondjuk azt nem gondoltam volna, hogy egy ilyen egyszerű kis alkatrészt ennyire nehéz lesz találni. Az összes létező bontót megkerestem valamilyen formában az országban, de semmi. Illetve az olaszautobonto.hu-nak van egy ami jó lett volna nekem, de az is törött volt. Igaz nem nagy dologról van szó, csak a magas hangszórót takaró rács volt megrepedve egy fél körben, de úgy gondoltam ha már veszek akkor nem egy töröttre akarom cserélni a töröttet. Bár nekem ennél sokkal jobban el van törve. Gyakorlatilag az alsó része letörött.

(#2104) superTibcsi

Neked is a vezető oldali kellene? Szerintem próbáld meg a racing bazáron te is. Valakinek csak van még egy. Esetleg megkérdezheted te is az olaszautobonto.hu oldalon, hogy megvan e még nekik az amit nekem mutattak. Náluk 3 ezer lett volna a fentebb említett kis hibával. Ezt a képet kaptam tőlük. A hangszóró rácson látszik a félkör alakú törés / benyomódás. Ezen kívül nem láttam rajta hibát. Persze csak képről láttam.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.